IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Ако пък знаеш и как се топват във врящата вода разточените кори - за т.нар. Макарина - нямаш цена!
    Зная, че нямаш понятие за какво ти говоря, но до след 10-12 месеца трябва да си научила как се прави - за кафето ми е думата -с Макарина...

    Иначе ще си пиеш кафето с Имхотеп... ...,не че е лошо момчето, ама сега си има друга любов... (Започва с К и завършва на А...) Пак не ти пречи с него да си пиете кафето и каквото там дойде...

    А щях да забравя: и за Лорда ти ходатайствам! Вчера щяхме списък да правим, ама ни налегнаха задачите... ОбърнИ внимание на този наш съфорумник! Мисля, че има смисъл!

    Виж и другите "диаманти" ТУК. Нали си знаеш стоката: не прескачай само на жълтите цветове!

    Аз съм прозрачен - оставам за догодина (ако изобщо имам право на ред, де!)

    За. родината: зная, че освен да се разведряват - хората тук още са: щастливи, радостни и задоволени (във всички направления...) ПожелавАм ти всичко това да ти се случва постоянно...

    Амин

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Мдам. Точена
      Ако пък знаеш и как се топват във врящата вода разточените кори - за т.нар. Макарина - нямаш цена!
      Зная, че нямаш понятие за какво ти говоря, но до след 10-12 месеца трябва да си научила как се прави - за кафето ми е думата -с Макарина...

      Иначе ще си пиеш кафето с Имхотеп... ...,не че е лошо момчето, ама сега си има друга любов... (Започва с К и завършва на А...) Пак не ти пречи с него да си пиете кафето и каквото там дойде...

      А щях да забравя: и за Лорда ти ходатайствам! Вчера щяхме списък да правим, ама ни налегнаха задачите... ОбърнИ внимание на този наш съфорумник! Мисля, че има смисъл!

      Виж и другите "диаманти" ТУК. Нали си знаеш стоката: не прескачай само на жълтите цветове!

      Аз съм прозрачен - оставам за догодина (ако изобщо имам право на ред, де!)

      За. родината: зная, че освен да се разведряват - хората тук още са: щастливи, радостни и задоволени (във всички направления...) ПожелавАм ти всичко това да ти се случва постоянно...


      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Забави се тая Селена...

        Но баница никой не отказва, особено ако е с повод... А поводи има по всяко време на деня!


        (Имхотеп, ти вероятно пробваш границата на търпимост на справедливите модератори, нали? Успех! Селена ще ти изпрати баницата по пощата...)
        Мдам. Точена

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          А кво ше кажете за курнела.

          Че има повече топки от много "алфи" . Абе разведрих се в родината .
          Last edited by Selena; 02.10.2020, 12:10.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            А кво ше кажете за курнела.


            Забави се тая Селена...

            Но баница никой не отказва, особено ако е с повод... А поводи има по всяко време на деня!


            (Имхотеп, ти вероятно пробваш границата на търпимост на справедливите модератори, нали? Успех! Селена ще ти изпрати баницата по пощата...)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              А кво ше кажете за курнела.

              Ако питаш Селена - няма я тук...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Тънимъни с каквото и да се облечеш не можеш да ме излъжеш.Имам набито и опитно око.Ще спра дотука за да не изпляскам някоя простотия.Ма ти си ми свикнала че тъй си приказвам и знаеш че не искам да обидя когото и да било.Имам готина колежка и често се бъзикаме по такива теми..Един ден гледам некакъв ухажор се домъкна и я питам кво става а тя вика Заменям 100 ухажора за един дето не го е страх за мъж куражлия..Казвал съм много пъти че женен мъж който не е готов да си разсипе семейството да не налита на други жени.А неженен мъж да не си ляга с жена от която не е готов да чуе скъпи бременна съм....Та всеки си има глава на раменете и после си сърба попарата..
                Леле, Пеше!!! Обижда се този, който позволява да бъде обиден. С теб отдавна се знаем виртуално и не мисля, че си струва да държим обида един на друг. Нищо, че ти преди време най-нагло ме излъга
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Хахаха как приятно сте си изкарали снощи
                  Мании, капя си едни капки след 23 часа, всяка вечер. Разните други дейности ми докарват сънливост, та затова се забавлявам за кратко в Инвестор.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • А кво ше кажете за курнела.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Няма никаква причина за обида. Но за кръшкането е точно обратно на това, което предполагаш. - Не бива да привързваш разговорните представи които всеки влага като романтик към името на типа "романтик". (Особено за жените се отнася) Един от важните характеристики на типчето е, че се ръководи и от принципи, били те морални, етични, идеалистични, алтруистични и др. Та по въпроса за кръшкането - Не знам дали за всички представители е вярно, но ще поясня при мен как е, колкото и невероятно, архаично или непрактично да ти изглежда Един от основните принципи, който по някакви неведоми причини ми е записан в чипа е: "Кръшкане със случаен човек е изневяра към любовта. А това е равносилно на по-тежък грях и от предателство"
                      Точно предателство към любовта е невъзможно събитие - това е моето идеалистично "романтишко" отношение към кръшкането
                      Други странни принципи могат да са "една любов", една жена, една планета, една държава, едно слънце, един бог (въпреки, че представите ми са за колективен разум) и разни други, които се включват в конретен момент
                      Дали го вярвате ми е все едно. Научих се да не се впрягам на невярващите, въпреки ,че рядко все още ми се случва да се обяснявам за някои странни неща и то напълно излишно, защото така или иначе отсрещната страна разсъждава от собствения си тип (камбанария)
                      Освен идеализма, вероятно името произлиза и поради други качества - емоционална сензитивност, способност да се изразява със символи, усет или желание за творчество към възвисени неща, текстове, музикални или художествени творби, обикновемо съпроводено с почит към гениите, трасирали човешката история с божествените си произведения. Но типчето има и склонност да даде неоправдано доверие , дори погрешно да се даде шанс на престъпник. Склонност към глупава "саможертва", дори отцепване от светското битие Има плюсове и минуси. Както и при другите типчета, но е малко по-рядко срещано спрямо повечето типове, макар да не е най-рядкото. Господ така е спуснал типчетата, че хем да се различават и хем да се учат един от друг, допълват и да си помагат в житието, както се казва- в добро и лошо, докато смъртта ги раздели
                      Съвършено може да е пълното множество типчета
                      Извинявам се! Моят коментар се отнася за романтиците като поведение, а не като архитип.
                      Наздраве, Преци!

