IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Тази тема трябва да се прекръсти на "Страданията/неволите на младия Евго".
    Евго, започнал си да капризничиш като стар ерген.

    Моля, моля! Езикът ви е повече от обиден за нас, мъжкарите!

    ......

    Освен това, ако търсите аналогия с младия Вертер - на Гьоте, не мислите ли, че и в ония времена младите дами винаги СТЕ бързали, без да се огледате встрани от вас, където вашите обожатели са въздишали и линеели по вас...



    ​​​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      И за още нещо следва сериозно да се замислиш. Запознати сме вече с високите ти изисквания, обаче, какво предлагаш ти в замяна в материален, емоционален и социален план?

      Ще издържиш ли да помагаш на жена си три години след раждането на детето или това ще е “женска” работа? Да те светна една две години не се спи.

      Ще я подкрепиш ли зряло при болестите на детето? Ще се редувате ли да не спите, за да го отгледате това дете?
      Уверявам те, в тази ситуация последното, което ще интересува съпругата ти е каква кола караш и какви бицепси имаш, както и в кой фитнес помпаш мускули. Други наистина мъжки качества ще я интересуват.

      Питам, защото това са важни работи, много важни, и рискът е по-голям от даване на профил във фейса.

      Ще поемеш ли този риск когато се появи “идеалната жена”?
      На китайски език говориш сега на Евго, той и идея си няма какво го очаква, АКО един ден се ожени и има дете. Въобще не знае и хал хабер си няма какво означава това да не спи той и жена му по цели нощи, защото детето не иска да спи или защото нещо го боли. Като във филми на ужасите ще ти е Евго когато детето плаче по цели нощи.... Представа си нямаш как реве едно детенце от колики или когато започнат да му никнат зъбките. Най-вероятно ще си вдигнеш гълъбите и ще избягаш. Да, Евго да те успокоя и този кошмар продължава както ти каза Селена година - две. Безсънни безкрайни нощи.... Ще се сблъскаш с такива нови проблеми и неща от живота, че ти е бедна фантазията момче. Трудно е да си баща имаш други отговорности и ангажименти. Той си мисли, че всичко ще е в цветя и рози като по филмите дето ги гледа. И като се запознаеш с една жена тя подсъзнателно те преценява и те ПРОЕКТИРА в бъдещето КАТО баща на децата й. И хич не си мисли, че каруцата ти демек колата ти, спортната ти фигура и физика или модерните маркови дрешки, които носиш имат кой знае колко голямо значение. Ти си икономист и ще ти го кажа така - не повече от 30 %. Да, те грабват веднага вниманието на жената и ти като не можеш да направиш ПЪРВАТА крачка, или ако я направиш, но на втората се издъниш те си остават разочаровани с това впечатление. И се насочват към друг. Това схващаш ли го изобщо?
      Last edited by The Matrix; 14.06.2020, 19:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Тази тема трябва да се прекръсти на "Страданията/неволите на младия Евго".
        Евго, започнал си да капризничиш като стар ерген.
        Трябва да се прекръсти......възрастни хора се забавляват онлайн, като пишат щуротии без връзка с реалността.

        Мисля да не следя конкретно тази тема.


        Наистина деца се гледат трудно, но смятам, че ще се справя.

        Гледал съм баба си и дядо си на 80 г. в тежко състояние, 2-3 години, и не беше едновременно (първо него, после нея). Така че детето ще ми се види песен евентуално.
        Last edited by Evgo; 14.06.2020, 19:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          И за още нещо следва сериозно да се замислиш. Запознати сме вече с високите ти изисквания, обаче, какво предлагаш ти в замяна в материален, емоционален и социален план?

          Ще издържиш ли да помагаш на жена си три години след раждането на детето или това ще е “женска” работа? Да те светна една две години не се спи.

          Ще я подкрепиш ли зряло при болестите на детето? Ще се редувате ли да не спите, за да го отгледате това дете?
          Уверявам те, в тази ситуация последното, което ще интересува съпругата ти е каква кола караш и какви бицепси имаш, както и в кой фитнес помпаш мускули. Други наистина мъжки качества ще я интересуват.

          Питам, защото това са важни работи, много важни, и рискът е по-голям от даване на профил във фейса.

          Ще поемеш ли този риск когато се появи “идеалната жена”?
          Ся ..., това със спането зависи изцяло от майката на отрочето. Аз като се прибрах от родилния дом, оставих по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието да развива бели си дробове с рев един месец - нито съм го хранила, нито поила през нощта. Къде краят на изпитателния срок безценното ми камъче разбра, че не може да излезе на глава с мен и млъкна.

          След като се прибрах от мама у моята си кочинка / в началото на втория месец/, веднага го позиционирах да спи в отделна стая. Добре, че имах възпитан и чувствителен ирландски сетер, който веднага идваше да ме разбуди когато чуеше, че детето се размърдваше в другата стая. И все в моето лице си навираше муцуната. Един път не отиде да прекъсне похъркването на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Тази тема трябва да се прекръсти на "Страданията/неволите на младия Евго".
            Евго, започнал си да капризничиш като стар ерген.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Селена,

              Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

              Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

              Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

              Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

              Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.
              И за още нещо следва сериозно да се замислиш. Запознати сме вече с високите ти изисквания, обаче, какво предлагаш ти в замяна в материален, емоционален и социален план?

              Ще издържиш ли да помагаш на жена си три години след раждането на детето или това ще е “женска” работа? Да те светна една две години не се спи.

