IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    браво, един ден ме няма и вече флиртуваш с други мъже.

    евго, май разбирам какво имаш предвид, че жените трябва да са заети.
    Днеска си много брутален. Гавриш се с кавръчето в съседната тема, бъзикаш се с Евго. Имай милост бе човек и те душа носят. Не може всички да са топ алфа мъжкари .

    За флирт с “онези” мъже... е леко преувеличено, ама щом си рекъл .
    Last edited by Selena; 03.06.2020, 18:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Мдам, определено точните науки и конкретиката не са им силната страна . Свиква се. Така блестим ние още по-ярко. В царството на слепите ...
      Факт. Разсипаха ми няколко проекта, защото всичко е правено от руснак, който вече не работил за тях Сега няма кой да им оправи продукта. Добре поне, че са царе на месото...

      Кубрате, връщаш ме в добрите стари години с тия транс партита (транс да не се разбира като транссекусали)
      едит: безимен, не го правят за спорта, а за удоволствието. Тия без удоволствието са професионалистки, тях не ги броим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Бъзикаш се, но ако на някой му е важно 500 жаби ще ги стигне без големи затруднения, особено ако ползва помощ от професионалист/ки. Представи си го като водене на редовен/ежедневен/ нощен живот- би трябвало да се справи още в двадесетте си години, а ако се насочи към транс партита ще се справи даже за година-две

        Говорим за различни казуси.

        Един човек не може да дава "консултации", ако познава някого само от нета, нито пък може да бъде "пример" за всички, със същото основание. Добре де, може и това, но всеки може да умува - до къде да вярва...

        По-скоро би предизвикал смут у колебаещите се.

        ​​​​​​​Както и да е! Благодаря за конструктивното мнение. Сложно е да повярвам, че има дами, които споделят секса така - само за спорта! Сигурен съм, че има и такава... , но те и ще си останат до край такива, каквото и да разбирам под подобно определение...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Виж ся, “грую”, “миро” и компания от роботчета си нанкат в моя игнор списък. Що хабиш енергия? Чудя ти се. Като мине шибаната пандемия (извинете моя френски, господине) ще му пийнем по една софийска бира за здравето на децата ни
          браво, един ден ме няма и вече флиртуваш с други мъже.

          евго, май разбирам какво имаш предвид, че жените трябва да са заети.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Все тая! Вече каза, че той е в игнора ти ,За а аз нямамннямам причини, за да не ти вярвам.

            той ни каза, че си имаЛ 500 дами,свалени от него (Грую) - тук си има и почитатели, а мен ме остави с отворена уста в областта на... виаграта, за която е говорил с ... Евро...

            Тук се дават всякакви консултации (на лични) - а това създава. ... легендите в главата на Евго...


            Добре е, че не всички са комплексари тук... (нямам предвид Евго!..., който се лашка между различни мнения... и прави метани пред хората с "над 500 попадения"...)

            Здрава и щастлива!

            ​​​​​​​
            Бъзикаш се, но ако на някой му е важно 500 жаби ще ги стигне без големи затруднения, особено ако ползва помощ от професионалист/ки. Представи си го като водене на редовен/ежедневен/ нощен живот- би трябвало да се справи още в двадесетте си години, а ако се насочи към транс партита ще се справи даже за година-две

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Ептен ще го объркат момчето. Аз съм пас. Съвет от мен за всякакви интернет комуникации: отсявай зърното от плявата.

              Така е. Аз също опитах да му съдействам - със снимка и имейл на дама, тук - пред всички, после съжалих и бях доволен, че той се отказа по свои причини. Предупредих го, че може да попадне на изнудвачи и разбрах, че е на същото мнение.

              Зарекох се повече да не "помагам". Всеки има глава на раменете си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Все тая! Вече каза, че той е в игнора ти ,За а аз нямамннямам причини, за да не ти вярвам.

                той ни каза, че си имаЛ 500 дами,свалени от него (Грую) - тук си има и почитатели, а мен ме остави с отворена уста в областта на... виаграта, за която е говорил с ... Евро...

