IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Йок. Уплаши се, че ще му поискам жълт диамант, пък германките дават гратис. Той е уреден отвсякъде. Не разбрах защо му предизвиках главобол.

    Пък на него няма да му искам жълт диамант. Оплете се в позиционирането човека

    Май си прав. Не е бил в настроение за ласки .
    Не я знам играта на жълти камъчета тук? Диамантчета само на годежен пръстен, традицията повелява

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ама аз не ги искам от всеки срещнат мъжки индивид. Това си ни е закачка с Раттен. Крети се намеси в чужди търговски преговори. Е те така стават недоразуменията. Селективна съм си аз
      Явно не съм била запозната с предисловието. Но поне се появи едни отговор на въпроса, какво искат жените. Камъчета.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Селена, само при тангото е допустима стъпка назад. Като си рекла жълти диаманти, няма да се отказваш.

        Преди години аз така си попълних колекцията от зелени камъчета. Един див пират ми ги носеше след всяко плаване и обир на различни търговски кораби
        Ама аз не ги искам от всеки срещнат мъжки индивид. Това си ни е закачка с Раттен. Крети се намеси в чужди търговски преговори. Е те така стават недоразуменията. Селективна съм си аз

        пп благородно завиждам за зелените камъчета.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Йок. Уплаши се, че ще му поискам жълт диамант, пък германките дават гратис. Той е уреден отвсякъде. Не разбрах защо му предизвиках главобол.

          Пък на него няма да му искам жълт диамант. Оплете се в позиционирането човека

          Май си прав. Не е бил в настроение за ласки .
          Селена, само при тангото е допустима стъпка назад. Като си рекла жълти диаманти, няма да се отказваш.

          Преди години аз така си попълних колекцията от зелени камъчета. Един див пират ми ги носеше след всяко плаване и обир на различни търговски кораби
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            кретенчо по-скоро имаше предвид, че не е в настроение за ласки.
            Йок. Уплаши се, че ще му поискам жълт диамант, пък германките дават гратис. Той е уреден отвсякъде. Не разбрах защо му предизвиках главобол.

            Пък на него няма да му искам жълт диамант. Оплете се в позиционирането човека

            Май си прав. Не е бил в настроение за ласки .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              кретенчо по-скоро имаше предвид, че не е в настроение за ласки.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                каква зодия си, момче?
                май имаме един и същ подход.
                Риби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Ясно е, че ще съжаляваме, ако и нещата да се подредят, както сме желали, но пък е станало, както сме желали...
                  Почнем ли да търсим гаранции - нещата не се случват. В това няма нищо лошо, разбира се...
                  Това което го говориш го правят само жените във Швеция и Холандия, open mind women, нямат скрупули, не е безразборно де.
                  Русия върви по техния път.
                  Е, де, забравих Украйна, ама там много СПИН върлува.
                  Иначе, целомъдрието и страха си царят по света, за добро е май.
                  Last edited by hazard; 13.09.2020, 23:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Кфо пак искаш бре? Я вземи дай нещо, то само искам искам - заболя ме главата вече от претенции!
                    https://www.google.es/search?q=aspir...PSBvQlMM2_zbkM
                    Last edited by Selena; 13.09.2020, 23:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      не, не мисля, влез в главата на жена да видиш, че не е така,
                      за мъжете може е и да е като здрависване,
                      но жената ще помисли 100-пъти в предвид от дискредитиране, попадане на психопат, дали е перспективен за повече от една среща, чувството за прецакване.
                      Жената има нужда от причина да направи нещо (секс в случая), мъжа има нужда от място.

                      Според мен една дама не би мислила толкова, ако интуитивно усеща, че има някакви пропуски в живота си. Условието /вероятно/ е поне това: да е продължително време разочарована от нечие отношение. Ако го има това разочарование - не мисля, че би се страхувала от дискредитиране. Т.е. - тя трябва да е наясно - на първо място - със себе си: поема ли риска от "дискредитиране"- което си е някакво въображаемо усещане.

