IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Как възпитаваш момичета? Щото и аз съм с два броя? Много ми е интересно, а няма отговор? Ти какво разбираш от женската природа, което да е повече от това, дето го знае майка им - много тегав въпрос, а аз самият съм без думи. Затова исках момчета, но на големите любовници (и военните), Господ давал момичета, щото след тях се чупел калъпът. Други го обясняват с мързеливи сперматозиди май беше, ма те нищо не разбират
    И аз имам момиче, абе прав си Груев имаше и такъв лаф народа го е казал че на женкарите все им се раждат дъщери и така Господ ги наказва за това че са хойкали, щото дъщерите ни ще пораснат и като станат зрели девойки ще ни го върнат тъпкано и ние ще си скубем косите. Аз съм се примирил с кармата си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Лошото е,че децата са ми момичета.Като ги възпитавам ,каквото и да им казвам,все ще надделее женската им природа.Аз ще искам за зетьове някои скромни момчета,домошари,ама дали ще е така,е много съмнително.
      Как възпитаваш момичета? Щото и аз съм с два броя? Много ми е интересно, а няма отговор? Ти какво разбираш от женската природа, което да е повече от това, дето го знае майка им - много тегав въпрос, а аз самият съм без думи. Затова исках момчета, но на големите любовници (и военните), Господ давал момичета, щото след тях се чупел калъпът. Други го обясняват с мързеливи сперматозиди май беше, ма те нищо не разбират
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мъжете са от Марс, жените от Венера - имаше такава книга, която аз не съм чела. Макар да имаме общо начало, мъжът и жената са доста различни - като анатомия и физиология. Нещо като различните агрегатни състояния на водата.
        Наздраве!
        Лошото е,че децата са ми момичета.Като ги възпитавам ,каквото и да им казвам,все ще надделее женската им природа.Аз ще искам за зетьове някои скромни момчета,домошари,ама дали ще е така,е много съмнително.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Темата си е твоя. Аз се оттеглям. Човек трябва да знае и кога да спре .

          Внимавай с информацията. Претоварен си и това рано или късно ще ти се отрази. И ти знаеш точно за какво говоря. Това, обаче, не е моя работа.


          За съжаление си права, вече съм облъчен достатъчно и или ще умра до 2 - 3 год или ще доживея 100. Затова не ми пука от нищо, грабя от живота с пълни ръце всеки момент и от всяка 1 точка в пространството. А темата е на всички. Аз не бях влизал повече от 20 дена и виждам че добре се развива , оборотна е и генерира трафик за радост на модераторите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Като завърши скандалът със секс пък се отива в другата крайност-ставаш много привлекателен за жената и нямаш спокойствие,все идва да се прегръща.Сложна работа е това бракът.Мъжете и жените мислят различно.
            Мъжете са от Марс, жените от Венера - имаше такава книга, която аз не съм чела. Макар да имаме общо начало, мъжът и жената са доста различни - като анатомия и физиология. Нещо като различните агрегатни състояния на водата.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

              Селена, ти повърна ли отново задето се върнах в темата ?? Виждам че нещо си запозната поне теоретично с геометричните полета на усукване. Но нас не ни интересува телепатията, а далеч по-сериозни неща. Доколкото мога в публично пространство да кажа нещо - вълнуват ни информационните процеси, които протичат между обектите и прехвърлянето на информационни модели, матрици и качества между живи - живи обекти и живи - неживи обекти. Това е доста консервативна област от познанието и има много малко допирни точки с квантовата механика, там където тя свършва , се включваме ние , нашето е следващото ниво.
              Темата си е твоя. Аз се оттеглям. Човек трябва да знае и кога да спре .

              Внимавай с информацията. Претоварен си и това рано или късно ще ти се отрази. И ти знаеш точно за какво говоря. Това, обаче, не е моя работа.



              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Като завърши скандалът със секс пък се отива в другата крайност-ставаш много привлекателен за жената и нямаш спокойствие,все идва да се прегръща.Сложна работа е това бракът.Мъжете и жените мислят различно.
                Абсолютно си прав Аз затова разглеждам мъжете и жените като 2 отделни биологични подвида. Различни сме и като физиология и като модели на мислене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ревността е присъща на хора, неуверени в собствените си способности, знания и умения. Отдавна съм отминала възрастта, когато тези неща са ми липсвали или съм ги чувствала в недостатъчни количества и качества.

