IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение


    И да те светна за женският оргазъм-една жена може и да имитира успешно удоволствие от секса,ама не и оргазъм.Поне не и пред някой,който има опит с жените.
    Остави ги тия женски оргазми. Огромна грешка е да питаш една жена как го иска, колко го иска, как го иска. Удоволствие за жената е удоволствието на мъжа. Когато - тогава. Колкото - толкова. Точка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Някои още не са научили урока че няма пряка връзка между физическата красота и секса.Това че един мъж или една жена са физически красиви не означава че секса с тях ще е страхотен..Повечето глупаци порят тъпчат както се израяват...това показва неуважение към жената.Една стойностна и разумна жена няма да допусне такива глупаци на разстояние под километър до себе си.....Това са първични хора с две гънки в мозъка.Да не говорим че на 20 може да си много красив а на 40 пълен урунгел но за тях стана много сложно.Има жени и жени.Едните и на 60 да станат мъжете пак ще им налитат а другите никой не ги търси дори и на 20 да са.
      Аз съм чувствителен човек. Турски сериали не гледам защото на десетата- петнайста минута реввам. На постовете на Бате Пешо още на третото изречение очите ми подгизват и не мога да продължа.
      Бате Пешо, нещо си се чалнал. Моля те, върни се при нас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

        Досега винаги сте писали едни дълги, дъъълги постове, едни дълги коментари, цели романи

        Сега, когато ви помолихме да обясните и разясните техники и похвати как да докарате една жена до "squirting" оргазъм, започнахте нещо да увъртате, да бягате по тъч линията, да говорите за цени (!?), хонорари (!?), договори (!?) и най-странното коментарите ви станаха едни къси, късички по 2 -3 изречения. Защо така? Нямате днес творческа муза за вдъхновение да пищете дългите си и огромни постове? Човек направо ще си помисли, че присъства на паранормално явление

        THE MATRIX

        пак ли се правите на неразбрал?

        Това е характерно за някои от дамите, но не и за мъж, както сам се представяте.

        Хайде пак: пиша всякакви постове, вкл и дълги, за да изчерпва дадена тема. НЕ пиша по ЗАЯВКА!

        Какво ми мънкате тук?

        Освен това, отново казвам, че сте босички, щом искате с няколко изречения да бъде изчерпана една тема. Няма как да ви се случи - да ме "молите" да пиша по конкретен казус, с който - между другото - много ви се иска да видите и възмутената реакция на хората тук, НАЛИ?

        Има специализирани форуми, които може да посетите, за да се образовате!

        С подобна тема едва ли ще бъдете желани тук, вкл. ими от модераторите!

        Със здраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Ясно е, че пиша онова, което САМ ЖЕЛАЯ!

          Всяка външна поръчка свързвам с договор и хонорар. Кое от казаното до тук не разбирате?

          Аз продавам 1000 страници, в които ще намерите И онова, което ви интересува.

          Пазарна конюнктура. ТолкоЗ!
          Досега винаги сте писали едни дълги, дъъълги постове, едни дълги коментари, цели романи

          Сега, когато ви помолихме да обясните и разясните техники и похвати как да докарате една жена до "squirting" оргазъм, започнахте нещо да увъртате, да бягате по тъч линията, да говорите за цени (!?), хонорари (!?), договори (!?) и най-странното коментарите ви станаха едни къси, късички по 2 -3 изречения. Защо така? Нямате днес творческа муза за вдъхновение да пишете дългите си и огромни постове? Човек направо ще си помисли, че присъства на паранормално явление

          И още скромно да попитаме - вие какво точно продавате на тези 1000 страници?
          Секс роман?
          Секс наръчник?

          THE MATRIX
          Last edited by The Matrix; 08.06.2020, 12:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение


            Моля, не се измятайте и не бягайте от нашето предложение да разкажете и споделите вашия опит. И затова не са нужни нито 1000 страници, нито следваща серия от 1000 страници. Всичко може да се обясни накратко и накъсо до 10 изречения.

            THE MATRIX

            Ясно е, че пиша онова, което САМ ЖЕЛАЯ!

            Всяка външна поръчка свързвам с договор и хонорар. Кое от казаното до тук не разбирате?

            Аз продавам 1000 страници, в които ще намерите И онова, което ви интересува.