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Еййй, един принципен човек в тая тема! Мибова!

                        Да де, ама аз разбрах, че Имхотеп пита по други причини, а ти си усетила, че намесва политиката...

                        Не мога да се противопоставя на женската интуиция! Силна страна ви е!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пеше, хайде аз да ти се облека с джинси, да си сложа отгоре един суичър с два номера по-голям и да обуя кубинките, па да видим дали съзнателно или подсъзнателно ще разбереш иска ли ти се или не ти се иска. Щото няма да видиш ни дупе, ни цици, ни крака ...
                          Наздраве!
                          Може.
                          Пред огледалото под определен ъгъл, като си глътнала корема.

                          Забравяш, обаче, за походката, движенията. Нема да те карат на камьон покрай нас като статуя, нали?
                          Не знам защо жените не усещате диалектиката в/на живота?*

                          Некоя такава като горната, с раздърпан пуловер (суичър на български), като я вида да се клати отдалече като каче и набива с кубинки асфалта... па на средно разстояние като я вида как се обръща като кулата на танк... па отблизо, ако се е обърнала към мен и вида в очите ѝ черното на дулото... обръщам се с гръб, чучвам на мантинелата и сълзи ми текат безгласно.
                          Но ето... микротрусовете зад гърба ми заглъхват... това е отминало надалече...
                          Преглъщам, ставам и продължавам по пътя в светла мирова скръб.

                          Но ако току-що съм ял, бегам още на първата фаза, беки пари съм давал за яденето.

                          Тези, обаче – в следващата най-тежка категория – не предизвикват микротрусове – принудени са от голямата тежест да ходят внимателно, плавно. Те порят пространството като параход. https://youtu.be/dp_kIgedF04?t=70



                          -----------------------
                          * – Май знам защо. Неподвижните снимки в сравнение с видеоизображенията изискват по-малко памет и процесорна мощ за обработка.
                          Last edited by R1a1; 02.10.2020, 10:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Пеше, хайде аз да ти се облека с джинси, да си сложа отгоре един суичър с два номера по-голям и да обуя кубинките, па да видим дали съзнателно или подсъзнателно ще разбереш иска ли ти се или не ти се иска. Щото няма да видиш ни дупе, ни цици, ни крака ...
                            Наздраве!
                            Тънимъни с каквото и да се облечеш не можеш да ме излъжеш.Имам набито и опитно око.Ще спра дотука за да не изпляскам някоя простотия.Ма ти си ми свикнала че тъй си приказвам и знаеш че не искам да обидя когото и да било.Имам готина колежка и често се бъзикаме по такива теми..Един ден гледам некакъв ухажор се домъкна и я питам кво става а тя вика Заменям 100 ухажора за един дето не го е страх за мъж куражлия..Казвал съм много пъти че женен мъж който не е готов да си разсипе семейството да не налита на други жени.А неженен мъж да не си ляга с жена от която не е готов да чуе скъпи бременна съм....Та всеки си има глава на раменете и после си сърба попарата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena

                              Мола ти са не започвай от сутринта

                              Моля, моля - любовта не знае граници! Темата - ако сте забравили е: "Да си говорим за жени!"

                              Имхотеп пита за Корнелия като за дама, а не като за политик!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това прозвуча доста уверено. Предполагам, че имаш необходимата база за сравнение
                                Наздраве!
                                Хахаха как приятно сте си изкарали снощи

                                Коментар

                                Working...
                                X