IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Ако Грую не обиждаше дама във форума, вероятно бих се обърнал към него с "приятелю", но в случая, при 4-5 дами наоколо, при неговите обиди - той не е нищо повече от говедо.

    Дърт пиргишин - неговото обръщение към мен - приемам като комплимент. Бих приканил Грую, след 20-25-30 години да се погледне в огледалото и да се фиксира върху своите габарити.

    За да притежава титлата - Дърт пиргишин - самият Грую трябва: да бъде над 188 см., да бъде под 93 килограма, да може за 4-5 часа да стигне пеша до Черни връх (напр. от Княжево), да изминава пеш за един ден 15-20 километра, всички зъби да са в устата му...

    Та, Грую, до тук с условията. Обади се след 15-20 години, за да НИ кажеш, кои от условията си покрил...

    А най-важното е, разбира се, ако си отгледал и възпитал повече от ТРИ българчета, които са те дарили с поне 6 внуци! Ако това при теб се изпълни ДО след 20 години - ПРИЗНАВАМ те за по-добър от мен! Печелиш титлата Дърт пиргишин! Иначе си оставаш тъпо говедо, което може само едно: да обижда 4-5 дами в нета!

    ​​​​​​​Със здраве и мислИ как ще се отсрамваш в следващите на 20 години...

    ​​​
    Мали , можеш да се цаниш за шерп.

    АЗ карам по мързеливата качвам се на горе с лифт и се спускам пеша на долу.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Желателно е размерът на камъка да дава възможност да се огледаш в него, а не да притичваш до огледалото
      Както е казала актрисата За За Габор:„От един мъж искам само да е мил и разбиращ.Толкова ли много искам от един мултимилионер?„

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
        Ако Грую не обиждаше дама във форума, вероятно бих се обърнал към него с "приятелю", но в случая, при 4-5 дами наоколо, при неговите обиди - той не е нищо повече от говедо.

        Дърт пиргишин - неговото обръщение към мен - приемам като комплимент. Бих приканил Грую, след 20-25-30 години да се погледне в огледалото и да се фиксира върху своите габарити.

        За да притежава титлата - Дърт пиргишин - самият Грую трябва: да бъде над 188 см., да бъде под 93 килограма, да може за 4-5 часа да стигне пеша до Черни връх (напр. от Княжево), да изминава пеш за един ден 15-20 километра, всички зъби да са в устата му...

        Та, Грую, до тук с условията. Обади се след 15-20 години, за да НИ кажеш, кои от условията си покрил...

        А най-важното е, разбира се, ако си отгледал и възпитал повече от ТРИ българчета, които са те дарили с поне 6 внуци! Ако това при теб се изпълни ДО след 20 години - ПРИЗНАВАМ те за по-добър от мен! Печелиш титлата Дърт пиргишин! Иначе си оставаш тъпо говедо, което може само едно: да обижда 4-5 дами в нета!

        Със здраве и мислИ как ще се отсрамваш в следващите на 20 години...

        ​​​
        Значи ли, че ти си висок, но подвижен (с хубава фигура) и катериш планините?

        Конкретно, Груьо го харесвам. Има чувство за хумор и винаги казва нещо интересно.

        Много знае по история и е оправен и находчив мъж,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Голям смях ! Че то личните са по публични от публичните ! Ако съм искала , още снощи съм щяла да споделя Публично

          https://m.youtube.com/watch?v=zqHdzatTBhA

          Приятно в Испания ! И готин ден днес !

          Когато си права - по никакъв начин не мога да оспорвам ситуацията!

          Благодаря! Жива, здрава, щастлива!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Ето една причина, за да пише кратко човек...

            Та, заради кое от написаното от мен си заслужих почерпката?

            Ако имаш притеснения (или "страхове"!) - може и на лични! (не забравяМ, че взаимоотношенията между хората, включително тия, между хората от различни полове - са много и невъобразимо сложни) ...
            Голям смях ! Че то личните са по публични от публичните ! Ако съм искала , още снощи съм щяла да споделя Публично

            https://m.youtube.com/watch?v=zqHdzatTBhA

            Приятно в Испания ! И готин ден днес !

