IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
    Будала. Тя е искала да те почерпи бе.
    Напротив.

    Аз вече я бях черпил в ресторант на предишна среща.

    Тя е стисната и нямаше да почерпи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

      Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

      И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

      Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

      Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,


      Будала. Тя е искала да те почерпи бе.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Тя ще може ли да се праска за разнообразие с други, ако домът ти е подреден, всичко сготвено, изпрано, изгладено, децата гледани, нахранени и т.н., пуска ти като ти е кеф (с малки изключения де, няма как иначе ), абе, чувстваш се ок ти лично в дома си?
        Асото сподели, че са разкрепостена двойка.

        А младите жени си прелитат от цвят на цвят, изобщо не са верни, дори мъжът да е готин, умен, културен, с пари, тя ще се прасне с някой мърляч, както сме го коментирали,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Казала ти е че си евтин. Ти си потвърдил. Е как да стане?
          +100. Обаче, в защита на Евго, ако се е занасяла с келнера и тя е била евтина.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.
            Пази Боже от подобни “мачовци”, дето следва да ги отглеждаш като трето дете.

            Не ѝ трябва “мачо”, а стабилен зрял мъж в създалата се ситуация. И ще ѝ е доста трудно да го намери в България с “багаж” от две чужди деца. Но поне си има деца, което е много повече от съдбата на дама с котки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


              Прав си.

              Възможно е жената да преглътне обидата, все пак имат две деца и ако го обича, ще му прости.

              Обаче, понякога нещата не са каквито изглеждат, и много камъчета, като се съберат и обръщат каруцата.

              Моето мнение като мъж е, че един мъж може да хойка, но нека е перфектен съпруг и баща, да дава пари, да се грижи, да гледа семейството си добре, пък нека и на него да му е хубаво като иска разнообразие,
              Тя ще може ли да се праска за разнообразие с други, ако домът ти е подреден, всичко сготвено, изпрано, изгладено, децата гледани, нахранени и т.н., държи се супер, не те излага, като сте заедно и навън, пуска ти като ти е кеф (с малки изключения де, няма как иначе ), абе, чувстваш се ок ти лично в дома си и навън с нея?
              Last edited by Kildirim_Bei; 16.09.2020, 15:20.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Евго, не ми е работа да те съветвам. Понякога се сещам нещо, както в случая. Разказват ти разни случки и впечатления...
                Регистрирам реакциите ти, като приемам, че си откровен (както винаги)...

                В конкретния случай ти не търсиш решението на ситуацията през нейните усещания - на майката, родила двете ИМ деца.

                Мисля, че на нея не би й било трудно да намери друг "мачо", но, коя е причината, за да търси другия - според мен от тук трябва да тръгват твоите мисли към продължението на казуса... Той е сгафил. Възможно е и тя да беше сгафила.... Доколко е редно да се търси прошка? Редно ли е изобщо това?

                Колегата ти подсказва за "кацналото птиченце на рамото му", но ти си знаеш: тя ще намери друг мачо... Не е така лесна "подмяната", ако се замислиш (виж себе си) . Взаимоотношенията се градят с години!

                Мисля, че има начин да промениш нещо в своите - подход и отношение към събитията... (ДАМИТЕ СЛЕДЯТ И ТОВА!)... Често не разполагаме с подробности от взаимоотношения, усещания, реакции в определени ситуации... Ти сам гледаш много филми и четеш много книги - знаеш, че шаблон във взаимоотношенията няма и всичко е въпрос на тълкуване и това трябва да е вариант за поглед от повече от една страна (нашата)...

                Все пак - без препоръки!

                Прав си.

                Възможно е жената да преглътне обидата, все пак имат две деца и ако го обича, ще му прости.

                Обаче, понякога нещата не са каквито изглеждат, и много камъчета, като се съберат и обръщат каруцата.

