IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една арабка ми каза: Не може само една жена да гледа един мъж.Една ще се грижи за децата,една ще чисти,друга ще готви,ще пазари,
    ще пере ,простира ,глади...трета в уста да го целуне бърже,както е казал поетът. А някои тук пращат жените си и на работа и после филосостваме за четирите,петте проявления на жената.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      - Кога си лягат добрите момичета?
      - Лягат си в девет за да могат в единайсет да си бъдат в къщи.

      Такива вицове си разказвахме като бяхме ученици.

      На мен пък, като ученик - ми направи впечатление следният каламбур:

      На млад моряк му предстояло първото плаване с кораб... Баща му - стар морски вълк - в откровен разговор, му казал:

      - Сине, да не забравиш да си вземеш /задължително!/ хапчета, против повръщане и презервативи!

      Младежът, изпълнителен - веднага отива в аптеката и си купува кутийка с хапчета и 5 презерватива...

      Таткото не бил доволен от избора на сина си и го укорил:

      - Сине, не си ме разбрал! Малко са!

      Отива отново момчето в аптеката и поръчва 5 кутийки с хапчета и 20 презерватива...

      Бащата е непоколебим:

      - Явно от теб моряк няма да стане!

      Малко ядосано, момчето отново завива към аптеката и тоя път поръчва 20 кутийки с хапчета, против повръщане и цели 100 презерватива...

      Погледнал го аптекарят в недоумение, па му рекъл бащински:

      - Момче, от толкова години съм аптекар, но нещо не ми е ясно в твоя случай... Не, че е моя работа, ама нека те попитам нещо... Щом толкова ти се повръща от тая жена, защо изобщо я чук@ш толкова много?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev4o Разгледай мнение
        ................... бих използвал тази тема за да цитирам един човек, чието мнение много ме заинтригува преди време, но все още не съм намерил отговорът му, или дали това което е казал би трябвало да са приеме за нещо важно и изконно или е просто поредната мисъл на някой гуру или мислител, а то е: "Вместо да си задавате въпроса: "Какво искате от живота?", много по-важният и значим такъв е: "Какво животът иска от Вас?"...


        Смятам, че Животът "иска" от мен да живея при много добри условия, напр. на Палма де Майорка..., но...

        ... от други хора, същият наш Живот "изисква", например - да ходят по контейнерите, за да живеят Живота си..., но...

        ... от трета група хора - нашият Живот може би изисква това, да ми пречат да живея на Палма де Майорка! /и така нататък - до безкрайност/

        Ако изобщо животът може да иска нещо от нас...

        .......................................

        Като оставим настрани каламбура, съвсем сериозно - Животът ми подсказа, още на 26-27, че трябва да си носим новите дрехи /тогава погребахме един наш състудент, лъчезарно момче - лека му пръст!/, но Животът ни подсказа...

        .......................................

        Някак, като че - успокоява ме факта, че Животът не иска от мен да съм гениален, но иска от мен - да бъда човек с нормални разбирания и разсъждения. Е, да - противоборството и тук е налице, защото Животът иска други неща от моите опоненти...

        .......................................

        Щом все още не си намерил своя отговор, пожелавам ти да го намериш!... /по лесният начин!/

        Коментар


        • А бе жени, мъже, все сме хора и най-вероятно искаме основно едно и също нещо - да сме здрави, доволни и щастливи! Но аз бих използвал тази тема за да цитирам един човек, чието мнение много ме заинтригува преди време, но все още не съм намерил отговорът му, или дали това което е казал би трябвало да са приеме за нещо важно и изконно или е просто поредната мисъл на някой гуру или мислител, а то е: "Вместо да си задавате въпроса: "Какво искате от живота?", много по-важният и значим такъв е: "Какво животът иска от Вас?"...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Нека не клеветим Юнг, не е извършил подобно нещо.
            Щом ти го казва авторката на статия в нета - това е точно така. Да не мислиш, че го е чула отнякъде, или пък го е сънувАла?

