IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Мерси, безимен, вие кога се взехте с вСелена, да те питам като голишарче? Може и да не ми отговаряш, то си личи Апропо, беше отговор към Евго, но няма проблем, чувствай се замесен - затова е форум, за да споделяме (случайно), пък вие, много умните, да ни се смеете, щото сме тъпи и кръгли нули. Бъди здрав!
    Остави го,
    То нема живот извън форума, кво му се връзваш да отговаряш?

    Носи си маската момченцето, спазва дисциплината, наложена от батковците му, същите педерасчета като него.
    Last edited by R1a1; 03.06.2020, 16:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Като си почнал да консултираш (В)Зелените, много си загадъчен и неточен с това, че "реалността е маааалко по-различна".



      Ще ти го кажа, точно като на едно голишарче, с жълто около устата: реалността НЕ Е маааалко, а Е МНОООГО по-различна.. .

      най-вероятно си напред само в имуществената сфера..., но, да - и в бройката (в)селени от 500-те села... И?

      Иначе, не се притеснявай да даваш препоръки, моля!

      Всеки човек, който се вслушва в съветите на случайни хора (като теб) - за мен е кръгла нула..., а и за какво сме тук - да ми кажеш?

      Ако това е за теб 501-то село: имаш зелена улица от мен: ти си по-по-най!




      ​​​​​
      Мерси, безимен, вие кога се взехте с вСелена, да те питам като голишарче? Може и да не ми отговаряш, то си личи Апропо, беше отговор към Евго, но няма проблем, чувствай се замесен - затова е форум, за да споделяме (случайно), пък вие, много умните, да ни се смеете, щото сме тъпи и кръгли нули. Бъди здрав!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Уф, ако случайно направиш дете, май те чака тежко бащинство, с леки елементи на параноя
        Защо да е случайно?

        Жените като няма какво да правят, най-лесното е да си поканят приятел от чата, тези 20+ и 30+ така правят.

        Мъже са ми се оплаквали.
        Last edited by Evgo; 03.06.2020, 16:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Я, скоро не бях идвал в тази тема - Евго, остаИ ги тези софиянци, дето не са излизали извън София и познават по-добре Халкидики и селата му, отколкото родината си. Те не знаят, че извън големите градове почти няма момичета с българско потекло, а ако има, то или са диви курвентии, или са мечта да идат в София и да се задомят там, но не и да стоят на село/малкия град. Реалността е такава, че без тъмнозелени девойки една немалка част от мъжете в детеродна възраст по малките населени места са тотално чао откъм сексуален живот, различен от ръкоделие. Обикалям достатъчно много, а и както пееха едно време - как да бъда само с една, като съм бил в петстотин села (там някъде съм и аз, пък може и в повече да съм бил).

          Тая работа с партиархалността и т.н., пък и да иска да си остане на село у Севлиево, хеле пък да е свестна и да е на 30 години - забрави, то е като да видиш динозавър. За вСелена-та вероятността е 50%, щото или ще го види, или няма да го види, ама реалността е маааааалко по-различна. Така че братчед ти няма шанс - или ще си намери уруспъ, както им казват в Турция, или тъмнозеленка, или ще си стои ерген. Вариантът му е да иде в чужбина и оттам да си вземе нашенка - те в чужбина свалят гарда, щото потенциалният жених ги знае, че бършат ексременти и снимките с ферарито у фейса са от къщата, дето мие прозорците, та няма как да го лъжат

          Толкоз, ай със здраве, на теб съм ти казал какво да търсиш, все още има и такива, но не искат да си стоят на село, а искат в София - мисли и действай, щото евеш, не евеш, на детеродния орган времето му си минава, както казваше един познат
          Като си почнал да консултираш (В)Зелените, много си загадъчен и неточен с това, че "реалността е маааалко по-различна".



          Ще ти го кажа, точно като на едно голишарче, с жълто около устата: реалността НЕ Е маааалко, а Е МНОООГО по-различна.. .

          най-вероятно си напред само в имуществената сфера..., но, да - и в бройката (в)селени от 500-те села... И?

          Иначе, не се притеснявай да даваш препоръки, моля!

          Всеки човек, който се вслушва в съветите на случайни хора (като теб) - за мен е кръгла нула..., а и за какво сме тук - да ми кажеш?

          Ако това е за теб 501-то село: имаш зелена улица от мен: ти си по-по-най!




