IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    и още съм
    Не виждам да се оплакваш. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието и той в такова позициониране.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Ако харесваш една жена и ако тя те пали, изобщо не трябва да се интерисуваш какво мисли и как се държи. Преследваш и натискаш. Може и да постигнеш нещо с жените, но първо трябва да си смениш ника на Еvgohunter.
      Да, бе ... Лъвът, например, на лов не ходи. С това се занимават лъвиците. Царят на животните има по- приятни задължения
      Наздраве!


      ​​​​​​
      .
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Бил си заврян зет?
        и още съм
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          какво си ме питал.
          абе аз от опит ги давам тия съвети.
          Бил си заврян зет?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

            щъркела ги носи. Защо не отговори на въпроса ми по-долу?
            какво си ме питал.
            абе аз от опит ги давам тия съвети.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Не би могъл да го предадеш по-точно, освен ако не си бил потърпевш/а...

              https://maikomila.bg/%D0%BE%D1%82%D0...8%D1%82%D0%BE/
              Разбираемо е, че си вплечатлен от многословния пост на дамата, който за съжаление страда от липса на съдържание и смисъл. И в това няма нищо необичайно "понеже то е вещ природна; учен человек ученаго люби, и прост - простаго, и пиан - пианаго".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Гузен негонен бяга Смешното е, че никой на тоя свят не си е самодостатъчен, никой не е независим. А когато реши да отвори врати за друг, първо трябва тоя друг да почука на тях...
                Тъй като ме цитираш, надявам се да не си правиш устата - да ми "отваряш някакви врати". Не мисля да "ти чукам на вратите", защото за мен мъжете не представляват интерес!

                Надявам се правилно да ме разбереш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  А ти представяш ли си да си една от няколко хихихихи
                  О, аз имам богато въображение . А ти? Представяш ли си да си един от няколко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                    Не би могъл да го предадеш по-точно, освен ако не си бил потърпевш/а...

                    https://maikomila.bg/%D0%BE%D1%82%D0...8%D1%82%D0%BE/
                    Гузен негонен бяга Смешното е, че никой на тоя свят не си е самодостатъчен, никой не е независим. А когато реши да отвори врати за друг, първо трябва тоя друг да почука на тях...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ти “курва” ли искаш да си като искаш да въртиш по”няколко” жени?
                      А ти представяш ли си да си една от няколко хихихихи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        За тебе знаем, че знаеш . Пишем ти отличен по дефолт.

                        Въпросът е към Евго, за да си види двойния стандарт в разсъжденията. Този двоен стандарт и абсурдно отношение към жените му яде главата и в момента. Докато мисли с този двоен стандарт реалността ще се разминава с желанията му.
                        Е убаво щом не може начи не може .... аз исках тъй собствено скромно да се подмажа на другарката учителка .... нал съм хулигана на класа исках да покажа че поне веднъж и аз знам нещо и да завърша срока поне с оценка Среден 3,, за да не повтарям пак 8 клас

                        АААА ся видях че имам Отличен 6 .... еййййй тва ми е първата 6-ца за цялото ми учене от 9 години от 1 до 8 клас щото аз 8-ми клас го повтарях 2 пъти
                        Last edited by Асо Пика; 13.10.2020, 16:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Мис .... мога ли аз да дам дефиниция на понятието"курва"? А, ? Евго е културно момче и вероятно се срамува.... ето аз настойчиво вдигам ръка от чина на последния ред в класната стая ....
                          Не би могъл да го предадеш по-точно, освен ако не си бил потърпевш/а...

                          https://maikomila.bg/%D0%BE%D1%82%D0...8%D1%82%D0%BE/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Като дойдат децата, спирам с курвите,
                            Та ти кога си започвал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Мис .... мога ли аз да дам дефиниция на понятието"курва"? А, ? Евго е културно момче и вероятно се срамува.... ето аз настойчиво вдигам ръка от чина на последния ред в класната стая ....
                              За тебе знаем, че знаеш . Пишем ти отличен по дефолт.

                              Въпросът е към Евго, за да си види двойния стандарт в разсъжденията. Този двоен стандарт и абсурдно отношение към жените му яде главата и в момента. Докато мисли с този двоен стандарт реалността ще се разминава с желанията му.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Дефинирай "курва"
                                Мис .... мога ли аз да дам дефиниция на понятието"курва"? А, ? Евго е културно момче и вероятно се срамува.... ето аз настойчиво вдигам ръка от чина на последния ред в класната стая ....

                                Коментар

                                Working...
                                X