IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

    .... добре не искам повече да говоря за него. Хайде, разкажете и вие нещо за себе си, да чуя и вас
    Ми какво да ти кажат, то само със висене по 10 часа във Инвестира не става.
    Питай някой който има най-малко мнения на ден тук.
    Аз да кажем на 30 год го можех 2-3 на ден в течение на седмици.
    Зависи от приятелката де, какъв е дразнителя.
    Естествено тя се отказваше от такъв ритъм.
    ​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами ето аз ти казах-и в нашето семейство имаше проблем.Но двамата заедно с жена ми решихме как да го преодолеем.И то много по-сериозен от вашият,щото с Виагра и други лекарства и мъртвец ще го вдигне.
      Ако толкова лесно се отказваш от човек,който те обича,не говори добре за теб.На сватбата сте се заклели да бъдете заедно в добро и зло.А не само,когато всичко е наред.

      Така де, ама дефиниция, кое е добро и кое зло - не е имало... Освен това - човек дори не предполага какви премеждия може да премине и как да тълкува подобни премеждия... Трябва да го има онова постоянно гледане в очите, в преносния смисъл на думата, но се оказва, че хората на тая възраст не се променят /в добрия смисъл/, или дори не знаят, що е то семейство...
      Last edited by безимeн; 16.05.2020, 21:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

        Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
        Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
        Само жена ми е казвала, че ми е дала времето си.
        Това породено от желанието за внимание ли е или заучено, може и друго аз не разбирам толкова?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

          обясних, че бившия не искаше деца, не било сега момента, по-късно в бъдещ етап, все отлагаше темата и разговорите, не искаше много да се говори за деца, дразнеше се. Иначе беше много умен, интелигентен, културен човек и което не мога да отрека този можеше да прави пари, направо съм се чудела какви схеми измисляше, можеше да вкара в схема 100 човека и да предвиди всеки какви ходове ще направи. В това отношение беше невероятен. А иначе пълен сухар, никакви емоции, а уж ме обичал..... добре не искам повече да говоря за него. Хайде, разкажете и вие нещо за себе си, да чуя и вас
          Ами ето аз ти казах-и в нашето семейство имаше проблем.Но двамата заедно с жена ми решихме как да го преодолеем.И то много по-сериозен от вашият,щото с Виагра и други лекарства и мъртвец ще го вдигне.
          Ако толкова лесно се отказваш от човек,който те обича,не говори добре за теб.На сватбата сте се заклели да бъдете заедно в добро и зло.А не само,когато всичко е наред.А и най-вероятно рядко е правел секс,защото се е притеснявал.
          Аз не мога да разбера как интелигентни хора не са се погрижили да решат проблем,който е имал елементарно решение.
          Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
            Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

            Е, тъкмо е в най-хубавата си възраст, както писа - добре се поддържа и носи - оттук - натам си го има и опита... Супер си е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Тебе лъжа, мене - истина, ама...

              При новата връзка - веднага правИ детето! Пожелавам да са близначета!
              То хубаво ама ако зададе въпрос на мъжа, ти кога ше ме заведеш на тези места които гледаме на картинки, няма пръстен с три диаманта, кафенце във Виена ко шо правим
              Доста ще ограничим кръга от мъже за нова връзка, а и не сме първа младост вече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Липсвала е комуникация? Ей така споделяне на малки проблемчета? Липсата на секс е огромен проблем на млади години, някои успяват да го подтиснат в името на "доброто име", децата бла бла
                Като че ли имаме потвърждение на теорията ми(наблюденията) че хубавите жени по често страдат от липса на секс …
                Поздравления че не си се възползвала от мъжката слабост (ако е истина).
                Тома неверни в мен не може да изчезне току така

                И си абсолютно прав!

                Коментар


                • Кристина, като твоята история има разказани стотици, хиляди в романите..Най - простото решение е било да си намериш любовник и да запазиш брака си след като е държал на теб- чувала ли си за отворени бракове, френски бракове - приятели.. Според мен си сгрешила заради секса да се развеждаш..Отдавна са измислени модели за запазване на такива бракове..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
                    Липсвала е комуникация? Ей така споделяне на малки проблемчета? Липсата на секс е огромен проблем на млади години, някои успяват да го подтиснат в името на "доброто име", децата бла бла
                    Като че ли имаме потвърждение на теорията ми(наблюденията) че хубавите жени по често страдат от липса на секс …
                    Поздравления че не си се възползвала от мъжката слабост (ако е истина).
                    Тома неверни в мен не може да изчезне току така
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                      Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                      Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                      Добре, я кажи според теб, какво искат жените ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                        Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Няматe такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                        Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                        Тебе лъжа, мене - истина, ама...

