IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Как възпитаваш момичета? Щото и аз съм с два броя? Много ми е интересно, а няма отговор? Ти какво разбираш от женската природа, което да е повече от това, дето го знае майка им - много тегав въпрос, а аз самият съм без думи. Затова исках момчета, но на големите любовници (и военните), Господ давал момичета, щото след тях се чупел калъпът. Други го обясняват с мързеливи сперматозиди май беше, ма те нищо не разбират
    Още са малки,та тепърва предстои възпитанието.И аз като теб съм в небрано лозе.
    Иначе проучих въпроса как се правят момчета и как момичета.Ако се прави секс в деня на овулацията е по-голяма вероятността да се роди момче,защото мъжките сперматозоиди са по-активни.Но ако се прави и преди това е вероятно да се роди момиче,защото сперматозоидите с гени за момиче са по-бавни,но по-издръжливи и издържат денонощие или две в киселата среда на влагалището.Ако се прави секс в дните преди овулацията и в деня на овулацията пак вероятността за момиче е по-висока,защото първите сперматозоиди вече са се придвижили към матката.Аз естествено правех секс всеки ден,така че нищо чудно,че имам момичета.Така,че ако мъж прави почти всеки ден секс е много по-вероятно да има момиче.
    Та приказките за големите любовници и момичета си имат своите основания.Въпреки че имам колега голям сваляч,който има само момчета.Ама той постоянно тъче на няколко стана,така че сигурно се е отчитал по-рядко пред жена си.


    Last edited by mirodes; 20.05.2020, 11:59.

    Коментар


    • И ти много ме кефиш Бай Стамене..Много ми напомняш на моят стар приятел Космо..ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ.. То става обяд вече..Ще си сипя един BERGER- PASTIS- МНОГО ХУБАВА ФРЕНСКА МАСТИКА от БОРДО..Много отваря апетита..Ха наздраве..

      Коментар


      • Хааа.Какви смешни примери..Ами 4 момичета - 4 жени, които ще те обичат винаги, ще те прегръщат, целуват и ти се възхищават цял живот.. И защо давате само неуспешните примери..а успешните колко са много..При Стамен е много сигурно , защото ще пробва при различни жени..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

          Да бе да , имам 1 познат и той като тебе прави опити и има 4 дъщери завалията жив да го олачеш, гледа 5 жени
          Един така имаше 2 момичета и вика айде още един път да пробвам - близнаци момичета. Колегата му с 2 момчета и викат да се разменят да си направят каквото искат.
          След 5-6 години пак момиче та му станаха 5 + жената . Поне има пари и няма проблем да ги издържа финансово. За другото не знам ...
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • С тоя характер внимавай да не получиш такива дето ще те бият на почивки като се умори единия те почва другия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Ми ние дека имаме и момче и момиче
              Е ти си намерил баланса в живота, за мен баланса е между праната и кавармата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Ми ние дека имаме и момче и момиче
                Вие дека имате момче и момиче, сте баш специалисти. Приятелят ми така ги е наредил - момче, момиче, момче - и е много горд със себе си
                Наздраве, Пеше!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Трябва да си горд със себе си. Както казва единият от най-добрите ми приятели, лесно е каквото вкараш - такова да изкараш. За да има разлика - трябва да си специалист и да разбираш от изкуство, защото момиченцата трябва да се рисуват като икони - с четка
                  Наздраве, хаджи!
                  Ми ние дека имаме и момче и момиче

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Еее Бай Стамене..Такъв познавач на жените си, а се плашиш от тях.. Не си прав- по едно дете на 3те и Господ ще направи каквото трябва..Нали знаеш какво каква народа ни..- С едно . без едно..Замисли се..
                    Кефиш пич, кефиш, ще изпия 1 бира за твое здраве Ама с компания е по гот да си пиеш питието, лафа върви, пък има ли и жени банкета започва при нас е до пълен откат докато не започне стрийптиза да се събличаме

                    Коментар


                    • Еее Бай Стамене..Такъв познавач на жените си, а се плашиш от тях.. Не си прав- по едно дете на 3те и Господ ще направи каквото трябва..Нали знаеш какво каква народа ни..- С едно . без едно..Замисли се..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Как възпитаваш момичета? Щото и аз съм с два броя? Много ми е интересно, а няма отговор? Ти какво разбираш от женската природа, което да е повече от това, дето го знае майка им - много тегав въпрос, а аз самият съм без думи. Затова исках момчета, но на големите любовници (и военните), Господ давал момичета, щото след тях се чупел калъпът. Други го обясняват с мързеливи сперматозиди май беше, ма те нищо не разбират
                        Трябва да си горд със себе си. Както казва единият от най-добрите ми приятели, лесно е каквото вкараш - такова да изкараш. За да има разлика - трябва да си специалист и да разбираш от изкуство, защото момиченцата трябва да се рисуват като икони - с четка
                        Наздраве, хаджи!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Как възпитаваш момичета? Щото и аз съм с два броя? Много ми е интересно, а няма отговор? Ти какво разбираш от женската природа, което да е повече от това, дето го знае майка им - много тегав въпрос, а аз самият съм без думи. Затова исках момчета, но на големите любовници (и военните), Господ давал момичета, щото след тях се чупел калъпът. Други го обясняват с мързеливи сперматозиди май беше, ма те нищо не разбират
                          Еми ти си Казанова, за това Господ ти е дал момичета.



                          Понякога дава момичета и на много точни и прецизни мъже.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Лошото е,че децата са ми момичета.Като ги възпитавам ,каквото и да им казвам,все ще надделее женската им природа.Аз ще искам за зетьове някои скромни момчета,домошари,ама дали ще е така,е много съмнително.
                            А ще им бъде ли позволено да изневеряват без да влагат чувства?

                            П.П. Независимо дали възпитаваш момче или момиче, трябва да си наясно, че това същество след време ще стане човек със собствено светоусещане, а не твой или на съпругата/съпруга ти клонинг. Постарай се да я/го направиш самостоятелен, решителен и с що годе нормални морални устои, всичко друго е въпрос на късмет.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Груйче,Бай Стамене, продължавайте до момче, а така направих и успях на третият опит.. Шегувам се ..Каквито и да са им се радваш до 22-23 години и после си имат свой живот и имат все по- малко време за теб, ако са щастливи..
                              Да бе да , имам 1 познат и той като тебе прави опити и има 4 дъщери завалията жив да го олачеш, гледа 5 жени

                              Коментар


                              • Груйче,Бай Стамене, продължавайте до момче, а така направих и успях на третият опит.. Шегувам се ..Каквито и да са им се радваш до 22-23 години и после си имат свой живот и имат все по- малко време за теб, ако са щастливи..

                                Коментар

                                Working...
                                X