IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Всичко..Казваш че си търсиш жена а то се оказа че си търсиш майка или домашна прислуга..Ако щеш милиони да имаш никой жена няма да се подложи на такова унижение дори циганка.

    Като чета, оставам с впечатление, че малко ги объркахме "двата щата"...

    Евго прави банЦата, а тя го играе "унизена"...

    Толкова сложно ми се струва...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Кое е грешно?
      Всичко..Казваш че си търсиш жена а то се оказа че си търсиш майка или домашна прислуга..Ако щеш милиони да имаш никой жена няма да се подложи на такова унижение дори циганка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Леле, Пеше!!! Напиши какво пиене да ти викна у Кръчмата.
        За твое здраве!
        Tънимъни удари довечера една домашнярка за мое здраве.Аз у кръчмите пия вино или бира ракиите са одеколони а другото е ментак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Предполагам си към 45 г., а спасител си бил 1995-1999 г.

          По онова време.......жените не бяха толкова меркантилни и хората се вземаха по любов.
          аз предполагам, че 95-та - 98-ма е ходил на море с родителите си и си е правил кофички около поста на спасителя.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

            Как мразя всекидневно подпийнали мъже, хеле пък - жени.
            Няма дийл.
            Има ли един ден, когато не пиеш алкохол ?
            А на жените се отразява много зле дългосрочно.
            Не се травмирай! Аз и алкохолът сме близки приятели, които взаимно се наслаждават на компанията си
            Наздраве!

            П.П. Ако знаеш пък аз колко неща мразя, ама се сдържам да споделям, че да не хвърлям в паника аудитория.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Как си представяш жена ти да ходи на работа точно колкото теб в някои случаи да взема и по голяма заплата и да пазари да готви деца да гледа да пере чисти а ние пред лаптопа????Жена ти не ти е прислуга нито майка.
              Леле, Пеше!!! Напиши какво пиене да ти викна у Кръчмата.
              За твое здраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Както съм писал и преди, по времето на НРБ жените бяха трудолюбиви и почтени. През деня работи на нивата, във фабриката или в предприятието, в 17:00 часа се прибира, за 2 часа готви, и е добра съпруга и майка. А вечерта работи на стана, плете, шие или ръкоделства. И си трае и си мълчи, а българският мъж си живееше щастливо и безгрижно, като султан,

                А сега мъжете повече шетат и чистят (имам предвид семейните).
                Само дето отмина времето на НРБ, както и това на Османската империя.
                Но винаги е опция да имигрираш в Сирия...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Кое е грешно?
                  Ти не правиш разлика между жена и робиня.
                  Робинята бачка, чисти, готви, пере, глади, гледа те в очите, разтваря крака когато ти е кеф, не мрънка ако оправиш друга, ражда деца, мълчи и се усмихва. И всичко това щото й даваш ядене и няма да стои вън на студено през зимата.
                  Сравненията с миналото са неуместни. През последните 30-40 години живота се промени драстично.
                  Едно само не се е променило в една сериозна връзка (семейство, съжителство) - там има уважение, комуникация, разбиране, взаимопомощ и разумни компромиси. Тва няма ли го - пиши я умряла работата.

                  Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Както съм писал и преди, по времето на НРБ жените бяха трудолюбиви и почтени. През деня работи на нивата, във фабриката или в предприятието, в 17:00 часа се прибира, за 2 часа готви, и е добра съпруга и майка. А вечерта работи на стана, плете, шие или ръкоделства. И си трае и си мълчи, а българският мъж си живееше щастливо и безгрижно, като султан,
                  А сега мъжете повече шетат и чистят (имам предвид семейните).
                  Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.
                  Моли се на всички богове новата ти приятелка да не прочете тия работи и да не те познае, че си ти.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 12.10.2020, 18:00.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    ????????????Онемях като го прочетох това.Да знаеш че и с новата няма да ти се получи.при тебе е сбъркан софтуера.
                    Кое е грешно?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Както съм писал и преди, по времето на НРБ жените бяха трудолюбиви и почтени. През деня работи на нивата, във фабриката или в предприятието, в 17:00 часа се прибира, за 2 часа готви, и е добра съпруга и майка. А вечерта работи на стана, плете, шие или ръкоделства. И си трае и си мълчи, а българският мъж си живееше щастливо и безгрижно, като султан,