                Моето мнение като мъж е, че един мъж може да хойка, но нека е перфектен съпруг и баща, да дава пари, да се грижи, да гледа семейството си добре, пък нека и на него да му е хубаво като иска разнообразие,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

                  Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

                  И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

                  Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

                  Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,


                  Казала ти е че си евтин. Ти си потвърдил. Е как да стане?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.

                    Евго, не ми е работа да те съветвам. Понякога се сещам нещо, както в случая. Разказват ти разни случки и впечатления...
                    Регистрирам реакциите ти, като приемам, че си откровен (както винаги)...

                    В конкретния случай ти не търсиш решението на ситуацията през нейните усещания - на майката, родила двете ИМ деца.

                    Мисля, че на нея не би й било трудно да намери друг "мачо", но, коя е причината, за да търси другия - според мен от тук трябва да тръгват твоите мисли към продължението на казуса... Той е сгафил. Възможно е и тя да беше сгафила.... Доколко е редно да се търси прошка? Редно ли е изобщо това?

                    Колегата ти подсказва за "кацналото птиченце на рамото му", но ти си знаеш: тя ще намери друг мачо... Не е така лесна "подмяната", ако се замислиш (виж себе си) . Взаимоотношенията се градят с години!

                    Мисля, че има начин да промениш нещо в своите - подход и отношение към събитията... (ДАМИТЕ СЛЕДЯТ И ТОВА!)... Често не разполагаме с подробности от взаимоотношения, усещания, реакции в определени ситуации... Ти сам гледаш много филми и четеш много книги - знаеш, че шаблон във взаимоотношенията няма и всичко е въпрос на тълкуване и това трябва да е вариант за поглед от повече от една страна (нашата)...

                    Все пак - без препоръки!

                    Коментар


                    • Кво стаа туканка, брее....?
                      Кобилкина до Кобилк(ин)а....
                      Жребец до жр(ебец)а.....

                      Карайте го по накратко - чухме се, видяхме се, тръгнахме в различни посоки или изиграхме " Последно танго в Париж"....

                      Май приказките вървят към Тийнпроблемите.....



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.
                        Ти направо ме уби... Първо, представи си, как ще го преживее (оня е виновен отвсякъде), второ - знаеш ли, че жена с ремарке, още повече - с две, хич няма да й е лесно да гепи следващия мачо. Не е невъзможно, но е вери хард мишън.
                        В този контекст признавам една позната адвокатка, дето ме възхити здраво. Омъжва се явно за ученическа любов. Дете, развод. Омъжва се втори път. Дете, развод. И накрая се омъжи за трети - две деца от него. 4 деца от трима мъже. Евалла! И си бачка, и е ок, и всичко си има.
                        Така се прави, Евго! Невър евър гив ап
                        Скачаш с главата в торбата (направи си предбрачен договор, ако искаш да не те обезкости яко, за всеки случай, щото ти си много внимателен), ако не стане работата, развод и следващата.
                        И ще ти кажа, по-добре разведен, отколкото ерген на години (освен, ако не си милионер и повече вече). Нормално е да си каже жената, Абе тоя някоя го е взела, начи може и да стане работата.... (тва важи и за жените, между другото).
                        Друго си е да поживееш с някой, не само по вили, ресторанти и тва-онова. Компромиси, жертви, скандалчета, ред, свикваш с двете страни на медала, то не е само еване, цветя и рози.
                        Last edited by Kildirim_Bei; 16.09.2020, 15:12.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

                          Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

                          И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

                          Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

                          Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Ето ти две истории за жени, копие на твоите случаи 2) и 3):

                            2) Мадамата работи прилична работа, има си жилище. Харесва некъв, прибира го у тях да живеят заедно. Ама оня имал некви кредити, взел да го позакъсва. Тя взела да му дава кинти, оня обещава, че ще се оправят нещата, ще й ги върне и т.н. Да, ама не. На нея взело да й писва от думи, и спряла да му дава кинти. След седмица пича се изнесъл, естествено нищо не й дал. Тутто финито.

