IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes

    Гъзчо-за пореден път показваш колко си тъп.Ако те съдя за клевета няма да има никакво значение какъв юрист съм,а единствено важно е да докажеш твърдението си, че бия жена си. Ти естествено няма как да го докажеш, щото просто не е вярно и ще те осъдят.
    Абе тия залитания по Андрю Тейт …

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Прочети му излиянията,в които постоянно плюе по България.
      И задава идиотски въпроси като този коя съдебна система била по-справедлива в България или САЩ.
      Четох, но не ти е сработило тълкуването. За жалост е прав.

      Коментар


      • Ратко, къде си бре?! Изпускаш купона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana

          Аааааа бъркаш. Монамурски го чета от 2017та година. Питай Ратко за потвърждение . Пък ти цъфна тука май миналата година ако не ме лъже паметта.
          Прочети му излиянията,в които постоянно плюе по България.
          И задава идиотски въпроси като този коя съдебна система била по-справедлива в България или САЩ.

          Коментар


          • Ендър, по твоите 16 типа монамурски какво е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes

              Щото е истерик и постоянно мрънка и се оплаква.Коя жена би уважавала такъв мъж?
              Бойко Борисов го е казал: "Тарикат мъж не мрънка"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana

                Кога се е оплаквал? Кога е бил истеричен? Саркастичен, много пъти, нагъл тоже, истеричен не съм го забелязала да е изпадал в истерия.
                Ами не си го чела достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana
                  Кога се е оплаквал? Кога е бил истеричен? Саркастичен, много пъти, нагъл тоже, истеричен не съм го забелязала да е изпадал в истерия.
                  Права си.
                  А Свирчо изпада в истерия даже от съвсем леки обиди и почва с "репертоара"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana

                    Уха дела ми дайте вий на мен
                    Прави се на интересен,щото му казах, че мога да го съдя за клевета, щото твърди, че съм бил жена си.
                    Естествено реакцията му беше да парадира,че имал добри адвокати,но ако ставаше само с добри адвокати нямаше да има осъдени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Хм. Това пък откъде го реши?
                      Ще го съдя за клевета !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes
                        Петрогъзчо-жената трябва да има респект към мъжа си.Тогава и отношенията им са хармонични.Ама тоя респект не се постига с мрънкане и истерично поведение.
                        Няма как да го разбереш,щото никоя жена никога не е имала респект към теб .
                        мирчо свирчо ,тя твоята няма към теб,на мен тръгнал да говори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes

                          Петрогъзчо-жената трябва да има респект към мъжа си.Тогава и отношенията им са хармонични.Ама тоя респект не се постига с мрънкане и истерично поведение.
                          Няма как да го разбереш,щото никоя жена никога не е имала респект към теб .
                          Хм. Това пък откъде го реши?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            е, не! и тая тема ли налази!
                            с няколко ника при това

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1


                              И парите гледат в днешно време,
                              Е ти кат си паричен що не ти върви?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ти го знаеш, ама знаеш ли колко мъже и жени не знаят,че жената може да забременее само в деня на овулацията и ден-два преди това. Или само 3 дни в месеца.
                                Потресаваща неграмотност цари.
                                Зависи. При някои дами дните не са само три. Затова е хубаво да се води график на базалната температура.
                                Наздраве!

                                П.П. Много рядко, но има дами с двойна овулация. При този случай дните за забременяване се увеличават.








                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X