          ​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение




            Чакам я да си намери работа в СФ (защото в провитен случаи може да кани мъже у нас, като мен няма и тя няма какво да прави по цял ден) и всичко останало ще се нареди.
            Уф, ако случайно направиш дете, май те чака тежко бащинство, с леки елементи на параноя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Я, скоро не бях идвал в тази тема - Евго, остаИ ги тези софиянци, дето не са излизали извън София и познават по-добре Халкидики и селата му, отколкото родината си. Те не знаят, че извън големите градове почти няма момичета с българско потекло, а ако има, то или са диви курвентии, или са мечта да идат в София и да се задомят там, но не и да стоят на село/малкия град. Реалността е такава, че без тъмнозелени девойки една немалка част от мъжете в детеродна възраст по малките населени места са тотално чао откъм сексуален живот, различен от ръкоделие. Обикалям достатъчно много, а и както пееха едно време - как да бъда само с една, като съм бил в петстотин села (там някъде съм и аз, пък може и в повече да съм бил).

              Тая работа с партиархалността и т.н., пък и да иска да си остане на село у Севлиево, хеле пък да е свестна и да е на 30 години - забрави, то е като да видиш динозавър. За вСелена-та вероятността е 50%, щото или ще го види, или няма да го види, ама реалността е маааааалко по-различна. Така че братчед ти няма шанс - или ще си намери уруспъ, както им казват в Турция, или тъмнозеленка, или ще си стои ерген. Вариантът му е да иде в чужбина и оттам да си вземе нашенка - те в чужбина свалят гарда, щото потенциалният жених ги знае, че бършат ексременти и снимките с ферарито у фейса са от къщата, дето мие прозорците, та няма как да го лъжат

              Толкоз, ай със здраве, на теб съм ти казал какво да търсиш, все още има и такива, но не искат да си стоят на село, а искат в София - мисли и действай, щото евеш, не евеш, на детеродния орган времето му си минава, както казваше един познат

              Имам го предвид това за КОРА. И постоянно се сещам за подкрепата ти и какво си ми казвал,

              Нали все пак има виагри, за по-старите чичовци към 55-60 г.


              Имам си и кандидатка в момента, бедничка е и скормна (от провинцията), но покрива останалите критерии.

              Чакам я да си намери работа в СФ (защото в провитен случаи може да кани мъже у нас, като мен няма и тя няма какво да прави по цял ден) и всичко останало ще се нареди.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Добро утро,

                тъй като темата е за девойки, да ви разкажа за плановете на братовчед ми (той е 30+).

                Аз съм ви споделял как обича да се забавлява с ромейки, поради липсата на други жени в неговия регион и че били много весели и си знаели работата,
                И не чакали да ги подканяш. Но били мързеливи и не ставали за съпруга.

                Той си има апартамент в Севлиево, който отдава под наем, но смята да си го ползва сам. Да си намери работа в един от Севлиевските заводи и дано там срешне някоя девойка. От еснафско семейство, възпитана по старите правила, за предпочитане да не е имала мъж и деца. И да се вземат.

                Обаче ми се струва, че няма да може да намери такъв "идеален образ". Девойките в Севлиево като завършат средно и постъпят по заводите, се женят рано на 25-30г, а не над 35 г. Отделно са хитри хитри, ходят и по чужбина и по големите градове.


                Поздрави


                Я, скоро не бях идвал в тази тема - Евго, остаИ ги тези софиянци, дето не са излизали извън София и познават по-добре Халкидики и селата му, отколкото родината си. Те не знаят, че извън големите градове почти няма момичета с българско потекло, а ако има, то или са диви курвентии, или са мечта да идат в София и да се задомят там, но не и да стоят на село/малкия град. Реалността е такава, че без тъмнозелени девойки една немалка част от мъжете в детеродна възраст по малките населени места са тотално чао откъм сексуален живот, различен от ръкоделие. Обикалям достатъчно много, а и както пееха едно време - как да бъда само с една, като съм бил в петстотин села (там някъде съм и аз, пък може и в повече да съм бил).

                Тая работа с партиархалността и т.н., пък и да иска да си остане на село у Севлиево, хеле пък да е свестна и да е на 30 години - забрави, то е като да видиш динозавър. За вСелена-та вероятността е 50%, щото или ще го види, или няма да го види, ама реалността е маааааалко по-различна. Така че братчед ти няма шанс - или ще си намери уруспъ, както им казват в Турция, или тъмнозеленка, или ще си стои ерген. Вариантът му е да иде в чужбина и оттам да си вземе нашенка - те в чужбина свалят гарда, щото потенциалният жених ги знае, че бършат ексременти и снимките с ферарито у фейса са от къщата, дето мие прозорците, та няма как да го лъжат

                Толкоз, ай със здраве, на теб съм ти казал какво да търсиш, все още има и такива, но не искат да си стоят на село, а искат в София - мисли и действай, щото евеш, не евеш, на детеродния орган времето му си минава, както казваше един познат
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Абе забравят се нещата. Ако това, което работиш няма нищо общо с някои предмети е сложничко. Тая седмица ще изкласим живот и здраве, та да започна да си чертая като в оня стар готин виц за инженера, жената и любовницата

                  Ти, в кой образ възнамеряваш да се превъплатиш (кой ти пасва най-добре по твоя преценка): на жената, на любовницата, или - на инженера?

