IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

    Никъде в члена и алинеите не се споменава невминяемост. Иначе в НПК-то също може да си прочетеш престъплението. "Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам" Имайки предвид дързоста при извършването в описаният случай, склонен съм да мисля, че става дума за рецидив в извършване на подобни деяния и от там смятам същата за изключително обществено опасна личност
    Съгласен съм да не разводняваме темата

    Иначе ми харесва изказа и сериозния стил в определението на тази общественоопасна личност (аптекарката). Много мъже с радост ще се съгласят да станат жертви на тази рецидивистка, по няколко пъти поне
    Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 12:59.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Прочетох члена и алинеята. Защитава малоумните от сексуални посегателства на всякаква възраст, след навършване на 14 години.
      ​Мислех, че в дискусията говорим за средностатистически нормални хора
      Конкретно за нашия случай, в съда може да се поспори дали младежа е малоумен и аптекарката се е възползвала, зависи от адвокатите и вещите лица иначе аптекарката отнася до 5 лазарника. Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам
      Отнесохме се от темата, но ти благодаря за инфото, дето ме накара да се разровя. Може да е полезно и на други
      Никъде в члена и алинеите не се споменава невминяемост. Иначе в НПК-то също може да си прочетеш престъплението. "Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам" Имайки предвид дързоста при извършването в описаният случай, склонен съм да мисля, че става дума за рецидив в извършване на подобни деяния и от там смятам същата за изключително обществено опасна личност
      Last edited by zapalkata; 24.10.2020, 11:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

        Аркадаш, мислих да ти пусна действително дело на подсъдимия Октай, на разградския ОС, но ще задълбаем много в теми, от които чист със случката няма да излезеш Няма да ставам многословен, но може да разгледаш чл.151 ал.4 от НК и да помислиш относно частта, че си е сложил кондома на палеца и пак след това да си говорим/пишем
        Прочетох члена и алинеята. Защитава малоумните от сексуални посегателства на всякаква възраст, след навършване на 14 години.
        ​Мислех, че в дискусията говорим за средностатистически нормални хора
        Конкретно за нашия случай, в съда може да се поспори дали младежа е малоумен и аптекарката се е възползвала, зависи от адвокатите и вещите лица иначе аптекарката отнася до 5 лазарника. Ма тя хубаво момиче с чисто съдебно досие, и съдията ще е благосклонен, ако се стигне до там въобще, най-много условна предполагам
        Отнесохме се от темата, но ти благодаря за инфото, дето ме накара да се разровя. Може да е полезно и на други
        Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 11:00.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          След навършване на 14 години, сексът по взаимно съгласие не е престъпление в България и доста други държави. Единствено за сключване на брак е необходимо съгласие на родителите до навършване на 18 години.
          Предположих, че ще се появи някой като теб в оригиналната история младежът беше на 15. За да не засегна такава тънка струна, го промених на 16 май трябваше да го туря на 21 по американските стандарти, ама ми беше жал за младежа
          Аркадаш, мислих да ти пусна действително дело на подсъдимия Октай, на разградския ОС, но ще задълбаем много в теми, от които чист със случката няма да излезеш Няма да ставам многословен, но може да разгледаш чл.151 ал.4 от НК и да помислиш относно частта, че си е сложил кондома на палеца и пак след това да си говорим/пишем

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

            Аз виждам в случая състав на престъпление! Ако шестнадесет годишния беше момиче, а не момче и не беше аптекарка, а аптекар, щяхте да възклицавате-горкото момиче, горкото момиче...изверг! Така ли трябва да се обучават всички непълнолетни-хващаш ги и в стаичката. Не знам не ви ли направи впечатление, че става дума за невръсен шестнайсет годишен младеж? Добре де, айде измислена била историята, но можеше едни осемнайсед години да запишете и да не се разсъждава в сексуална и еротична насоченост. Може малко да ви се струвам консервативен, но такава ми е природата, разглеждам/виждам ги нещата със сигурност според вас малко праволинейно
            След навършване на 14 години, сексът по взаимно съгласие не е престъпление в България и доста други държави. Единствено за сключване на брак е необходимо съгласие на родителите до навършване на 18 години.
            Предположих, че ще се появи някой като теб в оригиналната история младежът беше на 15. За да не засегна такава тънка струна, го промених на 16 май трябваше да го туря на 21 по американските стандарти, ама ми беше жал за младежа
            Last edited by Kildirim_Bei; 24.10.2020, 09:00.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              Една поучителна история от нета за разбирателство между мъже и жени :
              Когато бях на 16 години, за първи път отидох да си купя презервативи от аптеката. В онези дни трябваше да положиш усилия да попиташ продавачката, защото всички в нашия район ме познаваха, включително онази млада жена, фармацевт.
              Тя забеляза, че съм доста смутен. Подаде ми ги и ме попита дали мога да ги използвам. Честно признах, че не мога. Тя извади един от кутията и го нахлузи на палеца си. Обясни ми, че е необходимо да проверя дали той седи здраво. Изглеждах объркан.
              Тогава тя, като се огледа и се увери, че в аптеката няма никой, хвана ръката ми и ме заведе в задната стаичка, разкопча блузата си и свали сутиена. - Възбуждам ли те? - попита тя. Стоях с отворена уста и просто кимвах. Тогава тя каза, че е време да поставя презерватива, свали полата си, свали бикините си и легна на масата. - Хайде - прошепна тя, - имам малко време.
              Аз я обладах, беше толкова великолепно, не можах да се задържа дълго и свърших. Тя ме погледна подозрително: - Сложи ли си презерватива? Гордо казах: - Разбира се! И ѝ показах вдигнат палец с презерватива. Как ме би, колко бой изядох само...
              Винаги ми е било трудно да разбирам жените....

