IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    може да разчиташ на пълна дискретност... но без разоряващи жълти диаманти.


    Искам си ги пък . Крети вече ме е как беше “декодирал”.

    Лека и на теб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Да ти кажа, че вярвам в социалистическите идеи и смятам, че хората живееха хубаво в НРБ, но никога не съм и няма да гласувам за БКП и БСП.
      Хубавото е, че си откровен! А гласуването е по право и съвест !

      Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Причината за това е, че от УБО не ни дадоха да купим един апарт след 23 години позлване и след като бяхме изплатили 1/4 под формата на наеми.А на други комшии (подобен на нашия случаи) бяха дали, защото дядото им се беше "разтичал"....

      Идёт политзанятие в некоем учреждении. Преподаватель спрашивает уважаемую старейшую сотрудницу Яблочкина:
      — Как вы себе представляете, что такое коммунизм?
      — О, коммунизм! Коммунизм — это такое будет замечательное время, когда всего будет вдосталь, на любой выбор и вкус, без всяких очередей. Ну словом, как при царизме.


      Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Относно мадамите, когато са младички 20+ са по-палави и разкрепостени. Над 35+ са лоши стари моми и трудно пускат, и много често си остават стари моми.След една определена възраст пускат лесно, тогава обаче никой не ги ще...
      Однажды во время обсуждения хлебопоставок, в начале 30-х годов, секретарь одной из областей сострил, говоря о том, что его область не может поставить больше зерна:
      — Как говорят французы, даже самая прекрасная женщина не может дать больше того, что у нее есть.
      Сталин поправил:
      — Но она может дать дважды.


      ПС: Вицовете са точно по темата и спестяват доста писане!Сигурен съм, че ще намериш правилния превод.....
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Аз съм скромен ,никога не си искам,и те се чудят какво става,и сами дават зор.Това е по темата за секса...
        каква зодия си, момче?
        май имаме един и същ подход.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          И за какво ѝ е на жената “неангажиращ секс” за мен лично си остава космическа загадка. Ще се подложи една жена на поне два риска с някой, който утре няма да я познава?

          Това пише в 99% от интернетните обяви на интернетните донжуани.

          И да не забравим, ако все пак АКО тя се съгласи на “неангажиращ секс” буквално на следващата утрин ще ѝ лепнат етикет “откровена к-ва”. Иначе се опищява орталъка от вопли защо жената не желае подобен секс. Параграф 22.
          може да разчиташ на пълна дискретност... но без разоряващи жълти диаманти.
          Last edited by ratten; 13.09.2020, 21:36.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            За теб е загадка, защото си с БГ - мисленето как да се изтъргуваш
            Жените си правят секс та дрънкат, нужно е само човек да си е дискретен. Никой на никого не лепи етикети, освен ако е женен/омъжена за хойкащия разбира се. Аз тук параграф 22 не виждам.
            Много грешно тълкуваш думите ми. Изобщо как да ти кажа, тук започна да се говори срещу негово величество Султана. Г-да аз излазям
            (на бас, че и тази реплика погрешно ще я изтълкуваш). Лека вечер на всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от караКольо касапина


              ============================

              mibova, ще слага този отговор докато не изтриеш, поста на който отговарям!
              Бан за нагляра, че тръгнал и заплахи да ръси - аз ако съм на кавръка, ще прибера едни пари от него за нула време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                И за какво ѝ е на жената “неангажиращ секс” за мен лично си остава космическа загадка. Ще се подложи една жена на поне два риска с някой, който утре няма да я познава?

                Това пише в 99% от интернетните обяви на интернетните донжуани.

                И да не забравим, ако все пак АКО тя се съгласи на “неангажиращ секс” буквално на следващата утрин ще ѝ лепнат етикет “откровена к-ва”. Иначе се опищява орталъка от вопли защо жената не желае подобен секс. Параграф 22.
                За теб е загадка, защото си с БГ - мисленето как да се изтъргуваш
                Жените си правят секс та дрънкат, нужно е само човек да си е дискретен. Никой на никого не лепи етикети, освен ако е женен/омъжена за хойкащия разбира се. Аз тук параграф 22 не виждам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Аз съм скромен ,никога не си искам,и те се чудят какво става,и сами дават зор.Това е по темата за секса...
                  Честито. Радвам се за теб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Дефинирай “откровена к-ва” пак влизаш в стереотипи. Темата не е само за секса. Сексът е мъжката “фиксация”. Темата е за това какво искат жените .

                    Искат любов и уважение. Толкоз. Ама ти - едно си баба знае едно си бае. Секс, та секс. Сексът се “дава” при наличие на определени условия. Много добре го знаеш ти всички работи. Що се правиш на халосан?