                  Дано не играеш всички, едновременно... Не, че за някои артисти е трудно, но не е и - невъзможно - постоянно да сменят маските (ролите), но си е затормозяващо ... ..., а дали си струва "тръпката", отново "артистът" решава...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Аз отдавна приключих с напреженията. Кльощавият е студент и учи някво програмиране, дет идея си нямам за какво иде на реч. Племенница има изходящи и той ходи да й помага.

                    Преди около 2 или 3 седмици, две бъдещи IT-та и един бъдещ архитект, всите възпитаници на месното МГ с общи усилия успяха да изкарат невероятната оценка "Добър" на контролно по математика в 7-клас. При съобщаване на резултата и тримата имаха приятно центрофугиран вид и за около ден се бяха изпокрили из кочинките си. Сега са доста по-умерени при разказите какви отговорни и отлични ученици са били
                    Наздраве!
                    Абе забравят се нещата. Ако това, което работиш няма нищо общо с някои предмети е сложничко. Тая седмица ще изкласим живот и здраве, та да започна да си чертая като в оня стар готин виц за инженера, жената и любовницата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Тъй, тъй, чакай сега, че сме под напрежение

                      По английски, испански давай ги ще помагаме. След контролното за днес ни остана само една биология и аз ще се натряскам!
                      Аз отдавна приключих с напреженията. Кльощавият е студент и учи някво програмиране, дет идея си нямам за какво иде на реч. Племенницата има изходящи и той ходи да й помага.

                      Преди около 2 или 3 седмици, две бъдещи IT-та и един бъдещ архитект, всите възпитаници на месното МГ с общи усилия успяха да изкарат невероятната оценка "Добър" на контролно по математика за 7-клас. При съобщаване на резултата и тримата имаха приятно центрофугиран вид и за около ден се бяха изпокрили из кочинките си. Сега са доста по-умерени при разказите какви отговорни и отлични ученици са били
                      Наздраве!
                      Last edited by tnm; 03.06.2020, 15:58.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Тъй, тъй, чакай сега, че сме под напрежение

                        По английски, испански давай ги ще помагаме. След контролното за днес ни остана само една биология и аз ще се натряскам!
                        Ако се съмняваш в подготовката си по биология, или усещаш някакви празноти в областта на генното инженерство и рекомбинантната ДНК - без да се притесняваш(!) - обърни се за консултация към детето!

                        Не го/я подценявай - ще ти обясни всичко, при това: разбирамо, точно като за твоето ниво в биологията! Не се притеснявай да задаваш въпроси! Всичко им е ясно и за отно

                        Ще останеш изненадана от обширното познание, което ще получиш, свързано с доста примери от практиката...

                        Ако мислиш, че детето се притеснява - изобщо не е така! Помисли по въпроса, самата ти да не се притесняваш толкова, ако и да ти е част от същността...

                        ​​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието имаше изходящо по английски ... Не той, а братчедка му, всъщност. От 35 точки оцели 34. Сега ми разяснява къде е сгрешил, а на тасманийския дявол /племенницата ми/ въобще не й пука какъв е резултата.
                          Наздраве!
                          Тъй, тъй, чакай сега, че сме под напрежение

                          По английски, испански давай ги ще помагаме. След контролното за днес ни остана само една биология и аз ще се натряскам!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Не бе, изкласявам с един ученик . Закон на Ом, формулки за напрежение и т.н. Ако ни скъсат до теб ще допра .
                            По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието имаше изходящо по английски ... Не той, а братчедка му, всъщност. От 35 точки оцели 34. Сега ми разяснява къде е сгрешил, а на тасманийския дявол /племенницата ми/ въобще не й пука какъв е резултата.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              на пешето това му е фетиш.
                              не знам ккъв смисъл влага, но определено му харесва, да 'дърпа шалтера")))

                              Епа - то, на кого няма да му хареса? Вижте, сега всички да се втурнете през глава към силните токове...

                              (нямах си друга работа, та заострих вниманието в тая посока...)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Последното, с дърпането на шалтера ме заинтригува особено много! Има ли статистически данни, по кое време денЯ - се прави най-често, при което се и възприема най-добре от двете страни (от "дърпания", но и от "дърпащият" - за шалтера си говорим, де...,
                                ​​​​​много груби термини (дърпащ/дърпан, но очевАдно, наложили се в професионалния жаргон...)...

                                ​​​​​​​Мисля и аз да завърша една студия за силни и слаби токове..., защото професионалната лексика и начин на двусмислено изразяване иви ме се нрави особено много...
                                на пешето това му е фетиш.
                                не знам ккъв смисъл влага, но определено му харесва, да 'дърпа шалтера")))

                                Коментар

                                Working...
                                X