IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    ми тъй си говоря най - общо и по принцип само .... наблюдения дет съм имал по света за туй за онуй за жените ..... никой не съветвам бе пич не ми плащат , я , то ако даваха кинти може и бюро за консултации да отворя ....
    Евго слуша, търси и може би поема. Фнюмай!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

      Бате не му говори ангро и то от последна инстанция.
      Немалко рускини, тръгнали по света, са за мен най-долните женски екземпляри, които съм срещал, особено сред красивите.

      Недей да съветваш най - общо някой индивид, например Евго, особено Евго. Като го чета е прекалено доверчиво неопитен.
      ми тъй си говоря най - общо и по принцип само .... наблюдения дет съм имал по света за туй за онуй за жените ..... никой не съветвам бе пич не ми плащат , я , то ако даваха кинти може и бюро за консултации да отворя ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
        ми то на жените такава им е природата да са хитри и лукави и да се пласират по най-високата тарифа и да играят всякакви игри и игрички, кво лошо има в това, а ? Играй и ти с тях ....
        не е нужна игра, това уморява мъжа, пък и защо да да се надлъгвате постоянно, мъжа си губи енергията така, доказвайки се като последна инстанция.
        Така нямаш приятел отсреща, ами някой дето чака да сбъркаш.
        По-добре е, да я спечелиш за съюзник в общото дело, показвайки и че тя е неповторима за тебе (така нейните постоянни притеснения за утрешния ден ще изчезнат, защото нейното оцеляване е свързано със мъжете) и тя ще отприщи своята енергия да работи за твоето (и вашето) благоденствие.
        Много успели хора са имали верни и обичащи жени зад тях.

        Коментар


        • ЗА РУСКИНИТЕ ЛИ ГОВОРИТЕ , ЗА ЕДНО ВРЕМЕ..

          Минало незабравимо...
          Опъваш хавлия на плажа - 2 лева.
          Опъваш рускиня или чехкиня - нищо.
          Славни времена!..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

            американка не ти требва бегай бързо и далече от такива, те само за добър ден ще ти изсмучат банковата сметка
            ся рускините са друг филм братле живял съм в Русия няколко години и ги знам кви са повечето, те имат друга психология и душевност, там все още се усеща недостига на мъже от ВСВ, а и руснаците са алкохолици ниедни Ти ако не пиеш алкохол и живееш в Русия братко рускините ще се избият за теб вервай ми кво ти говоря. Сред рускините има огромна дива и брутална конкуренция щото нямат много мъже, сред българките няма такава конкуренция. По-добре руския отколкото западнячка, хиляди пъти по- добре, рускините в болшинството са си неверояатно красиви жени братко луда работа
            Бате не му говори ангро и то от последна инстанция.
            Немалко рускини, тръгнали по света, са за мен най-долните женски екземпляри, които съм срещал, особено сред красивите.

            Недей да съветваш най - общо някой индивид, например Евго, особено Евго. Като го чета е прекалено доверчиво неопитен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              да семеен съм що питаш?
              Просто ми е интересно. Виждам, че си готин и позитивен,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Семеен ли си?



                И аз съм чувал за рускини, още през соца разни български чичовци са ги уважавали.

                През 90-те години баща ми също имаше приятелка рускиня и й беше ходил на гости.
                да семеен съм що питаш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Семеен ли си?
                  Е по колко пъти ще го питаш..?
                  Семеен, с приятелка и любовница.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    американка не ти требва бегай бързо и далече от такива, те само за добър ден ще ти изсмучат банковата сметка
                    ся рускините са друг филм братле живял съм в Русия няколко години и ги знам кви са повечето, те имат друга психология и душевност, там все още се усеща недостига на мъже от ВСВ, а и руснаците са алкохолици ниедни Ти ако не пиеш алкохол и живееш в Русия братко рускините ще се избият за теб вервай ми кво ти говоря. Сред рускините има огромна дива и брутална конкуренция щото нямат много мъже, сред българките няма такава конкуренция. По-добре руския отколкото западнячка, хиляди пъти по- добре, рускините в болшинството са си неверояатно красиви жени братко луда работа
                    Семеен ли си?



                    И аз съм чувал за рускини, още през соца разни български чичовци са ги уважавали.

                    Last edited by Evgo; 06.07.2020, 14:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                      Имах преди регистрация в американски сайт за запознанства и много ме харесваха там дебелите американки.

                      А аз съм си и симпатяга, Иначе чужденка трудно ще се навие да дойде в България, освен рускиня.

