IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Айде показвай Че после те чака редовното мандръсане и квото там беше в описанията надолу, ще си разлея кафето от хилеж хахахахаха!
    Българката в чужбина има един основен недостатък. И той е че и стига и малкото, не си дава зора и не се юрка да постигне повече - не умее да партнира дори. С нея не можеш да постигнеш нищо заедно, трябва да си бичиш сам и да си я държиш само като домашна жена (не че е нещо лошо и това).
    Хммм това си е твое мнение обаче. А и не те знам до какви българки си имал достъп ... Аз познавам жени нагоре в йерархията с кариери и семейства. Докторки, шефки на маркетингови отдели, счетоводителки по големите кантори, архитектки и т.н. Те са дискретни правят си кариерата и не се набиват на очи.

    Заради личните данни няма как да ти показвам профили. Моите наблюдения за Испания са по-скоро обратни. Тя го влачи, тя бачка, а той не се реализира. Тя се уморява са го влачи и си намира местен, който блъска двойно и не се превзема, че не можел да си намери работа “точно” по специалността. И ти говоря за най-ниския социално-икономически левъл. Има ги всякакви. Не обобщавам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ами не е изобщо със свален гард. Не знам какви наблюдения си правил . Напротив строява го в две редици и ядят сърми и баница до посиняване. А мухльовци и мухли има по всички народи. И ако ти е слаб характерът ти пада и гардът, защото си сам. Космически сам. Ако не си с изграден характер и психически устойчив мъж или жена да си в чужбина за продължителен период - гардът пада - някои и до психиатрия стигат. Защото си в трудна чужда и враждебна среда. Просто не е за всеки. Ама аз такива българки мога да ти покажа, че да ти падне мандибулата.
      Айде показвай Че после те чака редовното мандръсане и квото там беше в описанията надолу, ще си разлея кафето от хилеж хахахахаха!
      Българката в чужбина има един основен недостатък. И той е че и стига и малкото, не си дава зора и не се юрка да постигне повече - не умее да партнира дори. С нея не можеш да постигнеш нищо заедно, трябва да си бичиш сам и да си я държиш само като домашна жена (не че е нещо лошо и това).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

        Пак да питам, че някои тук не ми разбраха въпроса,
        защо навън българката е със свален гард ??
        Щото вече няма накъде, гледа да не изпусне и плявата навън или щото българите са груби, варвари и т.н.
        И условно да приемем, че качеството на мъжете е изравнено навън и в БГ, пак е свален гарда навън, когато е със чужденец.
        Ами не е изобщо със свален гард. Не знам какви наблюдения си правил . Напротив строява го в две редици и ядят сърми и баница до посиняване. А мухльовци и мухли има по всички народи. И ако ти е слаб характерът ти пада и гардът, защото си сам. Космически сам. Ако не си с изграден характер и психически устойчив мъж или жена да си в чужбина за продължителен период - гардът пада - някои и до психиатрия стигат. Защото си в трудна чужда и враждебна среда. Просто не е за всеки. Ама аз такива българки мога да ти покажа, че да ти падне мандибулата.
        Last edited by Selena; 12.09.2020, 10:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          или излизаш на външните пазари и скачаш в дълбокото.
          Пак да питам, че някои тук не ми разбраха въпроса,
          защо навън българката е със свален гард ??
          Щото вече няма накъде, гледа да не изпусне и плявата навън или щото българите са груби, варвари и т.н.
          И условно да приемем, че качеството на мъжете е изравнено навън и в БГ, пак е свален гарда навън, когато е със чужденец.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            След разпада на комунизма разни западни льольовци се отебаха на яки путки и тая работа продължава и до днес.
            Но нещата не опират само до това особено за България нещата са трагични . Запада като бездънна яма поглъща тази част от населението която създава в основата си демографията и просперитета на нацията. Жени в детеродна възраст особено по привлекателните с добра физика. При мъжете в трудоспособна възраст надъхани за работа , като в България в основно от работарите остават плявата.
            Сега най - важната част на запад се пласират доста добре хора с интелектуални професии и предприемачи даже и да не се пласират тук вече толкова им е писнало че са склонни на по мизерна работа само за за да осигурят по добро бъдеше на децата си. Така че голяма част от това което е читаво е на вън.
            +100 Качествените български момчета емигрираха. Просто ги нямаше. Толкоз. И уви процесът продължава. Или ставаш стара мома (половината ми колежки от университета) или се хващаш с някой мързелив лигльо с големи претенции без покритие, който накрая изритваш и почваш сама да влачиш децата, или излизаш на външните пазари и скачаш в дълбокото.
            Last edited by Selena; 12.09.2020, 09:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              много ми е чудно, защо българките в чужбина (и в БГ) , имам наблюдения за Гърция, Германия и Холандия, като се хванат със някой чужденец, било немец, турчин, албанец, косавовар, арабин, холандец, гарантирано с 3-10 год по-стар, може и със шкембе, незадължително да е богат изобщо,
              са по-тихи от водата, почва мандръсането на века, мъжа ИЗОБЩО не чува и не говори за женитба, това може да продължи и петилетка, десетилетие,
              жената е супер чевръста в кръста до перфектна домакиня и работи, никогаш мрънкане, винаги усмихната.
              Накрая се оказва, че си е пропиляла едни години за НИЩО.
              А ПЪК, когато е с нашего братя българин в чужбина или в БГ са едни чалъми, едно главоболие, едни остри забележки, едни раздърпани анцузи, едно мърморене всеки ден, един поглед без блясък .....
              Аз надушвам отговора, не съм сигурен обаче.



