IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

    Хм, сега се оказва, че нещо е недоволна. Уж по взаимно съгласие.... Да видим.
    Да не би да е забегнала при турчин?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Радвам се, че се е разрешило всичко.
      Хм, сега се оказва, че нещо е недоволна. Уж по взаимно съгласие.... Да видим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
        Какво толкова стана? Ние дето не сещаме да не знаем ли?
        Развод

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          Благодаря, даже двойно...сещаш се
          За банкет е
          Какво толкова стана? Ние дето не сещаме да не знаем ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            За зодиите не коментирам, защото не се интересувам от тях и не съм запозната дори с основните параметри на моята зодия.

            Мъжете също ходят на врачки и баячки. В блокът на родителите ми има такава дама - при нея ходят както мъже, така и жени. Дамите действително са повече.
            Далеч съм от мисълта, че даден ритуал може да те излекува. Аз например, със сигурност знам, че лунните лъчи не оказват никакво влияние върху лечебните свойства на жълтия кантарион, но винаги се старая на Еньовден да откъсна стръкове от него преди луната да е залязла. Такава са го правили предците ми стотици години, на мен също не ми пречи да спазвам тези техни практики. Това е част от родовата ми памет.
            Висшето му биологично образование не влиза в колизия с този типично езически обичай.

            Вярно е, че жените са по-чувствителни и това си има физиологично обяснение - ние произвеждаме повече от хормона кортизол, който е отговорен за интуицията, но и за чувството на страх и притеснение. В миналото тези страхове е трябвало да бъдат преодолявани по някакъв начин и затова предполагам, са се появили вярванията ни в предсказания, магии и лечения. Хората са търсели обяснения на необясними неща.
            Сега ние имам готови отговори, поради огромното количество информация, с която разполагаме. Но ..., наслагваното не с векове, а дори с хилядолетия няма как да се изгуби. И по-добре. То ни отличава от другите.
            Наздраве!

            Отговора е за Миро , че се обърках, но и тук става.
            Наздраве.

            Ритуалите могат да имат мощно въздествие върху психиката и от там върху баланса на целият организъм. Ритуалите в група още по голямо . Ако гледаш една реч на Хитлер тя е същински ритуал.
            Регилиозни ритуали са наследник древни такива езически и също мога да въздействат силно. Определено хора могат силно да въздействат на други. Такива са били в миналото жреците шамани или някои надарени жени.
            В съвременият свят НЛП терапията и хипнозата използват подобни ,,техники,,
            Вероятно нещата са доста по - дълбоки и преставляват сложна плетеница от енергии на различни нива.
            Last edited by Майстора233; 19.01.2023, 11:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Благодаря, даже двойно...сещаш се
              За банкет е
              Радвам се, че се е разрешило всичко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Знам, че не е за празнуване, но … честито ако е което мисля, че е.
                Благодаря, даже двойно...сещаш се
                За банкет е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Миналата сряда положих най-важния подпис в живота си. Досега. Не съм се похвалил ?!? Сори, не съм котенце.

                  Горчиво,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                    Миналата сряда положих най-важния подпис в живота си. Досега. Не съм се похвалил ?!? Сори, не съм котенце.
                    Знам, че не е за празнуване, но … честито ако е което мисля, че е.

                    Коментар


                    • Миналата сряда положих най-важния подпис в живота си. Досега. Не съм се похвалил ?!? Сори, не съм котенце.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                        Браво ! Приятна изненада !
                        БайдЪвей забавно е, че и двата ни коментара(твоят и моят по-долу), чудесно определят разликата при Годарт и Кастанеда. Ако при първият в основен рекурс е въображението, то при вторият е намерението...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Невил Годарт. С Него се занимават много хора Кастанеда, Кроули, и още един, забравих го. Сега съм в по-долен културен пласт, но следващият е той. Много интересна фигура.
                          Браво ! Приятна изненада !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Шарлатанин ли си, ако това което е помогнало на теб, не помага на някой друг?
                            Няма такова нещо .Човешките организми са устроени по един и същ начин. Така че си има универсални лечения. Естествено при някои хора болестта е много напреднала и изисква повече време за лечение или въобще не може да им се помогне. Въпросът е,че тия измислени"лечители"правят неща, които на никой не помагат.Ако човек се излекува, то е защото организма сам е преодолял болестта или заради плацебо ефекта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                              Поне като си дават хората парите на шарлатани, да ги дават на някой, който действително може да им помогне.А съм сигурен, че мога да им помогна,щото съм си помогнал на мен да преодолея тежки болести.
                              Шарлатанин ли си, ако това което е помогнало на теб, не помага на някой друг?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Как точно?
                                С много четене. Информацията я има,само трябва да знаеш къде да търсиш,щото има и много лъжливи "лечения".Пълно е с шарлатани, които използват безизходицата на хората.
                                Last edited by Vergil1975; 16.01.2023, 17:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X