                        При новата връзка - веднага правИ детето! Пожелавам да са близначета!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          Уважаеми, не се дразня, яд ме е, че се подлъгах тогава и загубих едни от най-хубавите години в живота на една жена. Това вие мъжете не можете да го разберете. Нямата такава опция в мозъчния ви софтуер. А колкото до селфитата, да правила съм си и то на такива места, които ти гледаш само по телевизията и добре, че няма в такива моменти жена до тебе да те пита : "А ти кога ще ме заведеш там?"
                          Просто разговора тръгна в тази посока и разказах част от живота си. Разкажи ти нещо от твоя живот. Моля
                          Че то решенията си ги взимаш ти, ама хем секс искаме, ама искаме и селфита а, и после ама той виновния като си се махнала
                          Ами това казвам и аз спомени ще ти останат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            АМИ ЖИВОТА НЕ Е СЪВЪРШЕН..ПРИ СЛЕДВАЩИТЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СЕКС , А ДРУГО ДА НЯМАШ..Това е шега........

                            След операцията мъжът пита лекаря:

                            - Докторе, след като се възстановя, ще мога ли да правя секс?

                            - Страхувам се, че ще можете да правите, но само анален...

                            - Ама, докторе - жена ми не харесва този тип общуване!!!

                            - Не съм казал, че става дума за жена ви!
                            Last edited by безимeн; 16.05.2020, 20:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Пак ли ти бе, Кобилкина..? Доколкото разбрах, девойката пише в темата за да разсее някои заблуди и за да ви даде акъл, а не да вземе... Ма пък и аз какво ли разбирам...
                              Нека си го дава, кой я спира, даже я подкрепяме да продължи да дава акъл
                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                е, имаше и секс разбира се, то какъв секс, всичко прикключваше за 3 минути, но тогава явно не обръщах внимание на това, защото ме омагьоса този, не знам как паднах в капана То не бяха екскурзии, подаръци, букети цветя 100 рози, пръстен с 3 диаманта, ето ти ключовете за поршето, сутринта спя, той идва в апартамента на майка ми, събужда ме, аз още съм сънена и по пижама, а той ми казва "Хайде да отидем да пием кафе във Виена" и след 2 часа вече летим, негови приятели имаха магазини в моловете, влизаме, посрещат ни като крале, защото той се наговорил с тях, пълним чанти и аз не знам какво съм купувала, беше направо някакъв филм. Ами излъгах се и се предадох То сигурно всяка жена ще се предаде. След 3 години накрая му хвърлих всичко и се махнах. Искаше да ми прехвърли целия си бизнес само и само да остана с него. Бизнес за много милиони по то време. Тъпак. И срещу какво? Срещу секс 3 пъти в месеца и всеки акт по 3 минути........ я бе я .....
                                Все пак сте правили секс-каква е причината да сте нямали деца?Някой не е искал или не са се получили нещата?И ако е имало проблем установи ли се къде е?
                                Освен това ходехте ли на сексолог,или поне що не пробвахте с Виагра?Аз само веднъж пих ,направих пет тека и на другият ден до обяд бях все надървен.Така че тоя проблем е бил решим.
                                Малко ще си ревизирам мнението,щото щом е искал да ти прехвърли всичко значи те е обичал.Ако си го оставила ,без да направите всичко възможно да се реши проблемът,не говори добре за теб.
                                В моето семейство също имаше проблем-жена ми направи спонтанен аборт,пометна.И се установи,че пробемът е в мен.Ама не ме остави,а аз проучих цялата литература по въпроса и установих,че това се лекува с прием на антиоксиданти.Почнах да ги вземам и в резултат имаме три прекрасни деца.Трябваше ли и тя да ме напусне без да сме направили поне опит да решим проблема?
                                Last edited by mirodes; 16.05.2020, 21:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X