IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Сега ще си отдъхнем колективно .
    Вероятно обаче за кратко )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Добро утро на всички,

      да ви споделя нещо.

      Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

      И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

      Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


      Хубав ден,
      Сега ще си отдъхнем колективно .

      Коментар



      • Добро утро на всички,

        да ви споделя нещо.

        Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

        И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

        Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


        Хубав ден,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Днеска почваме от рано как ли ще завършим?Хубав ден ти желая
          Пеше, както навремето е написал един писател / не помня кой/, все някъде из земните географии е подходящия час за вечерния аперитив. Ич не ми е рано, начи

          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Опссс! Докато перфектната домакиня има едни задължения (наистина е супер!) - реших да видя до къде сте стигнали... Няма да преча на дискусията!

            Даммм... Набързо ще споделя, че е перфектна..., ама това съм го казал вече! Повече от перфектна е: отръки й идва... (без да се старае!) ... : )

            Исках да кажа, че се познаваме (то е ясно - че откъде пък...) - от чужбина, разбира се! Отиваш някъде по света и откриваш... какво?... логично е: българка! (не е тая, за която съм споменавал - от Цюрих...) ...

            И вече се оформя единодушното мнение, че пак ще се ходи там, но не поединично!

            Наздраве от мен, че ще затварям!
            Last edited by безимeн; 11.10.2020, 12:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Леле, Пеше! Моля ти се, върви до химическото чистене и прибери чувството си за хумор.
              Наздраве!
              Днеска почваме от рано как ли ще завършим?Хубав ден ти желая

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Тъни мъни ни мой така.Има и мъже които държат под контрол репрудуктивният орган и не позволяват той да ги управлява.Все пак Бог друг орган е определил да управлява и репродуктивния трябва да му се подчинява...Ако смяташ че чрез въздействие над репродуктивният орган ще успеещ действай.Аз обаче ти казвам че ако успееш после няма да ти хареса.Тия дето ги ръководи оня орган не стават за нищо дори и кефа няма да ти направят.Ще ти потежат няколко минути ще те олигавят и тва е от тях.Има порода мъже дето като видят жена която им атакува оня орган директно я хвърлят в кофата за боклук...По добре пробвай да атакуваш главата и ако не се получава бегай
                Леле, Пеше! Моля ти се, върви до химическото чистене и прибери чувството си за хумор.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Така, така ... Тъкмо до твойта гьостерица ще паркирам метлата.

                  На учтивият ти тембър ще отговоря с леко хрупкав глас, с приятно проблемно "ррр". Като го чуят мъжете, директно ги удря в репродуктивния орган

                  След това ще ти предложа питието и мезето, ама преди това ще поръся около масата с пръст от русалски гробища и отвара, в която са сварени крило от прилеп, опашка от гущер, краче от дървесина жаба ..., капка, максимум две змийска отрова и кора от бучиниш. С угасени в нея седем въглена.

                  За да допълня романтичната атмосфера, ще запаля ароматни свещи с фитил от червен вълнен конец, с който преди това са били вързани три бели пера, с три бели яйца.

                  Ако все още в теб има и частица съмнение, че не мога да се защитя или че ще получа пристъп на главоболие - ще ти дам да пиеш чаша с мълчана вода, над която съм наричала, Казва ли са ми, че сваля стреса и напрежението... хмммм, в няколко направения.
                  Наздраве!

