IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Стига бе, почивай - дай аз да се помъча! Хармония 20?
    Тц, Филипс Филета 203U… Потресен съм - в ебая има два за общо 8 евро. Ама кефа от пътуването е по-голям от крайния резултат (за това му викат хоби, а не професия). Добре поне че има схема, и "цели" 4 ламБи. Иначе в "имението" има(ше) такава хармония + няколко телевизора от стадион назад, но не знам дали още са там, или са ги отнесли. Със сигурност такива тухли нямат място в ретро-модерен дом.

    Еnder, и на мен ми стана чудно, но имам такива познати - умишлено избягвам психологията, та го приемам като възможен сценарии (въпреки че е по-вероятно човек да залитне по винила)

    Дури, мен ли визираш, че не знам какво е дек? И дек, и тек знам какво е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Ми според мен търсеше човек дето да я "ОБИЧА, ОБИЧА, ОБИЧА!!!" - (капслок). Ама очевидно, че не би възразила срещу конкуренцията. Относно въпроса ти за статистиката... ми един нормален е в ганицата на статистическата грешка. Явно момата е безпогрешна.
      Обича обича обича, но и тримата избрани бяха ангаже.(затова споменах "от запаса")
      Избраните не предлагаха опция отглеждане на деца, а тя искаше деца.. Обича обича обича, а деца може да останат без баща недообичани, Дано успее жената да намери партньора който ще я направи щастлива и обичана обичана. Да не губи желанието.
      Last edited by precakanoto; 20.05.2020, 00:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Ок, Няма да казваме Кобилкина, Ще ползваме друг код, "тримата от запаса" по примера на харесвания от някогашните ленти (касети) филм. Криси бе впечатлена от само трима герои, въпреки другите възможности, Как не се обърка с поне един друг "нормален" кандидат , пък бидейки той и погрешен, както е нормално по естеството на природата 1? Все пак тя търсеше "нормален" с "нормална комуникация". А чудно как пък добрия бизнесмен не е искал деца, след като я е обичал и са се оженили. Такова животно е трудно да се обясни - , Да обичаш, да се ожениш, да си гъбав с пари пък да не искаш наследник!? Може би Кобилкина щеше да помогне, но защо не са я потърсили
        Другото беше че е бил готов на всичко за нея както и да и прехвърля фирмите си. Е ако в действителност е влюбен мъж как няма да иска дете от жената в която е..... въобще много голяма сапунка ни вкара някой

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ми според мен търсеше човек дето да я "ОБИЧА, ОБИЧА, ОБИЧА!!!" - (капслок). .
          Мама и тати?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Криси бе впечатлена от само трима герои, въпреки другите възможности, Как не се обърка с поне един друг "нормален" кандидат, пък бидейки той и погрешен, както е нормално по естеството на природата 1? Все пак тя търсеше "нормален" с "нормална комуникация".
            Ми според мен търсеше човек дето да я "ОБИЧА, ОБИЧА, ОБИЧА!!!" - (капслок). Ама очевидно, че не би възразила срещу конкуренцията. Относно въпроса ти за статистиката... ми един нормален е в ганицата на статистическата грешка. Явно момата е безпогрешна.

            П.С. Гадното при социалните експерименти е, че обекта и наблюдателя могат да си разменят местата...
            Last edited by Ender; 20.05.2020, 00:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Умишлено не коментирах този аспект. Когато един персонаж изчерпи ползата си за действието, обикновено го убиват. Впрочем, хареса ми донякъде садо-мазо елемента - триене на 200 поста, повечето от които са цитирани неколкократно.

              П.С. И няма ми викаш "Кобилкина", бе калпазанин!
              Ок, Няма да казваме Кобилкина, Ще ползваме друг код, "тримата от запаса" по примера на харесвания от някогашните ленти (касети) филм. Криси бе впечатлена от само трима герои, въпреки другите възможности, Как не се обърка с поне един друг "нормален" кандидат , пък бидейки той и погрешен, както е нормално по естеството на природата 1? Все пак тя търсеше "нормален" с "нормална комуникация". А чудно как пък добрия бизнесмен не е искал деца, след като я е обичал и са се оженили. Такова животно е трудно да се обясни - , Да обичаш, да се ожениш, да си гъбав с пари пък да не искаш наследник!? Може би Кобилкина щеше да помогне, но защо не са я потърсили
              Last edited by precakanoto; 20.05.2020, 00:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Не ! Не ! Не ! Твърдо отказвам да видя тази подигравка с всички пишещи тук !
                Всякакви дивотии съм виждала ,но подобна грозна история не съм си мислила,че ще видя !
                Такава подигравка с форума не съм си мислила,че ще се случи !!!
                Не съм писала в тази тема и с право . Какъв проблем има тркториста с пишещите тук не знам да си призная !!!
                Абе, аз още отначало видях, че такава тема сваля рейтинга на инвестора с 80% поне, но търпяхх всякакви полюции на комплексирани мъже и жени, грозна работа!

                Коментар


                • Хахах, абе, тук наистина ли обсъждате някакъв ник дали е жена или е мъж? Положението е тежко!

