IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah

    Ще ти го напиша по-бавно този път. Не наричай жените 35+ млади агънца. Не са нито млади, нито агънца. Отнася се за всички жени по тази планета. Стари кожи/чанти/джанти/ - съгласен съм.
    Млади стари,важното е коя ,как се представя и в леглото и извън него.Бил съм със жени на всякакви възрасти,и млади и по възрастни,и смело мога да кажа ,че възрастта,е критерий но донякъде.Младите жени имат повече енергия,динамика,но често нямат опит и като поведение,и като опит в леглото.Както и обратното.Жените които са на 35,и над тази възраст,имат отношение към мъжа,и са по балансирани,в леглото също са по освободени,защото са наясно какво искат,и какво желаят.Бил съм и с по млади,които са по неопитни,и после се счупват да те търсят,защото дето се вика получават оргазъм от дъжд на вятър.Повече ти лазят по нервите,и нямат изградена култура,и отношение.Сред по младите също има читави жени,но те са като зрънца сред множеството.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      Много съм любопитен, където точно видя млади агънца? В темата/форума пишат само жени 35+, които са доооооооооооста далече от младост.
      Все едно сравняваш прясната набъбнала синя слива на дървото, с онази дето я продават в магазина в кутийки - изсушена и изсъхнала.
      Какво да ти кажа - ако си толкова плоскочел, че не можеш да схванеш, че ставаше дума за лелеяното ви Криси, значи ще ни е трудно да поддържаме комуникацията по естествен начин. Ако жените ви са 35+, чичаците са 45+. Като в живота.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Охоо и Жорс Санд се появи..Сега чакаме сестрите Бронте..Бай Стамене ти си на ход..
        По-вероятно е да дочакаш Кристина Димитрова и Орлин Горанов.
        Моноспектакъл на бай Стамен, уан-шоу-мен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          Това казвам и аз - изразът: "младо агънце на калъп" - не е характерен за една дама, дори тя да е от ранга на великата в областта на сетивността чувствата Жорж Санд!
          Всеки е чувал мъжкия лаф - "на стар вълк, младо агънце на калъп", какво се правиш, че не знаеш, Казах го с ирония, За вас представителите на мъжкия пол, може да се окаже и истината без иронията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

            Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо
            И била ...”гробище” за подобни мъже ... допринася допринася

            Коментар


            • Охоо и Жорс Санд се появи..Сега чакаме сестрите Бронте..Бай Стамене ти си на ход..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

                Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо
                Това казвам и аз - изразът: "младо агънце на калъп" - не е характерен за една дама, дори тя да е от ранга на великата в областта на сетивността чувствата Жорж Санд!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

                  Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!
                  Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Нейните агнета са били от мъжки пол да.
                    Анджък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

                      Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!
                      Нейните агнета са били от мъжки пол да.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение
                        Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха
                        Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

                        Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение
                          Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха
                          Мдам. Дилема. Майната й на жената, майната им на децата...

                          Коментар


                          • Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Притеснена съм за порцелановата колекция. Не каза има ли грациозни статуетки. Те са най-крехки.
                              Ще си купи друг порцелан!

                              Има хора, които биха се разделили с колекциите си, разбира се - след съответната договорка...

                              Коментар


                              • Притеснена съм за порцелановата колекция. Не каза има ли грациозни статуетки. Те са най-крехки.

                                Коментар

                                Working...
                                X