IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Дърта съм за него и вече отдавна щастливо задомена. Той и сам може да си намери испанска, но подозирам, че не е толкова глупав .
    какво сега, да се отказвам ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      хехе, ми аз пък ти отговарям, освен когато вземеш да истерясваш как всички ще Омрем. Иначе за неотразяването, както казва тнм, ма в мъжки вариант, че тя ползва китка - ще ми накривиш детеродния орган (това не е заяждане, а отговор, макар и от просташки тип, аз така си говоря). За обяснителният режим - не си длъжна, разбира се, но пък отлично помня как се появи с гръм и трясък във форума, което ми навяваше разни тролски мисли или пък многоникие - лично мнение.

      да подчертая отново, че това е лично мнение - аз си питам, ти, ако искаш, отговаряш, ако не искаш, се криеш зад общи приказки с лични данни и дъра-бъра. Та така. Иначе женското дупе е най-прекрасното нещо, което майката природа е създала на този свят, и трябва да бъде уважавано във всеки един смисъл.

      Наздраве и на теб, където и да си
      Епа аз тоя ник си го ползвам от както съм се “появила с гръм и трясък” и както виждаш не трия профили. За какво “многоникие” разсъждава твоята черепна кутия мога само да гадая. Наздраве и от мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Дърта съм за него и вече отдавна щастливо задомена. Той и сам може да си намери испанска, но подозирам, че не е толкова глупав .
        Ако "не е глупав" е същото като "сметкаджия" - да, не е глупав

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

          "Тя" /криси/ и "той" едно са,
          хаха цирка беше пълен. В стил "фанатазията на тракториста"
          верно??!
          ай сиктар и тракторис'!
          ако знае колко мъже му се бяха навили.....щеше бързо да изтрие тоя профил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Виж сега, , пандемни времена текат. Дори профилът да не е истински, ние с теб, бедни ми македонски, имаме сериозната функция да водим народа. Това наше творчество има вероятност да го четат и млади хора без оформени критерии. За тях се раздавам .

            Друго интересно у тик се нуждая от твоята вещина - защо, аджеба, ако всичко е измислено, се трие така истерично профил? Просветли моето невежество по въпроса.
            Селена, понеже рядко надничаш у Кръчмата, едва ли знаеш, че имам невероятна памет по отношение на цифри, дати, събития, дори и словоред. Колкото и да се старае човек, колкото и добър манипулатор да е, начинът му на изразяване си остава сходен. Човек без да се усеща използва един израз по-често от друг, предава определени емоции по сходен начин ... А както са казали "любимите" ти китайци - написаното с най-бледо мастило винаги е по-трайно и от най-ярката и наситена, но казана дума.

            Профилът си свърши работата - писането и закачките в темата я държат на първо място във форума. Сега нека тръпнем в очакване от следващия ход на създателя й
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

              Ти затова ли й се мазниш. За да ти намери испанка?
              Ако па си мислиш, че ще вземе такъв като тебе - много си се обърАл с филма
              Дърта съм за него и вече отдавна щастливо задомена. Той и сам може да си намери испанска, но подозирам, че не е толкова глупав .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                По изключение ще ти отговоря. Знаеш, че не те отразявам.

                Ся, кво ревеш, че не те били броили за “либовник”. Ми смени аватара на тоя женски задник с космат мъжки гръб като за начало и току виж ... ти се отворил парашута.

                Питаш ме за лични данни - дори да ти отговоря, ще ме тривнат, а и от къв зор да минавам в обяснителен режим?

                Тук предимно се забавлявам и не губя контакт с родината. Има готини хора. От мен толкоз.
                хехе, ми аз пък ти отговарям, освен когато вземеш да истерясваш как всички ще Омрем. Иначе за неотразяването, както казва тнм, ма в мъжки вариант, че тя ползва китка - ще ми накривиш детеродния орган (това не е заяждане, а отговор, макар и от просташки тип, аз така си говоря). За обяснителният режим - не си длъжна, разбира се, но пък отлично помня как се появи с гръм и трясък във форума, което ми навяваше разни тролски мисли или пък многоникие - лично мнение.

                да подчертая отново, че това е лично мнение - аз си питам, ти, ако искаш, отговаряш, ако не искаш, се криеш зад общи приказки с лични данни и дъра-бъра. Та така. Иначе женското дупе е най-прекрасното нещо, което майката природа е създала на този свят, и трябва да бъде уважавано във всеки един смисъл.

