IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Като в обявите за работа - търсим 25 годишен с 10 години счетоводен стаж ...

    С това в черното какво намекваш?

    Нова идея за пишещите в Матрицата: да обърнат повече внимание на професионалните услуги /в определени направления/..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Познавам няколко мъже със страхотен успех сред жените и никой от тях не им подарява абсолютно нищо.Една жена ако е с един мъж заради подаръците/като например пръстен за 2000 лв/,то подобна връзка не е стабилна.И когато съм хвърлял пари при връзка с жена съм ги давал за курорт,екскурзия или забавления,не за безполезни стъкълца или метали.

      Това уточнихме, че е било писано от дама в групата, но не разбрахме подробностите, свързани с жеста при подаряването ...

      Подробностите са интересни: въображението на подаряващият - трябвало е да се развихрят в тази посока... Можело е да завърже някъде пръстена, къде точно - не зная, защото въображението ми не е такова, като на пишещите в Матрицата... ))

      Как го е взела тя, след като е бил завързан /някъде/? С пръсти, с уста, по друг начин? Не за друго, но като прочета някъде, че имало специални упражнения за трениране на мускулите на тазовото дъно на жената - ми става интересно..., няма кой да ми обясни, да не говорим за... показване... А това е много добър повод!

      Така, де - няма инфо, а можеха да пишат и в тая посока...

      Коментар


      • Местим се в темата за имотите, тук продължаваме утре, ще завършим с малко мисли за жените:

        „Егоистката смята, че мъжете са създадени за нея, алтруистката — че тя е създадена за мъжа.“ — Анджей Монастирски
        „Ако ги нямаше жените, всички пари на света не биха означавали нищо.“ — Аристотел Онасис
        „Ако жената отговори на въпроса ти, не и вярвай; ако мълчи — още повече не и вярвай.“ — Корнел Макушински
        „В глупостта всички жени са еднакви.“ — Еразъм Ротердамски
        „Единственият начин за жена да се погрижи за себе си, е да бъде от полза за мъж, който може да си позволи да й бъде от полза.“ —Бърнард Шоу
        "Жена, четяща 'Плейбой' се чувства като евреин, четящ наръчник за нацисти." - Глория Стейнъм
        „Можете само да ги обичате, но никога не се опитвайте да ги разберете.“
        „Не знам защо жените искат да имат всичко, което имат мъжете. Нали между впрочем жените имат мъже.“ — Шанел
        "Целуващите се жени винаги ми напомнят здрависващи се боксьори." — У. Майзнър
        "Опасявам се, че жените харесват жестокостта, откровената жестокост повече от всичко останало. Те притежават удивително примитивни инстинкти. Дадохме им еманципация, но въпреки това те си остават роби, които все си търсят господари." — О. Уайлд

        Завършваме с Маркиз дьо Сад:
        „Няма нищо по-опасно от отхвърлена жена.“
        „Просто е невероятно как бързо и лесно жената усвоява идеите на онзи, който прави любов с нея.“
        „Ревнивците съвсем не ги движи любовта към жените, а страхът от унижението, което могат да изпитат заради тяхната изневяра.“
        „Най-нужното нещо за девойката – да се отдаде на всички желания, които ѝ внушава нейната природа.“


        THE MATRIX
        Last edited by The Matrix; 05.06.2020, 19:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

          Разбира се, че могат и да не са приложими. Както и това, че изобщо не е и необходимо да се правят разни подаръци - скъпи или евтини. Мисълта ни течеше в друга насока. Същността на жените така е устроена, че няма жена на този свят, която да не обича подаръчета и да не е щастлива, че любимия й мъж ги подарява. Както и няма жена, която да откаже разни неангажиращи подаръчета. Ако имаш пари защо да не правиш подаръци, да ви е готино и на двама ви. А ако имаш пари и сериозни доходи и жена ти или гаджето ти знаят това, а нищо не им подаряваш и купуваш ще те смятат за стиснат керпеден и смотан лузър. Жените обичат да бъдат глезени и ухажвани винаги и по всякакви начини.

          THE MATRIX
          Познавам няколко мъже със страхотен успех сред жените и никой от тях не им подарява абсолютно нищо.Една жена ако е с един мъж заради подаръците/като например пръстен за 2000 лв/,то подобна връзка не е стабилна.И когато съм хвърлял пари при връзка с жена съм ги давал за курорт,екскурзия или забавления,не за безполезни стъкълца или метали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Като в обявите за работа - търсим 25 годишен с 10 години счетоводен стаж ...
            Изостанала си от тенденциите. Вече обявите са - "Търсим девственица, с 5 годишен сексуален стаж."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Тя работата стана като в руските народни приказки - да е честна, ама да е дашна; да не е пачавра, ма да е склонна да прави еднократен секс; да пуска на първа среща, ама да не е меркантилна; да е опитна, ама да не е над 25г... Та в този контекст, бих препоръчал на Евго да потърси професионални услуги.

