IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Хахаха-ами аз не смятам такива мъже за мухльовци.Напротив-това показва, че са грижовни.Ама жените ги смятате.Женската оценка за мъжете е брутална и жестока.
    В някаква сериозна грешка си. Сериозна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Художествени измислици. Също като тези за Дон Хуан.
      Наздраве!

      П.П. Не знам колко помаци познаваш, но аз съм живяла 12 години в близост до тяхното затворено общество. Там жената е товарен добитък, с точно това предназначение, което ти бленуваш.
      Наздраве!
      Като са измислици защо е пълно с добри,уважаващи жените мъже, които са самотни?А лошите момчета винаги имат жени до тях.
      И защо смяташ ,че помакините не са доволни от положението си?Не съм забелязал да се омъжват за други мъже освен помаци.
      Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 16:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        И що се не е развела,като мъжът й не я уважавал?
        Хайде не на нас тия и ния ядем бонбони "Тик так"и пушим"Кент".
        На женски приказки не вярвам, а гледам какво правят.
        Защото имаше две малки деца. Когато и двете поеха по своя жизнен път, веднага подаде документи за развод. Защото, оказва се, майчиният инстинкт е по,-силен от инстинкта за самосъхранение.
        Наздраве!

        Гледаш ти, но си като кон с капаци. Влязал си в един коловоз и няма измъкване от него.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Аха. Ще ти припомня два епизода от романи и книги, щото ти явно се интересуваш и ще ги знаеш.
          Първият е от разказа"Мъжки времена ",когато един мъж наема друг да му краде булка .Оня я открадва,ама тя харесва не бъдещият младоженец,а тоя,който я е откраднал и покорил.Той я връзва,държи се грубо,ама тя него харесва.
          Във "Време разделно"синът на Манол харесва Елица,ама не предприема действия и тя се жени за баща му.И той я пита защо го прави като знае,че я обича. И тя му отговаря "Защо не ме взе като наливах менците на потока,или като бяхме на хорото?Сега ще ми викаш мамо,вместо любима".
          Така че жените навсякъде и по всяко време са едни и същи.
          Има и един български филм "Орисия" - там булката пристава на един брадат мъжага, но не приспива с жениха си. Той не я "оправя" в първата брачна нощ. И той се тормози, че не са си легнали като мъж и жена, а утре ще се превърнат в брат и сестра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Аха. Ще ти припомня два епизода от романи и книги, щото ти явно се интересуваш и ще ги знаеш.
            Първият е от разказа"Мъжки времена ",когато един мъж наема друг да му краде булка .Оня я открадва,ама тя харесва не бъдещият младоженец,а тоя,който я е откраднал и покорил.Той я връзва,държи се грубо,ама тя него харесва.
            Във "Време разделно"синът на Манол харесва Елица,ама не предприема действия и тя се жени за баща му.И той я пита защо го прави като знае,че я обича. И тя му отговаря "Защо не ме взе като наливах менците на потока,или като бяхме на хорото?Сега ще ми викаш мамо,вместо любима".
            Така че жените навсякъде и по всяко време са едни и същи.
            Художествени измислици. Също като тези за Дон Хуан.
            Наздраве!