            Пазарна конюнктура. ТолкоЗ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Радвам се на ентусиазмът ви.

              Обяснете ми, накратко, с какви средства разполагате, за да хонорувате моя труд?

              Кажете сумата за първите 1000 страници, за следващите 1000 и т.н.

              Моля, не се измятайте и не бягайте от нашето предложение да разкажете и споделите вашия опит. И затова не са нужни нито 1000 страници, нито следваща серия от 1000 страници. Всичко може да се обясни накратко и накъсо до 10 изречения.

              THE MATRIX

              Коментар


              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                Играете го контра на поста на Красивата Матрица един вид, от нас тогава реконтра. Сам казахте, че сте дядо с деца и внуци, това означава, че сте мъж на достолепна възраст и сте много навътре и много наясно с темата със секса и женските оргазми. Бихте ли ни обяснили и разяснили тогава за вагиналния секс при жените и то за най-върховата му форма – струйният, пръскащият оргазъм? На английски език термина е "squirting", ако не го знаете, тоест, когато във върховия момент при дамата от половите ѝ органи се изхвърля солидно количество течност и тя буквално блика, пръска или е като силна струя. Моля, разяснете, може и с думи прости български. Бихте ли обяснили на нас, невежите, боси и голи, също и техниката как да се постигне този оргазъм при секс с жена? Моля. Така ще ни спестите нашите обяснения и време за коментарите. Може и на английски или немски или руски език, ние знаем езици. Освен нашия опит ние се учим и от чуждия опит, особено от възрастни мъже, като вас, с такъв опит с жените. Моля, разкажете. Ние няма да ви се смеем, дори много насериозно ще вземем вашия коментар.


                THE MATRIX

                Радвам се на ентусиазмът ви.

                Обяснете ми, накратко, с какви средства разполагате, за да хонорувате моя труд?

                Кажете сумата за първите 1000 страници, за следващите 1000 и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Естествено го казах това като хвалба.И аз съм човек,и аз обичам да се хваля.Но пък си е самата истина.В последните години естествено правя секс само с жената,с две изключения,така че нвма никаква причина да имитира каквото и да е.
                  Колкото до заяжданията и обидите,това че не да директно изречени,не.ги прави по-малко обидни.
                  Аз те питах на колко си години,защото се описваше и казваше какви неща правиш за годините си,ти ми отговори,че не си се интересувал от мъже.Едва ли не ти правя сексуални предложения,все едно съм педераст.
                  Това вече е различно!

                  Схващаш ли разликата? Дамата, до теб е тая, която с времето - се е настроила и "трепти" на твоите честоти! (с останалите, щом има "иди ми - дойди ми" - няма да бъде ВИНАГИ, ако сме честни пред себе си) настройката на дамите изисква време, а не като при мъжа: "мииии, аз свърших...., а тя още не е започвала..., но то и времето... свършило...."... за каква настройка говорим?

                  .............

                  Нали знаеш какво се получава, когато две системи трептят с равни или кратни честоти (честа физика)? Резонанс!

                  И, резонансите честоти разрушават системите, ако те не преминат бързо през тях (или по друг начин)... Т.е. - природата се е погрижила и за това...., но да не раздувам повече....

                  ​​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Хващам бас, че сте много босички по темата, по която искате да "ограмотите" хората ТУК! Всеки човек има в съзнанието си неща, които нямате шанс да допуснете, камо ли - с високопарен стил - да опишете, самите вие...

                    Опитайте, няма да ви се смеем ... прекалено много...

                    ​​​​​​​
                    Играете го контра на поста на Красивата Матрица един вид, от нас тогава реконтра. Сам казахте, че сте дядо с деца и внуци, това означава, че сте мъж на достолепна възраст и сте много навътре и много наясно с темата със секса и женските оргазми. Бихте ли ни обяснили и разяснили тогава за вагиналния секс при жените и то за най-върховата му форма – струйният, пръскащият оргазъм? На английски език термина е "squirting", ако не го знаете, тоест, когато във върховия момент при дамата от половите ѝ органи се изхвърля солидно количество течност и тя буквално блика, пръска или е като силна струя. Моля, разяснете, може и с думи прости български. Бихте ли обяснили на нас, невежите, боси и голи, също и техниката как да се постигне този оргазъм при секс с жена? Моля. Така ще ни спестите нашите обяснения и време за коментарите. Може и на английски или немски или руски език, ние знаем езици. Освен нашия опит ние се учим и от чуждия опит, особено от възрастни мъже, като вас, с такъв опит с жените. Моля, разкажете. Ние няма да ви се смеем, дори много насериозно ще вземем вашия коментар.


