IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



    Ама тея манекенки , ядът ли баница.



    Или требе да пазят фигура.
    Могат да си я правят сами.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      След 35 г. не са в силна позиция, тук сме го коментирали.

      Има една категория "луди стари моми", катерят планините, гледат кучета и котки и си стоят сами.

      С лош характер, хитри и меркантилни, макар и с успешна кариера и висок социален статус.
      На 35г луди стари моми? Стара мома можеш да бъде и на 24. Това е състояние на духа.
      Както и стар ерген. впрочем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Aaaa, бате, Пешо, щом ти го казваш не може да не е верно
        Пошегувах се.Обичаме ви какво сте

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Никакви сметки не си правя и не ми харесва стила ти на писане.

          Аз си намерих гадже наскоро.
          Няма значение това дали харесваш стила ми или - не. По-важното е, че съм жена, която общува с качествени жени. знам какво говоря и имаш възможност да чуеш женската гледна точка, която очевидно ти е "Х".
          Поздравления за гаджето. Тази дума не е много подходяща за любима жена, а и жени, които не се чувстват любими много лесно престват да бъдат гаджета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she

            Остави стила ми. Общувам само със стойностни жени и мога да ти кажа какво приемат и какво - не. Имам и сестра - с манекенски пропорциии и достатъчно високи доходи, която доскоро беше фри, та знам за какво говоря. Повярвай ми, хубавите и успешни жени, дори и над 35г имат избор в широк възрастов диапазон.


            Ама тея манекенки , ядът ли баница.



            Или требе да пазят фигура.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she

              Остави стила ми. Общувам само със стойностни жени и мога да ти кажа какво приемат и какво - не. Имам и сестра - с манекенски пропорциии и достатъчно високи доходи, която доскоро беше фри, та знам за какво говоря. Повярвай ми, хубавите и успешни жени, дори и над 35г имат избор в широк възрастов диапазон.
              След 35 г. не са в силна позиция, тук сме го коментирали.

              Има една категория "луди стари моми", катерят планините, гледат кучета и котки и си стоят сами.

              С лош характер, хитри и меркантилни, макар и с успешна кариера и висок социален статус.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                А за абитуриентския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                Ако е момиче па и вземе и да ти повярва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Евго, отпусни я тази душа. С тези тънки сметки, дето си ги правиш, привличаш точно тези типажи, от които бягаш.
                  Като те чета, направо ми звучиш като платена реклама на "тянков тв". Случайно, привъртайки каналите, бях попаднала на тази, в стил късни 90, телевизия. Зазяпах се да чета подобни на твоето дирения.
                  Никакви сметки не си правя и не ми харесва стила ти на писане.

                  Аз си намерих гадже наскоро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                    Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                    И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                    "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                    А за абитуриентския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                    Готините жени не харесват еснафи. Много е дразнещо. Това, че можеш да правиш баница и имаш добра битова култура е секси, но недостатъчно.

                    Коментар


                    • Евго, отпусни я тази душа. С тези тънки сметки, дето си ги правиш, привличаш точно тези типажи, от които бягаш.
                      Като те чета, направо ми звучиш като платена реклама на "тянков тв". Случайно, привъртайки каналите, бях попаднала на тази, в стил късни 90, телевизия. Зазяпах се да чета подобни на твоето дирения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.

                        По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

                        Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


                        Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.[/QUOTE]


                        Пък после жените сме били суетни и кокетни. Аз от Евго не мога да се класирам с моите скромни розови диаманти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


                          По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

                          Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


                          Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.
                          според мен няма нищо лошо и в едно поочукано и леко брадясало мъжко лице със "сребро" в косата и брадата.
                          другото ми е малко не мачо.[/QUOTE]


                          Да, но с изцяло бяла коса си мязаш на дедик, въпреки хубава фигура и хубавите дрехи.

                          Така че по-добре нула номер и с тен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.

                            По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

                            Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


                            Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.[/QUOTE]

                            според мен няма нищо лошо и в едно поочукано и леко брадясало мъжко лице със "сребро" в косата и брадата.
                            другото ми е малко не мачо.
                            препоръка е

                            Коментар




                            • евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.[/QUOTE]


                              По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

                              Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


                              Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Ма тя монетата с хуманоядите си има две страни - екстроверсията е предпоставка за общуване, а интроверсията - за разбиране. Та затова по-добре се чифтосват различни типчета. Обзалагам се, че първите 2 хуманоида са били разновертни.
                                Дай Боже шанс и на тия с по-малкия шанс, дет се вика.

                                ps. Вече се изкуших като "нещотърсач", да се запитам, кои ли са били първите 2-ма представителя на щастливците измежду 16-те, и защо ли са били първи, ама навреме се сетих да не се бъркам в Божиите работи
                                То имаше и лафове, че от опит-грешка и накрая последните можели да станат първи. Така, че кои от 16те са били първи, няма значение

                                Коментар

                                Working...
                                X