IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Тънимъни да ти кажа честно не е на подсъзнателно ниво а най съзнателно.Токчетата и роклите са последното което гледаме.Вчера казах гледаме задник цици дупе крака лице и решаваме на мига искаме или не...Гримовве рокли токчета червила нанайси
    Пеше, хайде аз да ти се облека с джинси, да си сложа отгоре един суичър с два номера по-голям и да обуя кубинките, па да видим дали съзнателно или подсъзнателно ще разбереш иска ли ти се или не ти се иска. Щото няма да видиш ни дупе, ни цици, ни крака ...
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Да, и с хора съм го правил, ако за това питаш...
      Наздраве!
      Нали знаеш, че обичам да съм информиране Да не станат някакви грешки из навалицата.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Леле Пеше, и ти ме разсмиваш. То вярно, че искате да ни чукате, ама на подсъзнателно ниво се заглеждате у релефа ни. Това ви е останало от кроманьонците или от неандерталците. А може още и от австралопитеките - они от външния вид на жената са правели заключение, може ли тя да забременее, износи и роди дете.
        Наздраве!
        Тънимъни да ти кажа честно не е на подсъзнателно ниво а най съзнателно.Токчетата и роклите са последното което гледаме.Вчера казах гледаме задник цици дупе крака лице и решаваме на мига искаме или не...Гримовве рокли токчета червила нанайси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Това прозвуча доста уверено. Предполагам, че имаш необходимата база за сравнение
          Наздраве!
          Да, и с хора съм го правил, ако за това питаш...
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Освен това и маймуните Бонобо, както и делфините.
            Така или иначе, няма причина да се оплакваме...

            П.С. Все пак с хора е по-приятно
            Това прозвуча доста уверено. Предполагам, че имаш необходимата база за сравнение
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Освен човека, има още едно животно, което изпитва подобно удоволствие от секса, готово на безразборен секс и това е магарето.
              Освен това и маймуните Бонобо, както и делфините.
              Така или иначе, няма причина да се оплакваме...

              П.С. Все пак с хора е по-приятно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                И идея си нямам защо господ е създал каквото и да било. Но от мен да знаеш - господ и еволюция не могат да същестуват в едно изречение. Лични си че ти куцат познанията по биология, червея не се къса на две и не се дели, това да не ти е едноклетъчно, червеите правят секс, можеш ли да си представиш!

                Не, баща ми не е изгонил майка ми, но тя от своя страна нито за момент не е спряла да изпълнява задълженията си на жена - да бъде домакиня, да чисти, готви, да се грижи за него когато е болен и т.н. Но все пак и тя е жена като всички останали нищо по различно - манипулациите са ѝ прозрачни. Виж, въпроса дали баща ми е щастлив е съвсем друг, и отговорът е НЕ, не е. Как да е щастлив мъж, който не е сексуално задоволен?

                И затова пиша тук в темата, за секса се говори като нещо "свято" с някакви недоблъвки, все едно е нещо мръсно, гадно, тайно и изкючително ценно. Ами не е, чукането е най-обикновена физическа нужда - точно както яденето, пиенето и всичко останало. 90% от пишещите дори не смеят да напишат думата секс, чукане, ебане, цици, путка или каквото и да било без да изпитат неудобство...... защото "не е правилно". А целият свят се върти около Вагината, не виждам причина защо мъжете го отричат. Няма нищо лошои в това да имаш желание, да имаш нагон, да изпитваш възбуда от една жена. Нищо! Лошото е когато го криеш, когато го отричаш че не може да е така, че не е правилно. Да, мисленето ми е като на първобитен човек, искам да съм сит, наспан, да прасна някоя момичка и да си почивам на спокойствие. Искам да съм щастлив, представяш ли си?
                Освен човека, има още едно животно, което изпитва подобно удоволствие от секса, готово на безразборен секс и това е магарето. Другите животни го правят за оцеляване на рода в съответен период. Сега дали господ се е измайтапил с човека и магарето, ако ги е направил така зависими към съответната манипулация, че за някои да е смисъл в живота ...- Божа работа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  В началото на 40-те настъпва период на равносметка и ревизия на ценностната система. Ако човек не си е намерил половинката дотогава, много вероятно е да се окаже, че я търси на погрешния бряг. Но както и да е, важното е хората да са щастливи...
                  В днешно време хората се женят късно, и няма стабилни и хармонични бракове. Ние сме писали за тези неща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Леле Пеше, и ти ме разсмиваш. То вярно, че искате да ни чукате, ама на подсъзнателно ниво се заглеждате у релефа ни. Това ви е останало от кроманьонците или от неандерталците. А може още и от австралопитеките - они от външния вид на жената са правели заключение, може ли тя да забременее, износи и роди дете.
                    Наздраве!
                    Може малко грубичко да прозвучи, ама се замислих над казуса...да вземем, например някой от по-оялите се от горните групи...

                    И той - както се казва - чел твоята теория (човека)..., дето се казва - от едно място сте черпили знанията...

                    Абе - случва се да качи някое килограмче човека... (това са началните условия на нашия)...

                    Да де, ама той днес е сит и доволен... Лежи си така, доволен, ама нещо се поразмърдало по мъжкото му телосложение...

