IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Много яко! Ще издигнене нов връх във форумната шизофрения.
    Признавам, че ще ви следя с интерес.


    Чудесно! На копирането и размножаването е посветена съществена част от тази тема.
    Превърнахме света в една огромна оргия и всеки иска да бъде знаменитост и важна личност в електронния пейзаж на звездите

    THE MATRIX

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah
      Горещо препоръчвам 48 Законна на властта на Робърт Грийн, тази книга ми пробърна представата за света и как работят нещата.
      https://www.gnezdoto.net/mydrost/170...ona-na-vlastta
      Добра е, да, мерси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
        Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
        Можем да се копираме и размножаваме:
        А1
        А2
        А3
        А4
        А5

        THE MATRIX
        Тук ще стане мазало. Разпеторяване на личността.
        някой, дето му давате акъли, директно може да се запъти към Карлуково.
        Имайте малко жал...
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          A след като “пусне”?

          И ти ли се притесни, Селена?

          Да не би и ти да имаш подобен случай, след "пускането" - за някоя приятелка имам предвид, де - да си чула /нали дамите си споделяте!/, че и на мен ми е за първи път такава реакция..., я раздуй малко, че ми стана интересно... ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
            Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.

            THE MATRIX
            Много яко! Ще издигнене нов връх във форумната шизофрения.
            Признавам, че ще ви следя с интерес.

            Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
            Можем да се копираме и размножаваме:
            Чудесно! На копирането и размножаването е посветена съществена част от тази тема.
            Last edited by Ender; 05.06.2020, 18:48.

            Коментар


            • Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
              Можем да се копираме и размножаваме:
              А1
              А2
              А3
              А4
              А5

              THE MATRIX
              Last edited by The Matrix; 05.06.2020, 18:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Ако си пич, парите те правят по-голям пич. Ако си гъз, парите те правят по-голям гъз. Жените някакси безпогрешно надушват пичовете и гъзовете, природата им го е дала (може и да не е веднага, но ги надушват; циркът е до време). Ако решат да се (про)дадат само за пари, впоследствие почти винаги хапват дръвцето. Няма голяма разлика от робиня в тоя случай, ако някой знае, че ще скачаш според тоягата. Познавам лично една такава, избяга след две-три години, иначе имаше всичко, което пожелае. Ама нейния по едно време взе да си води любовниците директно вкъщи (не, че няма пари за хотел)... разказа й играта.
                "Парите са тор, върху която растат цветята на любовта." /Тодор Колев, "Опасен чар"/
                Ама и земя трябва, земяяя...и слънце. Само с тор не става.
                +1000

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.
                  A след като “пусне”?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.

                    Евго, много интересен случай е този, твоят /никъде не говоря за диагноза, нали разбираш!/...

                    Пак ще ми кажат, че се подигравам с теб, а не е така!

                    Е, кажи ми сега, кои са причините, за да правиш подаръци, почерпки и да ходиТЕ на кино - само докато "пусне" жената?

                    Направо съм сразен, като пуснеш някой подобен "бисер"! Защо само докато ти пусне, Евго?

                    Не вярвам да ти свършат парите..., не вярвам такива неща да са скъпи..., да не би да почнеш да ограничаваш дамата?..., да не би да мислиш, че така би я "предпазил", за да не ти я "открадне" някой?..., да не мислиш да я оковеш в къщи?..., някакви твои съображения?

                    След като ти "пусне" - смяташ ли, че трябва да я разкараш? Ако е така - за какво ти бяха усилията до тук?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Така е, прав си.

