IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



    Ще набера по Еньовден пресни, ама за дилянката ще трябва да изчакаш късна есен. Тогава вадя корените, щот всичката лечебност се събира в тях.
    Наздраве!

    П.П. Какво стана с Криситу, още ли чакаш?
    Стига с тая ирония, де! Мъжът трябва да чака, дори когато няма шанс...

    Я пусни снимка на тая "Дилянка", че нещо ми се губи като билка...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Хммм, а бе я ги прати ти, билките - поне да знам че от точната самодива ще дойдат, а не от некоя менте ... прегазени от комбайната....
      Биричка!


      Ще набера по Еньовден пресни, ама за дилянката ще трябва да изчакаш късна есен. Тогава вадя корените, щот всичката лечебност се събира в тях.
      Наздраве!

      П.П. Какво стана с Криситу, още ли чакаш?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

        Че и ти ли нямше жена, че се натискаш. нали разправяше че имаш готини щерки из чужбините??
        Моля, никъде не съм казал, че съм преди теб на "опашката"!

        Бих попитал, ако смяташ, че се натискам - коя е причината, самият ти да не го правиш? Срамуваш ли се? Много е срамно, да! Сигурен съм, че можеш да преодолееш смущението!

        Доста по-назад съм в опашката..., но си давам сметка, че няма лошо тук да четат всички: и готините ми щерки, снаха, а и синът и зетьовете ми. Е, на теб друга информация не ти е необходима!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Толкова лесно се отказват дамите...
          Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff
          Че и ти ли нямше жена, че се натискаш. нали разправяше че имаш готини щерки из чужбините??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Не си го изтълкувал правилно. Ако когато подаеш пръст искат да ти изядат ръката ... мярката. Тайната е в мярката. Подозирам, че там някъде греши наш Евго или предозира или неподава достатъчно
            Ако теглим чертата, трудно ги усещате вие - мъжете...
            Не казвам, че трябва да ги разбирате... Един нюанс в усещането е необходим...
            И обратното също е вярно.... , но до истината трудно се достига..., предубеденост от край време..., а има и едни "учители" - и при двата пола... Живот ли бе - да го опишеш!
            Иначе, нещата не са много трудни за разбиране..., но със сигурност почват от копиране отношенията между родителите...

            (околните нещо се умълчаха, ама съм сигурен, че говоря на неразбираем език за някои...)

            Хубава вечер, Селена, но аз - да повторя: приемам снимки, дори без бански!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Толкова лесно се отказват дамите...
              Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff
              Не си го изтълкувал правилно. Ако когато подаеш пръст искат да ти изядат ръката ... мярката. Тайната е в мярката. Подозирам, че там някъде греши наш Евго или предозира или неподава достатъчно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                До молбата за снимки с бански наистина щях да му пратя един линк. Тази реплика ме отказа .
                Толкова лесно се отказват дамите...
                Сега си обяснявам смисъла на текста на оная песен..."непостоянна като вятъра..." на "Щурците" ("Жена"). https://www.videolyrics.net/mobile/w...?vid=f791997ff

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Ако само аз съм останал без "тези работи", които стойностните дами - не ги мотаят насам-натам... , дори нямам претенции...

                  Другите са заявили снимки по бански..., но мисля, че дамите трудно избират - то: кройка, модел, десен, цвят (на банския)...

                  В тоя смисъл: не съм претенциозен и няма да се притесняваш! Съгласен съм, на снимката, която ще получа от теб, Селена - да си без бански. Гаранция: няма да се разсърдя и също като теб съм тук - точно за добрата компания!
                  До молбата за снимки с бански наистина щях да му пратя един линк. Тази реплика ме отказа .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Значи, сериозните стойностни жени тези работи насам и натам не ги мотаят . Този тип архиви са лични. Мога да ти пусна едно две интервюта на професионална тематика на лична ако обещаеш конфиденциалност. В този сайт не търся професионална реклама . Тук съм за разтуха и за добра компания.
                    Ако само аз съм останал без "тези работи", които стойностните дами - не ги мотаят насам-натам... , дори нямам претенции...

                    Другите са заявили снимки по бански..., но мисля, че дамите трудно избират - то: кройка, модел, десен, цвят (на банския)...

                    В тоя смисъл: не съм претенциозен и няма да се притесняваш! Съгласен съм, на снимката, която ще получа от теб, Селена - да си без бански. Гаранция: няма да се разсърдя и също като теб съм тук - точно за добрата компания!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Благодаря, благодаря, ще почерпя, ама след като ми се обади "Криситу". Аз съм от времето на Марина и ТикоТико, че и по-рано.
                      Иначе текстът е точен, но ... слух, кво да праиш.... : Идеята е, че дори тъжният човек вече спира да тъгува. Наздраве!
                      Убеден съм, че текстът е точен, но какво разбира едно дете от поезия, през ония години? Това обясних в поста ми, но до сега не съм пускал мнения от телефон и разбрах, че резервите ми са основателни: реже ми част от мнението.

                      Коментар


                      • Анди 11 - и на теб ли ти се доповръща.... Мани....
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Точно тръгнах да опаковам билките и да ти ги пращам бърза доставка, но за всеки случай реших да фърля един поглед у форума. Нямаш нужда от тях, Вълчо. Ще ги запазя за следващата евентуална фотосесия.
                          Наздраве!
                          Хммм, а бе я ги прати ти, билките - поне да знам че от точната самодива ще дойдат, а не от некоя менте ... прегазени от комбайната....
                          Биричка!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            https://www.vbox7.com/play:be118f55dd

                            Преди толкова мнооого години, от един стаааар радиоапарат "Концерт", често се въртеше тая хубава песен за луната и за лунните лъчи...

                            Личи, че всичко, представено ТУК - е твъъъърде младо, за да помни тая песен...


                            Като невръстен хлапак, ръфайки поредната филия, след прибирането ми за малко, все се чудех на някои "несъвършенства" в текста, като, напр. "... и тъжният вечеР, дори не тъгува, когато
                            Благодаря, благодаря, ще почерпя, ама след като ми се обади "Криситу". Аз съм от времето на Марина и ТикоТико, че и по-рано.
                            Иначе текстът е точен, но ... слух, кво да праиш.... : Идеята е, че дори тъжният човек вече спира да тъгува. Наздраве!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Много несериозно отношение...., някои дами търпят критика... ... Не зная, как така - дистанционно - усещате мъжките необходимости, а това - казано толкова категорично: "нямаш нужда!"...

                              ....а, ако човекът - в тоя момент е на зор? КоЯ да му направи изкуственото дишане? Недоумявам!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                                То вечерта стана чудесна!
                                https://www.youtube.com/watch?v=SKIFrPn0m4c
                                Точно тръгнах да опаковам билките и да ти ги пращам бърза доставка, но за всеки случай реших да фърля един поглед у форума. Нямаш нужда от тях, Вълчо. Ще ги запазя за следващата евентуална фотосесия.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X