IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she
    Много глупости, будещи смях и снисхождение, има изписани в темата.
    И обобщение, цинично обобщение за всички жени изхождащи от житейски опит с определена тясна категория жени . Бай бай от мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Това винагине вярно.. Ти отрече браковете по сметка като институция.. Щом е имало в историята и го има в живота не казвай винаги.. Големи обобщения не прави..
      Не ги отричам браковете по сметка.Напълно е възможно такъв брак да е успешен.Ама не и когато жената е по-възрастна с 5 и повече години.

      Коментар


      • Темата е за жени и тук пишат мъже, жените да си отворят тема за мъже и там да ни обсъждат. Ние няма да влизаме във вашата тема и вие нямате място тук. Ясно ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Жените остаряват по-бързо от мъжете.Един мъж на 50 години си е запазен,докато 60 годишните жени са бабички.Честно казано не искам на 50 години да вървя с баба под ръка.
          И колко деца му е родила тая,която е с години по-дърта?Били богати-ок,ама животът не е само пари.За по-възрастната жена младият й съпруг винаги ще бъде момче и няма да има авторитет пред нея.А нямаш ли авторитет пред жената,това не е хармонична връзка.Или ще изневери,а дори и да не изневери ще си показва магариите.
          Същото е напълно вярно и с обратен знак . Ще вземе парите на дъртака и ще му търпи вмирисаната саламура и ще му сложи едни красиви еленски рога с треньорчето по тенис/градинаря/бодигарда/ you name it... . От онези разклонените. Комуто ползите нему и задълженията.
          Last edited by Selena; 06.05.2020, 13:23.

          Коментар


          • Това винагине е вярно.. Ти отрече браковете по сметка като институция.. Щом е имало в историята и го има в живота не казвай винаги.. Големи обобщения не прави..
            Last edited by Kiro; 06.05.2020, 13:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Педофилия е,когато момичето е непълнолетно.Една жена на 20 години си е достатъчно зряла.Да не говорим пък за 25 годишните.Връзка 40 годишен мъж с 25 годишна жена си е напълно нормална ситуация.
              Както и обратната ситуация. Както казах няма рецепти. Има вкусове и те са различни.

              Коментар


              • Казахме всичко за жените, да закриваме темата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Нормално е всичко, което става в живота.. Другото е разбирания, предразсъдъци и комплекси..такива връзки за мъже и жени има от векове..
                  Напротив-Хомо Сапиенс съществува от близо 200 хиляди години.И винаги мъжъте са вземали за съпруги по-млади или жени на тяхната възраст,които да им родят здрави деца.Това е така,защото жените съзряват по-рано от мъжете и по-рано са готови за брак.
                  Всичко друго е отклонение от естествените отношения.И такива връзки в миналото са били големи изключения.
                  Това че в последно време либерстите искат да представят извращенията като нещо нормално,не означава,че са такива.

                  Коментар


                  • Нормално е всичко, което става в живота.. Другото е разбирания, предразсъдъци и комплекси..такива връзки за мъже и жени има от векове..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ама как се сети за финансовите причини.. Ами не са маловажни..
                      Е какво да си търсим богати бабушкери ли?Не че има лошо жената да е богата,ама връзка по-възрастна богата жена с по-млад беден мъж нещо не ми се връзва като много нормална.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Виж сега-най-предпочитаните мъже за жените са милиардерите.Аз не знам случай някой милиардер да си е взел по-възрастна жена.Или някой известен политик.Изключвам хомосексуалиста Макрон,чийто брак просто прикрива хомосексуализма му.
                        Така и не каза колко деца е родила жената с 8 години по-възрастна от него.Щото и аз знам един,който се ожени за по-възрастна жена с 7 години.Основно заради финансови причини.И нямат деца от брака.Щото тя се омъжи на 42 години.
                        И аз съм чувал, че Макрон го опъва готин и здрав бодигард.

                        Наистина по-стара жена трудно ражда, както и жена след 42г е цяло чудо да роди.

                        Обаче, знам за един случай, мъж готин фитнесманяк на 40 г, и жена му на 50г. Случая изглеждаше безнадежден, но чрез модерните методи имат близнаци, да са живи и здрави всички.
                        Цяло чудо е, при тях има и яко секс,

                        Наздраве (преди малко пийнах една грозданка с агнето и салатата),

                        Коментар


                        • Ама как се сети за финансовите причини.. Ами не са маловажни..писал съм колко са децата..в случая тя беше на 30г...
                          Last edited by Kiro; 06.05.2020, 13:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ами това са комплекси..Има 60г. , които изглежда по- добре от 40-50г..Ти да не си мислиш, че всеки ден ще излизаш един ден с жена си под ръка..То и с 20г. по млада от тебе може да се зареже и да прилича на баба Яга..ВСИЧКО Е МНОГО ИНДИВДУАЛНО..За мен това са комплекси..
                            Виж сега-най-предпочитаните мъже за жените са милиардерите.Аз не знам случай някой милиардер да си е взел по-възрастна жена.Или някой известен политик.Изключвам хомосексуалиста Макрон,чийто брак просто прикрива хомосексуализма му.
                            Така и не каза колко деца е родила жената с 8 години по-възрастна от него.Щото и аз знам един,който се ожени за по-възрастна жена с 7 години.Основно заради финансови причини.И нямат деца от брака.Щото тя се омъжи на 42 години.

                            Коментар


                            • Ако разгледате биографиите на заможните американци прави впечатление ,че почти всички имат по няколко брака и развода зад гърба си .Тръмп има
                              три брака като последната му жена е с 30 г по-млада ,същото е при Сорос и мн. др.

                              Коментар


                              • Ами това са комплекси..Има 60г. , които изглежда по- добре от 40-50г..Ти да не си мислиш, че всеки ден ще излизаш един ден с жена си под ръка..То и с 20г. по млада от тебе може да се зареже и да прилича на баба Яга..ВСИЧКО Е МНОГО ИНДИВДУАЛНО..За мен това са комплекси..
                                Ами не ги разбираш много нещата- 2 деца му е родила и го уважава толкова- той е водещ в бизнеса, че често му вика- шефе на шега-истина..Такава жена, когато е умна, а тя е такава, винаги има едно наум за младите..А тя е много умна..Страшна хармония и доверие..И не казвай , че парите нямат значение в брака, защото много бракове са провалени заради тях..
                                И стига сте мислили за глупости- дългият успешен брак е общи цели, пълно довери и секса е за доверието и за здравото семейство и успеха на двамата, а не страст като гаджета на един месец....
                                Last edited by Kiro; 06.05.2020, 12:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X