                      Приемам забележката ти и ще гледам да го карам по-лежерно.
                      американка не ти требва бегай бързо и далече от такива, те само за добър ден ще ти изсмучат банковата сметка
                      ся рускините са друг филм братле живял съм в Русия няколко години и ги знам кви са повечето, те имат друга психология и душевност, там все още се усеща недостига на мъже от ВСВ, а и руснаците са алкохолици ниедни Ти ако не пиеш алкохол и живееш в Русия братко рускините ще се избият за теб вервай ми кво ти говоря. Сред рускините има огромна дива и брутална конкуренция щото нямат много мъже, сред българките няма такава конкуренция. По-добре руския отколкото западнячка, хиляди пъти по- добре, рускините в болшинството са си неверояатно красиви жени братко луда работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        абе яко е форумчето тука, ся има си тема за жени, има си тема "Виртуална кръчма", има си тема за Политика, и тема за Спорт си има ми то кво му трябва повече на един мъж
                        Влиза в кръчмата, поръчва си бира и си говори с другите за политика, за спорт демек за футбол и като му омръзне всичко почва да говори за това от което най-много разбира - за жените
                        То нали българина разбира от всичко по-малко демек ...от нищо


                        Имах преди регистрация в американски сайт за запознанства и много ме харесваха там дебелите американки.

                        А аз съм си и симпатяга, Иначе чужденка трудно ще се навие да дойде в България, освен рускиня.

                        Приемам забележката ти и ще гледам да го карам по-лежерно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз също съм ходил на фитнес и понеже там бяхме на едни години, много от мъжете си се преобличаха голи свободно.

                          Когато някой е доста по-голям от масата или пък е младичък, е нормално да се притеснява. А ако си много надарен, може тенденциозно да се перчиш,


                          Хайде малко и за жените,

                          конкретно българките са станали хитри лисици и гледат да се пласират скъпо и на богато.

                          И са се научили да говорят неща, които се харесват на мъжете: че били много влюбени, че са били до сега само с 2-ма мъже и че още малко и са готови за голямата стъпка. Нито са много разкрепостени, нито са много палави, а като домакини са пълна скърб (тези 18-40 г).

                          Има и свестни жени, но са по-рядко.
                          тебе като ти чета кво си писал се съмнявам, че си имал повече от 2 -3 жени през живота си, а си на поне 30 год със сигуронст
                          ми то на жените такава им е природата да са хитри и лукави и да се пласират по най-високата тарифа и да играят всякакви игри и игрички, кво лошо има в това, а ? Играй и ти с тях .... Жените са много по-материални от нас мъжете бе пич

                          ти жени от други държави познаваш ли лично изобщо и имал ли си дълготрайни наблюдения върху тях?? Да ти обадя, че българките в сравнение напирмер с немкини и чехкини са кат девици направо бе човек Да не говорим за англичанки или американки че направо ше искаш да се гръмнеш

                          приятелски съвет - давай го по свободно и да не ти пука за тях, те играят и ти играй, те обичат играта , играй и ти с тях
                          Last edited by Асо Пика; 06.07.2020, 13:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение


                            Всъщност допреди 50 години дори на Запад е било напълно нормално мъжете да са голи по време на общи занимания - в час по физическо, после в казармата, на сауни и прочее.
                            Много ми е смешно в момента във фитнеса млади мъже как се крият, преобличат се с кърпа или се къпят с бански - кое му е толкова страшното един мъж да е гол около други мъже? Откога станахме толкова срамежливи?
                            Аз също съм ходил на фитнес и понеже там бяхме на едни години, много от мъжете си се преобличаха голи свободно.

                            Когато някой е доста по-голям от масата или пък е младичък, е нормално да се притеснява. А ако си много надарен, може тенденциозно да се перчиш,


                            Хайде малко и за жените,

                            конкретно българките са станали хитри лисици и гледат да се пласират скъпо и на богато.

                            И са се научили да говорят неща, които се харесват на мъжете: че били много влюбени, че са били до сега само с 2-ма мъже и че още малко и са готови за голямата стъпка. Нито са много разкрепостени, нито са много палави, а като домакини са пълна скърб (тези 18-40 г).

                            Има и свестни жени, но са по-рядко.

                            Коментар


                            • абе яко е форумчето тука, ся има си тема за жени, има си тема "Виртуална кръчма", има си тема за Политика, и тема за Спорт си има ми то кво му трябва повече на един мъж
                              Влиза в кръчмата, поръчва си бира и си говори с другите за политика, за спорт демек за футбол и като му омръзне всичко почва да говори за това от което най-много разбира - за жените
                              То нали българина разбира от всичко по-малко демек ...от нищо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                                G-точката на жената е в сарцето и.Но само умните маже го знаят това.
                                Според новите течения и поколения истинските мъже, на което се казваше едно време, нямаме емоционална интелигентност, то ест сме от глупавите, които мислят с мозъка си а не с желанията си, така че остави таз песен любовна, вече е достъпна само за жени и гейове, но не и за мъже.

                                Коментар

                                Working...
                                X