                      Чувството за прецакване - след срещата с някакъв хипотетичен бъдещ познат - не е ли по-маловажно от истинското прецакване, което съществува в досегашният живот на дамата, щом като тя търси нова връзка? Какво означава това - някой да бъде прецакан? Не желаем да сме прецакани - дистанцираме се от прецакващите. Ама, как да ги познаем? Никак! Всеки използва някак някого, като се опитва да му даде по-малко от себе си! Другото определяме като "глупост"...

                      Попадането на психопат е същото, а в някои случаи е за предпочитане, пред попадането на невротичка... Последният случай може да продължи с години...

                      Дали някой е перспективен за повече от една среща? Кой може да гарантира нещо в тая посока? Затова нещата се случват в по-младата възраст - импулсивно. Човек си представя, че е влюбен..., че мисли като друг..., че гледат в една посока...

                      Всеки случай е уникален. Дали пък не трябва - хората да сме малко по-луди? И по-радикални в решенията си - също. Ясно е, че ще съжаляваме, ако и нещата да се подредят, както сме желали, но пък е станало, както сме желали...

                      Почнем ли да търсим гаранции - нещата не се случват. В това няма нищо лошо, разбира се...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Франсета Квото срещнеш, дискриминацията е забранена със закон.

                        Инак като те чета, явно си изглеждал като подплашен заек и са се чудили защо не си правилно облечен по-скоро. Инак някоя ако поиска, ще ти я нахлузи без много пазарлъци - поне недомлъвки няма в цялото шоу.
                        да, явно така съм изглеждал...
                        по техните критерии може и да не съм бил подходящо облечен, де.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          За теб е загадка, защото си с БГ - мисленето как да се изтъргуваш
                          Жените си правят секс та дрънкат, нужно е само човек да си е дискретен. Никой на никого не лепи етикети, освен ако е женен/омъжена за хойкащия разбира се. Аз тук параграф 22 не виждам.
                          Ти в секса си от странаъа на булката...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение



                            Искам си ги пък . Крети вече ме е как беше “декодирал”.

                            Лека и на теб.
                            Кфо пак искаш бре? Я вземи дай нещо, то само искам искам - заболя ме главата вече от претенции!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              заинтригува ме.
                              за немкини ли става дума?

                              бех от ония дни по германия, последния ден уцелих някакво мероприятие с техните велурени гащи и баварски носии.
                              обрах няколко втренчени погледа от тия с престилките, но си викам:
                              е - ба ги и фройлените, не съм в настроение, ма некоя може и да изкара късмет.
                              обаче, утре със сигурност ще се похвали....
                              и им го спестих.
                              Франсета Квото срещнеш, дискриминацията е забранена със закон.

                              Инак като те чета, явно си изглеждал като подплашен заек и са се чудили защо не си правилно облечен по-скоро. Инак някоя ако поиска, ще ти я нахлузи без много пазарлъци - поне недомлъвки няма в цялото шоу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                И за какво ѝ е на жената “неангажиращ секс” за мен лично си остава космическа загадка. Ще се подложи една жена на поне два риска с някой, който утре няма да я познава?

                                Това пише в 99% от интернетните обяви на интернетните донжуани.

                                И да не забравим, ако все пак АКО тя се съгласи на “неангажиращ секс” буквално на следващата утрин ще ѝ лепнат етикет “откровена к-ва”. Иначе се опищява орталъка от вопли защо жената не желае подобен секс. Параграф 22.
                                Срещал съм на едно място сложния възел - жената и неангажиращият секс. Това е баладата - "Баба дала на войника". Едва ли става дума за нещо друго като любов, уважение и пасионарна страст. Просто са се засекли мераците в някакво заседнало сечение на времето. А меракът е в основата на живота, останалото е литературни одежди.

                                Коментар

                                Working...
                                X