IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    На репрезатативния му е рано за ,, P,, точка че мисли за нея след 50 -те . Са го вълнуват ,, резачки ,,



    https://www.youtube.com/watch?v=P0WIqIOCOE8


    https://www.youtube.com/watch?v=MoTcERB6xTg





    Сър Събев, остави проблемите с простата. За тях си има лекове и лекари. Напиши сега, ако имаш нещо по същество и не се пробвай да ми фърляш прах в очите. По физиология на човека има твърда 5-ца, а не 3-ка-таралеж.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
      Хм. Специално те отигнорих, за да ти отговоря. Значи, Тоше, започне ли някой - без значение дали мъж или жена - да унижава и принизява стойността на противоположния пол работата е ясна. Ако на някой/някоя все са криви околните, но не вижда гредата в собственото си око работата пак е ясна. Липсва ли уважението, а въпросният индивид малко по-долу имаше и изключително обидно изказване за собствената си майка, която видите ли била “полезна” с функцията си на чистачка, ако че вече не била в “детеродна” възраст, но видите ли баща му пак не бил шастлив и той нямало да повтаря “грешките” на баща си .... ами аз това го оставям без коментар ...

      Всеки един от нас има стойност като личност и извън строго репродуктивните си функции. Ако още не се разбират тези основни неща, то, ще ме извиниш, но нивото на дискусията е много ама много ниско. Липсва уважението. Ако тук някоя жена ми направи подобно изказване за мъж, също не бих я уважавала.

      После, жената, видите ли, след 25 г. не била актив. Ми тук освен да падна от стола от смях, какво друго мога да направя?

      Та затова ти казвам. Глупости. Големи комплексарски глупости. Самоутвърждаването за сметка на другия пол говори само за комплекси и инфантилност в мисленето.

      Това че някоя глупост се повтаря периодично като латерна в нечии болен мозък не я прави по-малка глупост.
      Last edited by Selena; 08.10.2020, 18:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        То, хубаво да търсиш такова просветление, ама аз не виждам representjah да е споделил нещо на база P точката ви. Отново се опитваш да заформиш двойни стандарти
        Наздраве!
        На репрезатативния му е рано за ,, P,, точка че мисли за нея след 50 -те . Са го вълнуват ,, резачки ,,



        https://www.youtube.com/watch?v=P0WIqIOCOE8


        https://www.youtube.com/watch?v=MoTcERB6xTg






        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
          То, хубаво да търсиш такова просветление, ама аз не виждам representjah да е споделил нещо на база P точката ви. Отново се опитваш да заформиш двойни стандарти
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Ееее стига бе, не си го казал наистина??? Ми ти направо си я прогонил и си и пресекъл мераците още преди да сте тръгнали за туй пусто море.
            Не точно с тези думи, но можеше да дойде като сестриче. Става дума за хитра, меркантилна аптекарка с комплекс на стара мома, научила по някой друг номер.

            Качва снимки от 30-годишна, а наближава 40 г. И накрая избра някакъв мечок.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В конкретния случай с тази аптекарка, тя си правеше тънки сметки, ние сме се запознали чрез сайт за сериозни запознанства и имаше общо представяне и две срещи преди поканата за море.

              Не смятам, че е нормално да ходим на море като братче и сестриче. Отделно тя някрая се извъртя като хитра лисица (защото аз й бях казал, че може да дойде само като приятел и че не държа непременно да правим секс сега и веднага). Ти откъде намери последното си гадже?
              Ееее стига бе, не си го казал наистина??? Ми ти направо си я прогонил и си и пресекъл мераците още преди да сте тръгнали за туй пусто море.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Още глупости.
                А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
                Last edited by Todor Sabev; 08.10.2020, 17:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Глей сега тука по моите ширини кво става. Ползвай гугъл преводач и ще ти се изяснят много тенденции . Статията е от днес. “Срокът на годност” вече е история в западния свят.

                  https://smoda.elpais.com/moda/actual...UDW34CzXMx33QI
                  Това решава проблема донякъде с фертилността и пак си е емоционален проблем детето ти да бъде износено от друга. Също и финансов, естествено. Но по-големият проблем е отглеждането после. На 50-60 може и да имаш пари, но няма да имаш това което най-много ти трябва - младежка енергия и издържливост. Разликата между 25 и 35 е огромна, за 50+ въобще не ми се мисли.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Още глупости.
                    Лепят му /глупостите/ се като магнит
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                      Евго, писах ти и днес в другата тема, че имаш доста да поработиш върху себе си. Мислиш с акъла на счетоводител и само правиш тънки сметки дали ако платиш сметката някоя ще ти "пусне" или само ще се охарчиш. По същия начин и с гостенки на вилата. Ми така не става и ще я караш още много дълго само на злобарки ако все така си правиш тънките сметчици. Бъди по-широко скроена душа. Купи си една хубава кола, отдай се малко повече на живота и я карай по-лежерно.

                      Спортуваш ли някакъв спорт? Хайде морския сезон вече си го отписал щом си зазимил вилата, приготви ските и виж дали не можеш да поканиш някоя мадама да си изкарате хубава ваканция например в Австрия. Пак почти същата тактика: карате ски и се наслаждавате на живота, пистите и Алпите през деня. Вечер пийвате по едно на бара и хвърляте по някой данс. Следва показване на нощното зимно звездно небе и зверска целувка докато не и омекнат колената. Следва хотелската стая и нататък знаеш...
                      В конкретния случай с тази аптекарка, тя си правеше тънки сметки, ние сме се запознали чрез сайт за сериозни запознанства и имаше общо представяне и две срещи преди поканата за море.

