IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Очевидно е, че То умора няма! Явно, различните Му личности спят на смени.
    Засега остава загадка процеса на саморазмножаване, но и това ще се изясни.
    А вие върху какъв докторат работите? В коя област? Да помогнем с нещо? С информация?

    THE MATRIX

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Че той/тя/то/те сам си генерира достатъчно енергия, това неговото си е сизифовски труд, а на всичкото отгоре се налага да си дава вид, че не е уморително
      Очевидно е, че То умора няма! Явно, различните Му личности спят на смени.
      Засега остава загадка процеса на саморазмножаване, но и това ще се изясни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Много добър избор на ник! Матрицата (от филма) е създадена за да използва човешката енергия за собствените си нужди, поддържайки фалшив свят на делюзии. В този смисъл, новата регистрация е съвсем логична надстройка на предишните форумни въплъщения, макар мотивите и нуждите да са неизменни.
        Че той/тя/то/те сам си генерира достатъчно енергия, това неговото си е сизифовски труд, а на всичкото отгоре се налага да си дава вид, че не е уморително

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Като сте такива специалисти по човешка психика и поведение защо не направите психопрофил на пишещите във форума въз основа на коментарите им и информацията,която са споделили за себе си?
          На мен ще ми бъде интересно да науча какво ще е мнението за мен на специалисти,а и за няколко други участници,които са по-активни в тази тема.
          Най-после смислена идея и нормален разговор с някой. Конкретно за вас, да, защо не, предизвикателство си е, защото ще разполагаме с доста ограничен брой коментари и постове от тази тема. Крайно недостатъчно за психологическа карта, но не е невъзможно упражнението. Ще е необходим времеви ресурс да се изчете цялата тема от начало и всички ваши постове да се отделят, както и тези, където други са ги коментирали. Не сме такива специалисти, просто сме си практикували професията преди време. Няма много интересни личности тук, може би трима или четирима досега са ни направили впечатление.

          THE MATRIX
          Last edited by The Matrix; 06.06.2020, 14:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            Като сте такива специалисти по човешка психика и поведение защо не направите психопрофил на пишещите във форума въз основа на коментарите им и информацията,която са споделили за себе си?
            На мен ще ми бъде интересно да науча какво ще е мнението за мен на специалисти,а и за няколко други участници,които са по-активни в тази тема.
            Няма да ти е интересно, вярвай ми. Твърде си тънкообиден...

            П.С. И вече е задължително за брокерите на НИ да имат поне докторат по невролингвистика, психология или квантова физика. Накъде ли е тръгнал този свят...
            Last edited by Ender; 06.06.2020, 14:39.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Още чакам снимките нали искаше имейли "кристинке' нали намаше да можем да спим.....
              Бай стамене ти нали си хипи, и не си част от това кошерско общество, какво тогава скимтиш и ни разясняваш. Не мисля че някой от тук ще дойде в твоята секта.

              Ти кажи по-добре как върви бизнеса с торбичките, опаковките от захарчета, свастиките, нацистките знамена, некролозите и прочие, недей да се правиш на голям психолог

              И земи спри с това THE MATRIX
              защото изглеждаш адски дебилен


              [/QUOTE]

              Пропуснахте бизнеса с брашното, лопатите, дограмата, дрехите, дънните платки и зидаро - мазаческите услуги
              Ако това ви е естествения и нормален начин на изразяване, няма да ви правим забележки, продължавайте така да си говорите, щом ви харесва, не ни пречите. Все пак поне за протокола няма ли да кажете нещо смислено и интелигентно, така че да ви четем с удоволствие и да научим нещо за жените и живота? Моля

              THE MATRIX

              Коментар


              • За два дена да щипне някъде човек, и 3 часа не може да изчете всичко. Матрицата = 3 мъже и 2 жени = бай стамен + жената, детето, племенника и жена му (кристина). Еваларка
                Евго, баце, хвани някоя колежка - поне ще имате обща тема за разговори, като мине периода на чифтосване.

                Добре дошъл и на кълдъръм_бея (няма човече с бира).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                  Поздравления за поста
                  Все повече започваме да те уважаваме от това, което пишеш, как така наистина сме те пропуснали?
                  Това, което пишеш са наши мисли, вземаш ни думите от устата
                  Матрицата те следи

                  THE MATRIX
                  Като сте такива специалисти по човешка психика и поведение защо не направите психопрофил на пишещите във форума въз основа на коментарите им и информацията,която са споделили за себе си?
                  На мен ще ми бъде интересно да науча какво ще е мнението за мен на специалисти,а и за няколко други участници,които са по-активни в тази тема.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                    Доста груб език се използва тук. Но това е въпрос и на Възпитание. Възпитанието освен всичко друго е и процес на индикация, означаване, определяне, указване периметъра, границите и мащаба на запечатванията на родителите, които детето задължително трябва да приеме и усвои, така че те да се "врежат” в паметта му. А след като човека е вече "възпитан" следва да се социализира в обществото. Социализацията е процесът, в който детето се пуска в една социо - обществена система, която силово му налага “задължителен” набор от запечатвания под формата на правила, закони, норми, табута, ритуали, нрави, модели на поведение, стереотипни роли, докато най-накрая клетия човек напълно се опитоми и стане годен за роботизирано съществуване в кошерното общество.

