IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Селена, не си права - щом е щастлив и в хармония, а не вреди и на другите защо не..Стамене, а те знаят ли една за друга или е тайна..Защото ако знаят хармонията ще е пълна..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
      По душа съм авантюрист, разбойник, пират и престъпник, такава ми е вътрешната същност, такава ми е вибрацията на вътрешната ми енергия, отрицателна прана, харесва ми да бъда възприеман като ИЗВРАЩЕНЕЦ, гадняр, мискинин, абсолютен идиот, тулуп безделник и да бъда демонизиран и сочен с пръст. И вярвайте ми, жените си падат адски много по такива келеши като мене, ама няма тя била с висок социален статус, тя била банкерка, лекарка, адвокатка и прочие, точно те са с най-извратена сексуална фантазия, чак аз съм се погнусявал, смятай ....
      С извинение това си е чистя тиня. Тази тинеста вибрация съответно привлича подобни самки. Да категоризираш всички жени така си е чист когнитивен дисонанс. И тъй като деградацията и гнилостните процеси не ме привличат Ви оставям да се забавлявате. Лека вечер от мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ок. Отивам да повърна. Не ме търсете повече тук в тази тема. Руснаците имат конкретен термин за подобно състояние: Извращенец.

        Лошото е, че доколкото разбирам си създал и деца. Господ да ти е на помощ.
        Дано си отишла , преди да прочетеш и мен . Да не се чувствам виновна , че някой мисли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
          Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
          Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика
          Ще си позволя да поправя Не съм питала, защото знам . И друго .
          Сигурно си искал да кажеш , че с жена ти , правите любов , щото секса е с любовницата !
          Като изключим , тез леки вметки , от моя страна , съм изцяло съгласна с теб .
          За другите жени не знам как е , ама аз търся същото като теб . Нищо повече . Ако е и в един мъж - то , той е Бог !
          Ако нема такова животно , може и аз да си сглобя троица

          Коментар


          • По душа съм авантюрист, разбойник, пират и престъпник, такава ми е вътрешната същност, такава ми е вибрацията на вътрешната ми енергия, отрицателна прана, харесва ми да бъда възприеман като ИЗВРАЩЕНЕЦ, гадняр, мискинин, абсолютен идиот, тулуп безделник и да бъда демонизиран и сочен с пръст. И вярвайте ми, жените си падат адски много по такива келеши като мене, ама няма тя била с висок социален статус, тя била банкерка, лекарка, адвокатка и прочие, точно те са с най-извратена сексуална фантазия, чак аз съм се погнусявал, смятай ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
              Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
              Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика
              Ок. Отивам да повърна. Не ме търсете повече тук в тази тема. Руснаците имат конкретен термин за подобно състояние: Извращенец.

              Лошото е, че доколкото разбирам си създал и деца. Господ да ти е на помощ.

              Коментар


              • Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
                Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Ти жена ли си търсиш или майка.Определено повечето хора имат нереалистични очаквания и поведение което не желая да коментирам.По добре да се върнат старите времена и родителите да определят кой за кого да се жени.Повечето народ не може да се справи със свободата и върши само глупости.Не е геройство да летиш като волна пеперуда от цвят на цвят и като станеш на 40 олеле майко ми то нямало свестни жени или мъже.Каквито са жените такива сме и мъжете..И накрая искаме да сме здрави.Как да стане това?Всеки има претенции и изисквания към другия а не се досеща че има и задължения..Семейството не е мерки и теглилки и секс.Това са два вола впрегнати в общ впряг и всеки трябва да допринася с каквото може и колкото са му силите за общото предприятие.На който му се скита да не създава семейство и да не прави деца безотговорните не трябва да се размножават.Такива боклуци какви деца ще създадат и възпитат.Всеки казва АЗ и смята че другите са му длъжни
                  +1000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    бай Стамен Тракториста , добре, че върна темата- виж колко е интересно със умни жени сега..