                      Не смятам, че е нормално да ходим на море като братче и сестриче. Отделно тя някрая се извъртя като хитра лисица (защото аз й бях казал, че може да дойде само като приятел и че не държа непременно да правим секс сега и веднага). Ти откъде намери последното си гадже?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Но няма да се възприеме добре в България.

                        Нали има социални мрежи, чрез тях трябва да стане,
                        Евго, писах ти и днес в другата тема, че имаш доста да поработиш върху себе си. Мислиш с акъла на счетоводител и само правиш тънки сметки дали ако платиш сметката някоя ще ти "пусне" или само ще се охарчиш. По същия начин и с гостенки на вилата. Ми така не става и ще я караш още много дълго само на злобарки ако все така си правиш тънките сметчици. Бъди по-широко скроена душа. Купи си една хубава кола, отдай се малко повече на живота и я карай по-лежерно.

                        Спортуваш ли някакъв спорт? Хайде морския сезон вече си го отписал щом си зазимил вилата, приготви ските и виж дали не можеш да поканиш някоя мадама да си изкарате хубава ваканция например в Австрия. Пак почти същата тактика: карате ски и се наслаждавате на живота, пистите и Алпите през деня. Вечер пийвате по едно на бара и хвърляте по някой данс. Следва показване на зимното звездно небе и зверска целувка докато не и омекнат колената. Следва хотелската стая и нататък предполагам се досещаш... На следващата сутрин лек лежерен кекс преди излизане на пистите. След 3-4 дни само и единствено кекс (сутрин, обед и вечер)
                        Last edited by караКольо касапина; 08.10.2020, 16:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah

                          Има една огромна разлика. Мъжете и жените сме различни, и ако на 30 на една жена 90% от яйцеклетките са си отишли безвъзмездно, то след 30 г. на мъжа му предстои да натрупа 90% от богатството (ресурсите си). Жените се обезценяват, мъжете стават все по ценни.

                          Но да си поговорим за коли. Не съм срещал досега някой мъж да си каже, искам кола, сагам главата в торбата и каквото излезе. Ще разглежда с дни и месеци по сайтов, ще има идея какво му се кара, ще разпитва приятели и познати, ще задели бюджет. След това ще отиде да я види на живо колата, ще и отвори багажник, ще я огледа, ще види салона вътре, колко превъртян е километража, какви щети има по колата (колко, и сериозно ли е удряна). После ще ѝ се качи, ще ѝ врътне три-четири кръгчета, ще настъпи газта, ще види колко е изпърдян двигателя, ще се върне и ще каже на продавача: не върви както трябва и ще отиде да си търси друга. Не му казва: ще я взема, пък каквото е писано.

                          Мнозинството мъже искаме да караме нови, бързи, мощни автомобили, но не всеки може да си го позволи. Не е лоша идея и да имаш 3-4 коли - една за планина, една спортна, една лимузина, според зависи какво ти се прави и какви нужди имаш. Някой път просто искаш да настъпиш газта и да си вдигнеш адреналина, друг път предпочиташ комфорта. Няма две менения, че ако всички имахме възможностите, щяхме да го правим.

                          Но някак си, ако заменим "коли" с "жени", ставаме идиоти. Съгласни сме на всичко, правим компромиси с цвета, безбройните удряния по бронята, напуканите стъкла, вечното тракане на гърнето, изпърделия двигател, само и само за да имаме кола! Да, когато си на 20-30, нямаш възможности, не можеш да си позволиш много неща, и търпиш, ремонтираш месец за месец защото кола ти трябва. Но с опита се убеждаваш, че не си струва. По добре да стоиш 2-3 години без кола, да събираш и мизеруваш, да пътуваш с градски транспорт, но да имаш нещо по-добро в бъдеще. Само пълните глупаци продължават да си карат и купуват старите бараки. И хората които нямат пари. Но това е друг филм, ако си на 30 години мъж, без финансови възможности, кариера, амбиции, последната ти грижа са жените. Време е да се изнесеш от Мама и да започнеш да се оправяш сам в живота.
                          Още глупости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Добро утро,

                            забелязъл съм, че при госпожиците около 35г в София има една тенденция. Ходят на море по женски, ходят на екскурзия в чужбина по женски, много не допускат мъже, еманципирани са и се изживяват като приятелките от "Секса и града".

                            Нещо не го разбирам това. Така губят ценно време, а много по-лесно ще е, ако свалят гарда на някой реализиран и интелигентен мъж или на някой готин симпатяга. Срокът на годност им изтича, а след 35г. се забременява трудно, а след 42 г. е и почти невъзможно без инвитро.

                            Има една много хубава италианска актриса Мануела Аркури. На мен много ми харесва, но е била с доста футболисти и актьори (както сочи уикипедия). Огнена жена,


                            Поздрави
                            Глей сега тука по моите ширини кво става. Ползвай гугъл преводач и ще ти се изяснят много тенденции . Статията е от днес. “Срокът на годност” вече е история в западния свят.

                            https://smoda.elpais.com/moda/actual...UDW34CzXMx33QI
                            Last edited by Selena; 08.10.2020, 16:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Т.е. оженил си се за първата дето е замижала и ти е пуснала Ма така кажи бе селски... човек без критерии проблеми няма, вярно си е.
                              Разбирам че много ти се иска да е така..Но в реалността на тебе ти полазаха вратата.Такъв ритник ти наби жена ти че чак в Германия кацна ха ха ха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Евго бе ти чувал ли си приказката че като не става с тази дето искаш трябва да го направиш с тая дето става...
                                Т.е. оженил си се за първата дето е замижала и ти е пуснала Ма така кажи бе селски... човек без критерии проблеми няма, вярно си е.

                                Коментар

                                Working...
                                X