                            3) Мадамата бачка ръководител отдел в международна компания в Софето. Не е първа красавица, но не е за изхвърляне. Яко кинти, ама и яко бачкане, командировки и обучение. Няма време за личен живот. Среща некъв пич, няма образования и прилични доходи. Ама много хубав, спортува от дълги години, прилича на готин културист и билдър. Абе, за нея е като трофей, както за некой като теб, ако забие нещо 20-годишно и готино. Жени се директно за него, деца иска, пък срока на годност изтича. Плаща му всички сметки, купува му всичко, намерила му неква работа, колкото да не казва, че е безработен и жена му го издържа. Роди му две деца. Тоя намерил и праскал неква секретарка, може от скука и безделие да е станало, не знам, после мадамата разбра и се депресира яко, не знам дали са заедно още, може да го е изхвърлила вече.

                            Неблагодарна работа, общо взето, и в двата случая. То бива да си балък, ама като ти е кацнало птиченцето на рамото, трябва да се усетиш.
                            Номер 3 не е толкова лошо. Родила е 2 деца от хубав бик, , тя ако реши, ще си намери друг мачо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Евго братле обещах да ти опиша аз например как съм постъпвал с мадамите преди да се оженя. Поувлякох се в писането щото си спомнях различни случки с мацки и малко дълго излезе, но ще ме прощаваш

                              Ся требва да си с нагласата че всичко което искаш е да подариш приятни усещания и приятни емоции на момичето. Твоите сексуални желания са без никакво значение за нея и изобщо няма да ги споменаваш. Мадамата не се интересува дали ти се прави секс или откога не си правил секс и прочие. Всичко което има значение е кое е приятно на момичето и какво обича тя да прави и как обича да го прави и прочие. Именно натам требва да насочиш разговора. Запомни ли ??

                              На момичетата требва постоянно да им приказваш. Мадамата се вкарва в леглото основно с действия впрочем, но затуй после. Нема значение толкова това което казваш, важното е как го казваш. Требва да поддържаш жив разговора. Жените не гледат толкова кви работи приказваш. Гледат дали си облечен модно кат част от лайфстайла,, дали си самоуверен в себе си, дали имаш излъчване на мъжкар, дали си забавен, дали имаш вид на човек който разполага с пари. След това требва да започнеш разговор, да я бъзикаш и да пускаш лафове постоянно, за да я разсмиваш. Пробваш я на кво върви, пускаш ако требва тъп кръчмарски или офисен хумор, разказваш готини вицове и тай нататък. Ако я накараш да започне да се смее начи си свършил половината работа. Другия елемент е близкия физически контакт – да я докосваш леко и небрежно уж докато й говориш, да скъсиш дистанцията, да си я прегърнал през кръста, да й говориш на ухото. Требва през цялото време да си пич и изрод и да не те еве. Хем да си много самоуверен и нахален, хем да я разсмиваш постоянно. Требва да си много нахален. Изключително нахален требва да бъдеш. Чак малко да се засрамиш от себе си колко нахален си Требва да си нахален обаче требва да си и много наблюдателен тоест дали това което правиш й е приятно. Не се интересуваш от това което казва.

                              В същото време правиш и сближаване – задаваш й некои въпроси за нея, казваш некой работи за себе си. Поддържаш лек и неангажиращ и жив разговор. Ако е приказлива – оставяш я нея да приказва, ти само слушаш с интерес, кимаш, повтаряш това което е казала с други, с твои думи, изместваш към приятни емоции (хареса ли ти, обичаш ли да го правиш това нещо и т.н.) Казваш че и ти също…. еди кво си за същото нещо и ти го харесваш или и ти си имал една случка дето и ти…. Ако е мълчалива – предимно разказваш разни интересни и забавни историйки за себе си. Вметваш къв готин пич си обаче не го изтъкваш директно, понеже жените много усещат кога се хвалиш и се надуваш и кога си просто готин пич и го раздаваш небрежно. Много много нема да се впечатляваш от работите. Тя разправя – най- много да кажеш, че това нищо не е, а при мене пък…. еди кво си. Разни такива работи.