                  Значи толкова сте непоносими, че даже във форума не можа да ви изтърпи ))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                    Трудно ще стане с колони, уважаеми, но виж, ако ми подариш този скромен дек НАКАМИЧИ 1000 ZXL аз ще те поканя на вечеря и ти ще излезеш с мен и ще ти е невъзможно да ми откажеш [ATTACH=CONFIG]n3600318[/ATTACH]
                    Не ! Не ! Не ! Твърдо отказвам да видя тази подигравка с всички пишещи тук !
                    Всякакви дивотии съм виждала ,но подобна грозна история не съм си мислила,че ще видя !
                    Такава подигравка с форума не съм си мислила,че ще се случи !!!
                    Не съм писала в тази тема и с право . Какъв проблем има тркториста с пишещите тук не знам да си призная !!!

                    По повода за създаване на темата,аз като жена искам партньора ми с който комуникирам да знае поне елементарни неща като това какво е дек,какво е усилвател и какво са тон колони. Какви са тези устройства и за какво служат !
                    Ужасена съм ,че някой е видял колко струва един стар дек / ама какво е това дек съм убедена ,че не знае / и да пише глупости ,а други да разсъждават върху нещо което не знаят какво е !!!

                    Най - лошото е ,че и да се и подари този уред на псевдо мутреста това тя няма да знае какво да прави с него защото за да се ползва с пълният си потенциал му трябват и други периферии
                    Last edited by Dury; 20.05.2020, 00:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      А ето още поводи за размисъл -Бай Стамен се отказва от темата и после Криси дойде. После Криси си отива (жалко) и бай Стаимен идва. Имаше един такъв сериал - "разкази с неочакван край". Но пък темата ще си стои за голяма радост на Кобилкина ...и мъжките й еквиваленти
                      Умишлено не коментирах този аспект. Когато един персонаж изчерпи ползата си за действието, обикновено го убиват. Впрочем, хареса ми донякъде садо-мазо елемента - триене на 200 поста, повечето от които са цитирани неколкократно.

                      П.С. И няма ми викаш "Кобилкина", бе калпазанин!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Да, това беше много интересен детайл. Поколението-Y почти не са виждали аудио касети. А въпросното Накамичи, става само за фетиш. Мъжки фетиш. Не го смятам за аудиофилски модел. Отделно, ще е единствения случай на планетата, при който такъв дек се ползва със съветски колони. Това с обувките беше добро, но трябваше да са 300 чифта, а не 30. Забавна е и идеята да питаш в инвеститорски форум за ремонт на автомобили. Което не пречи инвестиционни идеи да се търсят из шофьорските форуми. Водевила можеше да е значително по-забаван при определени обстоятелства, определено в един момент се претупаха нещата, за сметка на качеството. Което е жалко. Сега ще трябва да разчитаме на 3-та част на есето на Тракториста, а аз нямам големи очаквания.
                        ++
                        Мисля почти по същия начин. Особено пък това с касетите и тонколоните ми разсея представите за женската душевност. Коя съвременна жена ще се лиши от айфоня, който винаги й е под ръка с възможността да слуша милиард неща от тубата когато й е кеф, и ще се "емне" с архаизми, записи по касети, които са си заминали преди тя да се роди !? И къде ще трупа тези касети? А ето още поводи за размисъл -Бай Стамен се отказва от темата и после Криси дойде. После Криси си отива (жалко) и бай Стамен идва. Имаше един такъв сериал - "разкази с неочакван край". Но пък темата ще си стои за голяма радост на Кобилкина ...и мъжките й еквиваленти
                        Last edited by precakanoto; 19.05.2020, 23:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Това пректикал, задаваш му въпроса директно като мъж с топки .
                          Трябва сам да си изловиш истината, теб сигурно бая жени те въртят на малкият си пръст с директните въпростчета.
                          Мъж с топки във форум,,,,, на живо е едно друго е като се пише. Не случайно им се вика интернет нинджи и биячи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                            Какво да го питаме??? От вчера заговорихме че Бай стамен може да седи зад профила на крисито и хоп днес се появи.
                            Това пректикал, задаваш му въпроса директно като мъж с топки .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                              Аре ве мъже, Стамен е тука, питайте го нещо, нали много теории мислехте ???

                              Стамене, едни теории се въртят тука, ти си ги чел вероятно,
                              ти имаш ли нещо свързано със новия профил на "Кристина" ?
                              Какво да го питаме??? От вчера заговорихме че Бай стамен може да седи зад профила на крисито и хоп днес се появи.

                              Коментар


                              • Аре бе Криси кво стана, няма да те чакам цял ден да си дадеш нещо за връзка. Можеш или не можеш. Шото приказки много действия нулеви.

                                До сега съм предлагал само на един човек от форума за среща и това беше онова форекс менте с ферарито дето развяваше някакви снимки. Казах айде да се видим на кафе ела с ферарито и ако имаш ферари те признавам и се извинявам публично, е до ден днешен се крие като мишок и казва ми защо да го правя не си ми на нивото. Покажи алфа женска ли си.

                                Не си прави оглушки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X