                    В отговор - той взел, че се втренчил в цели две ... женски (пред него)... Огледал ги добре и погледът му спрял точно върху оная - дето казваш ти "способната да износи и роди дете"...

                    И нашият, взел да се надига, с прикован поглед в тая, дето щяла (според него) - да забременее...

                    Обаче, таА - по погледа му усетила, че той не ще да й мисли доброто..., казано иначе -днес нещо не била на кеф (познати състояния от време оно!)...

                    Та, она излетЕла със скорост, близка до тая - на светлината...

                    Втората (дама) останала на мястото си... Не изглеждала толкова, колкото отдалечаваща та се - годна да износи дете..., но пък - нашият - с един поглед преценил, че... и ракът е риба! (лаф, останал оттогава)...

                    Тук обаче свършил камъкът и летописецът не можал да довърши историята върху него...

                    И аз се зачудих, раздвоен - дали нашият праотец е погнал оная, която била вече някъде, около хоризонта, или се е примирил с другата?

                    Сложен казус!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Тънъмънчева разсмиваш ме.Роклята и токчетата не подчертават репродуктивните способности на една жена а мозъчните...В повечето случаи един мъж иска да чука една жена без да ползва репродуктивните и възможности..Както казваш ти наздраве
                      Леле Пеше, и ти ме разсмиваш. То вярно, че искате да ни чукате, ама на подсъзнателно ниво се заглеждате у релефа ни. Това ви е останало от кроманьонците или от неандерталците. А може още и от австралопитеките - они от външния вид на жената са правели заключение, може ли тя да забременее, износи и роди дете.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                        ужас.
                        каква е тая педалска тема.
                        ...
                        В началото на 40-те настъпва период на равносметка и ревизия на ценностната система. Ако човек не си е намерил половинката дотогава, много вероятно е да се окаже, че я търси на погрешния бряг. Но както и да е, важното е хората да са щастливи...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Най-обичам да водя преговори и да сключвам договори с мъже, притежаващи твоят начин на мислене. Преживявам обличането на рокля и обуването на обувки с висок ток, които подчертават на репрудоктивните ми способности и карат господата да забравят, че имам две висши образования, едно тесте със сертификати и лицензи, както и богат професионален опит. Логиката, лоялността, разумът и разни други неща от мъжкия свят отиват в небитието.

                          А после четат договорите и споразуменията, които те сами са подписали и ми питат откъде се взеха тези клаузи. Обаче, когато по време на преговори се чудиш дали номера на сутиена е В или С, каква е дължината на бедрото или обиколката на глезена на срещу стоящия преговарящ, рискът да сключиш неизгоден договор и твърде голям

                          Не ви е лесно и на вас с нас, уважаеми господа.
                          Наздраве!
                          Тънъмънчева разсмиваш ме.Роклята и токчетата не подчертават репродуктивните способности на една жена а мозъчните...В повечето случаи един мъж иска да чука една жена без да ползва репродуктивните и възможности..Както казваш ти наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            А пък аз си представям Репрезентативния като корав мъжага, на 40г, с BMW, който се интересува да е добре и често сексуално задоволен.

                            Със собствено жилище, подредено по мъжки и през свободното време катери планините и понякога пие с мъже и обикаля провинцията или блъска във фитнеса,
                            ужас.
                            каква е тая педалска тема.
                            още малко и ще му го боднеш
                            през монитора.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Те понякога тези с този вид се превръщат в серийни убийци на жени, нещо като Jack the ripper
                              само ако жените много ги отритнат.
                              иначе стават счетоводители.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah

                                И идея си нямам защо господ е създал каквото и да било. Но от мен да знаеш - господ и еволюция не могат да същестуват в едно изречение. Лични си че ти куцат познанията по биология, червея не се къса на две и не се дели, това да не ти е едноклетъчно, червеите правят секс, можеш ли да си представиш!

                                Не, баща ми не е изгонил майка ми, но тя от своя страна нито за момент не е спряла да изпълнява задълженията си на жена - да бъде домакиня, да чисти, готви, да се грижи за него когато е болен и т.н. Но все пак и тя е жена като всички останали нищо по различно - манипулациите са ѝ прозрачни. Виж, въпроса дали баща ми е щастлив е съвсем друг, и отговорът е НЕ, не е. Как да е щастлив мъж, който не е сексуално задоволен?

                                И затова пиша тук в темата, за секса се говори като нещо "свято" с някакви недоблъвки, все едно е нещо мръсно, гадно, тайно и изкючително ценно. Ами не е, чукането е най-обикновена физическа нужда - точно както яденето, пиенето и всичко останало. 90% от пишещите дори не смеят да напишат думата секс, чукане, ебане, цици, путка или каквото и да било без да изпитат неудобство...... защото "не е правилно". А целият свят се върти около Вагината, не виждам причина защо мъжете го отричат. Няма нищо лошои в това да имаш желание, да имаш нагон, да изпитваш възбуда от една жена. Нищо! Лошото е когато го криеш, когато го отричаш че не може да е така, че не е правилно. Да, мисленето ми е като на първобитен човек, искам да съм сит, наспан, да прасна някоя момичка и да си почивам на спокойствие. Искам да съм щастлив, представяш ли си?
                                След една определена възраст мъжът и жената живеят ........... като братче и сестриче,

                                Last edited by Evgo; 01.10.2020, 17:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X