IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Този фитнес маниака се ожени за една полякиня в Англия.Явно е била по-настойчива.
    Те полякините са по-разкрепостени и по-палави и тя си го е набелязала.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Я па ти.
      Какво учудващо има?Не ми се разправя с момиченца,а с жени.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ако се касае за еднократна или краткотрайна връзка може и да не те интересува какво иска жената,но при дълготрайна връзка най-важното е жената да е сексуално задоволена.Ако не е или ще те напусне,или ще си хване любовник ,или ще търси постоянно повод за кавги.На незадоволените жени много им личи-нервни са,заяждат се,дори и за дребни неща.
        Колкото до възрастта на жената-ами тя зависи и от възрастта на мъжа.Аз съм на 45 години и някак си не се виждам с някоя 20 годишна.Ако ще и тяло на римска богиня да има.Една връзка не е само секс-за какво ще си говорим с това дете?Един приятел на моята възраст си хвана гадже с 25 години по-млада и нещата вървят към късане на отношенията.Просто са на различни вълни в живота.
        Освен с млади жени не се занимавам и с тъпи.Ако ще и най-голямата мръсница в леглото да е,като няма какво да си кажем,просто не ме привлича.
        Я па ти.
        Аз пък се занимавам със секви.
        Проблем е да ги убедим да се занимават с мен.
        Оособено по младите.
        Last edited by Todor Sabev; 30.05.2020, 20:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Притеснява ме да не кани друг мъж у нас.

          Наистина има продавачки и консултантки в хипермаркетите, но не върви там да ги заговарям и да ги каня на среща.

          Аз нали пазарувам от няколко хипермаркета и съм виждал хубави момичета (младички). Но ще пробвам, да видя какво ще стане.

          Жалко за приятеля на Миро, този високия фитнес маняк, че не е успял да се облажи и да се възползва от физическата си красота.
          Този фитнес маниака се ожени за една полякиня в Англия.Явно е била по-настойчива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Лично мен ме дразни самочувствието на човек, когато е без покритие, и при жените, и при мъжете.

            Има различни типове хора и на всеки му е силата в различно нещо.

            Така и жените, някой харесват тип "Петър Стойчев", а други харесват нисички.

            Обаче не разбирам как може да не харесаш някой, който е реализиран, културен, интелигентен, има пари и е хубав, а да харесваш някой нафукан оръфляк???

            Това само българските жени го могат.
            Не са само българките.В цял свят жените харесват самоуверените мъже.Еволюционно определено е.Жените търсят най-самоувереният мъжки,а такива в миналото са били и най-успешни,защото са били вождове или добри ловци.И във времена,когато не се е знаело какво ще ядат на другият ден,такива мъже най-успешно са защитавали потомството си.Затова и жените искат деца от такива мъже.
            Мъжете пък търсят красиви и скромни жени,които да им родят здрави и красиви деца,и да се грижат за тях и домакинството.Всеки пол търси различни неща.И ако искаш да си привлвкателен за другият пол,трябва да притежаваш неща,които му се харесват,а не които смяташ,че трябва да харесват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              Ако си вдигнал летвата е друг въпрос,
              но млади, симпатични и неглупави продавачки, сервитьорки, консултантки има често наоколо, които биха харесали този Някой.
              Притеснява те дали ще е добра майка и домакиня, и няма да си върти очите за друг ли ?
              Притеснява ме да не кани друг мъж у нас.

              Наистина има продавачки и консултантки в хипермаркетите, но не върви там да ги заговарям и да ги каня на среща.

              Аз нали пазарувам от няколко хипермаркета и съм виждал хубави момичета (младички). Но ще пробвам, да видя какво ще стане.

              Жалко за приятеля на Миро, този високия фитнес маняк, че не е успял да се облажи и да се възползва от физическата си красота.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Какво чудно има, май повечето предпочитат филмовите герои
                Е, ако трябва да съм искрена и Шрек евентуално може да е конкурент на мастер Йода. Но Йода води в класацията

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Признавам, че си от малкото жени, които биха посочили Мастер Йода, като идел за мъж.
                  От друга страна, не намирам нищо екстравагантно в това, да си падаш по дребни, зелени, космати дребосъци на преклонна възраст
                  Какво чудно има, май повечето предпочитат филмовите герои

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Признавам, че си от малкото жени, които биха посочили Мастер Йода, като идел за мъж.
                    От друга страна, не намирам нищо екстравагантно в това, да си падаш по дребни, зелени, космати дребосъци на преклонна възраст


                    Да речем, че по-скоро съобразявах примера с аудиторията .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Изгубено пиле той е. Да се помогне трябва.

                      Външното е функция на вътрешното. Това е най-важно да се знае.
                      Признавам, че си от малкото жени, които биха посочили Мастер Йода, като идел за мъж.
                      От друга страна, не намирам нищо екстравагантно в това, да си падаш по дребни, зелени, космати дребосъци на преклонна възраст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Обаче не разбирам как може да не харесаш някой, който е реализиран, културен, интелигентен, има пари и е хубав, а да харесваш някой нафукан оръфляк???

                        Това само българските жени го могат.
                        Ако си вдигнал летвата е друг въпрос,
                        но млади, симпатични и неглупави продавачки, сервитьорки, консултантки има често наоколо, които биха харесали този Някой.
                        Притеснява те дали ще е добра майка и домакиня, и няма да си върти очите за друг ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Май прокарания сегашен и евентуален бъдещ модел е, съжителстване, без брак, години наред, може и деца да се раждат.
                          Именно поради липсата на стойностни жени и мъже, чувството за свобода, променени разбирания, несигурната финансова среда.
                          Лоша работа за Семейството като цяло, а то е градивната единица на народите.
                          Все се сещам за една велика книга. “Шок от бъдещето” Алвин Тофлър. Той имаше оригинално обяснение на ставащотов момента. А е писал книгата през 70 години на ХХ век.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Евго, Евго, ... може да е висок и да е гола вода в леглото. Не е до ръст, не е до физика, казаха ти го. До самочувствие и излъчване е. Вътрешната сила на човека не зависи от ръста. Спомни си мастър Йода .
                            Май прокарания сегашен и евентуален бъдещ модел е, съжителстване, без брак, години наред, може и деца да се раждат.
                            Именно поради липсата на стойностни жени и мъже, чувството за свобода, променени разбирания, несигурната финансова среда.
                            Лоша работа за Семейството като цяло, а то е градивната единица на народите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Лично мен ме дразни самочувствието на човек, когато е без покритие, и при жените, и при мъжете.

                              Има различни типове хора и на всеки му е силата в различно нещо.

                              Така и жените, някой харесват тип "Петър Стойчев", а други харесват нисички.

                              Обаче не разбирам как може да не харесаш някой, който е реализиран, културен, интелигентен, има пари и е хубав, а да харесваш някой нафукан оръфляк???

                              Това само българските жени го могат.
                              Достатъчно напорист ли е? Или като го отрежат първия път отхвърлянето го изплашва окончателно?

                              После. Може просто да не си нейн тип. Минаваш на следващата без драми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Е добър в леглото ли? На твоя опит се довериме ще!
                                Изгубено пиле той е. Да се помогне трябва.

                                Външното е функция на вътрешното. Това е най-важно да се знае.

                                Коментар

                                Working...
                                X