                              После кат се отпусне момичето и като вече и е приятно с тебе и требва да прогресираш. Ако не прогресираш по-нататък на момичето ще спре да й е интересно и ще каже че трябва да си ходи и няма да можеш да я вкараш в леглото. Значи требва да почнеш да се бъзикаш и на по-сексуални теми. Целта при това бъзикане е да изкараш нея нимфоманка и разгонена и че тя иска да прави секс с тебе, а не ти с нея, схвана ли ?? Приказваш й как обича да прави секс, за големи пениси й приказваш примерно такива неща. През цялото време следиш и реакциите й. Ако усетиш че ръсиш нещо дет не й харесва – веднага спираш с тези глупости и изместваш темата, ако може даже преди да се е усетила и приказваш нещо по-невинно и най- вече забавно.

                              Между другото никога нема да използваш мръсни и вулгарни думи др. такива пред мадамите. Те момичетата много мразят да им казват, че са леки мацки демек думата с К. На момичетата просто им се прави секс обаче ако си легнат с първия веднага ги обявяват за думата с К. Затова й казваш нещо от сорта че трябва да прави това което й е приятно и толкоз.

                              Кат ти каже „не е хубаво да правим това” казваш „да, абсолютно си права, не е хубаво” и продължаваш там с бъркането в гащичките или под блузката или квото там правиш Следиш само реакциите на тялото й. Ако усещаш че това което й правиш й харесва – продължаваш смело напред без да обръщаш внимание на думите й. Ако обаче ти каже да спреш и усетиш, че тялото й се напряга и вземе да става кофти ситуацията – спираш веднага с всичките работи и се обръщаш на 180 градуса. Примерно ако си я закарал в вас и тя вземе да ти се дърпа – спираш да я натискаш, забравяш за нея я и си наливаш едно питие и си пускаш телевизора да гледаш мач или некой тъп филм, а на нея нула внимание. Жените много мразят така и направо откачат. След малко сама ще дойде и ще почне да ти се натиска. Ти обаче ще си твърд пич и ще се правиш че не те еве. И момичето като се настърви съвсем и ти тогава ще се обърнеш и ще я гепиш пак и този път вече няма мърдане брат….. Кат бех млад дихател имах такъв случай брат, пускам си филма, пия си бирата, на нея 0 внимание, оная се направи на важна и обидена взе си чантата и се изнесе. След 5 мин позвъни на вратата Не, не, не носеше бутилка вино и кутийка презервативи и тубичка вазелин…. Хехехе…. Просто се беше кротнала и гледаше мило и жално кат теленце

                              Връщам се на момента, че по некое време ще усетиш кога е назрял момента да я натиснеш. Ако видиш че гръбнака й не е строго вертикално изправен ами е наклонен към тебе, ако няма разни нейни приятелки които да ви притесняват, тогава …. тогава ще се приближиш по плътно към нея и ще си почнеш там с по-интимен контакт. Прегърнал си я през рамото, ръката ти на коляното, докато й слушаш с жив интерес глупостите които разправя. Много е важно да й отвличаш вниманието от ръцете си като я забаламосваш с разговора. Начи требва така да си я прегърнал, все едно че тя ти е приятелка или жена от 5 години най- малко и вече толкова си я евал че вече направо не ти се еве от нея, по-интересно ти е да си приказвате, макар че пак ти е приятно да си я прегърнал така. Ей по този начин трябва да си я хванал. И по-нататък може да поразгледаш синджирчето на врата й колко е интересно и после зарязваш приказките и почваш да я целуваш. И трябва да си упорит ама много упорит. Ако е очевидно че й харесва, обаче прави опити да се дърпа – да не те еве, продължаваш смело, малко остава до финала ….

                              Забравих да кажа че отначало разговора е на по- несексуални теми – с кво се занимава, кво обича да прави, къде ходи на дискотеки или в кои клубове, кво обича да яде разни такива работи. Любимата тема на всички жени е за тях самите. Харесва им защото искат да бъдат забелязвани, а за една жена вниманието е всичко. Всяка жена иска да бъде специална ама много специална и ти требва да й го покажеш и демонстрираш това отношение към нея. Покажи й че тя е единствена за теб в заведението, в града, в света и в цялата вселена и е единствената в твоя живот …..