              Ще я подкрепиш ли зряло при болестите на детето? Ще се редувате ли да не спите, за да го отгледате това дете?
              Уверявам те, в тази ситуация последното, което ще интересува съпругата ти е каква кола караш и какви бицепси имаш, както и в кой фитнес помпаш мускули. Други наистина мъжки качества ще я интересуват.

              Питам, защото това са важни работи, много важни, и рискът е по-голям от даване на профил във фейса.

              Ще поемеш ли този риск когато се появи “идеалната жена”?
              Last edited by Selena; 14.06.2020, 18:46.

              Коментар


              • Опааа, тя знаела български...

                Е, кО сЯ - фейсбук ли да си праЯ? Ми - нЕАм! Жалко!


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Селена,

                  Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

                  Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

                  Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

                  Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

                  Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.


                  Не зная дали би ти прозвучало успокояващо, но старите и не толкова интелигентни - сме в подобна (патова) ситуация...

                  Къде изчезнаха младите и интелигентните - ума ми не го побира (говорим за дамите, извън форума, нали нямаме разногласия!)

                  ​​​Ако е младО - не е интелигентнО и обратно! И интуиция им липсва, поне що се отнася до това - че не участват в тоя форум.

                  Правилната самооценка също е важна.

                  ..........

                  Другото, виж сега: не е проблем толкова фактът, че тя е в чужбина... Дори бих проявил интерес към нея... Ама - ако е някоя испанка - ще трябва и преводач/ка да търся..., а то - ако е преводач - могат по някое време и да ме... отсвирят...

                  Значи ти търсиш: младо, интелигентно българско момиче... (казваш началните условия, за да не грешат колегите - ето и аз ти изпратих рускинЧЕ)...


                  ​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Селена,

                    Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

                    Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

                    Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

                    Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

                    Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.

                    Ето пак. Ти даже не ѝ даваш шанс. За нея България е рай в сравнение с нейната държава. Тук тя не се е закрепила и може и да не се закрепи въобще. Говори български, запозната е с културата ни, на 33 г. без деца и предишни бракове и изхожда от добра традиционна култура, но ти въобще не ѝ даде дори шанс.

                    Мъжът е този, който следва да направи първата крачка. Естествено, че ти ще дадеш твоя фейсбук, а не тя нейния. Това са елементарни неща. Естествено, че тя първо ще прецени риска. Това са базови работи. Недоверие има, но е от твоя страна.

                    Ако така не даваш шанс не се учудвам за липсата на резултати. На нито една една от описаните четири жени не си дал шанс. Някой си бил казал нещо за едната. И край. Ти дори не започваш състезанието. Как да стане работата?

                    И да, нямаш никаква вяра. Моето поколение жени бе жестоко ощетено откъм предлагане.


                    Ти искаш да си винаги в наличност и всичко да е като в приказките без самия ти да жертваш нищо.

                    Как да ти кажа, нещо трябва да промениш. Не е моя работа какво, но иначе ще продължиш да буксуваш на едно място.

                    Ани незнам си коя била казала нещо. Действай, пробвай и не спирай. Ти спираш преди да си започнал.
                    Last edited by Selena; 14.06.2020, 18:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Липсата на вяра и перманентният автосаботаж не помагат обаче. Трябва да се мени мисленето. Сложна тема. Не говоря само за Евго, а по принцип.

                      Животът ни се разива по основни постулати, които ни набиват от детството в главите на подсъзнателно ниво. Някъде в подсъзнанието на Евго има два много мощни постулата, от които той следва да се отърве час по скоро:

                      1. Жените искат да ме излъжат и да ми вземат материалните боклуци, т.е., аз не съм важен за тях, а са важни материалните боклуци;

                      2. С тази жена няма да се получи - това преди да е опитал. Т.е., постулатът, че няма да се получи.

                      Подобен постулат е “да си богат е лошо” - и той там, на подсъзнателно ниво си работи срещу теб, друг подобен постулат е “не съм достатъчно добър за бизнес, за връзки, за кариера” и т.н. И т.н.

                      Цяла наука е да се препрограмира един човек, за да се изчисти от тези вредни нстройки в мисленето, а те са си точно настройки.
                      Селена,

                      Да ти кажа, че това момиче, дето ми писа за него на лично.......не знам защо ми го предлагаш.

                      Тя е в чужбина, не е българка, няма да дойде тук, аз не искам да се местя.

                      Освен това, още в самото начало тя не иска да си даде фейсбука, подхожда с недоверие.

                      Подобни жени са загуба на време и нищо не излиза в крайна сметка.

                      Наскоро, в предаването си Ани Владимирова сподели, че в днешно време много млади и интелигентни хора не могат да намерят половинката си и това е масово.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        По-добре за своята карма се грижи.
                        Речено е да не правим непоискано добро.
                        Indeed.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.
                          По-добре за своята карма се грижи.
                          Речено е да не правим непоискано добро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.
                            Благодаря за желанието за дискусия.

                            Хубав и усмихнат ден, Селена!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                              Това - предполагам са думи, насочени преди всичко към Евго...

                              Иначе, аз никога не съм твърдял, че съм "сладък". Ти също си проницателна: "кисел" е моето естествено състояние... (не само и единствено в нета)..

                              Усмивката е камуфлаж
                              Нямам намерение да се намесвам повече в кармата на Евго. Що си кисел тази сутрин питах, ама може да има сто и една причини . Сори за интервенцията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Защо?
                                Така би предразположила към теб хората, които свързваш "на някакво ниво"...

                                Коментар

                                Working...
                                X