                    Дай на жената зачитане, уважение, внимание и любов - автоматично ще получиш секс. Проблемът е, че мнозина искат искат “сделка”, в която само да получават без да дават. И мъже и жени.
                    Аз съм скромен ,никога не си искам,и те се чудят какво става,и сами дават зор.Това е по темата за секса...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      не, не мисля, влез в главата на жена да видиш, че не е така,
                      за мъжете може е и да е като здрависване,
                      но жената ще помисли 100-пъти в предвид от дискредитиране, попадане на психопат, дали е перспективен за повече от една среща, чувството за прецакване.
                      Жената има нужда от причина да направи нещо (секс в случая), мъжа има нужда от място.
                      И за какво ѝ е на жената “неангажиращ секс” за мен лично си остава космическа загадка. Ще се подложи една жена на поне два риска с някой, който утре няма да я познава?

                      Това пише в 99% от интернетните обяви на интернетните донжуани.

                      И да не забравим, ако все пак АКО тя се съгласи на “неангажиращ секс” буквално на следващата утрин ще ѝ лепнат етикет “откровена к-ва”. Иначе се опищява орталъка от вопли защо жената не желае подобен секс. Параграф 22.
                      Last edited by Selena; 13.09.2020, 20:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                        Ясно - произхождаш от бедно убо-семейство и ти липсва Опасен чар!

                        Търсиш нещо за постояно ли? До 25 или над 65 год. пише в хороскопа ти - младото в рамките до 5 максимум години ще те разкости (понеже не знае кво е убо),а онова над 65 след Втората седмица ще те почувства ненужен отсекъде...

                        Картинката рязко се променя в твоя полза само ако си убеден в Прераждането!
                        Да ти кажа, че вярвам в социалистическите идеи и смятам, че хората живееха хубаво в НРБ, но никога не съм и няма да гласувам за БКП и БСП. Причината за това е, че от УБО не ни дадоха да купим един апарт след 23 години позлване и след като бяхме изплатили 1/4 под формата на наеми.
                        А на други комшии (подобен на нашия случаи) бяха дали, защото дядото им се беше "разтичал".

                        Относно мадамите, когато са младички 20+ са по-палави и разкрепостени. Над 35+ са лоши стари моми и трудно пускат, и много често си остават стари моми.След една определена възраст пускат лесно, тогава обаче никой не ги ще.

                        А за да има успех един мъж, трябва да има мъжкарско излъчване, спокойно, приветливо, да се усмихва и да изглежда откровен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                          Жените си намират много по-лесно неангажиращ секс от мъжете, просто защото никой мъж не би отказал подобно удоволствие.
                          не, не мисля, влез в главата на жена да видиш, че не е така,
                          за мъжете може е и да е като здрависване,
                          но жената ще помисли 100-пъти в предвид от дискредитиране, попадане на психопат, дали е перспективен за повече от една среща, чувството за прецакване.
                          Жената има нужда от причина да направи нещо (секс в случая), мъжа има нужда от място.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                            Селена ....
                            Ужасносерадвамдатевидякакси

                            Та по темата ... За повечето мъже е доста трудно да получат необвързващ секс, тъй като не са много жените които се навиват на този вариант. Жените си намират много по-лесно неангажиращ секс от мъжете, просто защото никой мъж не би отказал подобно удоволствие. Повечето жени предпочитат и се интересуват от сериозни връзки и обвързване с изключение на откровените к@рви разбира се
                            Дефинирай “откровена к-ва” пак влизаш в стереотипи. Темата не е само за секса. Сексът е мъжката “фиксация”. Темата е за това какво искат жените .

                            Искат любов и уважение. Толкоз. Ама ти - едно си баба знае едно си бае. Секс, та секс. Сексът се “дава” при наличие на определени условия. Много добре го знаеш ти всички работи. Що се правиш на халосан?

                            Дай на жената зачитане, уважение, внимание и любов - автоматично ще получиш секс. Проблемът е, че мнозина искат искат “сделка”, в която само да получават без да дават. И мъже и жени.
                            Last edited by Selena; 13.09.2020, 20:40.

                            Коментар


                            • Селена ....
                              Ужасносерадвамдатевидякакси

                              Та по темата ... За повечето мъже е доста трудно да получат необвързващ секс, тъй като не са много жените които се навиват на този вариант. Жените си намират много по-лесно неангажиращ секс от мъжете, просто защото никой мъж не би отказал подобно удоволствие. Повечето жени предпочитат и се интересуват от сериозни връзки и обвързване с изключение на откровените к@рви разбира се

                              Коментар


                              • Най-после малко ред в детската градина.

                                Коментар

                                Working...
                                X