IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Е каква интрига да има-жената ще отиде при тоя мъж,който почне да я сваля,а не при тоя,който харесва визуално.Ако жената харесва някой двуметров мъж с перфектна физика,но той не прави първата крачка поради срамежливост или неопитност,тя няма да тръгне да го сваля.Но има голяма вероятност да се хване с някой с не толкова впечатляваща физика,който обаче е с високо самочувствие.
    Интрига няма-агресивните и нахакани мъже са харесвани от всички жени и жените се хващат с някой мъж с ниско самочувствие в краен случай,а някои мъже си остават и девствени цял живот,въпреки че са материално добре и не изглеждат зле.
    Според мен, двуметровите мъже с хубава физика ги бие хормона и си намират жени, дори да е за по една нощ.

    Американските филми от типа "Секса и града" много объркаха главите на българките. Това е една измислица и те никога няма да живеят в този свят от филма!

    И съм забелязал, че дори по-скормни жени и не много умни (без особени постижения) правят номера и не пускат лесно.

    Много добре знаят за какво сме излезли на среща, колко дълго сме чатили преди това, но се правят на утрепани. Има и свестни, но те обикновено са семейни жени.

    Поздрави
    Last edited by Evgo; 30.05.2020, 19:03.

    Коментар


    • Жалко за труда..., пак ми отряза поста... !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Несъмнено. Принцесите понижиха стандартите и жабите се самозабравиха. Пазар ... В драконите остана надеждата.

        жаби, дракони... , пълни с двусмислия, градирани и неразбираеми за обикновения мъж сравнения...

        "Стандартите" на

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

          Хубаво им каза. да си гледат работата, но не каза от какво се интересуват принцесите, Знаят ли, от какво имат нужда или не знаят? Змейовете с тракторите са всеядни и лесен контигент. Там няма особена интрига. Все пак, темата е за желанията на жените, а не за змейове и трактористи.
          Е каква интрига да има-жената ще отиде при тоя мъж,който почне да я сваля,а не при тоя,който харесва визуално.Ако жената харесва някой двуметров мъж с перфектна физика,но той не прави първата крачка поради срамежливост или неопитност,тя няма да тръгне да го сваля.Но има голяма вероятност да се хване с някой с не толкова впечатляваща физика,който обаче е с високо самочувствие.
          Интрига няма-агресивните и нахакани мъже са харесвани от всички жени и жените се хващат с някой мъж с ниско самочувствие в краен случай,а някои мъже си остават и девствени цял живот,въпреки че са материално добре и не изглеждат зле.
          Last edited by mirodes; 30.05.2020, 17:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah

            Мнозинството мъже, тебе също те включвам, не осъзнавате ето тази проста истина за отношенията мъж/жена: важното е ТИ какво искаш като мъж, а не жената какво иска/казва че иска. Знаеш ли колко ме интересува дали една жена ѝ харесва конкретна поза? Било ѝ неудобно, схващали са и се краката. Ами да ѝ се схващат, като не тренира достатъчно. Оргазът на жената се случва в главата ѝ, и не е толкова важна мехниката на секса.В леглото правя само каквто аз искам и ми се прави. За всякакви претенции и желания препращам към: pop@armenia.ar

            Вие сте мъже, водите парада, правите каквото искате в живота. Не търсите извинение, повод или оправдание (но и носите последствията). Жените следват, но само ако наистина ви харесват и преценили че сте мъж на място. И тогава жената ще направи всичко за теб - ще си смени религията дори, само за да бъде с теб. Но като четях как всички наскачахте като изгладнели вълци на една виртуална 35 годишна жена ми стана тъжно. Защото сте мъже, а се държите като пут*и. Все едно не виждали вагина от 20 години.....