                      А сега мъжете повече шетат и чистят (имам предвид семейните).
                      ????????????Онемях като го прочетох това.Да знаеш че и с новата няма да ти се получи.при тебе е сбъркан софтуера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Как си представяш жена ти да ходи на работа точно колкото теб в някои случаи да взема и по голяма заплата и да пазари да готви деца да гледа да пере чисти а ние пред лаптопа????Жена ти не ти е прислуга нито майка.
                        Както съм писал и преди, по времето на НРБ жените бяха трудолюбиви и почтени. През деня работи на нивата, във фабриката или в предприятието, в 17:00 часа се прибира, за 2 часа готви, и е добра съпруга и майка. А вечерта работи на стана, плете, шие или ръкоделства. И си трае и си мълчи, а българският мъж си живееше щастливо и безгрижно, като султан,

                        А сега мъжете повече шетат и чистят (имам предвид семейните).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Сега жените не шетат.

                          В блока ми има 2 симпатични двойки, едните са 31-годишни, а другите 37-годишни (мъж и жена). Културни и възпитани.

                          Но мъжете редовно нагъват баници и пици от пазара или ходят от там за закуска за двамата, защото жените не готвят,

                          Аз съм ви разказвал за един баровец, който преди години беше стегнал тристаен панелен апарт, с цел да си води гаджета. С 2 спалнички, с хубави баня и тоалетна, в коридора портманто, за да си слага мадамата многото обувки (специално проектирано), кухнята баровска, но в нея никога не беше готвено, не са я ползвали. Апартаментът известно време му е служил да си води гаджета, след което го пусна под наем и после го продаде.

                          Новата купувачка беше много впечатлена ( че било ебалник) и предполагаше какви ги е вършил продавачът,
                          Как си представяш жена ти да ходи на работа точно колкото теб в някои случаи да взема и по голяма заплата и да пазари да готви деца да гледа да пере чисти а ние пред лаптопа????Жена ти не ти е прислуга нито майка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Предполагам си към 45 г., а спасител си бил 1995-1999 г.

                            По онова време.......жените не бяха толкова меркантилни и хората се вземаха по любов.
                            Ти ако знаеш колко от тия с любовта по после се разведоха.Там дето има аларма и показност няма нищо истинско

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не. не случих аз на гаджета. една домакиня нямаше.
                              Сега жените не шетат.

                              В блока ми има 2 симпатични двойки, едните са 31-годишни, а другите 37-годишни (мъж и жена). Културни и възпитани.

                              Но мъжете редовно нагъват баници и пици от пазара или ходят от там за закуска за двамата, защото жените не готвят,

                              Аз съм ви разказвал за един баровец, който преди години беше стегнал тристаен панелен апарт, с цел да си води гаджета. С 2 спалнички, с хубави баня и тоалетна, в коридора портманто, за да си слага мадамата многото обувки (специално проектирано), кухнята баровска, но в нея никога не беше готвено, не са я ползвали. Апартаментът известно време му е служил да си води гаджета, след което го пусна под наем и после го продаде.

                              Новата купувачка беше много впечатлена ( че било ебалник) и предполагаше какви ги е вършил продавачът,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Стига си гадал,
                                там бяха интернешънъл, и все на способни попадах, една нямаше захлюпена, в рейдж от 23 до 40 год
                                Нали говоря за Златните, не ММЦ или Мичурин.
                                Досетих се, знам в кои курорти са възможни свалките.

                                Но според мен улучих (не гадая). Предполагам вече си семеен с деца.

                                Коментар

                                Working...
                                X