IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мислехме, че пишем в тема за жените, а то се оказа, че сме попаднали в детективска агенция, в тъмното, в сенките всеки припознава някого
    Лошо няма, купон да става
    То няма грозен мъж, има беден мъж
    Кире, Кире .... докъде я докарахме ..... да ни припознават с други ...
    Нощем гледаш ли звездите Кире .... толкова много звезди и толкова голям Космос ......
    Каквото се сетиш, то си остава за теб.... пази тайната .... добри времена бяха, нали ....
    Ето дори и инициал не мога да си сложа .... ще кажат че буквата е на някой си ....
    Поздрави

    THE MATRIX

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

      браво, пеше.
      много добре и на един дъх написано.

      но защо пак намесваш боговете?
      ти да не си сектант.
      Не Венко не съм.Просто съм доволен от живота си и не знам с какво съм го заслужил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

        По тъжна и смешна истинска история никога не съм чел. По скоро съм склонен да вярвам, че всички мацки са те отрязали и ти във времето си ги попренагласил исторйките. Не искал бил да има гадже, че ще го зарази. Смяяяяяяяяххххххххяхяхяхяхяхяхя.
        Ми ето на прочете.За твое сведение ще добавя че мен мацка не ме е отрязвала първо защото не си искам от всяка срещната второ защото съм внимавал къде искам и трето не съм си исал от много жени.Та ти се смей колкото си искаш това не променя реалността.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

          Най-после смислена идея и нормален разговор с някой. Конкретно за вас, да, защо не, предизвикателство си е, защото ще разполагаме с доста ограничен брой коментари и постове от тази тема. Крайно недостатъчно за психологическа карта, но не е невъзможно упражнението. Ще е необходим времеви ресурс да се изчете цялата тема от начало и всички ваши постове да се отделят, както и тези, където други са ги коментирали. Не сме такива специалисти, просто сме си практикували професията преди време. Няма много интересни личности тук, може би трима или четирима досега са ни направили впечатление.

          THE MATRIX
          Е защо трябва да се ограничавате само в коментарите по една тема?Аз съм писал коментари и по други теми.За съжаление имам и доста изтрити коментари,които съдържат обиди към други участници във форума,естествено в отговор на техни обиди.Не съм си позволил да обидя някого,само защото има различно мнение от мен.Но ако ме ударят,отвръщам на удара.Ръководя се от принципа на Старият завет:„Око за око,зъб за зъб,крак за крак,живот за живот„.Някак си не ми допада новозаветното:„Ако ти ударят шамар по едната буза,дай да ти ударят шамар и по другата„.
          Естествено не се касае само за мен-интересно ще ми е мнението на специалисти и за други профили,за които имам изградено мнение и доколко ще съвпадне с вашето.
          А и вече последната задача е само по силите на Матрицата-каква част от изнесената лична информация е истина ,коя преувеличена,и коя откровена лъжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            тук определено трябва сериозно лечение
            Обаче има една подробност. Стилът трудно се скрива. На ти малко пуканки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Благодаря, помагате достатъчно! Занимавам се с патопсихология.
              тук определено трябва сериозно лечение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                Най-после смислена идея и нормален разговор с някой. Конкретно за вас, да, защо не, предизвикателство си е, защото ще разполагаме с доста ограничен брой коментари и постове от тази тема. Крайно недостатъчно за психологическа карта, но не е невъзможно упражнението. Ще е необходим времеви ресурс да се изчете цялата тема от начало и всички ваши постове да се отделят, както и тези, където други са ги коментирали. Не сме такива специалисти, просто сме си практикували професията преди време. Няма много интересни личности тук, може би трима или четирима досега са ни направили впечатление.

                THE MATRIX
                Мислиш ли че като пишеш в мн число си някакъв фактор? От един компютър пишете и от един профил щото си нямате работа и се менкате.... голем умник си.....

                Така е няма интересни личности.... най-интересните разбира се са Тракториста, криситУ и писаря нали..... смешник

                Коментар


                • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                  А вие върху какъв докторат работите? В коя област? Да помогнем с нещо? С информация?
                  THE MATRIX
                  Благодаря, помагате достатъчно! Занимавам се с патопсихология.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Очевидно е, че То умора няма! Явно, различните Му личности спят на смени.
                    Засега остава загадка процеса на саморазмножаване, но и това ще се изясни.
                    А вие върху какъв докторат работите? В коя област? Да помогнем с нещо? С информация?