                              Щях да забравя най- важното. Жените през цялото време ще гледат да си играят игрички с тебе и ще проверяват дали си държиш на твоето и дали си Мъж или мъжленце демек патка. Ще ти задават въпроси на които не си длъжен да им отговаряш или ще те карат да правиш работи за тях, които не им се полагат, ще те провокират или ще гледат да те изиграят и пързулнат по некакъв начин. Ще се опитва тя да командва парада. Требва обаче да си твърд и хем да я бъзикаш за тая работа, хем да не й даваш квото иска и да я дразниш, хем да стане ясно че каквото кажеш Ти, това ще става, ясно ?. Можеш да я вкараш в кревата само ако тя има уважение към тебе. Трябва ти да си Мъжа, а пък тя да е жената. Не требва да става обратното Чрез разните въпроси и тестове жените ти правят проверка. На тях им се еве от мъж, и ако си долу-горе свестен ще им се еве от тебе значи. Требва обаче да те проверят дали отговаряш на минималните им изисквания, за да преспят с тебе. Дали ще правиш това което тя иска или ще си Мъж. Дали ще можеш да й оправиш кривото настроение и да я разсмееш. Дали ще можеш да станеш близък с нея. Ако успееш да се справиш с тези работи, значи имаш зелена светлина и да я наевеш. Има и много други неща които трябва да се знаят. Тия са по-важните за които се сещам.

                              Естествено с зряла и улегнала жена на 35 + годинки трудно ще постигнеш това, което ти изприказвах. Това пък изобщо не се отнася за сериозно обвързаните жени и семейните такива без значение от възрастта им. Мисълта ми бе за свободните мацки на по 25 - 30 години и за жените със страшно ниско самочувствие. А те са страшно много такива вервай ме братле. Глеаш я красива, наточена, модно облечена и тъй като най- добрата защита е нападението и затуй тръгва с уж супер високо самочувствие, глеа те надменно, присвива очи кат ти говори и прочие, но всъщност психически и емоционално е адски смачкана и сдухана, самочувствие 0 (нула). Но туй вече е друг разговор.
                              Мерси за подробния анализ. Трябва да отвориш бюро за съвети към необвързани,

                              Преди 19г. бях младо студентче и си бях намерил работа (part ime job) при един чичо, собственик на вестник, който май вече не излиза. Чичото имаше син на моите години и беше малко похотлив.

                              И ми вика: "Виждам, че си високо и хубаво момче. Имаш ли си приятелка." Казах му, че нямам. А той: "Трябва повече да им настояваш."

                              Наистина жените на 35-40г са улегнали, хитри, но и са вече последен влак. Тя като не е била с мъж от години, допуска трудно и много често си остава стара мома. Аз също гледам езика на тялото и по време на срещата ми става ясно накъде вървят нещата.

                              Много ми беше неприятно онази с Аудито е излязла с мен, аз й нося подарък, плащам сметката, а тя обръща внимание на сервитьора в сладоледената къща и блее насам натам, а не насочва вниманието си към мен. По невербалния й език усетих, че вероятно няма да стане нищо. И към края на срещата ми вика, може да се отбием в един хубав и скъп ресторант наблизо. Аз се направих, че не съм я чул. И така,



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                                Винаги е било така, Вселенските закони не напразно се наричат Вселенски. Който може да разбере, че емоциите са енергия в движение, и че макар и невидими, енергийните вибрации, се отразяват в нас като огледало, той би бил един мъдър щастливец.

                                Не бях чувал една дума, която използваш и, която много ми допадна: прелестотворение!

                                Благодаря за нея!

                                Когато човек изгледа внимателно валса, вижда това прелестотворение в красивите движения на много от танцуващите дами!

                                : )

                                Коментар

                                Working...
                                X