              На интервюто, в агенция за запознанства, интервюиращият пита младежа:

              - Какви жени харесвате?

              - Мииии! - почесал се зад врата интервюираният - Да бъде руса..., да бъде добра чистница..., да не прави големи разходи..., и да стои тихо в... ъгъла!

              - Мииии, купи си метла, бе пич!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Тя работата стана като в руските народни приказки - да е честна, ама да е дашна; да не е пачавра, ма да е склонна да прави еднократен секс; да пуска на първа среща, ама да не е меркантилна; да е опитна, ама да не е над 25г... Та в този контекст, бих препоръчал на Евго да потърси професионални услуги.
                Като в обявите за работа - търсим 25 годишен с 10 години счетоводен стаж ...

                С това в черното какво намекваш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Ми той самият си казва, че иска еднократен секс. Вчера поне аз това разбрах.
                  Тя работата стана като в руските народни приказки - да е честна, ама да е дашна; да не е пачавра, ма да е склонна да прави еднократен секс; да пуска на първа среща, ама да не е меркантилна; да е опитна, ама да не е над 25г... Та в този контекст, бих препоръчал на Евго да потърси професионални услуги.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                    Само в БГ в Южна България - Пловдив и Стара Загора и черноморието - Варна и Бургас.

                    THE MATRIX
                    Мерси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Виж ти и този ваш имотен гещалт само на територията на България ли оперира?
                      Само в БГ в Южна България - Пловдив и Стара Загора и черноморието - Варна и Бургас.

                      THE MATRIX

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                        Превърнахме света в една огромна оргия и всеки иска да бъде знаменитост и важна личност в електронния пейзаж на звездите

                        THE MATRIX
                        Бай стамен си насра профила както и този на кристина и сега направи нов. Поредната глупост..... 5 човека щяли дап ишат от един профил и баш в тая тема хахахах. Не знам останаха ли балъци да ти се връзват на глупотевините стамене

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                          Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
                          Можем да се копираме и размножаваме:
                          А1
                          А2
                          А3
                          А4
                          А5

                          THE MATRIX

                          Няма да мога да намеря една карикатура, която изразява точно подобно копиране /размножаване/...

                          Значи - двойка - мъж и дамата, очевидно "загорели" за секс, в офис... Той е смъкнал панталоните, а - очевидно позицията ИМ е харесала - тя е върху ксерокса. Тече здрав, як, живителен секс!

                          Очевидно, някак са включили ксерокса, а движенията си вървят и около тях постоянно се стелят копия от ксерокса: заоблено дуп@, пронизвано с голямо желание... Наоколо: стотици копия, но актът си тече...

                          Внимавайте, когато се "копирате"!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            A след като “пусне”?
                            Евго, нямаш си представа колко е права Селена...
                            С такъв краткосрочен план си директно отсвирен.

                            Жените искат да им е интересно с теб, да откриват по нещо ново, да бъдат подкрепяни ВИНАГИ, дори да ти крещят понякога, защото жената е преди всичко емоция и понякога си мисли, че целият свят е против нея, ти включая, но ти трябва да го знаеш това, и леко да го изтраеш, и така. Хубаво е да си плащаш сметките и леките грешки, и да си държиш на думата.

                            Истинската жена, която те обича, никога няма да прекали с истерии и глупости. Това е тънката граница, дето трябва да усетиш.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              И ти ли се притесни, Селена?

                              Да не би и ти да имаш подобен случай, след "пускането" - за някоя приятелка имам предвид, де - да си чула /нали дамите си споделяте!/, че и на мен ми е за първи път такава реакция..., я раздуй малко, че ми стана интересно... ))
                              Ми той самият си казва, че иска еднократен секс. Вчера поне аз това разбрах. Мене къде ме ръгаш в категории от детската градина, дето сега откриват книги, които сме чели когато те са ходили прави под масата? Ма е хубаво, че могат да четат де ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                                Ние сме другарски сплотен колектив в камерен състав, затова сме и Матрица. Бизнесът ни е свързан с НИ. Няколко човека сме и всеки ще пише, когато иска и има време. Трима мъже и две жени. Възраст 30 + и 40 +. Затова нямаме идентичност. Затова пояснихме, че нямаме пол и възраст. Ще пишат и мъжете и дамите. Кой пише в момента ще различавате по стила на писане.
                                Можем да се копираме и размножаваме:
                                А1
                                А2
                                А3
                                А4
                                А5

                                THE MATRIX
                                Виж ти и този ваш имотен гещалт само на територията на България ли оперира?

                                Коментар

                                Working...
                                X