                      И ако не ме хареса, ........да си вземе едно куче или една котка, че това я чака,
                      хахахаааа, помниш ти!
                      Тва е за старите моми, дето се правят на интересни.... Там има вече големи проблеми, свързани със стереотипи на поведение и маниакална представа за идеалния мъж, която трудно или въобще не се променя.
                      Действай по новото ти начинание и кови желязото, докато е горещо Успех ти желая от сърце!
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Не съм съгласен. Всичко е различно, зависи от ситуация, впечатления, настроение, посока на вятъра, и не знам още какво.
                        Най-голямата любов в живота ми срещнах без да познавам и да знам нищо за нея, в един никакъв кой знае какъв бар, беше с нейна приятелка (обща позната), приказки некви, не помня да съм й взел повече от едно-две питиета. Нищо друго. Бяхме в леглото след 3-4 часа и така 3 години.
                        Няма калъп в тая работа, брат. Може да отнеме време, може да е веднага, може и никога. Слушай сърцето си, не мисли и не прави планове, щото Господ се смее отгоре
                        Така е, прав си.

                        И ако не ме хареса, ........да си вземе едно куче или една котка, че това я чака,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.
                          Не съм съгласен. Всичко е различно, зависи от ситуация, впечатления, настроение, посока на вятъра, и не знам още какво.
                          Най-голямата любов в живота ми срещнах без да познавам и да знам нищо за нея, в един никакъв кой знае какъв бар, беше с нейна приятелка (обща позната), приказки некви, не помня да съм й взел повече от едно-две питиета. Нищо друго. Бяхме в леглото след 3-4 часа и така 3 години.
                          Няма калъп в тия неща, брат. Може да отнеме време, може да е веднага, може и никога. Слушай сърцето си, не мисли и не прави планове, щото Господ се смее отгоре
                          Last edited by Kildirim_Bei; 05.06.2020, 17:41.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                            Разбира се, че могат и да не са приложими. Както и това, че изобщо не е и необходимо да се правят разни подаръци - скъпи или евтини. Мисълта ни течеше в друга насока. Същността на жените така е устроена, че няма жена на този свят, която да не обича подаръчета и да не е щастлива, че любимия й мъж ги подарява. Както и няма жена, която да откаже разни неангажиращи подаръчета. Ако имаш пари защо да не правиш подаръци, да ви е готино и на двама ви. А ако имаш пари и сериозни доходи и жена ти или гаджето ти знаят това, а нищо не им подаряваш и купуваш ще те смятат за стиснат керпеден и смотан лузър. Жените обичат да бъдат глезени и ухажвани винаги и по всякакви начини.

                            THE MATRIX
                            Според мен, докато пусне жената, трябва да се правят символични подаръци и 1-2 почерпки и кино.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                              Два пъти от първо лице, единствено число, и два пъти - от първо лице, множествено число. Единственото число съгласувало ли е мнението с множественото число, или може и свободна изява на мисълта на единиците в матрицата?
                              Може и още да се напасваш към тоталното преминаване към 1 л. мн.ч.
                              Разбираемо е, все пак регистрацията е от вчера
                              Тракториста е мъжки персонаж, Кристина - женски. А матрицата все още търси своята идентичност, сред множеството...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Аз пък знам за двойки, които са се взели на 17-18 години. Момчето я е направило жена, и са се харесали и са си паснали.

                                И после се женят (на 25-30 г.) и си имат деца. И всички тези неща за джипове, за луксозни подаръци, за кобри, за изневери, при тях не са приложими.

                                Познавам точно 3 такива двойки.

                                Един от мъжете спортува и е много готин. Въпреки това не изневерява!
                                Разбира се, че могат и да не са приложими. Както и това, че изобщо не е и необходимо да се правят разни подаръци - скъпи или евтини. Мисълта ни течеше в друга насока. Същността на жените така е устроена, че няма жена на този свят, която да не обича подаръчета и да не е щастлива, че любимия й мъж ги подарява. Както и няма жена, която да откаже разни неангажиращи подаръчета. Ако имаш пари защо да не правиш подаръци, да ви е готино и на двама ви. А ако имаш пари и сериозни доходи и жена ти или гаджето ти знаят това, а нищо не им подаряваш и купуваш ще те смятат за стиснат керпеден и смотан лузър. Жените обичат да бъдат глезени и ухажвани винаги и по всякакви начини.

                                THE MATRIX

                                Коментар

                                Working...
                                X