                  Колкото до историята на дамата - нищо странно и невероятно няма в нея. Както виждаш - въобще не съм я коментирала. Просто съм надарена с памет, наблюдателност, интуиция и интелект, които ми дават възможност да анализирам. И тъй като почти от десет години чета и пиша във форума - имам огромна база за сравнения и направа на умозаключения

                  А сега за фученето и бученето - един семеен скандал не завършили със секс, жената продължава да го вдига, докато мъжът не разбера за какво точно е скандала
                  Наздраве!
                  Като завърши скандалът със секс пък се отива в другата крайност-ставаш много привлекателен за жената и нямаш спокойствие,все идва да се прегръща.Сложна работа е това бракът.Мъжете и жените мислят различно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    Хм, торсионни полета и телепатия. Нещата си идват на точното място. За пореден път се уверявам, че човек каквото сам си направи и Господ не може да му го направи.
                    Селена, ти повърна ли отново задето се върнах в темата ?? Виждам че нещо си запозната поне теоретично с геометричните полета на усукване. Но нас не ни интересува телепатията, а далеч по-сериозни неща. Доколкото мога в публично пространство да кажа нещо - вълнуват ни информационните процеси, които протичат между обектите и прехвърлянето на информационни модели, матрици и качества между живи - живи обекти и живи - неживи обекти. Това е доста консервативна област от познанието и има много малко допирни точки с квантовата механика, там където тя свършва , се включваме ние , нашето е следващото ниво.
                    Last edited by бай Стамен Тракториста; 20.05.2020, 10:06.

                    Коментар


                    • Хм, торсионни полета и телепатия. Нещата си идват на точното място. За пореден път се уверявам, че човек каквото сам си направи и Господ не може да му го направи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                        докато бях тука ме оплюхте и ме изкарахте уличница, сега като си тръгвам всички ми искате имейла
                        мъже .....

                        стигнах до 36 страница, бавно става триенето, а и си наглеждам мусаката във фурната.....
                        Ми тука всички биват оплюти и за най-малкото нещо, пък ти сега какво очакваш при такива откровения по тази тема...

                        Преди да пишеш да беше погледнала как вървят дискусиите тука

                        Я направи един нов ник и да беседваме за акции и парична политика в NYSE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Хайде сега,женска ревност,че друга жена е по-привлекателна за мъжете.
                          Аз не видях нищо невероятно в историята на Криси.Красива жена,омъжена за богаташ.Е какво по-нормално нещо на света?За жените са важни парите,в което няма нищо лошо.Но пък е важен и сексът и затова го е напуснала.За жените сексът е много по-важен,отколкото за мъжете.Нали и по жената гледам-с тия малки деца секса се разреди напоследък.И оная фучи,бучи страшна работа.Вчера и днес я начесох хубаво и два дни мърка като коте.
                          Така че какво толкова невероятно видяхте в историята на Криси?
                          Ревността е присъща на хора, неуверени в собствените си способности, знания и умения. Отдавна съм отминала възрастта, когато тези неща са ми липсвали или съм ги чувствала в недостатъчни количества и качества.

                          Колкото до историята на дамата - нищо странно и невероятно няма в нея. Както виждаш - въобще не съм я коментирала. Просто съм надарена с памет, наблюдателност, интуиция и интелект, които ми дават възможност да анализирам. И тъй като почти от десет години чета и пиша във форума - имам огромна база за сравнения и направа на умозаключения

                          А сега за фученето и бученето - един семеен скандал не завършили със секс, жената продължава да го вдига, докато мъжът не разбера за какво точно е скандала
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Браво бай Стамене- пич си..Не ти ли е малко жал за Ендер- 4Д , че се облизваше и увърташе и остана на сухо..Сега ще си остане само с коментарите и големите анализи..Е винаги може да пробва с някоя лелка от ГЕРБ - жени..

                            Коментар


                            • Тааа... Вероятно никой не се съмнява в това, че - в свободното си време имам още едно хоби... Писането. Това е, ако нощно време съм се наспал бързо..., т.е. стилът ми на спане понякога е различен... ) Никоя жена не може да издържи на подобен "стил"....

                              Накратко ще ви разкажа, кое е най-приятното преживяване, когато човек е на... нивата... Не, това не е онова, което почти всички си представят, че ще почна да пиша...

                              Може ли някой да предположи, кое е това - СТРАХОТНО преживяване, докато се забиват лемежите на плужните тела в зажаднялата за разораване земя?

                              Ще ви дам време за размисъл... Излизам, защото имам друга работа...

                              Еееее, няма как! Приоритетите са такива... Бас ловя, че никой няма да се сети за най-най-най страхотното преживяване на нивата /не е това, свързано със секс сред полето, при положение, че уютът в кабината съществува, защото климатикът работи.../

                              Мислете! Търсете възможности! Нямате шанс! Никакъв!

                              Готин ден, дами и господа!

                              Излизам!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                Пиши ми на лични съобщения, ще ти дам имейл, защото ми и по-лесно на него да си пишем. Повече в този форум не искам да пиша.
                                Ама ти с трактора ли ще дойдеш?
                                Не бе, миличка, не съм тракторист луд физик съм, работим по едни проекти в областта на квантовата механика, физика да ме разбереш и торсионни генератори ама не ти трябва да ги знаеш тези неща, глава боли от тях

                                Коментар

                                Working...
                                X