IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Пита, щото иска да е информиран. Май не се очертава като рисков играч.
    Наздраве!
    Кат му чекна правописа и ... уйде коня у ряката ... и той си го знае Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Гледам в нето хубаво време ще хвана. В тога, пък под тогата .... много взе да питаш
      Пита, щото иска да е информиран. Май не се очертава като рисков играч.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Библиотекарките и полицайките също са класика.
        От друга страна и тогата звучи като интересна опция.
        Все пак сините престилки на съучиничките също бяха са класика. Из филма ,,Вчера,, за по младото поколение.
        Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 20:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък
          Всеки има своите проблеми! Не си единствена с майка - авторитарен тип! Да не ти пука!
          Едно гадже от студентските години има такава майка! 30 години по-късно - майка й не се е променила! Няма страшно! Това е част от Живота! Грижи се за семейството - ти усещаш нещата и можеш по принцип - всичко!

          Здраве и успехи!
          ​​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Определено правистките и медицинските сестри има с кво да се похвалят. А учителките са си класика просто трябва да се върнем някъде в тинейджерството.
            Библиотекарките и полицайките също са класика.
            От друга страна и тогата звучи като интересна опция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Това е интересно: колко пъти, в интимна обстановка дамата ти е правила проверка на правописа, след което те е изпращала в къщи, недоволен и не те е "огрявало"?

              Да не би да имаш фобия, останала от някоя учителка?

              Ако с учителките не ти върви - обръщай повече внимание на медицинските сестри - с белите мантички, с инжекция в ръка..
              Определено правистките и медицинските сестри има с кво да се похвалят. А учителките са си просто класика , трябва да се върнем някъде в тинейджерството.

              Наздраве.
              Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък
                Мис ... преди 2 -3 дена в темата NYSE ти написах кратичък пост с 1 надпис от табела от времето на Социализма с мисъл на другаря Тодор Живков, прочете ли го ? Той беше адресиран конкретно за теб. Не случайно ти го написах и постнах снимка, ако си го прочела мисли върху тази мисъл, сериозно ти говоря това, не си нито карък нито ялов калитко и не се подценявай, имаш огромен потенциал, просто почвай вече да правиш това което пише на табелата ... чуваш ли ме момиче ?

                С най- добри и искрени чувства
                Last edited by Асо Пика; 19.09.2020, 19:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

                  А наздраве.

                  Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.

                  Това е интересно: колко пъти, в интимна обстановка дамата ти е правила проверка на правописа, след което те е изпращала в къщи, недоволен и не те е "огрявало"?

                  Да не би да имаш фобия, останала от някоя учителка?

                  Ако с учителките не ти върви - обръщай повече внимание на медицинските сестри - с белите мантички, с инжекция в ръка..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Щастлива ли си.
                    Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

                      А наздраве.

                      Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.
                      Щом си подгрял ето ти тука една класика https://youtu.be/bBMDSyLSvLo

                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        Мили момичета не се омъжвайте за чужденци, изберете българите

                        ПОДКРЕПЕТЕ РОДНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ !!!
                        Па то аз мойте така съм ги побългарила, че вече е все тая.
                        Last edited by Selena; 19.09.2020, 19:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          А ти?
                          Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

                          А наздраве.

                          Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.
                          Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Кажи къде се позиоционираш у София или в Стара Загора.
                            А за дрехите. Основно са да установяват статута или да подхранват въображението. Ти как ще си в тога или с жартиери.
                            Гледам в нето хубаво време ще хвана. В тога, пък под тогата .... много взе да питаш
                            Last edited by Selena; 19.09.2020, 19:25.

                            Коментар


                            • Мили момичета не се омъжвайте за чужденци, изберете българите

                              ПОДКРЕПЕТЕ РОДНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Щастлива ли си.
                                А ти?

                                Коментар

                                Working...
                                X