IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

    Лъв
    Тц .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Жена,която дава 300 кинта седмично за обувки,ще има и доста други разходи.Досега не ми се е случвало да хвърлям пари по жени освен плащане на ресторанти и хотели.Честно казано не съм попадал в такава ситуация,при която жената обича луксозният живот.А и няма да попадна-не съм касичка.
      Спокойно . Няма и да попаднеш. Мъжът не трябва да е банкомат - за тази част си прав.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Селенче ,ти коя беше ?
        Лъв

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Селенче ,ти коя беше ?
          Ще ме изтрият . Опитай се да познаеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

            ти провери ли му цената /на дека/

            Нали затова казах да ти купи апартамент - по-лесно ще му бъде...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Тя не е важна колата, а мъжа, който може да си го позволи това. И при това такъв един мъж е добра партия не защото е богат, а защото щом е богат, значи е уверен в себе си, силен, волеви, знае какво иска и знае как да го постигне, в това число и в личен и семеен план. Тоест мъж - лидер, а не мъж като лайно в дъжд.
              Да де,ама не го бива в секса,никога няма да има мъжка увереност.Ей го и Крисито е избягала от такъв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Чакай сега,тя обувките ще си ги купува сама.Работещо момиче,е .Не мисли за обувки.
                Жена,която дава 300 кинта седмично за обувки,ще има и доста други разходи.Досега не ми се е случвало да хвърлям пари по жени освен плащане на ресторанти и хотели.Честно казано не съм попадал в такава ситуация,при която жената обича луксозният живот.А и няма да попадна-не съм касичка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Зодията на дамата?
                  Селенче ,ти коя беше ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Дамата си имаше син, който се вее някъде по света, т.е. - търсЕШЕ сериозен...

                    От около 10-те /и повече!/ служебни срещи - все подхващаше разговора в посока - опознаване....

                    Да не мислиш, че аз съм някой сваляч, на когото е лесно да говори с дамите? По-скоро - точно обратно! /значи - тя ме предразполагаШЕ сериозно/

                    Какво СМЕ приказвали по време на вечерята, ли? Обсъдихме, разбира се театралната постановка... Оказа се, че е внимавала в действието... Другото - ти какво би си казала с някого на първа среща? Говореше се за това, как е минавал животът ни до сега... Нищо друго, но пък - никога не помня да съм говорил толкова с жена...

                    Това е, но за характера - много си точна! Тук е скрито ключето! Дадох си сметка за това, но поставих казуса, за да създам проблеми при формулирането на отговор от дамския състав! Иначе, нещата приключиха и си давам сметка, че съм постъпил много добре: ходихме на театър, хапнахме, пийнахме - тези три неща! Нещата трябва да са, не повече от три!

                    Най-важното в живота ми: Съдбата ми показва онова, което трябва да направя. Правя необходимото.
                    Зодията на дамата?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Не разбрахте ли, че kristina dimitrova се натиска? Скоростите се били повредили и си търсела била механик - ха-ха. Търси си някой да и каже, че ще и купи нова кола с автоматични скорости, за да не се повреждат. В наши дни така изглеждат нещата .......
                      Мислим ще Крисито се е объркала като си мисли че у форум с име ..Инвестор.. ще намери некви инвеститори с мангизи. То в най добрия случай ще попадне на някоя циция..


                      Нещо кат Пирамида ама у женски род.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Имам изтрит пост, когато питах 78 на колко години е. . А другите лични данни ще ги даваме в по-лична обстановка .
                        Оууу, това наистина много личен въпрос. Сигурно са ти написали да му го зададеш на ЛС. Макар че не виждам чак толкова голям проблем, де.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ....... току що Ви направих комплимент, а Вие .... да ми купи кола, ами аз си имам кола и не ми трябва чисто нова и имам добри доходи, финансово независима съм, друго търся, а не коли и ламарини .......
                          Тя не е важна колата, а мъжа, който може да си го позволи това. И при това такъв един мъж е добра партия не защото е богат, а защото щом е богат, значи е уверен в себе си, силен, волеви, знае какво иска и знае как да го постигне, в това число и в личен и семеен план. Тоест мъж - лидер, а не мъж като лайно в дъжд.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Боя се, че то може да е извадено вече от българския контекст, обаче, и да не е полезно за публиката.

                            Щом си рекъл, споделям с предупреждението, че е строгоиндивидуално съждение.

                            Много зависи какви анонси е усетила у теб дамата и какво търси тя на даден етап от живота си. Може да търси:

                            а. Неангажираща връзка или
                            б. Сериозен партньор.

                            От казаното от теб дамата не е девойка, т.е. горе долу се ориентира в ситуацията. Тогава продължаването на вечерта в твоето легло зависи от следните фактори:

                            а. Харесваш ли й (има ли химия)
                            б. Как си се държал и какво си приказвал по време на вечерята .

                            Има и един Х фактор. С какъв характер и възпитание е дамата. Там вече си е чиста лотария.

                            Дамата си имаше син, който се вее някъде по света, т.е. - търсЕШЕ сериозен...

                            От около 10-те /и повече!/ служебни срещи - все подхващаше разговора в посока - опознаване....

                            Да не мислиш, че аз съм някой сваляч, на когото е лесно да говори с дамите? По-скоро - точно обратно! /значи - тя ме предразполагаШЕ сериозно/

                            Какво СМЕ приказвали по време на вечерята, ли? Обсъдихме, разбира се театралната постановка... Оказа се, че е внимавала в действието... Другото - ти какво би си казала с някого на първа среща? Говореше се за това, как е минавал животът ни до сега... Нищо друго, но пък - никога не помня да съм говорил толкова с жена...

                            Това е, но за характера - много си точна! Тук е скрито ключето! Дадох си сметка за това, но поставих казуса, за да създам проблеми при формулирането на отговор от дамския състав! Иначе, нещата приключиха и си давам сметка, че съм постъпил много добре: ходихме на театър, хапнахме, пийнахме - тези три неща! Нещата трябва да са, не повече от три!

                            Най-важното в живота ми: Съдбата ми показва онова, което трябва да направя. Правя необходимото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                              ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ....... току що Ви направих комплимент, а Вие .... да ми купи кола, ами аз си имам кола и не ми трябва чисто нова и имам добри доходи, финансово независима съм, друго търся, а не коли и ламарини .......
                              А не сте ли някой нов експеримент на кобилкина

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                                Чакай малко, кой в 2020г слуша касети ? То е все едно да гледаш концерт на ютубе, вместо на живо.
                                Винила има несравнимо качество плюс свързан със качествен усилвател е перфектно удоволствие.
                                Аз определено Предполагам, че и други луди има...

                                Click image for larger version

Name:	12_22-54-42.jpg
Views:	1
Size:	35.1 КБ
ID:	3600396





                                Коментар

                                Working...
                                X