              Мили жени, като искате нещо от един мъж, обяснете го подробно, напоително и максимално точно без аналогии, метафори, заобикалки и други подобни...
              ​​​
              Аз виждам в случая състав на престъпление! Ако шестнадесет годишния беше момиче, а не момче и не беше аптекарка, а аптекар, щяхте да възклицавате-горкото момиче, горкото момиче...изверг! Така ли трябва да се обучават всички непълнолетни-хващаш ги и в стаичката. Не знам не ви ли направи впечатление, че става дума за невръсен шестнайсет годишен младеж? Добре де, айде измислена била историята, но можеше едни осемнайсед години да запишете и да не се разсъждава в сексуална и еротична насоченост. Може малко да ви се струвам консервативен, но такава ми е природата, разглеждам/виждам ги нещата със сигурност според вас малко праволинейно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Иииибахти корекцията майна - или игнор или у лево Типичната женска глупост - да смятат че могат и трябва да коригират мъжете.



                А физика нещо? А партниране и усилия И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ?
                Тоже . Пичът е некоригируем. Не коригирам никого. Деформациите следва да се отбелязват, обаче. Аз си знам защо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Успокой се. И аз нямам милиграм интерес към теб, но, естествено ще коментирам. А коментирам, защото подобно деформирано мислене има нужда от корекция.

                  В някаква дълбока грешка си, че темата тук е някакъв сайт за запознанства. Не е. По същия начин бъркаш секс с любов.

                  И не е въпрос до възраст, а до зрялост. Ти и на 50 ще си със същото инфантилно нарцистично мислене и ще се чудиш защо си сам. Изобщо голяма каша ти е в главата.

                  Доколкото знам не си собственик на сайта, така че имаш две опции - игнор или бегаш у лево.

                  Все ми е тая и дали ти си мислиш, че визирайки нечия възраст обиждаш някого. Мен лично не. Пиши ме сто годишна и се куртулисай.
                  Иииибахти корекцията майна - или игнор или у лево Типичната женска глупост - да смятат че могат и трябва да коригират мъжете.

                  Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.
                  А физика нещо? А партниране и усилия И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Ако махнем химията от формулата, описваш най-важните неща за добра работа в екип или добро приятелство.
                    Значи ли, че ако има химия и искаш да прогледнеш малко по-напред в бъдещето на връзката евентуално, можеш да се осланяш на това какво говорят приятелите и колегите на човека за него? И да видиш дали наистина е така, разбира се и за мъже и жени еднакво се отнася.
                    Не. Според мен не. Преценката трябва да е само твоя, както и отговорността ако не сработи. Приятели има и завистливи и пристрастни и просто гледащи на живота от своята лимитирана камбанария.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.
                      Ако махнем химията от формулата, описваш най-важните неща за добра работа в екип или добро приятелство.
                      Значи ли, че ако има химия и искаш да прогледнеш малко по-напред в бъдещето на връзката евентуално, можеш да се осланяш на това какво говорят приятелите и колегите на човека за него? И да видиш дали наистина е така, разбира се и за мъже и жени еднакво се отнася тая проверка.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 23.10.2020, 16:17.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        Колкото и да въртим и сучем, общия извод е, слагаш главата в торбата и квото е писано
                        Всичко друго е субективни усещания и преживявания. Всеки си говори от неговата камбанария.
                        Тук приказката на Лев Толстой, че всички щастливи семейства си приличат, а всички нещастни са нещастни по своему, май най-добре пасва.
                        И щото щастливите си приличат, айде сега да намерим формулата..... колкото са намерили философския камък, толкова ще намерим и формулата за щастието
                        Ама ще търсим, няма да се отказваме нали пътуването било важно, а не крайната дестинация....
                        Ако е налице най-важното - химията, следва правилната комуникация и по-малко егоизъм и от двете страни. Взаимно уважение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah

                          Колко пъти да ти пиша, че нямам интерес къмм 50 годишни? Не ме ли преживя вече.....
                          Успокой се. И аз нямам милиграм интерес към теб, но, естествено ще коментирам. А коментирам, защото подобно деформирано мислене има нужда от корекция.

                          В някаква дълбока грешка си, че темата тук е някакъв сайт за запознанства. Не е. По същия начин бъркаш секс с любов.

                          И не е въпрос до възраст, а до зрялост. Ти и на 50 ще си със същото инфантилно нарцистично мислене и ще се чудиш защо си сам. Изобщо голяма каша ти е в главата.

                          Доколкото знам не си собственик на сайта, така че имаш две опции - игнор или бегаш у лево.

                          Все ми е тая и дали ти си мислиш, че визирайки нечия възраст обиждаш някого. Мен лично не. Пиши ме сто годишна и се куртулисай.
                          Last edited by Selena; 23.10.2020, 16:08.

                          Коментар


                          • Колкото и да въртим и сучем, общия извод е, слагаш главата в торбата и квото е писано
                            Всичко друго е субективни усещания и преживявания. Всеки си говори от неговата камбанария.
                            Тук приказката на Лев Толстой, че всички щастливи семейства си приличат, а всички нещастни са нещастни по своему, май най-добре пасва.
                            И щото щастливите си приличат, айде сега да намерим формулата..... колкото са намерили философския камък, толкова ще намерим и формулата за щастието
                            Ама ще търсим, няма да се отказваме нали пътуването било важно, а не крайната дестинация....
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Ами това си е негов проблем
                              всъщност ти си права.
                              как може да те привлича някой, на когото подробно трябва да разясняваш, защо всъщност не те привлича.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Има само едно изключение от това правило: На един мъж е по-лесно да му дадеш, отколкото да му обясниш защо не му даваш
                                Ами това си е негов проблем

                                Коментар

                                Working...
                                X