IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Точно ей т'ва вманиачаване е някаква повсеместна лудост последните години!

    Нали ви казвам, че се носи като вирус и където се лепне........ Масово са луднали на тема магнезий, калории, въглехидрати, белтъци, та чак си снимат и постват по соц. мрежите манджите, режимите, па екипировката.... па новото клинче....

    Едно време бабите ни не са имали Инстаграми и не са треперели колко лайкове ще наберат снимките им, а са се фокусирали върху истински стойностните неща!
    Да, и аз не го разбирам това вманиачаване. Аз го правех, когато бях студент и що-годе имах свободно време. Въпреки това издържах не повече от 2-3 месеца да броя до калория колко храна ще изям.

    Още тогава стигнах до извода, че ако тренираш редовно, не ядеш боклуци, а се храниш разумно, е достатъчно за добра фигура и здраве.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
      Зависи. Проблемът е ако започнат да се вземат анаболи, хормон на растежа,инсулин и други подобни идиотщини.
      Не виждам нищо лошо човек да се поддържа във форма и да спазва хранителен режим. Щото основната причина за болестите е неправилното хранене.
      Мъдрите хора са казали: Нищо прекалено!
      Нито в хубавото, нито в лошото... балансът най-трудно се постига и най-лесно се губи!

      По-ранните години като навлязоха сефте макдоналдси и прочее - и като невидели всички се юрнаха на джънка... и се люшнахме в едната крайност (затлъстяването) - другите пък залитат в другата крайност (спортисти-аматьори се вманиачават повече от професионални такива). И то трагичното е, че всякакви поплювковци във фитнеса раздават с лека ръка диети и хран. режими..... ама като има балъци да им вярват! Не е луд оня със зелника.

      Умереност бре...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Точно ей т'ва вманиачаване е някаква повсеместна лудост последните години!

        Нали ви казвам, че се носи като вирус и където се лепне........ Масово са луднали на тема магнезий, калории, въглехидрати, белтъци, та чак си снимат и постват по соц. мрежите манджите, режимите, па екипировката.... па новото клинче....

        Едно време бабите ни не са имали Инстаграми и не са треперели колко лайкове ще наберат снимките им, а са се фокусирали върху истински стойностните неща!
        Зависи. Проблемът е ако започнат да се вземат анаболи, хормон на растежа,инсулин и други подобни идиотщини.
        Не виждам нищо лошо човек да се поддържа във форма и да спазва хранителен режим. Щото основната причина за болестите е неправилното хранене.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
          С развитието на фитнес индустрията все повче трениращи си готвят, съобрзно диетата и броенето на макроси и калории. Преди време сам си готвих ориз и пил. филе по грамаж и не давах на мойта приятелка да ми яде от храната, защото всичко ми беше претеглено на везна.
          Точно ей т'ва вманиачаване е някаква повсеместна лудост последните години!

          Нали ви казвам, че се носи като вирус и където се лепне........ Масово са луднали на тема магнезий, калории, въглехидрати, белтъци, та чак си снимат и постват по соц. мрежите манджите, режимите, па екипировката.... па новото клинче....

          Едно време бабите ни не са имали Инстаграми и не са треперели колко лайкове ще наберат снимките им, а са се фокусирали върху истински стойностните неща!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Все пак, позволи ми аз да реша кой мъж е секси
            С развитието на фитнес индустрията все повче трениращи си готвят, съобрзно диетата и броенето на макроси и калории. Преди време сам си готвих ориз и пил. филе по грамаж и не давах на мойта приятелка да ми яде от храната, защото всичко ми беше претеглено на везна.

            Така, че мъж в кухнята не е задължително с шкембе. Може ми, ако имах корем, секса наистина щеше да намалее драстично. Не съм six pack , ама до 4 го докарвам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Все пак, позволи ми аз да реша кой мъж е секси

              Както казах вече - едното не пречи на другото
              Въпросът е ,че не ти вярвам. Това,че някой манекен се е снимал с престилка, не означава, че готви вкъщи.А дори и да го прави,независимо как изглежда, жената няма да го уважава достатъчно. Щото за жените много по-важно е поведението на мъжа от външния му вид.
              Last edited by Vergil1975; 27.02.2023, 10:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Сигурно. Казанова и Дон Жуан са били известни готвачи.
                Ако слушах какво говорят жените, а не какво в действително искат,сигурно още щях да съм девствен.
                Това го казвам на младите момчета да не се заблуждават от думите на жените, щото те едно говорят, друго искат.И ако някоя каже,че мъж в престилка е по-секси от мъж с поддържано тяло и добра физическа форма, значи лъже.Ама много лъже.То ако беше така шишковците,които обичат да готвят и си похапват,щяха да са неустоими свалячи.
                Все пак, позволи ми аз да реша кой мъж е секси