                Тук се дават всякакви консултации (на лични) - а това създава. ... легендите в главата на Евго...


                Добре е, че не всички са комплексари тук... (нямам предвид Евго!..., който се лашка между различни мнения... и прави метани пред хората с "над 500 попадения"...)

                Здрава и щастлива!
                Ептен ще го объркат момчето. Аз съм пас. Съвет от мен за всякакви интернет комуникации: отсявай зърното от плявата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Кое е “голишарчето”, че нещо се обърках по постовете?

                  Все тая! Вече каза, че той е в игнора ти ,За а аз нямамннямам причини, за да не ти вярвам.

                  той ни каза, че си имаЛ 500 дами,свалени от него (Грую) - тук си има и почитатели, а мен ме остави с отворена уста в областта на... виаграта, за която е говорил с ... Евро...

                  Тук се дават всякакви консултации (на лични) - а това създава. ... легендите в главата на Евго...


                  Добре е, че не всички са комплексари тук... (нямам предвид Евго!..., който се лашка между различни мнения... и прави метани пред хората с "над 500 попадения"...)

                  Здрава и щастлива!

                  ​​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Да поканим и голишарчето, за да ме просвети относно... виаграта, която (според него) ползваЛИ хора, над някаква възраст? Абе тоя - да не им свети, че е толкова сигурен?

                    Мен друго ме притеснява: 99.9 % е процентът да ти откажа срещата по бира... , а не 50 % ...
                    Кое е “голишарчето”, че нещо се обърках по постовете?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      За това трябва да имат някакво занимание - дали ще е работа, или вкъщи ще чуват отрочета - все тая. Ако ще да рисува или да сади фикуси.
                      Няма лошо да вземеш "нашенка от село", само възпитанието да е на ниво.

                      Селена, там инженерчета трябват...че тия испанци ми скъсаха нервите - един читав продукт не могат да направят.
                      Мдам, определено точните науки и конкретиката не са им силната страна . Свиква се. Така блестим ние още по-ярко. В царството на слепите ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Виж ся, “грую”, “миро” и компания от роботчета си нанкат в моя игнор списък. Що хабиш енергия? Чудя ти се. Като ми е шибаната пандемия ще му пийнем по една софийска бира за здравето на децата ни
                        Да поканим и голишарчето, за да ме просвети относно... виаграта, която (според него) ползваЛИ хора, над някаква възраст? Абе тоя - да не им свети, че е толкова сигурен?

                        Мен друго ме притеснява: 99.9 % е процентът да ти откажа срещата по бира... , а не 50 % ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Жените като няма какво да правят, най-лесното е да си поканят приятел от чата, тези 20+ и 30+ така правят.
                          За това трябва да имат някакво занимание - дали ще е работа, или вкъщи ще чуват отрочета - все тая. Ако ще да рисува или да сади фикуси.
                          Няма лошо да вземеш "нашенка от село", само възпитанието да е на ниво.

                          Селена, там инженерчета трябват...че тия испанци ми скъсаха нервите - един читав продукт не могат да направят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            я ми отговорете, госпожо, че не зная какво аз самият да отговоря на едно голишарче (старост-нерадост): кога се взехМЕ със (в)Селена ?
                            Виж ся, “грую”, “миро” и компания от роботчета си нанкат в моя игнор списък. Що хабиш енергия? Чудя ти се. Като мине шибаната пандемия (извинете моя френски, господине) ще му пийнем по една софийска бира за здравето на децата ни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              А стига мързел и форум. Инженерин ставам

                              я ми отговорете, госпожо, че не зная какво аз самият да отговоря на едно голишарче (старост-нерадост): кога се взехМЕ със (в)Селена ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Уф, ако случайно направиш дете, май те чака тежко бащинство, с леки елементи на параноя
                                Бе той нека първо да го направи. И да не се помайва, че времето лети.

                                Коментар

                                Working...
                                X