                    THE MATRIX
                    Още чакам снимките нали искаше имейли "кристинке' нали намаше да можем да спим.....
                    Бай стамене ти нали си хипи, и не си част от това кошерско общество, какво тогава скимтиш и ни разясняваш. Не мисля че някой от тук ще дойде в твоята секта.

                    Ти кажи по-добре как върви бизнеса с торбичките, опаковките от захарчета, свастиките, нацистките знамена, некролозите и прочие, недей да се правиш на голям психолог

                    И земи спри с това THE MATRIX[/QUOTE] защото изглеждаш адски дебилен


                    Коментар


                    • Доста груб език се използва тук. Но това е въпрос и на Възпитание. Възпитанието освен всичко друго е и процес на индикация, означаване, определяне, указване периметъра, границите и мащаба на запечатванията на родителите, които детето задължително трябва да приеме и усвои, така че те да се "врежат” в паметта му. А след като човека е вече "възпитан" следва да се социализира в обществото. Социализацията е процесът, в който детето се пуска в една социо - обществена система, която силово му налага “задължителен” набор от запечатвания под формата на правила, закони, норми, табута, ритуали, нрави, модели на поведение, стереотипни роли, докато най-накрая клетия човек напълно се опитоми и стане годен за роботизирано съществуване в кошерното общество.

                      THE MATRIX
                      Last edited by The Matrix; 06.06.2020, 14:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                        Упорито и настойчиво дори и на инат продължавате да ни припознавате с определени личности, които са били тук преди нас. И повече от очевидно е, че някоя от тези личности е направила и затвърдила във вас лош импринтинг, лошо "запечатване". А лошото запечатване води до лошо обуславяне. Това не е добро. Не, изобщо не е добре, защото запечатването влияе върху цялата нервна система. А нервната система влияе върху цялото тяло. Нашата другарка все още пише точно по този въпрос и поста й ще бъде пуснат в темата за Успеха .....Успехът .... каквото и да означава това

                        THE MATRIX

                        Моля, моля! Не трябва да се опитвате да манипулирате мнението ми за хора, които съм срещал лично. Нямам нищо против Кристина, ако и вие да тълкувате така моите думи.
                        Истинската Кристина си е една креативна млада дама, разговорлива и контактна. Може би е повече от директна при разговор с непознати, но това може да се отчете и като състояние на духа...

                        ​​​​​​​Да попитам: в Комуна ли живеете. Останах с това впечатление, защото говорите за "една ваша другарка"...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                          Дарвин отбелязва: "През по-зрелите ни години, когато ни се представи зрителен обект, имащ някакво сходство с формата на женската гръд…изпитваме общ прилив на удоволствие, който сякаш влияе върху всичките ни сетива…”

                          Доразвийте неговата мисъл ......
                          жокер

                          Древните изобразявали великата майка-богиня Диана Ефеска с дузини гърди. Няма велик художник, който да не ни е оставил картина на голо женско тяло, особено подчертавайки гърдите. Архитектите разчупват Евклидовата права линия, за да въведат извивки – арки, куполи и т.н., строят извити висящи мостове, които доставят естетическо удоволствие по причини, изтъкнати от Дарвин. Кубетата на църквите, минаретата на джамиите и синагогите са овални и сферични, приборите за хранене обикновено са кръгли или извити. Формите на НЛО са най-различни, но най-популярните са овални ("чинии”) ......

                          THE MATRIX

                          Отново греда!

                          Не винаги примерите за висящи конструкции доставят "естетическо удоволствие", както вие, матричарите тълкувате Дарвин, когато говорите (а не с използване на деепричастието "говорейки" !) - за висящи мостове...

                          Да, определено, не само висящи неща доставят естетическо- и друг вид удоволствие. Някои са сигурни в твърдението, че не по-малко удоволствие (вкл. естетическо) доставят и стърчащите неща, в комплект с въображение, мислене...

                          Коментар


                          • Стамене каква е тази дрога която взимаш. Вече се мислиш за 5 различни човека...... Всеки ден ме изумяваш. Това да не е някоя нова дизайнерска дрога от Китай?????? С тоя подпис навсякъде където го пускаш и глупостите които блещиш може да минеш пред 5 годишни....НЕНОРМАЛНИК

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Без да имам претенциите да съм психолог, твърдя, че горният цитат може да напише претенциозна (към другите, не и към самата себе си - в същата степен!) дама, която носи името (нека помисля за секунда...) , да - няма как да се казва по друг начин, освен... Кристина.




                              ​​​​​
                              Упорито и настойчиво дори и на инат продължавате да ни припознавате с определени личности, които са били тук преди нас. И повече от очевидно е, че някоя от тези личности е направила и затвърдила във вас лош импринтинг, лошо "запечатване". А лошото запечатване води до лошо обуславяне. Това не е добро. Не, изобщо не е добре, защото запечатването влияе върху цялата нервна система. А нервната система влияе върху цялото тяло. Нашата другарка все още пише точно по този въпрос и поста й ще бъде пуснат в темата за Успеха .....Успехът .... каквото и да означава това

                              THE MATRIX

                              Коментар


                              • Много добър избор на ник! Матрицата (от филма) е създадена за да използва човешката енергия за собствените си нужди, поддържайки фалшив свят на делюзии. В този смисъл, новата регистрация е съвсем логична надстройка на предишните форумни въплъщения, макар мотивите и нуждите да са неизменни.

                                Коментар

                                Working...
                                X