IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Топката... спукана се оказа
    А на теб много ти се искаше да се позабляваш

    Ратко си е безстрашен плъх, затова няма да мяукам, но... ако ме ядоса... сещам се кой може да го оправи... качествено!

    А Микчо се умълча... сигурно усилено обработва оферти за круиза
    пачанчо може да поиска нещо в замяна
    какво си готова да предложиш
    или зависи, колко си ядосана
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Топката... спукана се оказа
      А на теб много ти се искаше да се позабляваш

      Ратко си е безстрашен плъх, затова няма да мяукам, но... ако ме ядоса... сещам се кой може да го оправи... качествено!

      А Микчо се умълча... сигурно усилено обработва оферти за круиза
      Моме, разбрах, че казваш, че "евтинията" не е в парите или броят им, а е вътре в индивида.

      Но колегата, както и аз, може би реши да интригантства.

      Това, женорята, ногу ви интересува интригата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


        Ратко, тука тежка топка подхвърляш и усещам, че ще има недоволни.
        Топката... спукана се оказа
        А на теб много ти се искаше да се позабляваш

        Ратко си е безстрашен плъх, затова няма да мяукам, но... ако ме ядоса... сещам се кой може да го оправи... качествено!

        А Микчо се умълча... сигурно усилено обработва оферти за круиза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111

          Жените искат К*р.Закривайте темата.
          Далеч съм от мисълта, че отговорът на този въпрос е толкова прост. Освен това искат още хиляди неща, а трибуквието е, според мен, в топ 3 от исканията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Мани, мани - аз предизвиках Армагедон, ама Ратко е на път да отвори кутията на Пандора ….
            Сигурен съм, че и двамата умело ще успеете да замажете работите, хем и ние младите да понаучим това-онова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Нема да се измъкне той
              Без бой не се давам, а Мечо много носи и много бие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение


                Ее, как си се измъкнал. Ама дали ще мине номера. Повечето жени си ги искат тея работи.
                Хаха, зора е чаветата да се пръкнат преди пръстена. След това нещата се обезсмислят и им секва мерака. Иначе са като овцете - една се омъжи и айде юруш всички подир нея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение


                  Ее, как си се измъкнал. Ама дали ще мине номера. Повечето жени си ги искат тея работи.
                  Нема да се измъкне той

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                    Ратко, тука тежка топка подхвърляш и усещам, че ще има недоволни.

                    Иначе бай мико подхвърли много добро предложение с круиза, но се издъни в поднасянето му. Да си призная и мен не ме бива в тея работи, затова съм казал на жената, че коляно няма да подвивам, че ще вземе да ме отреже и да развали идилията.

                    П.С.
                    ратко това с пиенето не го одобрявам, как ще се настройваш по нощите на наща честота?
                    Мани, мани - аз предизвиках Армагедон, ама Ратко е на път да отвори кутията на Пандора ….

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                      Ратко, тука тежка топка подхвърляш и усещам, че ще има недоволни.

                      Иначе бай мико подхвърли много добро предложение с круиза, но се издъни в поднасянето му. Да си призная и мен не ме бива в тея работи, затова съм казал на жената, че коляно няма да подвивам, че ще вземе да ме отреже и да развали идилията.

                      П.С.
                      ратко това с пиенето не го одобрявам, как ще се настройваш по нощите на наща честота?

                      Ее, как си се измъкнал. Ама дали ще мине номера. Повечето жени си ги искат тея работи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        изобщо не е умерена съни в случая
                        първо се опита да му определя възрастта и интелекта
                        после, заключи, че круиза било евтино решение
                        и някак е разбрала кое е типично и кое нетипично в поведението на мико,
                        и там той отнесе наставления

                        мисля, че някой много силно преживява,
                        когато друг го поканят на круиз


                        мече, и на мен още ми е тъжно за ендерчо, но няма какво друго да правя, освен да го соменавам с добро
                        ако не бях спрял пиеньето, със сигурност щях да се наквася оня ден и то от рано.

                        но живота си върви, круизите и те

                        Ратко, тука тежка топка подхвърляш и усещам, че ще има недоволни.

                        Иначе бай мико подхвърли много добро предложение с круиза, но се издъни в поднасянето му. Да си призная и мен не ме бива в тея работи, затова съм казал на жената, че коляно няма да подвивам, че ще вземе да ме отреже и да развали идилията.

                        П.С.
                        ратко това с пиенето не го одобрявам, как ще се настройваш по нощите на наща честота?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Еми … отишъл е конят у ряката …

                          Как са моите ж … приятели от другия форум?
                          Предполагам добре Не съм влизал отдавна, че съвсем плоскоземци станаха политагитаторите, а нямам толкова време да чета избирателно.
                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Предположих. Може, може.....
                            Не е. Оня беше умен.
                            Еми … отишъл е конят у ряката …

                            Как са моите ж … приятели от другия форум?
                            Last edited by Arana; 11.01.2024, 13:59.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Защото не мога да допусна, че човек на нашата възраст може да е толкова … семпъл…
                              Предположих. Може, може.....

                              Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                              ....А и по стил ми напомня за страданията на младия Айнщайн/брокерчето

                              Ако греша и е кондоресата е друга бира.

                              Ама кондоресата не беше семпла, а само зла.…
                              Не е. Оня беше умен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Да де, то номерът е ясен, като във стааарият виц за дедо Поп....или по-точно щението.

                                А на мен действително ми стана интересно поради що реши, че Torbalan е млад.
                                Защото не мога да допусна, че човек на нашата възраст може да е толкова … семпъл …

                                А и по стил ми напомня за страданията на младия Айнщайн/брокерчето

                                Ако греша и е кондоресата е друга бира.

                                Ама кондоресата не беше семпла, а само зла.

                                Ма ти ме съветвай по-рано за подобни галимации.

                                Ех, Ендер … къде ли си сега …

                                Коментар

                                Working...
                                X