                    Момчета , Вие ме учудвате..Едно от важните неща да сте успешни в отношенията си със жените е да не се страхувате от тях и да нямате комплекси..Свиквайте и това се учи- разговори срещи- това е играта..Защо ги гоните..
                    +1000

                    Коментар


                    • Семейството не е мерки и теглилки и секс.Това са два вола впрегнати в общ впряг и всеки трябва да допринася с каквото може и колкото са му силите за общото предприятие.На който му се скита да не създава семейство и да не прави деца безотговорните не трябва да се размножават.Такива боклуци какви деца ще създадат и възпитат.Всеки казва АЗ и смята че другите са му длъжни

                      Браво - този път си много точен..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        А някои дами стават 3/4....от семейството

                        Коментар


                        • бай Стамен Тракториста , добре, че върна темата- виж колко е интересно със умни жени сега..

                          Момчета , Вие ме учудвате..Едно от важните неща да сте успешни в отношенията си със жените е да не се страхувате от тях и да нямате комплекси..Свиквайте и това се учи- разговори срещи- това е играта..Защо ги гоните..
                          Last edited by Kiro; 06.05.2020, 17:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah


                            Разбирам го Бай Стамен - вижте какво се случи откакто почнаха жените да пишат. Темата се обърна от това какво искаме ние мъжете, в това какво някакви конкретни съфорумки искали/правили/мислили. Динамиката се обърна от това как да си помагаме със жените, на това как да се харесаме на жените. Прочетете още веднъж мненията на жените - всички се върти около тях/нея. На жената целия живот се върти около нея, такива са по природа. Има си специална думичка - солипсизъм. А какво полезно научихме от тях? Освен че имат високи претенци, кариери и други безсмислени неща. Някоя да си написа мерките/килограмите? Да ни научиха как да си сготвим нещо вкусно? Кой ще е новия моден бански това лято?
                            Едната била красива и умна, другата непукистка. Лично на мен не ми дреме, аз дърти жени като тях не докосвам и с овчарска гега. И ако повечто мъже имаха високи критерии за жените, те щяха винаги да поддържани в добра физическа форма, с дълги коси, да експериментират в кухнята през ден, и на всичкото отгоре да правят масажи на претоварените ни гърбове. А като ги гледам в тая пандемия - рошави, по цял ден с анцузите, с някакви смешни чехли, с по 3-4 килограма отгоре.... мъка, мъка, мъка.
                            Ти жена ли си търсиш или майка.Определено повечето хора имат нереалистични очаквания и поведение което не желая да коментирам.По добре да се върнат старите времена и родителите да определят кой за кого да се жени.Повечето народ не може да се справи със свободата и върши само глупости.Не е геройство да летиш като волна пеперуда от цвят на цвят и като станеш на 40 олеле майко ми то нямало свестни жени или мъже.Каквито са жените такива сме и мъжете..И накрая искаме да сме здрави.Как да стане това?Всеки има претенции и изисквания към другия а не се досеща че има и задължения..Семейството не е мерки и теглилки и секс.Това са два вола впрегнати в общ впряг и всеки трябва да допринася с каквото може и колкото са му силите за общото предприятие.На който му се скита да не създава семейство и да не прави деца безотговорните не трябва да се размножават.Такива боклуци какви деца ще създадат и възпитат.Всеки казва АЗ и смята че другите са му длъжни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ма вие си търсите половинки се едно сте на пазаря..Явно човек не си ли намери половинката на двайсе и неколко после става ужас.
                              А някои дами стават 3/4....от семейството
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Те лелите дават мъдри съвети, културни, но са неприложими към младите въртиопашки и старите моми към 40г.

                                Една приятелка на 35 г, ми сподели, че хората са стани много лоши и егоисти и поради тази причина трудно се намират половинки.
                                Ма вие си търсите половинки се едно сте на пазаря..Явно човек не си ли намери половинката на двайсе и неколко после става ужас.

                                Коментар

                                Working...
                                X