            П.П. Не знам колко помаци познаваш, но аз съм живяла 12 години в близост до тяхното затворено общество. Там жената е товарен добитък, с точно това предназначение, което ти бленуваш.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Първият й мъж, лека му пръст, беше точно този тип мъжкари, които ти описваш. Домакинството и домашните задължения като цяло, бяха табу за него.
              По думите на братовчедката, едва на стари години в обществото на братчеда Антонио е разбрала какво значи да те уважават и зачитат.
              Пък ти си пиши там за женското поведение при мъжете и какво според теб харесват жените.
              Наздраве!
              И що се не е развела,като мъжът й не я уважавал?
              Хайде не на нас тия и ния ядем бонбони "Тик так"и пушим"Кент".
              На женски приказки не вярвам, а гледам какво правят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Може и да прилича на Конан Варварина,това няма значение за характера му.Сигурен съм, че братовчедка ти не го уважава затова,че готви.Надали някога ще го признае,но е факт.
                Противоположностите се привличат. Както мъжете не харесваме мъжкарани,така и жените не харесват мъже с женско поведение или,такива които се занимават с женски дейности като домакинството.
                Първият й мъж, лека му пръст, беше точно този тип мъжкари, които ти описваш. Домакинството и домашните задължения като цяло, бяха табу за него.
                По думите на братовчедката, едва на стари години в обществото на братчеда Антонио е разбрала какво значи да те уважават и зачитат.
                Пък ти си пиши там за женското поведение при мъжете и какво според теб харесват жените.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  В патриархалните общества на Югоизточна Европа на тези двамата щяха да им признат кайсийките още при първия опит да влязат под полата на някоя мома.Защото самата девойка първа щеше да подаде вой.
                  Наздраве!
                  Аха. Ще ти припомня два епизода от романи и книги, щото ти явно се интересуваш и ще ги знаеш.
                  Първият е от разказа"Мъжки времена ",когато един мъж наема друг да му краде булка .Оня я открадва,ама тя харесва не бъдещият младоженец,а тоя,който я е откраднал и покорил.Той я връзва,държи се грубо,ама тя него харесва.
                  Във "Време разделно"синът на Манол харесва Елица,ама не предприема действия и тя се жени за баща му.И той я пита защо го прави като знае,че я обича. И тя му отговаря "Защо не ме взе като наливах менците на потока,или като бяхме на хорото?Сега ще ми викаш мамо,вместо любима".
                  Така че жените навсякъде и по всяко време са едни и същи.
                  Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 16:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Това е част от женската психика,ама жените реагират по сходен начин независимо от раса,етнос, образование,социално и обществено положение. Дон Жуан и Казанова навсякъде биха имали успех сред жените (изключвам естествено някои ислямски държави, където жените са забулени и нямат право да разговарят с мъже).Така че явно им е вродено подобно поведение. Дали е чрез гените или по друг начин не ме интересува, аз съм практик,а не теоретик.
                    В патриархалните общества на Югоизточна Европа на тези двамата щяха да им признат кайсийките още при първия опит да влязат под полата на някоя мома.Защото самата девойка първа щеше да подаде вой.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не ме разсмивай! Значи, ако един мъж се сложи престилката и започне да готви, пиши го путьо маринкин!?
                      За една седмица в Италия не видях братовчедка ми да направи нещо в кухнята, без помощта на съпруга си. Който външно е типичен римски легионер. Същото важеше и съпруга на неговата сестра.
                      И двамата мъже се грижат за прехраната на семейството, но не смятат, че е под мъжкото им достойнство да си нацапат ръцете в кухнята или да пуснат пералнята и съдомиялната. Нрави му се вика на това.
                      Наздраве!
                      Може и да прилича на Конан Варварина,това няма значение за характера му.Сигурен съм, че братовчедка ти не го уважава затова,че готви.Надали някога ще го признае,но е факт.
                      Противоположностите се привличат. Както мъжете не харесваме мъжкарани,така и жените не харесват мъже с женско поведение или,такива които се занимават с женски дейности като домакинството.
                      Last edited by Vergil1975; 20.06.2023, 16:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Аз пък кога съм ти ревала на тебе, че няма мъже? Описаният от теб модел на “грижа” може да те утройва, но може да не устройва другите. Само вметвам. Което не превръща другите мъже автоматично в “мухльовци”.
                        Хахаха-ами аз не смятам такива мъже за мухльовци.Напротив-това показва, че са грижовни.Ама жените ги смятате.Женската оценка за мъжете е брутална и жестока.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Бъркаш двете неща. Един мъж се грижи за семейството си и без да слага престилка,готви,чисти и пере.Грижи се като осигури дом,финанси,придвижване с автомобил (моята жена се качва на автобус веднъж седмично, когато просто нямам възможност да я карам, въпреки че спирката е на 50 метра от нас),закрила,взема тежки решения и така нататък.
                          Вие се жените за путьовци,пък после ревете,че нямало мъже. Нашите деди да не са слагали престилки?
                          А за ония смешници с татуировките сме на едно мнение. Те само имитират мъжественост.
                          Не ме разсмивай! Значи, ако един мъж се сложи престилката и започне да готви, пиши го путьо маринкин!?
                          За една седмица в Италия не видях братовчедка ми да направи нещо в кухнята, без помощта на съпруга си. Който външно е типичен римски легионер. Същото важеше и съпруга на неговата сестра.
                          И двамата мъже се грижат за прехраната на семейството, но не смятат, че е под мъжкото им достойнство да си нацапат ръцете в кухнята или да пуснат пералнята и съдомиялната. Нрави му се вика на това.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аха, ясно. Ти явно си учил генетика, щом толкова разбираш от гени
                            Всъщност, и аз съм учила генетика, една от малкото четворки в студентските ми книжки, но там за поведенчески модели въобще не иде реч.
                            Поведението се изучава от психологията. То зависи от социалните норми в обществото, които в определен момент се явяват точно като регулатор на това поведение.
                            Наздраве,!
                            Това е част от женската психика,ама жените реагират по сходен начин независимо от раса,етнос, образование,социално и обществено положение. Дон Жуан и Казанова навсякъде биха имали успех сред жените (изключвам естествено някои ислямски държави, където жените са забулени и нямат право да разговарят с мъже).Така че явно им е вродено подобно поведение. Дали е чрез гените или по друг начин не ме интересува, аз съм практик,а не теоретик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Бъркаш двете неща. Един мъж се грижи за семейството си и без да слага престилка,готви,чисти и пере.Грижи се като осигури дом,финанси,придвижване с автомобил (моята жена се качва на автобус веднъж седмично, когато просто нямам възможност да я карам, въпреки че спирката е на 50 метра от нас),закрила,взема тежки решения и така нататък.
                              Вие се жените за путьовци,пък после ревете,че нямало мъже. Нашите деди да не са слагали престилки?
                              А за ония смешници с татуировките сме на едно мнение. Те само имитират мъжественост.
                              Аз пък кога съм ти ревала на тебе, че няма мъже? Описаният от теб модел на “грижа” може да те утройва, но може да не устройва другите. Само вметвам. Което не превръща другите мъже автоматично в “мухльовци”.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Ами щото тия предпочитания са закодирани в гените на всеки мъж и жена.В резултат на стотици хиляди, дори милиони години еволюция.
                                Не случайно мъже,които знаят какво искат жените имат огромни сексуални успехи, а тия,които не знаят нямат.Или се задоволяват с жени,които не отговарят на критериите им.
                                И по себе си съдя-до един момент не ми вървеше много с жените. След това наблюдавах как се държат свалячите,смених тактиката и ми потръгна.
                                А сега вече съм професор в тая област ,ама тъй като съм женен, не ми е чак от такава полза.Иска ми се тия знания да ги имах като бях на 20-25 години. А пък и нямам синове, на които да ги предам.
                                Аха, ясно. Ти явно си учил генетика, щом толкова разбираш от гени
                                Всъщност, и аз съм учила генетика, една от малкото четворки в студентските ми книжки, но там за поведенчески модели въобще не иде реч.
                                Поведението се изучава от психологията. То зависи от социалните норми в обществото, които в определен момент се явяват точно като регулатор на това поведение.
                                Наздраве,!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X