IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

    Дали мъдрецът от някой древен народ не е Румен Петков със закачката си към Т. Дончева от преди 10-12 години - „Тишината в спалнята на Дончева ражда безумия”
    Така е! Попромених го малко, не ща да плагиятствам, но в конкретният случай имах предвид друго, а не да напомням за българската политика и там някакви интриги.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      На мен ми се ще нормална, ама все принцеси недоклатени...

      Интересна закономерност в живота на някои тук.....

      В търсене на"нормалната" (достатъчно клатена принцеса) - животът им се изнизал...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Тинтири минтири.

        Не те питам на тебе какво ти се ще ама нейсе
        На мен ми се ще нормална, ама все принцеси недоклатени...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

          Една жена щяла да чуе друга жена от отсрещният тротоар как се оплаква от мъжът си и тя щяла да си го помисли и да изпадне в същото състояние. Уж забързан живот живеем, много сме заети, а сами се затрупваме с излишна информация, уж която да ни учи. По филми и книги, къде съм гледал и чел, мъдрец от някой древен народ би казал: "Тихата спалня, води след нея нещастия!" описваща и характеризираща картината-простичко, без излишното говорене на съвременния "мъдрец".в случая. Иначе малко ги пресилих нещата със жените от "затворените общности", щото не съм сигурен рекордни ли са добивите на картофи от еденица площ за страната и общо за света след нашата интервенция там.
          Дали мъдрецът от някой древен народ не е Румен Петков със закачката си към Т. Дончева от преди 10-12 години - „Тишината в спалнята на Дончева ражда безумия”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Е, то и при мъжете са толкова.
            Aко говорим за тела да. Все пак ние не сме само тип тяло. Пък може и да бъркам де.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah
              Аз съм по дребния и пернат дивеч, който иска да вади пушката и да стреля - нееееема шанс да пропусне.
              Особено ако е късоцевно оръжието...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Само три !!!???
                Е, то и при мъжете са толкова.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Тинтири минтири.

                  Не те питам на тебе какво ти се ще ама нейсе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                    Виж, Евго, малко се опростяват нещата и според мен не са толкова прости като чета тук определянето на типа човек и как ги определят някои автори и как се оприличават други тук. Питай примерно майка ти, когато е живяла през годините на комунизма, дали тя и нейните приятелки са се оприличавала като канарче, котка и там какво още беще друго? Питай и някоя мюсюлманка-не в България и тя като каква се чувства. Свободата и свободният избор са едно от най-великите достижения, но усещам, че започва да се прекалява Мъжът обичал само да яде да не знам си кво и да спи. Някъде могат да ви подведат под наказателна отговорност за подобно определение на противоположния пол. Не видях, може и да съм пропуснал, тема-Какво искат мъжете? Примерно аз накратко изложено, искам да живея в къща с двор, може да е на село, но с бърза връзка с големият град. Отделно обичам да пътувам и свободният тип професии, където имаш възможност да се развиваш без подлизурковските неща при други професии. Иначе бях спрял да пиша по подобни форуми, където не излизам с лицето си, макар че и тук мога да напиша името си.


                    Това са общочовешки въжделения. Те са и за мъже и за жени. За свободните професии си ударил десятката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Слоница, кошута, кобила...
                      Само три !!!???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Я ги опиши типовете, че да ни стане интересно
                        https://tantramag.com/women/sexual-m...ypes-of-women/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Те жените от тези общности харесват мачо типа.

                          Вие такива ли сте?
                          Виж, Евго, малко се опростяват нещата и според мен не са толкова прости като чета тук определянето на типа човек и как ги определят някои автори и как се оприличават други тук. Питай примерно майка ти, когато е живяла през годините на комунизма, дали тя и нейните приятелки са се оприличавала като канарче, котка и там какво още беще друго? Питай и някоя мюсюлманка-не в България и тя като каква се чувства. Свободата и свободният избор са едно от най-великите достижения, но усещам, че започва да се прекалява Мъжът обичал само да яде да не знам си кво и да спи. Някъде могат да ви подведат под наказателна отговорност за подобно определение на противоположния пол. Не видях, може и да съм пропуснал, тема-Какво искат мъжете? Примерно аз накратко изложено, искам да живея в къща с двор, може да е на село, но с бърза връзка с големият град. Отделно обичам да пътувам и свободният тип професии, където имаш възможност да се развиваш без подлизурковските неща при други професии. Иначе бях спрял да пиша по подобни форуми, където не излизам с лицето си, макар че и тук мога да напиша името си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Я ги опиши типовете, че да ни стане интересно
                            Слоница, кошута, кобила...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Тоя консултира женски като тебе
                              това донякъде обяснява откъде се знаето
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Не сте еднакви - 3-4 типа сте само. А тоя е мъШката Кобилкина - фанал е балъци като Миа-та, може и да клати, че и някой лев да изкара даже
                                Я ги опиши типовете, че да ни стане интересно

                                Коментар

                                Working...
                                X