                Както казах вече - едното не пречи на другото
                Download Sexy Guy Cooking stock photos. Free or royalty-free photos and images. Use them in commercial designs under lifetime, perpetual & worldwide rights. Dreamstime is the world`s largest stock photography community.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не е защото им готви. Евго много приказва, та въобще не се стига до готвенето.
                  Извинявам се, но не познавате психологията и навиците на подреденият мъж като Евго. Не само, че ще "стига до готвенето", ами той би приготвил повече от нещата предварително. Почти разбирам Евго, дори твърдя по написаното тук (без да го познавам), че той е необичайно подреден човек за мъж...

                  "... въобще не се стига до готвенето" - ако имаме предвид, че дамата чака той да се мобилизира "да готви", след няколкочасови нестандартни изпълнения, то - допускам, че Евго би могъл да направи нещо впечатляващо, но би могъл да обърка бъркалките в кухненския комплект, при което тя да се стресира - и да изчезна от хоризонта... с 200 или дори повече...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Грешиш. Мъж, който приготвя нещо е секси.
                    Сигурно. Казанова и Дон Жуан са били известни готвачи.
                    Ако слушах какво говорят жените, а не какво в действително искат,сигурно още щях да съм девствен.
                    Това го казвам на младите момчета да не се заблуждават от думите на жените, щото те едно говорят, друго искат.И ако някоя каже,че мъж в престилка е по-секси от мъж с поддържано тяло и добра физическа форма, значи лъже.Ама много лъже.То ако беше така шишковците,които обичат да готвят и си похапват,щяха да са неустоими свалячи.
                    Last edited by Vergil1975; 27.02.2023, 09:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      И все пак, зависи какъв субект стои отсреща. Някои жени действително ще загубят уважение на мъжа, ако върши повече работа в кухнята отколкото в леглото.

                      Ако Евго прави баници на първа среща, това е тотално грешен похват. Никоя жена няма да си каже: "Ааа, той ще ми готви, чудесно, взимам го"

                      На Евго препоръчвам да се запознае с ред пил психологията. Може да му помогне в държането с жените. Има и съдържание на български. Ако желае, мога да му изпратя линк, да не правя реклама на ютуб канала тук.
                      Ако второто е ок, не виждам проблем в първото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Грешиш. Мъж, който приготвя нещо е секси.
                        И все пак, зависи какъв субект стои отсреща. Някои жени действително ще загубят уважение на мъжа, ако върши повече работа в кухнята отколкото в леглото.

                        Ако Евго прави баници на първа среща, това е тотално грешен похват. Никоя жена няма да си каже: "Ааа, той ще ми готви, чудесно, взимам го"

                        На Евго препоръчвам да се запознае с ред пил психологията. Може да му помогне в държанието с жените. Има и съдържание на български. Ако желае, мога да му изпратя линк, да не правя реклама на ютуб канала тук.
                        Last edited by Kaizen9; 27.02.2023, 09:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Можем и да се обзаложим ,че има повече желание за секс но не и с него !
                          Искаш ли да ти дам тел номер да й звъннеш да я питаш, че на мен няма да ми повярваш дори и да ти кажа истината.

                          Само да уточня, аз не въртя домакинствовото, а само помагам, когато не смогва. Перфектно разбирам как би гледала една жена на мъж, който изземе домакинските й функции, уверявам те, че не съм паднал в този капан.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Можем и да се обзаложим ,че има повече желание за секс но не и с него !
                            Грешиш. Мъж, който приготвя нещо е секси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Неразбираема съвкупност от качества, които един мъж трябва да притежава, за да впечатли една жена....

                              (справка : Евго върти домакинството и дори им приготвя баница, но пак не го разбират)


                              ​​​
                              Не е защото им готви. Евго много приказва, та въобще не се стига до готвенето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Можем и да се обзаложим ,че има повече желание за секс но не и с него !
                                Неразбираема съвкупност от качества, които един мъж трябва да притежава, за да впечатли една жена....

                                (справка : Евго върти домакинството и дори им приготвя баница, но пак не го разбират)


                                ​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X