              След разпада на комунизма разни западни льольовци се ..... на яки .... и тая работа продължава и до днес.
              Но нещата не опират само до това особено за България нещата са трагични . Запада като бездънна яма поглъща тази част от населението която е в основата си демографията и просперитета на нацията. Жени в детеродна възраст особено по привлекателните с добра физика. При мъжете в трудоспособна възраст надъхани за работа , като в България в основно от работарите остават плявата.
              Сега най - важната част на запад се пласират доста добре хора с интелектуални професии и предприемачи даже и да не се пласират тук вече толкова им е писнало че са склонни на по мизерна работа само за за да осигурят по добро бъдеше на децата си. Така че голяма част от това което е читаво е на вън.
              Last edited by RUBLA; 12.09.2020, 11:29. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                много ми е чудно, защо българките в чужбина (и в БГ) , имам наблюдения за Гърция, Германия и Холандия, като се хванат със някой чужденец, било немец, турчин, албанец, косавовар, арабин, холандец, гарантирано с 3-10 год по-стар, може и със шкембе, незадължително да е богат изобщо,
                са по-тихи от водата, почва мандръсането на века, мъжа ИЗОБЩО не чува и не говори за женитба, това може да продължи и петилетка, десетилетие,
                жената е супер чевръста в кръста до перфектна домакиня и работи, никогаш мрънкане, винаги усмихната.
                Накрая се оказва, че си е пропиляла едни години за НИЩО.
                А ПЪК, когато е с нашего братя българин в чужбина или в БГ са едни чалъми, едно главоболие, едни остри забележки, едни раздърпани анцузи, едно мърморене всеки ден, един поглед без блясък .....
                Аз надушвам отговора, не съм сигурен обаче.
                Мога да ти отговоря, но няма да ти хареса отговорът. А и няма да е обобщаващ, но мога да ти дам разумно обяснение
                Last edited by Selena; 12.09.2020, 09:26.

                Коментар


                • Прекалено много даже

                  Тези жени, за които ти говориш, между 30 и 40 с образование и куче обикновено търсят стабилна връзка и по- се впечатляват от спокойната самоувереност отколкото от нeвротични и яростни изблици на мъжественост

                  Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  От постовете ти лъха мъжкарство и тестостерон,
                  Last edited by Money; 12.09.2020, 09:07.

                  Коментар



                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    .
                    Гамените, чужденците, дългокосите (Тракториста се изгуби нешо тъдява), музикантите, всеки друг е интересен, но не и нормалния мъж.
                    .
                    Предполагам, че жените с техни си някакви сетива усещат излъчваните хормони.
                    Евго предполага, че трябва да има жена, но за мене е явно, че не знае какво да я прави тая жена. Според мен няма хормони и никакви разговори и червени гащи няма да помогнат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И аз това се питам, , като седя на бюрото в службата и пия кафе, или гледам морето на вилата ми. Питам се и не мога да си отговоря !? !

