IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Е ,това след като прочетох и вече нямам никакви съмнения, че наш Евго, жена няма да си намери
    Како Дъри виж ся .... ти наш Евго не го мисли .... шшшшшшшштттт .... да не чуе някой .... само на ушо ще ти го прошепна тихинко ..... наш Евго в момента сваля 5 девойки, да бе няма грешка.... ПЕТ моми недоклатени ..... Цели 5 девойчета е оплел в драми и интриги..... да му се ненадяваш нъл тъй ? И нещата май добре се получават Прай се на хамав Евго ама накрая и жените ни ще вземе и имотите ни ще вземе и пак ше бъдем занулени и ше почнем с комара
    Last edited by Асо Пика; 09.01.2021, 13:15.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Можеше да каже нещо.....просто без да го мисли, за да ме направи щастлив (един хубав комплимент, "Какъв широк и хубав гръб имаш", например, "Колко е яко у вас").

      В случая става дума за дърво, което не е за мен.

      Тези неща, които се искат за връзка и семейство ги имам и мога да ги осигуря. В случая тя просто не е за мен, жени има много в София, с проба и грешка ще намеря.


      Намирам форума за полезен и има много готини хора тук.
      Мдам. Огледален образ. Неприятна работа е това огледалото ...

      Вече знам защо аптекарката избра мечока. Мечокът е бил емоционално достъпен. По това трябва да работиш.

      В момента твоята емоционалност е на бетонобъркачка.

      Потърси консултация с психолог. Няма нищо срамно. Иначе ще се въртиш в затворен кръг и като самотен хамстер ще изкарваш пари, без да има кого да зарадваш.

      Не се ли научиш да даваш емоционалност, топлина, емпатия, обич (боя се, че не разбираш за какво пиша на този етап) маршрутът на бате Пешо се очертава като силно вероятен. Забрави думата аз.

      Аз спирам да те бъзикам. Спирам въобще да ти подавам каквато и да е информация за известно време. Да видим как ще потръгне годината.

      Много се боя обаче да не водим същите разговори и през 2030 г.

      Last edited by Selena; 09.01.2021, 13:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Да ви кажа, че преди малко се виждах с жената от провинциален град.

        Обаче не мина хубаво, няма химия, отделно ме дразни, постоянно ми противоречи, имаме различни виждания за най-важните въпроси.

        А тя търси да се уреди някъде, изобщо не чух комплимент, който се прави на мъж задължително.

        Ще търся друга.

        Поздрави
        Комплименти се правят на дамите принципно ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Е ,това след като прочетох и вече нямам никакви съмнения, че наш Евго, жена няма да си намери
          Можеше да каже нещо.....просто без да го мисли, за да ме направи щастлив (един хубав комплимент, "Какъв широк и хубав гръб имаш", например, "Колко е яко у вас").

          В случая става дума за дърво, което не е за мен.

          Тези неща, които се искат за връзка и семейство ги имам и мога да ги осигуря. В случая тя просто не е за мен, жени има много в София, с проба и грешка ще намеря.


          Намирам форума за полезен и има много готини хора тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Да ви кажа, че преди малко се виждах с жената от провинциален град.

            Обаче не мина хубаво, няма химия, отделно ме дразни, постоянно ми противоречи, имаме различни виждания за най-важните въпроси.

            А тя търси да се уреди някъде, изобщо не чух комплимент, който се прави на мъж задължително.

            Ще търся друга.

            Поздрави
            Е ,това след като прочетох и вече нямам никакви съмнения, че наш Евго, жена няма да си намери

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              А пробва ли с командите :
              Седни !
              Легни !
              Яж !
              Вдигни си ...лапата !
              Може пък момата да не знае немски...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Просто ще търся друга, където имаме по-голямо припокриване и привличане.

                Тук няма.

