IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудя се, като всичко е изпозатворено, какво правят футболистите и фолк-звездите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Да пием за срамежливите ул.. ъъъ девственици
      https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...dulgove-809713

      Ето ти една

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
        Защо си кривите душите?
        Освен задължителното, на жената и трябва издръжка, а на мъжа - прислужница.
        Аз си спомням времената от преди 20 г.:

        на младини момичетата много ги бие хормона и имат нужда от мъж.

        Обаче, са и много диви, искат някой по-голям батко или чичо, за да му ползват парите.

        И много харесват певци и филмови актьори. И летят в облаците.


        От друга страна, като стари моми (над 35-40г) стават лоши и нещо не мога да ги разбера.

        Аз ако бях стара мома и да съм самотна, щях да се хвърля на врата на всеки, които ми покрива критериите на 50%: или външно да ми харесва или вътрешно като цености и разбирания. Те обаче не разсъждават така.

        Коментар


        • Защо си кривите душите?
          Освен задължителното, на жената и трябва издръжка, а на мъжа - прислужница.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Явно нещо не ти върви с жените. Аз от години съм привърженик на тезата, че всяка умна жена трябва да съдейства на съпруга си да стане поне ловец. Ако има мерак и за рибар - още по-добре. Въобще, всички хобита и спортове, които го държат извън пещерата през почивните дни са препоръчителни.. За излизането с други жени - там вече нещата са въпрос на договорка и равнопоставеност, ама все ми се струва дето на мъжете някак по им тежат рогата, които им ги поставят за красота

            Колкото до фертилната възраст при жените .и там не си твърде наясно. Това си е строго индивидуално. В родът си имам жена, която е родила на 54 години здраво и право момче, което е станало после опълченец. Та, дамата една година не излизала на улицата от срам, че на тези години прави секс, , а мъжът й не излизал една година от кръчмата - от гордост, че още е мъж..
            Наздраве!
            кака, дай си номера да те набера на жената от телефона.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Явно нещо не ти върви с жените. Аз от години съм привърженик на тезата, че всяка умна жена трябва да съдейства на съпруга си да стане поне ловец. Ако има мерак и за рибар - още по-добре. Въобще, всички хобита и спортове, които го държат извън пещерата през почивните дни са препоръчителни.. За излизането с други жени - там вече нещата са въпрос на договорка и равнопоставеност, ама все ми се струва дето на мъжете някак по им тежат рогата, които им ги поставят за красота

              Колкото до фертилната възраст при жените .и там не си твърде наясно. Това си е строго индивидуално. В родът си имам жена, която е родила на 54 години здраво и право момче, което е станало после опълченец. Та, дамата една година не излизала на улицата от срам, че на тези години прави секс, , а мъжът й не излизал една година от кръчмата - от гордост, че още е мъж..
              Наздраве!
              Да пием за срамежливите ул.. ъъъ девственици
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Що не паднат неколко атомни бомби . па да се върнем у пещерите и най накрая да си оте..ем на яки пу..ки.
                тошко, ти пак към приятелката на тарзан завъртя работата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  За какво ти е изобщо да се жениш??? особено в западния свят, където с развода изчезват и 50% от състоянието ти, издръжка на децата, а също и на жената в замисимост колко време сте били заедно. Не го разбрахте alphaomega - докато една жена може да предложи единствено пу**а, може да очаква само среднощно обаждане от поредния на който му се е доеб**о.

                  Жените няма да влязат в релси скоро, но докато положението е такова аз ще се използвам промоцията 2-3 водки - бърза св***а. Чудесна сделка, няма кой да ми опява да не ходя на лов, да не си харча парите по мачове, да не спя следобед, да не излизам с разлчни жени..... Която си покаже претенциите - веднага разбира къде е вратата. От опит съм разбрал златна пу**а няма, но всяка жена си мисли че нейната е златна. специална, различна, или каквото още се сети. Да ама в този момент поредната девойка навършва 18 години, а още колко излизат от училище всяка година....
                  Пак да напомня - мъжете нямаме срок на годност, можем да ставаме бащи и на 90, жената след 27-28 в днешно време и с тоя начин на живот единственото място където ще свърши е клиниката за репродукция. И познайте кой ще плати сметката

                  Явно нещо не ти върви с жените. Аз от години съм привърженик на тезата, че всяка умна жена трябва да съдейства на съпруга си да стане поне ловец. Ако има мерак и за рибар - още по-добре. Въобще, всички хобита и спортове, които го държат извън пещерата през почивните дни са препоръчителни.. За излизането с други жени - там вече нещата са въпрос на договорка и равнопоставеност, ама все ми се струва дето на мъжете някак по им тежат рогата, които им ги поставят за красота

                  Колкото до фертилната възраст при жените .и там не си твърде наясно. Това си е строго индивидуално. В родът си имам жена, която е родила на 54 години здраво и право момче, което е станало после опълченец. Та, дамата една година не излизала на улицата от срам, че на тези години прави секс, , а мъжът й не излизал една година от кръчмата - от гордост, че още е мъж..
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Що не паднат неколко атомни бомби . па да се върнем у пещерите и най накрая да си оте..ем на яки пу..ки.
                    Сега кой ти пречи, само да държи инструмента и малко пари в джоба всички са твои?

                    Коментар


                    • Абе прави сте и за еволюцията и за разликите и противоречията, но има и друг подход..Просто жениш се 2-3-4 пъти и докато си дотегнете и стане нетърпимо с последната той живота минал..Да е работлива жената и с по- малко претенции към света и мъжа е много важно, а често тя е нищо, но с големи претенции за всичко..
                      Въпреки , че случаи всякакви- има много семейства където жената носи на гърба си мъжа и семейството, а той един пасивен и безотговорен и все недоволен..
                      Last edited by Kiro; 04.05.2020, 13:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                        Проблемът между мъжете и жените в днешно време има много просто обяснение от чисто еволюционно-цивилизационна гледна точна.