                      Но положението беше такова и преди 20 г, като бях студент. Колежките ми бяха масово уруспъ, чатеха и правеха секс с чужденци и сега са извън БГ.
                      Виж сега, почнеш ли да търсиш ЛОГИЧНИ отговори на въпросите ти относно жените, влизаш сам в заешка дупка и няма излизане.
                      Понеже, логика няма.
                      Гамените, чужденците, дългокосите (Тракториста се изгуби нешо тъдява), музикантите, всеки друг е интересен, но не и нормалния мъж.
                      Преди време ти казах, вземи си чужденка (освен ако не плащаш чуждо мнение - на родителите и родата ти), молдовка, белоруска, тайландка,
                      ще те гледат в очите.
                      Или, през уикендите се пусни по София, ама по-разчупено, по-нахакано, купи си червени маратонки или червени дънки, брада на два дена, раздавай го непукист към жените, но изразявай уважение в същото време, нязнам дали ме разбираш, това е като игрален проект ...влез в някоя друга роля за един час или един ден в друг град, ама без да се издаваш, знам, че това не е за всеки ....
                      Ама едно нещо не си разбрал, вземайки жена за съпруга е като да купиш кола втора употреба, гарнция-Франция, Евго.
                      НЯМА гаранция, това е част от живота, риск, без значение колко ти си достоен.
                      Проблема идва в очакванията на тебе самия, на твоите евентуални родтели, приятели, рода.
                      Ами няма гаранции, пробваш, рискуваш това е, иначе стоиш неженен (не че е толкова зле, временни приятелки, много, ама деца няма).
                      Предполагам търсиш жена 30-40 год.
                      Е, почти всички на тая възраст са лъгани безброй пъти, ама все някъде таят една надежда.
                      Е, ами оправдай тая надежда, ама как, не ме питай.
                      Last edited by hazard; 12.09.2020, 00:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        много ми е чудно, защо българките в чужбина (и в БГ) , имам наблюдения за Гърция, Германия и Холандия, като се хванат със някой чужденец, било немец, турчин, албанец, косавовар, арабин, холандец, гарантирано с 3-10 год по-стар, може и със шкембе, незадължително да е богат изобщо,
                        са по-тихи от водата, почва мандръсането на века, мъжа ИЗОБЩО не чува и не говори за женитба, това може да продължи и петилетка, десетилетие,
                        жената е супер чевръста в кръста до перфектна домакиня и работи, никогаш мрънкане, винаги усмихната.
                        Накрая се оказва, че си е пропиляла едни години за НИЩО.
                        А ПЪК, когато е с нашего братя българин в чужбина или в БГ са едни чалъми, едно главоболие, едни остри забележки, едни раздърпани анцузи, едно мърморене всеки ден, един поглед без блясък .....
                        Аз надушвам отговора, не съм сигурен обаче.
                        Нагласят се според ситуацията. Това го могат перфектно.
                        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Забелязъл съм, че много госпожици (на 30-40г) се занимават с кучета и котки. Живеят сами, много често с висок статус (учили, с професия) и има нещо лудо в тях. Не знам как да ви го обясня.
                          Държат се откачено и дори профилът им в социалните мрежи издава как стоят нещата.......!?!
                          Добър вечер на Евго и всички. Тези женички затова живеят сами, защото не може да се задържи край тях мъж като ги опознае. Ако е луд като тях ще се избият. Ако е тихичък и отстъпва тя ще го натири. Ако е някой мъж с акъл вообще няма да се занимава с такива. Аз така мисля. Може да изпускам нещо ама вечерта напредна и е петък.
                          Иначе тука колегите по тема са описали доста впечатления и изводи от практиката си с другия пол. Чета отвреме-навреме темата и ми е интересно да видя други гледни точки. Без да съм експерт и аз като всеки мъж имам какво да кажа, даже много. Нещо дребно само ще споделя, че с повечето жени с които сме били много влюбени, точно с тях не се е получавала сериозна връзка. А в най-сериозната си връзка не бях кой знае колко с емоции. Е това е ирония. Поздрави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                            много ми е чудно, защо българките в чужбина (и в БГ) , имам наблюдения за Гърция, Германия и Холандия, като се хванат със някой чужденец, било немец, турчин, албанец, косавовар, арабин, холандец, гарантирано с 3-10 год по-стар, може и със шкембе, незадължително да е богат изобщо,
                            са по-тихи от водата, почва мандръсането на века, мъжа ИЗОБЩО не чува и не говори за женитба, това може да продължи и петилетка, десетилетие,
                            жената е супер чевръста в кръста до перфектна домакиня и работи, никогаш мрънкане, винаги усмихната.
                            Накрая се оказва, че си е пропиляла едни години за НИЩО.
                            А ПЪК, когато е с нашего братя българин в чужбина или в БГ са едни чалъми, едно глабоболие, едни остри забележки, едни раздърпани анцузи, едно мърморене всеки ден, един поглед без блясък .....
                            Аз надушвам отговора, не съм сигурен, но искам жените тук да дадат мнение, макар, че това им влиза в зоната на комфорт.
                            И аз това се питам, , като седя на бюрото в службата и пия кафе, или гледам морето на вилата ми. Питам се и не мога да си отговоря !? !