                    THE MATRIX
                    Last edited by The Matrix; 08.06.2020, 11:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      има много предпоставки, за да достигне до върха - една жена ВИНАГИ - както сам ти пишеш.

                      Акцентът е върху ВИНАГИ.

                      Акцентът ВИНАГИ не се изчерпва с твоя "опит".

                      Обърни особено внимание на кавичките в "опит".

                      ............

                      Можеш да ни цитираш думите, които са били обидни за Евго.

                      (дискусията тук предполага различни примери и доводи за доказване на нечия теза)





                      Естествено го казах това като хвалба.И аз съм човек,и аз обичам да се хваля.Но пък си е самата истина.В последните години естествено правя секс само с жената,с две изключения,така че няма никаква причина да имитира каквото и да е.
                      Колкото до заяжданията и обидите,това че не са директно изречени,не ги прави по-малко обидни.
                      Аз те питах на колко си години,защото се описваше и казваше какви неща правиш за годините си,ти ми отговори,че не си се интересувал от мъже.Едва ли не ти правя сексуални предложения,все едно съм педераст.

                      Коментар


                      • По какво си приличат 50 годишен мъж и вълка?- Гонят през деня Червената шапчица, а вечер „ядат” бабата...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Браво-постигнал си неща,които в ценностната ми система са на високо ниво.Поздравления за това.
                          Ама що си толкова злобен и заядлив?
                          Хайде на мен много не ми пука и може би стилът ми на писане е провокативен за някои хора ,ама защо се заяждаш с Евго?Човекът никого не е обидил,разкрива си житейската история,без да се прави на велик и иска съвет.Вместо това получава подигравки и обиди.По-значими ли се чувствате,като му се подигравате?Егото ли ви се вдига за сметка на други неща?
                          И да те светна за женският оргазъм-една жена може и да имитира успешно удоволствие от секса,ама не и оргазъм.Поне не и пред някой,който има опит с жените.

                          има много предпоставки, за да достигне до върха - една жена ВИНАГИ - както сам ти пишеш.

                          Акцентът е върху ВИНАГИ.

                          Акцентът ВИНАГИ не се изчерпва с твоя "опит".

                          Обърни особено внимание на кавичките в "опит".

                          ............

                          Можеш да ни цитираш думите, които са били обидни за Евго.

                          (дискусията тук предполага различни примери и доводи за доказване на нечия теза)






                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Евго, връщам се отново на поста ти. Зная, че не искаш "да те коментираМ", но щом си "мъжкар на 40+ нямаш шанс, да бъдеш този (за който се имаш), освен, ако не осмислиш поста ми, с който - нито те обиждам, нито пък акъл ти давам. Пишем в публичен форум и, ако с нещо не ти се нравят някои мнения - има начин да ги игнорираш...

                            Мнението ми не е задължително за никого, вкл. и за теб.

                            Та, Евго, нека допуснем, че единствено "истински" за теб критерий за "мъжкар" е - да си около 40+ год.възраст... като те чета - разбирам, че си успял в живота. Само едно нещо ти липсва! Кое е това нещо - знаем! Липсва ти сексът (по възможност - с 2-3 различни дами) - всяка седмица!

                            И още ти липсва, между гореспоменатите 2-3 дами - също и една ДРУГА, която да ти е вярната, благодарната и изпълнителната, която да роди и да отгледа твоите ... ГЕНИ (нали схващаш, тя няма да роди деца, а ще вземе (назаем) твоите гени и така, някак - ще ги "отгледа", гледайки те, самата тя в очите...

                            Това е "мъжкарят", според критериите-Евгоеи...

                            ............

                            В същото време, Евго е вече на 40+..., т.е., според всеки средностатистически младеж (25-30 г.) - Евго е отдавна един съвсем нормален... ЧИЧКА...

