IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

    Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо
    И била ...”гробище” за подобни мъже ... допринася допринася

    Коментар


    • Охоо и Жорс Санд се появи..Сега чакаме сестрите Бронте..Бай Стамене ти си на ход..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

        Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо
        Това казвам и аз - изразът: "младо агънце на калъп" - не е характерен за една дама, дори тя да е от ранга на великата в областта на сетивността чувствата Жорж Санд!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

          Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!
          Увличала се е от скромни, почтени, неосквернени и културни представители от мъжки пол, по възможност велики композитори, хахах но какво ви допринася това за темата - нищо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Нейните агнета са били от мъжки пол да.
            Анджък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

              Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!
              Нейните агнета са били от мъжки пол да.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение
                Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха
                Вие, уважаема Жорж Санд - освен, че сте с много фриволен език, ми наподобввате дама, която ползва мъжки жаргон...

                Писателката Жорж Санд - според мен - не се е увличала от млади агънца от женски пол!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение
                  Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха
                  Мдам. Дилема. Майната й на жената, майната им на децата...

                  Коментар


                  • Какво е един ретро дърт порцелан, срещу младо агънце на калъп ха ха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      Притеснена съм за порцелановата колекция. Не каза има ли грациозни статуетки. Те са най-крехки.
                      Ще си купи друг порцелан!

                      Има хора, които биха се разделили с колекциите си, разбира се - след съответната договорка...

                      Коментар


                      • Притеснена съм за порцелановата колекция. Не каза има ли грациозни статуетки. Те са най-крехки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          По темата :
                          Като гледам как се развива , се сещам това :

                          На принцесата и писна от тъпи принцове и празни надежди. Приближи дракона и каза:
                          - Пич, огънче имаш ли?

                          Лека нощ !
                          На сцената: прагматичната принцеса-войн, дами и господа!

                          Важно е да знаеш към коя глава на дракона да се обърнеш (за огънче)...

                          При Триглавата ламя е трудно! Трите глави едновременно ти подават огънчето...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            Снимки от преди 10 години изтеглени от някъде не ни трябват. Като си толкова ербап се снимай по наши правила за да ти повярваме с часовник зад страница на посочен от нас уебсайт.

                            И оня с ферарито размахваше снимки......

                            Айде да видим колко си отворен. Снимка по нашите правила!!!
                            докато не ни го докажеш по този начин бай стамене, за нас си един ИЗМАМНИК. Тук вече има няколко измамника, но поне на тях им стиска лична среща

                            Коментар


                            • По темата :
                              Като гледам как се развива , се сещам това :

                              На принцесата и писна от тъпи принцове и празни надежди. Приближи дракона и каза:
                              - Пич, огънче имаш ли?

                              Лека нощ !

                              Коментар


                              • Снимки от преди 10 години изтеглени от някъде не ни трябват. Като си толкова ербап се снимай по наши правила за да ти повярваме с часовник зад страница на посочен от нас уебсайт.

                                И оня с ферарито размахваше снимки......

                                Айде да видим колко си отворен. Снимка по нашите правила!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X