                  П.П. Грижи се за гьостерица, че ще ти трябва. След пряк контакт с мен, трудно ще ходиш
                  Тъни мъни ни мой така.Има и мъже които държат под контрол репрудуктивният орган и не позволяват той да ги управлява.Все пак Бог друг орган е определил да управлява и репродуктивния трябва да му се подчинява...Ако смяташ че чрез въздействие над репродуктивният орган ще успеещ действай.Аз обаче ти казвам че ако успееш после няма да ти хареса.Тия дето ги ръководи оня орган не стават за нищо дори и кефа няма да ти направят.Ще ти потежат няколко минути ще те олигавят и тва е от тях.Има порода мъже дето като видят жена която им атакува оня орган директно я хвърлят в кофата за боклук...По добре пробвай да атакуваш главата и ако не се получава бегай

                  Коментар


                  • Бах мааму темата, няма ли по-приятен начин, да се трепе свободното време!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      .... Все пак искам да те успокоя, че форума не се върти около твоите скромни личности и аз се занимавам с изследвания на психично-здрави хора, поради което не представляваш научен интерес. Желая ти приятно прекарване на рождения ден и много емоции!

                      От една страна - НЕ мисля, че притежавам няколко личности /грешки в растежа ти като "психолог", но въображението ти е наистина за "завиждане"!/, ако и ТЯ /моята личност/ да си остава - наистина скромна в този форум...

                      От друга страна "изследванията" ти наистина биха били достойни за уважение, ако не бяха в подобна - НЕПОЗНАТА - за теб област и наистина бих те поздравил, ако не се боях за влошаване на твоята собствена диагноза...

                      Все пак - дерзай, колкото и непонятна да е за теб подобна материя! Възможно е да ти се отвори парашута и да разбереш някои елементарни неща в битието на психично-здравите хора!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Така, така, ми май при мене, ще ти покажа гьостерицата зад вратата и със ръмжащ глас (жените индиректно обичат нисък тембър, признак на сила е) ще поискам учтиво салата, вълчо мезе и изстудено питие.
                        Да видиш как за изненада на тебе, Стокхолския синдром работи.
                        И главоболието се изпарява ....понеже всеки час вие се питате, тоя тъпак може ли да защити мен и моето семейство ?
                        Ако, да, нищо че изглежда недодялан, го приемам.
                        Така работи природата, знае си работата, има логика.
                        Така, така ... Тъкмо до твойта гьостерица ще паркирам метлата.

                        На учтивият ти тембър ще отговоря с леко хрупкав глас, с приятно проблемно "ррр". Като го чуят мъжете, директно ги удря в репродуктивния орган

                        След това ще ти предложа питието и мезето, ама преди това ще поръся около масата с пръст от русалски гробища и отвара, в която са сварени крило от прилеп, опашка от гущер, краче от дървесина жаба ..., капка, максимум две змийска отрова и кора от бучиниш. С угасени в нея седем въглена.

                        За да допълня романтичната атмосфера, ще запаля ароматни свещи с фитил от червен вълнен конец, с който преди това са били вързани три бели пера, с три бели яйца.

                        Ако все още в теб има и частица съмнение, че не мога да се защитя или че ще получа пристъп на главоболие - ще ти дам да пиеш чаша с мълчана вода, над която съм наричала, Казва ли са ми, че сваля стреса и напрежението... хмммм, в няколко направения.
                        Наздраве!

                        П.П. Грижи се за гьостерица, че ще ти трябва. След пряк контакт с мен, трудно ще ходиш
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Отде да знам кой тип си....
                          Според мен си жена за 4 мъже - един да те фали, друг да те гали, трети да те слуша, а четвъртия да те .....

                          Наздраве !
                          Според мен в най-неизгодна позиция ще е номер 3. Пиши го, че е изтеглил късата клечка
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            само ненормален би го отбелязал.
                            Друга бе причината за отбелязването

                            Коментар


                            • само ненормален би го отбелязал.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Виж сега, Мия - постът е кукичка за мен, а не точно за теб...
                                Виж сега, Безумен... не разбирам защо трябва да скверниш на хората празника. Ако постът е кукичка за теб, то кълвеш и на бастун. Все пак искам да те успокоя, че форума не се върти около твоите скромни личности и аз се занимавам с изследвания на психично-здрави хора, поради което не представляваш научен интерес. Желая ти приятно прекарване на рождения ден и много емоции!

                                Коментар

                                Working...
                                X