            Отношението на жената към теб е огледало на твоето отношение към тебе самия. Жените са просто жени, и ще се държат с тебе както ти им позволиш да се държат. Само ти можеш да определяш какъв си и какво искаш, оставиш ли се жена да "те командва" ставаш чехъл, и е въпрос на време да те зареже за следващия по-интересн мъж.
            Ако се касае за еднократна или краткотрайна връзка може и да не те интересува какво иска жената,но при дълготрайна връзка най-важното е жената да е сексуално задоволена.Ако не е или ще те напусне,или ще си хване любовник ,или ще търси постоянно повод за кавги.На незадоволените жени много им личи-нервни са,заяждат се,дори и за дребни неща.
            Колкото до възрастта на жената-ами тя зависи и от възрастта на мъжа.Аз съм на 45 години и някак си не се виждам с някоя 20 годишна.Ако ще и тяло на римска богиня да има.Една връзка не е само секс-за какво ще си говорим с това дете?Един приятел на моята възраст си хвана гадже с 25 години по-млада и нещата вървят към късане на отношенията.Просто са на различни вълни в живота.
            Освен с млади жени не се занимавам и с тъпи.Ако ще и най-голямата мръсница в леглото да е,като няма какво да си кажем,просто не ме привлича.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              И все пак трябва да има някакъв лимит на жабите, които принцесите целуват в тъсенето на Принца. Прекалено много жаби се забавляват незаслужено...
              Ако принцесите не знаят, че само една жаба им трябва, след многото проби накрая и те ще заприличат на жаби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                Много съм любопитен, където точно видя млади агънца? В темата/форума пишат само жени 35+, които са доооооооооооста далече от младост.
                Все едно сравняваш прясната набъбнала синя слива на дървото, с онази дето я продават в магазина в кутийки - изсушена и изсъхнала.


                А ти спортуваш ли? Караш ли хубава кола?

                Винаги пишеш интересно и почти винаги е вярно.Личи също голямото ти его,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  И все пак трябва да има някакъв лимит на жабите, които принцесите целуват в тъсенето на Принца. Прекалено много жаби се забавляват незаслужено...
                  Несъмнено. Принцесите понижиха стандартите и жабите се самозабравиха. Пазар ... В драконите остана надеждата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    Бих казал, че отношението на жената към теб е събирателния образ от твоето отношение към тебе самия и твоето отношение към нея.
                    +100 and vice versa

                    Коментар


                    • И все пак трябва да има някакъв лимит на жабите, които принцесите целуват в тъсенето на Принца. Прекалено много жаби се забавляват незаслужено...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от representjah
                        Отношението на жената към теб е огледало на твоето отношение към тебе самия.
                        Бих казал, че отношението на жената към теб е събирателния образ от твоето отношение към тебе самия и твоето отношение към нея.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

                          Хубаво им каза. да си гледат работата, но не каза от какво се интересуват принцесите, Знаят ли, от какво имат нужда или не знаят? Змейовете с тракторите са всеядни и лесен контигент. Там няма особена интрига. Все пак, темата е за желанията на жените, а не за змейове и трактористи.
                          Ми вица казва , че принцесите се нуждаят от огънче . Иначе , аз не съм компетентна по въпроса . Нямам необходимият ценз -принцеса .

                          Коментар


                          • Жените на 35 са най - сосни сливи. Много често ненаситни и развратни. За разлика от малките, които правят секс по скоро механично и са отворени на разни первезии за да не ги помислят за смотани.
                            Last edited by RUBLA; 30.05.2020, 12:26. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              По - важното в случая е да знаеш , че драконът разполага с огънче и макар и да е просто голяма змия е от по-силният пол. Ламята , макар и триглава , не е огнедишаща и е от по-красивия пол . Тоест -женска . Та отегчената принцеса , едва ли ще и иска огънче. Ма не е и невъзможно .Зависи на кой бряг е .

                              Готин ден на всички , вълнуващи се от порцелана на тракториста и жените
                              Хубаво им каза. да си гледат работата, но не каза от какво се интересуват принцесите, Знаят ли, от какво имат нужда или не знаят? Змейовете с тракторите са всеядни и лесен контигент. Там няма особена интрига. Все пак, темата е за желанията на жените, а не за змейове и трактористи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                На сцената: прагматичната принцеса-войн, дами и господа!

                                Важно е да знаеш към коя глава на дракона да се обърнеш (за огънче)...

                                При Триглавата ламя е трудно! Трите глави едновременно ти подават огънчето...
                                По - важното в случая е да знаеш , че драконът разполага с огънче и макар и да е просто голяма змия е от по-силният пол. Ламята , макар и триглава , не е огнедишаща и е от по-красивия пол . Тоест -женска . Та отегчената принцеса , едва ли ще и иска огънче. Ма не е и невъзможно .Зависи на кой бряг е .

                                Готин ден на всички , вълнуващи се от порцелана на тракториста и жените

                                Коментар

                                Working...
                                X