                Наздраве и на теб, където и да си
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                  Е, защо Селена, всяка жена не търси ли такъв мъж, който да съчетава двете неща в себе си, нормално е.
                  Въпроса е, че често не може да го намери, зает е със друга жена или самата жена не представлява интерес за него.
                  И тога трябва да се направят компромиси към единия или другия профил, че времето върви.
                  Бе тя търси, ама ... не намира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Същото важи и за мъжете. Решителността е много важно и ценно качество, независимо от дали ще бъде използвана от мъж или жена.
                    Наздраве!
                    Ами ето-даден е отговор на въпроса какво искат жените.На първо място решителни мъже.Не че не съм го знаел,но друго си е да го каже жена.Най-харесвам жени,които говорят без недомлъвки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Уф, и ти ли се върза на тази нискобюджетна постановка? Момчетата ги разбирам, но за теб не очаквах. Ако бях на мястото на "Криси", щях да си падна по Киро и Груьо, пък тя и не благоволи да ги забележи, което отново повдига въпроса с автентичноста.
                      "Тя" /криси/ и "той" едно са,
                      хаха цирка беше пълен. В стил "фанатазията на тракториста"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Същото важи и за мъжете. Решителността е много важно и ценно качество, независимо от дали ще бъде използвана от мъж или жена.
                        Наздраве!
                        Това с решителността, е много особено нещо - на мен за някои неща наистина не ми пука и не желая да се налагам, не че не мога, но не искам. Да речем къде ще ходим довечера - ми все ми е тая, важно ми е с кого ще ходя, не точно къде. Какво ще вечеря - пак ми е все тая, какви дрехи да се купят за децата - все ми е тая и т.н. Ма какво да е образУванието на децата - не ми е все тая и макар да влизам в положение и да обичам разговорите и достаигането до компромисно решение, все пак ще си наложа мнението. Същото е и за инвестициите, нищо че половоната пари са нейни, примерно. А още повече пък за екскурзиите - тях сам си ги организирам и плащам, следователно и аз определям маршрута.

                        Наздраве, тнм, всеки пък си иска и да е малко завезда и значим - ок, жените често искат да бъдат контролирани, но по-скоро като някаква опора да не вършат глупости (или да значт, че има кой да забърше след глупостите им), отколкото като доминация над тях самите. Макар че има всякакви типажи де -и сред нас, и сред вас
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          И мен, дейба, ма аз явно не съм писал достатъчно по темата. Е, даже Ендър-а ме предложи за играта, явно с цел да ме сложи на едно ниво с Киро (не се обиждам, ма сме различни вселени с него, аз съм доста по-млад), ма нъцки. Уф, уби ми ерекцията за тази вечер, заеби Ся не разбрах аз що не ставам за любовник и т.н., ма нищо, нищо, ще го преглътна, както казваше Батето - с подходящото мезе. А Матейко и да иска, не мой го намери - той се крие в бункера и чака втората вълна, после ще чака третата и т.н.

                          вСелена, ма, верно било това за отключване на страстите след чума - ей на, "чумата на 21 век" и при вас мина у Шпаньолско (така и не рече как бачкаш там с бг диплома, или пък си броки с испанската у нас, че се обърках вече) и вече наизлязохте с онези ми ти страсти и желания, не мое ви запре човек

                          Наздраве
                          По изключение ще ти отговоря. Знаеш, че не те отразявам.

                          Ся, кво ревеш, че не те били броили за “либовник”. Ми смени аватара на тоя женски задник с космат мъжки гръб като за начало и току виж ... ти се отворил парашута.

                          Питаш ме за лични данни - дори да ти отговоря, ще ме тривнат, а и от къв зор да минавам в обяснителен режим?

                          Тук предимно се забавлявам и не губя контакт с родината. Има готини хора. От мен толкоз.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                            Друго интересно у тик се нуждая от твоята вещина - защо, аджеба, ако всичко е измислено, се трие така истерично профил? Просветли моето невежество по въпроса.
                            Профила се трие по този начин, поради същата причина, поради която е и създаден.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Второ има голямо разминаване между профила на кристина. Значи жена която обожава обувки и скъпи дрънкулки, не може да говори как слуша рок, метал и подобни жанрове. как кара колело сред природата и прочие. Този профил на жена със сигурност обувките не са и най-голяма слабост в живота. Има доста разминаваня в твърденята и. Първо беше че напуснала мъжа си заради секса на което отдели 5-6-7 реда как свършвал за 3 минути. Пук на следващият ден каза как това не било най-важната причина ами че не искал деца.

                              Трето тук е анонимен форум, всеки има псевдоним, но забелязах и в друга тема за акции как отново има женски профил с имената си и говореше врели некипели как използвала детският влог от 100 бона ама не и пукало нали не били нейни парите.

                              Започвам да си мисля че некой откачалник е решил да си прави базици с лапнишараните.

                              Криси ако си реална което ме съмнява ама да предположим, дай да ти видя профила някъде или някоя снимка.
                              Много хубаво си се ориентирал относно тези "женски профили".

                              Жените не обичат да пишат дълги постове по форумите, както и в сайтовете за запознанства.

                              И има нещо в писането на Криси......което малко говори за мислене на мъж, как възприема секса.


                              Иначе, Груьо е много умен мъж и знае как да сваля жени.
                              Last edited by Evgo; 19.05.2020, 16:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                но и краката нали?
                                Най-вече те. Но не бива да й стават фикс идея
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X