                            Но положението беше такова и преди 20 г, като бях студент. Колежките ми бяха масово уруспъ, чатеха и правеха секс с чужденци и сега са извън БГ.

                            Коментар


                            • много ми е чудно, защо българките в чужбина (и в БГ) , имам наблюдения за Гърция, Германия и Холандия, като се хванат със някой чужденец, било немец, турчин, албанец, косавовар, арабин, холандец, гарантирано с 3-10 год по-стар, може и със шкембе, незадължително да е богат изобщо,
                              са по-тихи от водата, почва мандръсането на века, мъжа ИЗОБЩО не чува и не говори за женитба, това може да продължи и петилетка, десетилетие,
                              жената е супер чевръста в кръста до перфектна домакиня и работи, никогаш мрънкане, винаги усмихната.
                              Накрая се оказва, че си е пропиляла едни години за НИЩО.
                              А ПЪК, когато е с нашего братя българин в чужбина или в БГ са едни чалъми, едно главоболие, едни остри забележки, едни раздърпани анцузи, едно мърморене всеки ден, един поглед без блясък .....
                              Аз надушвам отговора, не съм сигурен обаче.
                              Last edited by hazard; 11.09.2020, 23:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah

                                Напротив, то трябва да ти е водещо. Една жена знае в първите 30 секунди (трийсет секунди) дали ще прави секс с тебе.
                                И ако след 3 срещи тя не е свалила гащичките това означава само едно - тя няма желание (или поне не достатъчно голямо) да прави секс с тебе. И пак се връщаме на --> секса по милост/задължение. Или онзи прословутия starfish секс. Накрая ти се ще да не беше излизал изобщо.

                                Ако една жена не може да ти се довери - проблема си е в нея, тя има trust issuess. И отново ---> за какво ти е връзка с жена, която постоянно ще те подозира? Ами ако си женен за нея? Къде беше, с кой си, 18 обаждания на ден, ..... 10 и-мейла,

                                Правилто е изключително практично, защото отсяваш жените които само ще ти губят времето (attеntion whores) и парите. Отделно с времето се отразява положително на тебе, самочувствието ти скача, защото вече ти "режеш" жените, и не се знаимаваш с "игричките" им.
                                И представа си нямаш когато след известно време срещнеш въпросната жена и си отвори устата защо вече не я търсиш, а ти ѝ кажеш "мила, между нас нямаше никаква химия!" и си продължиш пътя.

                                И основоното - една връзка ЗАПОЧВА СЪС СЕКСа. А СЕКСА е основата на връзката от гледна точка на мъжа. В противен случай, ти имаш съквартирантка на която плащаш всички сметки (ти си будала), не ти пуска, а на това отгоре ти не получаваш това за което си се уговорил (секс). Както и да го погледнем - ти си Балък.

                                И пак да се върнем на жестоката математика - 3 срещи * два часа = 6 часа * 20 лева на час ако вземаш ---> 120 лева. Само времето, добави и по 10 лева на среща (2 питиета) - 150. Твоите 10 срещи отиват към хилядарка, това са си 4 жестоки платени жрици....... но докато ТИ не си цениш времето, НИКОЙ няма да го прави, нито жени нито мъже.

                                Мъж си, започни да си използваш разума/умът, спри да се правиш на чувствителен и да съчувстваш, това е ЖЕНСКА черта. И изключително отблъскваща за жените (без значените че ти казват противното).
                                Много често жените одят кат мухи без глави особено кат загубят почва под краката си. Напоследък виждам доста хубавици с такова поведение, това сигурно е заради пандемията , рецесията особено тези които се върнаха от запад сигурно са си правили други сметки а сега некакси пак на ново требва да подреждат живота си.
                                А преди ги немаше.
                                Last edited by Todor Sabev; 11.09.2020, 21:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X