IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    За съжаление българките не пускат така на комшиите си, както по филмите.


    евго, кои филми са това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Не мисля, че е редно да лепим етикети на дамите.

      Това, че някоя била "семпла" - не говори нищо за нея... , още повече - ако я сравняваш с друга "по-така", която също не познаваш...

      Според мен е трудно да се намери точно: семпла, отзивчива и всеотдайна жена... И такава би била супер за всеки мъж, вкл. и за теб.
      Това е сериозно! Ама - не! Ние винаги тръгваме с "голямата кошница"..., защото сме по-по-най...
      Обаче под семпла се има предвид, бедничка, обикновена, неучила много, с малка обща култура............посредствена, но с големи претенции.

      Иначе, обикновена, добра и работлива жена е благословия за всеки мъж.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Един клега сподели, че семпли момичета искат да забият голям директор. Съответно, големият директор, иска нещо по-така, а не семпли момичета/
        Бил съм свидетел на два случая, когато две семпли момичета свалиха и разведоха двама директори (единият много голям директор, другият - собственик на сериозна фирма). И се омъжиха за тях.
        Неведоми са пътищата Господни...
        Кой, кога, какво и дали го иска, и дали на другия му стиска.... Проба/грешка - друга рецепта няма.
        Освен това, някоя дето е семпла за теб, може да е мечта за някой друг.
        Имам приятел, дето харесва големи задници. Убий ме, с никоя от неговите не мога да си се представя.
        Та, всеки да си се оправя сам/сама, съветите в тая работа са почти винаги напълно безполезни.
        Last edited by Kildirim_Bei; 16.06.2020, 15:05.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ти кажа, момчетата споделиха неща от своя опит и реални случки, което е хубаво.

          То един мъж като излезе на среща с жена, от 2 срещи си личи, дали ще стане нещо.

          То се усеща.

          Един клега сподели, че семпли момичета искат да забият голям директор. Съответно, големият директор, иска нещо по-така, а не семпли момичета/

          Не мисля, че е редно да лепим етикети на дамите.

          Това, че някоя била "семпла" - не говори нищо за нея... , още повече - ако я сравняваш с друга "по-така", която също не познаваш...

          Според мен е трудно да се намери точно: семпла, отзивчива и всеотдайна жена... И такава би била супер за всеки мъж, вкл. и за теб.
          Това е сериозно! Ама - не! Ние винаги тръгваме с "голямата кошница"..., защото сме по-по-най...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Знаех си аз, че дълбоко, в душата си НЕ вярваш на съветите, които ти дават случайни "мачовци" тук...
            Даммм: "пускането" - вероятно влагаме един и същ смисъл в подобно действие - при повече от българките - се случва при определени ... условия!

            Оказва се, че има голямо разминаване между твоите и техните условия (за пускане).

            Аз не давам акъл, но логиката ми показва, че едната страна трябва да "клекне". Никоя от двете страни не е на зор, ама лошо няма.- все някога ще се случи (случката)...

            ... ако не: отива се на план В - към групата на "пускащите" без условия. Там нещата са сложни, най-малкото, защото, когато "пускат" - може да се попадне в групата на "привилегированите" със специални бонуси (от тия - до живот)...

            Неангажиращо!
            Да ти кажа, момчетата споделиха неща от своя опит и реални случки, което е хубаво.

            То един мъж като излезе на среща с жена, от 2 срещи си личи, дали ще стане нещо.

            То се усеща.

            Един клега сподели, че семпли момичета искат да забият голям директор. Съответно, големият директор, иска нещо по-така, а не семпли момичета.
            Last edited by Evgo; 16.06.2020, 14:57.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              За съжаление българките не пускат така на комшиите си, както по филмите.

              Знаех си аз, че дълбоко, в душата си НЕ вярваш на съветите, които ти дават случайни "мачовци" тук...
              Даммм: "пускането" - вероятно влагаме един и същ смисъл в подобно действие - при повече от българките - се случва при определени ... условия!

              Оказва се, че има голямо разминаване между твоите и техните условия (за пускане).

              Аз не давам акъл, но логиката ми показва, че едната страна трябва да "клекне". Никоя от двете страни не е на зор, ама лошо няма.- все някога ще се случи (случката)...