                    THE MATRIX

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Че той/тя/то/те сам си генерира достатъчно енергия, това неговото си е сизифовски труд, а на всичкото отгоре се налага да си дава вид, че не е уморително
                      Очевидно е, че То умора няма! Явно, различните Му личности спят на смени.
                      Засега остава загадка процеса на саморазмножаване, но и това ще се изясни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Много добър избор на ник! Матрицата (от филма) е създадена за да използва човешката енергия за собствените си нужди, поддържайки фалшив свят на делюзии. В този смисъл, новата регистрация е съвсем логична надстройка на предишните форумни въплъщения, макар мотивите и нуждите да са неизменни.
                        Че той/тя/то/те сам си генерира достатъчно енергия, това неговото си е сизифовски труд, а на всичкото отгоре се налага да си дава вид, че не е уморително

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Като сте такива специалисти по човешка психика и поведение защо не направите психопрофил на пишещите във форума въз основа на коментарите им и информацията,която са споделили за себе си?
                          На мен ще ми бъде интересно да науча какво ще е мнението за мен на специалисти,а и за няколко други участници,които са по-активни в тази тема.
                          Най-после смислена идея и нормален разговор с някой. Конкретно за вас, да, защо не, предизвикателство си е, защото ще разполагаме с доста ограничен брой коментари и постове от тази тема. Крайно недостатъчно за психологическа карта, но не е невъзможно упражнението. Ще е необходим времеви ресурс да се изчете цялата тема от начало и всички ваши постове да се отделят, както и тези, където други са ги коментирали. Не сме такива специалисти, просто сме си практикували професията преди време. Няма много интересни личности тук, може би трима или четирима досега са ни направили впечатление.

                          THE MATRIX
                          Last edited by The Matrix; 06.06.2020, 14:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Като сте такива специалисти по човешка психика и поведение защо не направите психопрофил на пишещите във форума въз основа на коментарите им и информацията,която са споделили за себе си?
                            На мен ще ми бъде интересно да науча какво ще е мнението за мен на специалисти,а и за няколко други участници,които са по-активни в тази тема.
                            Няма да ти е интересно, вярвай ми. Твърде си тънкообиден...

                            П.С. И вече е задължително за брокерите на НИ да имат поне докторат по невролингвистика, психология или квантова физика. Накъде ли е тръгнал този свят...
                            Last edited by Ender; 06.06.2020, 14:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              Още чакам снимките нали искаше имейли "кристинке' нали намаше да можем да спим.....
                              Бай стамене ти нали си хипи, и не си част от това кошерско общество, какво тогава скимтиш и ни разясняваш. Не мисля че някой от тук ще дойде в твоята секта.

                              Ти кажи по-добре как върви бизнеса с торбичките, опаковките от захарчета, свастиките, нацистките знамена, некролозите и прочие, недей да се правиш на голям психолог

                              И земи спри с това THE MATRIX
                              защото изглеждаш адски дебилен


                              [/QUOTE]

                              Пропуснахте бизнеса с брашното, лопатите, дограмата, дрехите, дънните платки и зидаро - мазаческите услуги
                              Ако това ви е естествения и нормален начин на изразяване, няма да ви правим забележки, продължавайте така да си говорите, щом ви харесва, не ни пречите. Все пак поне за протокола няма ли да кажете нещо смислено и интелигентно, така че да ви четем с удоволствие и да научим нещо за жените и живота? Моля

                              THE MATRIX

                              Коментар


                              • За два дена да щипне някъде човек, и 3 часа не може да изчете всичко. Матрицата = 3 мъже и 2 жени = бай стамен + жената, детето, племенника и жена му (кристина). Еваларка
                                Евго, баце, хвани някоя колежка - поне ще имате обща тема за разговори, като мине периода на чифтосване.

                                Добре дошъл и на кълдъръм_бея (няма човече с бира).

                                Коментар

                                Working...
                                X