IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

    Превърнахме света в една огромна оргия и всеки иска да бъде знаменитост и важна личност в електронния пейзаж на звездите

    THE MATRIX
    Бай стамен си насра профила както и този на кристина и сега направи нов. Поредната глупост..... 5 човека щяли дап ишат от един профил и баш в тая тема хахахах. Не знам останаха ли балъци да ти се връзват на глупотевините стамене

    Коментар


    • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
      Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
      Можем да се копираме и размножаваме:
      А1
      А2
      А3
      А4
      А5

      THE MATRIX

      Няма да мога да намеря една карикатура, която изразява точно подобно копиране /размножаване/...

      Значи - двойка - мъж и дамата, очевидно "загорели" за секс, в офис... Той е смъкнал панталоните, а - очевидно позицията ИМ е харесала - тя е върху ксерокса. Тече здрав, як, живителен секс!

      Очевидно, някак са включили ксерокса, а движенията си вървят и около тях постоянно се стелят копия от ксерокса: заоблено дуп@, пронизвано с голямо желание... Наоколо: стотици копия, но актът си тече...

      Внимавайте, когато се "копирате"!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        A след като “пусне”?
        Евго, нямаш си представа колко е права Селена...
        С такъв краткосрочен план си директно отсвирен.

        Жените искат да им е интересно с теб, да откриват по нещо ново, да бъдат подкрепяни ВИНАГИ, дори да ти крещят понякога, защото жената е преди всичко емоция и понякога си мисли, че целият свят е против нея, ти включая, но ти трябва да го знаеш това, и леко да го изтраеш, и така. Хубаво е да си плащаш сметките и леките грешки, и да си държиш на думата.

        Истинската жена, която те обича, никога няма да прекали с истерии и глупости. Това е тънката граница, дето трябва да усетиш.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          И ти ли се притесни, Селена?

          Да не би и ти да имаш подобен случай, след "пускането" - за някоя приятелка имам предвид, де - да си чула /нали дамите си споделяте!/, че и на мен ми е за първи път такава реакция..., я раздуй малко, че ми стана интересно... ))
          Ми той самият си казва, че иска еднократен секс. Вчера поне аз това разбрах. Мене къде ме ръгаш в категории от детската градина, дето сега откриват книги, които сме чели когато те са ходили прави под масата? Ма е хубаво, че могат да четат де ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
            Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
            Можем да се копираме и размножаваме:
            А1
            А2
            А3
            А4
            А5

            THE MATRIX
            Виж ти и този ваш имотен гещалт само на територията на България ли оперира?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Много яко! Ще издигнене нов връх във форумната шизофрения.
              Признавам, че ще ви следя с интерес.


              Чудесно! На копирането и размножаването е посветена съществена част от тази тема.
              Превърнахме света в една огромна оргия и всеки иска да бъде знаменитост и важна личност в електронния пейзаж на звездите

              THE MATRIX

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah
                Горещо препоръчвам 48 Законна на властта на Робърт Грийн, тази книга ми пробърна представата за света и как работят нещата.
                https://www.gnezdoto.net/mydrost/170...ona-na-vlastta
                Добра е, да, мерси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                  Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
                  Можем да се копираме и размножаваме:
                  А1
                  А2
                  А3
                  А4
                  А5

                  THE MATRIX
                  Тук ще стане мазало. Разпеторяване на личността.
                  някой, дето му давате акъли, директно може да се запъти към Карлуково.
                  Имайте малко жал...
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    A след като “пусне”?

                    И ти ли се притесни, Селена?

                    Да не би и ти да имаш подобен случай, след "пускането" - за някоя приятелка имам предвид, де - да си чула /нали дамите си споделяте!/, че и на мен ми е за първи път такава реакция..., я раздуй малко, че ми стана интересно... ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                      Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.

                      THE MATRIX
                      Много яко! Ще издигнене нов връх във форумната шизофрения.
                      Признавам, че ще ви следя с интерес.

                      Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                      Можем да се копираме и размножаваме:
                      Чудесно! На копирането и размножаването е посветена съществена част от тази тема.
                      Last edited by Ender; 05.06.2020, 18:48.

                      Коментар


                      • Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
                        Можем да се копираме и размножаваме:
                        А1
                        А2
                        А3
                        А4
                        А5

                        THE MATRIX
                        Last edited by The Matrix; 05.06.2020, 18:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                          Ако си пич, парите те правят по-голям пич. Ако си гъз, парите те правят по-голям гъз. Жените някакси безпогрешно надушват пичовете и гъзовете, природата им го е дала (може и да не е веднага, но ги надушват; циркът е до време). Ако решат да се (про)дадат само за пари, впоследствие почти винаги хапват дръвцето. Няма голяма разлика от робиня в тоя случай, ако някой знае, че ще скачаш според тоягата. Познавам лично една такава, избяга след две-три години, иначе имаше всичко, което пожелае. Ама нейния по едно време взе да си води любовниците директно вкъщи (не, че няма пари за хотел)... разказа й играта.
                          "Парите са тор, върху която растат цветята на любовта." /Тодор Колев, "Опасен чар"/
                          Ама и земя трябва, земяяя...и слънце. Само с тор не става.
                          +1000

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.
                            A след като “пусне”?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.

                              Евго, много интересен случай е този, твоят /никъде не говоря за диагноза, нали разбираш!/...

                              Пак ще ми кажат, че се подигравам с теб, а не е така!

                              Е, кажи ми сега, кои са причините, за да правиш подаръци, почерпки и да ходиТЕ на кино - само докато "пусне" жената?

                              Направо съм сразен, като пуснеш някой подобен "бисер"! Защо само докато ти пусне, Евго?

                              Не вярвам да ти свършат парите..., не вярвам такива неща да са скъпи..., да не би да почнеш да ограничаваш дамата?..., да не би да мислиш, че така би я "предпазил", за да не ти я "открадне" някой?..., да не мислиш да я оковеш в къщи?..., някакви твои съображения?

                              След като ти "пусне" - смяташ ли, че трябва да я разкараш? Ако е така - за какво ти бяха усилията до тук?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Така е, прав си.

                                И ако не ме хареса, ........да си вземе едно куче или една котка, че това я чака,
                                хахахаааа, помниш ти!
                                Тва е за старите моми, дето се правят на интересни.... Там има вече големи проблеми, свързани със стереотипи на поведение и маниакална представа за идеалния мъж, която трудно или въобще не се променя.
                                Действай по новото ти начинание и кови желязото, докато е горещо Успех ти желая от сърце!
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X