                            На доста по-младата си възраст от 40 - дядото в мое лице ВЕЧЕ имаше ТРИМА ученици, за които САМ беше построил ДВЕ жилища!

                            Кое от горните неща направи, САМИЯТ ти, ЧИЧКА, Евго, за да живееш с мисълта, че си успял?

                            .........

                            Да припомня част от поста ти горе:, където ти, Евго пишеш: "днес си пич, а утре си ЧИЧКА!"

                            Въпросът ми: Евго, не смяташ ли, че това УТРЕ отдавна чука на твоята врата?

                            Чука, Евго, чука! Ти отдавна сам си чичка!

                            Действай, Евго, действай! Скоро вече ще си дядка (като мен)..., ПОЧТИ като мен!

                            Дано разбираш смисъла на казаното...




                            Браво-постигнал си неща,които в ценностната ми система са на високо ниво.Поздравления за това.
                            Ама що си толкова злобен и заядлив?
                            Хайде на мен много не ми пука и може би стилът ми на писане е провокативен за някои хора ,ама защо се заяждаш с Евго?Човекът никого не е обидил,разкрива си житейската история,без да се прави на велик и иска съвет.Вместо това получава подигравки и обиди.По-значими ли се чувствате,като му се подигравате?Егото ли ви се вдига за сметка на други неща?
                            А и не виждам никаква причина за подигравки,защото човекът си прави секс с различни жени,но просто не е намерил жена за сериозна връзка.Не е някой задръстеняк,който не е виждал гола жена.И аз съм бил в неговото положение и се срещах с доста жени преди да открия подходящата за съпруга.Свестни жени за съпруги наистина трудно се намират в наши дни.
                            И да те светна за женският оргазъм-една жена може и да имитира успешно удоволствие от секса,ама не и оргазъм.Поне не и пред някой,който има опит с жените.
                            Last edited by mirodes; 08.06.2020, 11:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Мисля да те блокирам,
                              Недей мисли! Направи го!

                              Така ще си скрит от ИСТИНАТА!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Евго, връщам се отново на поста ти. Зная, че не искаш "да те коментираМ", но щом си "мъжкар на 40+ нямаш шанс, да бъдеш този (за който се имаш), освен, ако не осмислиш поста ми, с който - нито те обиждам, нито пък акъл ти давам. Пишем в публичен форум и, ако с нещо не ти се нравят някои мнения - има начин да ги игнорираш...

                                Мнението ми не е задължително за никого, вкл. и за теб.

                                Та, Евго, нека допуснем, че единствено "истински" за теб критерий за "мъжкар" е - да си около 40+ год.възраст... като те чета - разбирам, че си успял в живота. Само едно нещо ти липсва! Кое е това нещо - знаем! Липсва ти сексът (по възможност - с 2-3 различни дами) - всяка седмица!

                                И още ти липсва, между гореспоменатите 2-3 дами - също и една ДРУГА, която да ти е вярната, благодарната и изпълнителната, която да роди и да отгледа твоите ... ГЕНИ (нали схващаш, тя няма да роди деца, а ще вземе (назаем) твоите гени и така, някак - ще ги "отгледа", гледайки те, самата тя в очите...

                                Това е "мъжкарят", според критериите-Евгоеи...

                                ............

                                В същото време, Евго е вече на 40+..., т.е., според всеки средностатистически младеж (25-30 г.) - Евго е отдавна един съвсем нормален... ЧИЧКА...

                                На доста по-младата си възраст от 40 - дядото в мое лице ВЕЧЕ имаше ТРИМА ученици, за които САМ беше построил ДВЕ жилища!

                                Кое от горните неща направи, САМИЯТ ти, ЧИЧКА, Евго, за да живееш с мисълта, че си успял?

                                .........

                                Да припомня част от поста ти горе:, където ти, Евго пишеш: "днес си пич, а утре си ЧИЧКА!"

                                Въпросът ми: Евго, не смяташ ли, че това УТРЕ отдавна чука на твоята врата?

                                Чука, Евго, чука! Ти отдавна сам си чичка!

                                Действай, Евго, действай! Скоро вече ще си дядка (като мен)..., ПОЧТИ като мен!

                                Дано разбираш смисъла на казаното...




                                Мисля да те блокирам,

                                Коментар

                                Working...
                                X