            Всъщност, аз и не мога да отричам онова, което чета за Юнг, а именно, че той, говорейки за човешката психика - обозначава повтарящите се модели като архетипи. Хората - развиваме своя опит, а архетипите са нашите мотиви на същият този опит, който развиваме... /казах ли нещо? .../
            От казаното горе тръгват нашите емоции, които пък определят и нашето поведение.
            Ето на: тук имаме една тема, в която всеки от нас има свой набор от ценности. За всяка от отделните групи хора - ценностите им са непоколебима даденост! Нъл съм прав? Да де, ама опонентите на тая група имат различни виждания, които първата група не споделя, затова техните доводи са нищо друго, освен "ценности" /В КАВИЧКИ!/, т.е. - нямат нищо общо с истинските ценности... Това води до сблъсък в мненията, т.нар. колизия..., което пък не винаги е нещо лошо, особено за хората, които са се досетили да дадат трибуна за подобни спорове... ))

            Юнг - не зная дали го е казал, но имам такива съмнения, че повече от хората - някак синтезират у себе си няколко архетипа. Един от тях - определено доминира в личността им.

            За това /последното/ мисля, че се е хванала авторката на "изследването" в нета..., но дали е имало и друго наоколо, за което да се хване - историята мълчи...

            /други доводи имам предвид!/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
              Така е, защото женската енергия има четири проявления или както ги е нарекъл Юнг, четири женски архетипа. Те са любовница, момиченце, кралица и майка.
              Нека не клеветим Юнг, не е извършил подобно нещо.

              Коментар


              • Това, долу - е написано от жена. Жена съветва жените, но не, че казва нещо неказвано до сега, за което не сме се сещали, в което не сме се съмнявали..., не ни е тревожело...

                Интересни същества сме ние, хората: вместо да живеем спокойно, в мир със себе си - подклаждаме някакви неясни съмнения, от които създаваме проблеми...

                Мисля, че дамите трябва да бъдат себе си, а не трябва непременно да следват някакви съвети.

                Ако и да намирам верни неща, доста мога да поспоря по долуказаното... Огледайте нещата, ако нещо ви подхожда и не сте се сещали до сега за него /малко ми се струва инфантилно, ама всеки има свой аршин.../:


                .................................................. ...

                Някои жени са убедени, че мъжете търсят страстен секс, други, че се впечатляват от глуповати и вдетинени жени, трети, че ги привлича недостъпната кучка, а четвърти са убедени, че размерът на ханша кара мъжа подсъзнателно да преценява плодовитостта на жената и "любовта на мъжа минава през стомаха."


                Кое е вярно? Какво точно търсят мъжете в една жена? Във всички тези твърдения има по малко истина. Колко малко? Точно една четвърт!

                Мъжът иска една четвърт страстна любовница, една четвърт вдетинена жена, една четвърт недостъпна кучка и още една четвърт плодовита и готвеща жена. И ето стана едно цяло… от четири четвърти.

                Така е, защото женската енергия има четири проявления или както ги е нарекъл Юнг, четири женски архетипа. Те са любовница, момиченце, кралица и майка.

                Истината е, че мъжът търси и четирите архетипа в една жена. Жената, която обединява стихиите – огън, вода, въздух, земя. Жената, която го желае и излъчва сексапил, но и го гледа с възхищение в очите и се радва неподправено на присъствието му, а в същото време е малко недостъпна и го предизвиква да я улови и притежава, без да забравя понякога да го приласкава и окуражава да се отпусне с вкусна храна, масаж и домашен уют...

                Можеш да бъдеш всичко това! Но най–често във всяка една от нас са ярко изявени само два архетипа. Това е причината да не можем да привлечем мъж или да не можем да го задържим.

                Мъжът търси инстинктивно и четирите проявления на женската енергия и ако не ги открива в една жена, той търси друга. Това е по–силно от него. Добрата новина е, че можем да развиваме липсващите ни енергии.

                http://www.highviewart.com/cvetno/pr...nagi-3948.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...
                  Ето малко нюанси За всекиго по нещо

                  https://youtu.be/YoBlp6qvFqg

                  Коментар


                  • - Кога си лягат добрите момичета?
                    - Лягат си в девет за да могат в единайсет да си бъдат в къщи.

                    Такива вицове си разказвахме като бяхме ученици.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...

                      Така де - можем да си го кажемЕ директно, без заобикалки: дамите /и жените/ ТРЯБВА да знаят какво искат, а то съвпада с онова, което искаме ние - мъжете!

                      Кой би могъл да го формулира по-точно, с малко думи?