              ... ако не: отива се на план В - към групата на "пускащите" без условия. Там нещата са сложни, най-малкото, защото, когато "пускат" - може да се попадне в групата на "привилегированите" със специални бонуси (от тия - до живот)...

              Неангажиращо!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                За съжаление българките не пускат така на комшиите си, както по филмите.
                Ако ще вярваш на филмите, най-добре се преквалифицирай в разносвач на пица, чистач на басейни или обикновен водопроводчик.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Абсолютно и това може да стане, но мисля, че все пак ще влязат вътре и в коридора

                  Е, Тръмпи е друга тема


                  За съжаление българките не пускат така на комшиите си, както по филмите.

                  Коментар


                  • Абсолютно и това може да стане, но мисля, че все пак ще влязат вътре и в коридора

                    Е, Тръмпи е друга тема

                    Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                    Най-лошото което може да стане е да му позвъни на звънеца на входната врата и като отвори да го насили още на стълбището
                    Подкрепям ти повечето коментари за жените, само за Тръмпи леко и малко се разминаваме в нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Ама ти 15 години не чакай. Като не иска една търсиш други

                      С'а аз казах, че ние мъжете често се отказваме много лесно и неправилно интерпретираме игрите, ама другото, да въздишаш дълго по една жена е още по-зле

                      Даже като те види с други жени ще започне да ревнува и не се знае тогава какво може да стане
                      Най-лошото което може да стане е да му позвъни на звънеца на входната врата и като отвори да го насили още на стълбището
                      Подкрепям ти повечето коментари за жените, само за Тръмпи леко и малко се разминаваме в нещата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                        Намират се, но може 15 години да сте съседи или колеги, или да ползвате общ фитнес, но тя да е на друга вълна и да не иска връзка.

                        И да гледа коте или куче.

                        Ама ти 15 години не чакай. Като не иска една търсиш други

                        С'а аз казах, че ние мъжете често се отказваме много лесно и неправилно интерпретираме игрите, ама другото, да въздишаш дълго по една жена е още по-зле

                        Даже като те види с други жени ще започне да ревнува и не се знае тогава какво може да стане

                        Коментар


                        • Накратко за говоренето с жените:

                          - Днес съм бясна! Не ме питай защо!
                          - Добре.
                          - Ето, на теб въобще не ти пука!

                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Като ви чета - в доста неща грешите... Самата тема е: "да си ГОВОРИМ за...", а не "да мълчим за..."

                            От мен - толкова : за необходимостта да бъдем хора чрез, дори най: обикновеното бъбрене..., а
                            дали са важни...
                            "говоренето", общуването, необходимостта от споделяне...?

                            Да, животните вероятно са по-"щастливи" от липсата на възможност за комуникация и начин да изразят своите усещания... А хората май имаЛИ и чувства (казват някои...)

                            Имам усещането, че някои хора предпочитат да изразяват нещата, които ги вълнуват - не с дар-слово, а с по-"висшето" въртене на опашка...



                            Коментар


                            • Жените говорят много, слушат малко. Говоренето на жените е тяхното клюкарско хоби така да кажем. Дневно си служат с около 20000 изразни средства за общуване: думи, гласови звука, мимики , жестове, изражение на лицето, гримаси и всякакви други езици на тялото. И имат вопиющата нужда да изрекат дневната си доза и запас от думи и да им олекне. Същината на женското говорене е самото говорене и затова ние мъжете не трябва да възприемаме много на сериозно непрекъснатото приказване на жените като проблеми или оплаквания или настоятелни молби от тяхна страна. Жените просто искат да бъдат изслушани, а ние сме задължени да ги слушаме като последна инстанция. Добрата новина за нас е, че те нито очакват, нито искат да им отговаряме в повечето случаи. Те си говорят, а ние уж слушаме, блеем си, мислим си за нашите неща, дока те плямпат, от време на време все пак надаваме по едно ухо щото могат да кажат нещо важно или интересно. Ние просто трябва да си седим мирно и кротко и да слушаме. Те все в един момент ще спрат да говорят. Лошото е, че като спрат след малко пак започват
                              Има ли спасение от женското говорене? Няма. НЯМА. НЯ МА

                              THE MATRIX

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Бе май и на 34+ се намират

                                Намират се, но може 15 години да сте съседи или колеги, или да ползвате общ фитнес, но тя да е на друга вълна и да не иска връзка.

                                И да гледа коте или куче.

                                Коментар

                                Working...
                                X