                        В миналото жените не са можели да оцелеят без мъж. В миналото не е имало такова нещо като "самотна майка" просто защото самотната майка няма как да оцелее в дивата природа. Мъжа е ловецът, строителят и защитникът. Той е осигурявал по голямата част от храната, той е стоил жилището и той е пазил жената и децата от врагове и зверове. Тоест мъжа е имал много по висока стойност от гледната точка на жената. Жената е имала нужда от мъжа за физическото си оцеляване а не обратното. Мъжа е имал нужда от жена основно за лично удоволствие и за да има деца.

                        А сега как е? Жената вече няма нужда от мъжа. Сега жените работят, осигуряват си сами прехраната и обществото им предоставя възможност сами да оцеляват независимо от мъжа и дори сами да си отгледат децата. Държавите пък допълнително засилват тази тенденция понеже имат една камара програми с които подпомагат самотните майки.

                        Ако обаче дойде една истинска голяма криза и пълен срив на системата, тогава изведнъж мъжете отново ще придобият много висока стойност от женска гледна точка и на дневен ред ще се върнат традиционните ценности и патриархалното семейство. Като настане гладът и беззаконието тогава всяка жена ще иска мъж и то на всяка цена. И тогава и жените изведнъж ще станат много по читави защото ще трябва да изглеждат много по добре в очите на мъжете за да се преборят с конкуренцията.

                        Тоест за всички проблеми е виновна цивилизацията.
                        Що не паднат неколко атомни бомби . па да се върнем у пещерите и най накрая да си оте..ем на яки пу..ки.
                        Last edited by Todor Sabev; 04.05.2020, 13:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          То според жените пък няма читави мъже. Чак се чудя защо мъжете и жените не се разделят да живеят в отделни държави, за да има мир и спокойствие. Разбира се между тези две държави силно ще е развит СЕКС ТУРИЗМА, но след това всеки пол си се връща у дома и си живурка както си му е кеф.
                          Проблемът между мъжете и жените в днешно време има много просто обяснение от чисто еволюционно-цивилизационна гледна точна.

                          В миналото жените не са можели да оцелеят без мъж. В миналото не е имало такова нещо като "самотна майка" просто защото самотната майка няма как да оцелее в дивата природа. Мъжа е ловецът, строителят и защитникът. Той е осигурявал по голямата част от храната, той е стоил жилището и той е пазил жената и децата от врагове и зверове. Тоест мъжа е имал много по висока стойност от гледната точка на жената. Жената е имала нужда от мъжа за физическото си оцеляване а не обратното. Мъжа е имал нужда от жена основно за лично удоволствие и за да има деца.

                          А сега как е? Жената вече няма нужда от мъжа. Сега жените работят, осигуряват си сами прехраната и обществото им предоставя възможност сами да оцеляват независимо от мъжа и дори сами да си отгледат децата. Държавите пък допълнително засилват тази тенденция понеже имат една камара програми с които подпомагат самотните майки.

                          Ако обаче дойде една истинска голяма криза и пълен срив на системата, тогава изведнъж мъжете отново ще придобият много висока стойност от женска гледна точка и на дневен ред ще се върнат традиционните ценности и патриархалното семейство. Като настане гладът и беззаконието тогава всяка жена ще иска мъж и то на всяка цена. И тогава и жените изведнъж ще станат много по читави защото ще трябва да изглеждат много по добре в очите на мъжете за да се преборят с конкуренцията.

                          Тоест за всички проблеми е виновна цивилизацията.
                          Last edited by alphaomega; 04.05.2020, 12:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                            "Читави" жени по принцип няма. Всичките са чепати, и все по чепати ще стават докато не се смени системата или докато не дойде някоя истинска криза с много истински глад.

                            Ако искаш всичко да е точно намираш си младо момиче от държава от третият свят на 16-18г. и си го обучаваш по твой вкус. Ще те почита и ще те слуша като Бог.

                            Ама след време и това ще ти омръзне, и пак ще тръгнеш да си търсиш "читава" жена.
                            То според жените пък няма читави мъже. Чак се чудя защо мъжете и жените не се разделят да живеят в отделни държави, за да има мир и спокойствие. Разбира се между тези две държави силно ще е развит СЕКС ТУРИЗМА, но след това всеки пол си се връща у дома и си живурка както си му е кеф.

                            Коментар


                            • "Читави" жени по принцип няма. Всичките са чепати, и все по чепати ще стават докато не се смени системата или докато не дойде някоя истинска криза с много истински глад.

                              Ако искаш всичко да е точно намираш си младо момиче от държава от третият свят на 16-18г. и си го обучаваш по твой вкус. Ще те почита и ще те слуша като Бог.

                              Ама след време и това ще ти омръзне, и пак ще тръгнеш да си търсиш "читава" жена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Тъй като темата е за жени, да ви споделя нещо:

                                Из малките градчета в българската провинция е много трудно човек да си намери жена.

                                Ако има някоя читава, тя отдавна си е събрала куфара и е заминала към голям град или в чужбина.

                                Има или ромейки, или някоя глуповата, безработна, дето стои при баба си и разчита на нейната пенсия. И са яко мързеливи.


                                Абе не е точно тъй, ето тия дни ходих до Велики Плеслав, 2 дена бях там, малко градче има няма 8 000 души и доста хубави момичета и жени видях, и половината поне бяха читави по твойте думи каквото и да разбираш под "читави"

                                Коментар

                                Working...
                                X