                      Какво искаме ние /мъжете/ - това е строго индивидуално, но пък дамите не може да не се досещат, защото - хайде сега, например - нека една дама да ми каже, че няма шесто чувство! Не би го направила, нали! Има много неща, в които ни превъзхождат /дамите/, но не подозират, че ние не знаем тия неща... Обратното също е вярно - по отношение на мъжката половина...

                      На човек му остава да се учи на отношения, без да подценява друг човек...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от representjah

                        Всичко започва обаче със секса. Без значение каква е връзката и какъв тип са ще са ви отношенията. Има жени които дори и за втори път не стават, но това можеш да го разбереш едва след като си ги вкарал в леглото. Други, знаеш още преди това, че втори път няма да има но само защото си наумил/издразнила нещо ще я минеш. Но секса е началото.

                        До преди няколко години и аз си мислих същото - какво ще си говоря с тия деца. И намерих отговора - нищо. Те си говорят каквото си искат, както винаги пълни глупости, аз слушам, и като ми писне започваме да играем на мълчанка. Няма какво да се научи от една жена, нито как да направиш пари, нито как да направиш мускули, нито съвет за някоя книга/идея да ти даде. За тия неща си имам приятели мъже, където надълго и нашироко, докато сме в планината си блещим нашите глупости, кеф ти философия, кеф ти коли, кеф ти пушки и ножове. Но младата жена ще ти даде нещо, което един мъж или жена над 30 години не може - женственост, наивност, кокетство и нежност. Говорим за чистата изненада в нейните очи, когато види че си космат и възкликне: ама ти си като един голям плюшен мечок! Тя ще те люля на някоя детска люлка в парка, ти ще се крещиш от кеф и тя няма да ти каже: по-тихо или да те упреква. Ще започне да подскача и да да вика: искам и аз, искам и аз. И когато започнеш ти да я люлееш, когато се засмее и развее тия дълги коси, и пищи: по-силно, по-силно, ще "усетиш" кое е това. Може и да ти се е случвало, може и да си забравил. Ето това ми харесва на мен и ме държи дълго време. Ясно е, че голяма част от младите жени в леглото са неопитни, но на мен ми харесва, компенсират с усърдие и старание.

                        Дали стават за сериозни отношения? Някои да, някои не, но зависи ти самия какво искаш. Знаеш приказката: не можеш да превърнеш курв@ в примерна съпруга. Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.
                        Всеки си има предпочитания.И аз познавам двама стари ергени плейбои,който постоянно се движат с млади жени.Явно си ги влече.Същевременно от женените ми познати с любовници на нито един любовницата не е под 30 години.Но това са подробности без голямо значение.
                        Отговорът на въпроса какво искат жените е по-важен.В смисъл какви мъже харесват-и отговорът е,че харесват самоуверени мъже.Затова и ако някой младеж ме попита какъв съвет да му дам при отношенията с жените-съветът би бил да е самоуверен.И да се научи да ги задоволява сексуално.И третото качество,което жените харесват в мъжа естествено са финансовите му възможности.
                        Всичко останало е второстепенно за тях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Това, го приемам - както за романтичните, така и за лишените от романтика - нюанси..., та дори и за 51-ят нюанс? .
                          И къде ги видяхте тези нюанси... Аз от темата разбрах само, че ако жените не искат каквото ТРЯБВА, значи не знаят какво искат...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Докато получавам това което искам от различни жени, не виждам причина да се "обвързвам" или каквото и да било. Пак ще кажа - деца мога и на 70 години да имам, стига да го искам.


                            За другото ти сложих плюс, но това за 70г. и деца е много пожелателно..Ако изобщо мислиш да се жениш и да имаш деца направи го до 50-55, защото после ще бъде чудо , ако успееш.. Изменят ти се и психиката и физиологията и се включват градинари, пощаджии и всякакви приходящи..Дори голямият сваляч Джакомо Казанова е завършил живота си сам като библиотекар на благородник..Всяко нещо с времето си..
                            Може разбира се ама ще присъстваш ли на правенето..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Обичам нюансите. Те са най-интересни. А и всеки е неповторим.
                              Това, го приемам - както за романтичните, така и за лишените от романтика - нюанси..., та дори и за 51-ят нюанс? .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Останах с впечатлението, че нямаш никакво съмнение за нещоТО, което искат мъжете...
                                Обичам нюансите. Те са най-интересни. А и всеки е неповторим.

                                Коментар

                                Working...
                                X