            Коментар


            • Ако Грую не обиждаше дама във форума, вероятно бих се обърнал към него с "приятелю", но в случая, при 4-5 дами наоколо, при неговите обиди - той не е нищо повече от говедо.

              Дърт пиргишин - неговото обръщение към мен - приемам като комплимент. Бих приканил Грую, след 20-25-30 години да се погледне в огледалото и да се фиксира върху своите габарити.

              За да притежава титлата - Дърт пиргишин - самият Грую трябва: да бъде над 188 см., да бъде под 93 килограма, да може за 4-5 часа да стигне пеша до Черни връх (напр. от Княжево), да изминава пеш за един ден 15-20 километра, всички зъби да са в устата му...

              Та, Грую, до тук с условията. Обади се след 15-20 години, за да НИ кажеш, кои от условията си покрил...

              А най-важното е, разбира се, ако си отгледал и възпитал повече от ТРИ българчета, които са те дарили с поне 6 внуци! Ако това при теб се изпълни ДО след 20 години - ПРИЗНАВАМ те за по-добър от мен! Печелиш титлата Дърт пиргишин! Иначе си оставаш тъпо говедо, което може само едно: да обижда 4-5 дами в нета!

              ​​​​​​​Със здраве и мислИ как ще се отсрамваш в следващите на 20 години...

              ​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Там е проблема че разсъждаваш като госпожа над 35 године.
                На запад едва тогава и двата пола въобще се замислят за брак и деца. Иначе в десятката
                Last edited by Selena; 04.06.2020, 12:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Приеми го като антибиотик за душата.....3 - 4 пъти и хормоните са в ред ....
                  След 2-3 месеца лечението се повтаря и така докато попаднеш на Човека...
                  Мдам, антибиотик подплатен с риск от венерически болести лепнати от случайни партньори и нежелана бременност от някой “дръж ми шапката” в пакет със съответното психическо изхабяване за пренастройка към нови и нови партньори.
                  Last edited by Selena; 04.06.2020, 12:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Приемам мнението ти, вярно е, но не е много приложимо.

                    Аз ако съм госпожица, над 35 г., много няма да му мисля, а ще се хвърля на врата на първия що годе приемлив "куц кон",
                    Хммм. Не мисля, ама щом казваш ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Желателно е да можеш да се огледаш в камъка, а не да притичваш до огледалото
                      Изпълнимо е.
                      Стъкло на голям часовник, изработено от диамант.

                      На моя е от синтетичен безцветен сапфир.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Приемам мнението ти, вярно е, но не е много приложимо.

                        Аз ако съм госпожица, над 35 г., много няма да му мисля, а ще се хвърля на врата на първия що годе приемлив "куц кон",
                        Там е проблема че разсъждаваш като госпожа над 35 године.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Зависи от размера и каратите на годежния пръстен това в рамките на майтапа. Ако е подплатен с траен мъжки ангажимент и грижа, женската гледна точка е позитивна .
                          Желателно е размерът на камъка да дава възможност да се огледаш в него, а не да притичваш до огледалото
                          Last edited by tnm; 04.06.2020, 12:14.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Приеми го като антибиотик за душата.....3 - 4 пъти и хормоните са в ред ....
                            След 2-3 месеца лечението се повтаря и така докато попаднеш на Човека...
                            Ъъъъ, таковата ... Искаш да кажеш, че като попаднеш на Човек спирах да боледуваш и нямаш нужда от антибиотик!? Ми ако лепна някоя пневмония, например!?
                            Наздраве!

                            П.П. Добре си ти там със сръбския оператор. Антибиотици, пробиотици ...
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола
                              Приеми го като антибиотик за душата.....3 - 4 пъти и хормоните са в ред ....
                              След 2-3 месеца лечението се повтаря и така докато попаднеш на Човека...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Лайковете в анонимен форум не са качество, а количество. Пак се водиш по външни показатели, а не по свой собствен критерий.

                                Ти какво мислиш е важно. Майната им на лайковете.
                                Приемам мнението ти, вярно е, но не е много приложимо.

                                Аз ако съм госпожица, над 35 г., много няма да му мисля, а ще се хвърля на врата на първия що годе приемлив "куц кон",

                                Коментар

                                Working...
                                X