                Тя тази за това има проблем с работата, защото си прави каквото си иска, не се интересува от чуждото мнение и нужди. Не е изпълнителна и разбрана.
                Евго, ама нали беше намерил приятелка за Коледа ? Че дори и беше пуснал да прави секс с теб :-).
                Сега гледам , че пак си в стартова позиция и все Каките не стават.... Стига бре !
                Принципно не съм спец и едва ли има мъж който е наясно какво точно искат жените...., а и те самите не знаят често :-) Обаче има някои базови неща особено като са на възраст за женене и правене на деца .... Та от моите нескопосани наблюдения - пари требват най-вече в количество да са достатъчни, добър имот / макар и след децата да трябва основен ремонт :-)/, сигурност и спокойствие... например че няма да си вееш мускула навън докато тя сменя памперси, а тва да си мускулен убавец може и да е недостатък / точка сигурност/ :-), трябва загриженост - Истинска !, а не престорена защото има моменти в които трябва рамо на което да се опрат, отношение към чаветата / не да им изкупиш Джъмбо/. Трябва да забравиш думата АЗ , а има НИЕ....
                Нещо пропускам или се увличам, но трябва да знаеш, че ако жените усетят, че нещо не е наред просто те банват...., а по твоите описания през тези години мисля че на теб ти трябва само жена да ти роди дете.... Все едно да си го поръчаш някъде...., а жената и тва дете са само средство и продукт.... Не става така ! Освен това си с претенции.... Надушват те ... и греда....Ако някоя се навие при условията които си поставил към момента трябва да знаеш, че има нещо съмнително / ойдоха ти панелките :-))))/
                Вероятно, без да се обиждаш ти трябва професионална помощ щом целият форум не можа да ти помогне....:-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Просто ще търся друга, където имаме по-голямо припокриване и привличане.

                  Тук няма.

                  Тя тази за това има проблем с работата, защото си прави каквото си иска, не се интересува от чуждото мнение и нужди. Не е изпълнителна и разбрана.
                  А пробва ли с командите :
                  Седни !
                  Легни !
                  Яж !
                  Вдигни си ...лапата !

                  Коментар


                  • "Един млад човек отишъл при своя духовен наставник и казал:
                    - Учителю, Вие ме посъветвахте мислено да повтарям фразата: „Приемам живота с радост“. Произнасям я всеки ден по много пъти, но няма радост в моя живот, както и не е имало, аз съм все толкова самотен, колкото и бях… Какво да правя?
                    Мъдрецът мълчаливо сложил пред младежа първите предмети, които му попаднали под ръка: лъжица, чаша, свещ и казал:
                    - Кажи, какво избираш първо от тях.
                    - Лъжицата - отговорил младежът.
                    - Кажи го пет пъти - казал старецът.
                    - Аз избирам лъжицата - повторил младежът пет пъти .
                    - Виждаш ли, - казал учителя - дори и да повториш милион пъти на ден, че избираш лъжицата, тя няма да стане твоя. Трябва да протегнеш ръка и да я вземеш. Трябва да направиш движение…"
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Един съвет, но не към Евго.

                      Знаем, че Евго е особен характер - младеж. Когато в в подобна ситуация, могат да му помогнат и да го успокоят (с разказите си!) - единствено никовете: Репрезентативен, Грую, Асото, Калдаръм ... (може и други да имаше)...

                      Та - обърнете му внимание, уважаеми колеги, защото Евго има необходимост от по-пикантна ваша история! Може и на лични!

                      Просто ще търся друга, където имаме по-голямо припокриване и привличане.

                      Тук няма.

                      Тя тази за това има проблем с работата, защото си прави каквото си иска, не се интересува от чуждото мнение и нужди. Не е изпълнителна и разбрана.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Да ви кажа, че преди малко се виждах с жената от провинциален град.

                        Обаче не мина хубаво, няма химия, отделно ме дразни, постоянно ми противоречи, имаме различни виждания за най-важните въпроси.

                        А тя търси да се уреди някъде, изобщо не чух комплимент, който се прави на мъж задължително.

                        Ще търся друга.

                        Поздрави
                        баси гадовете сме - разведохме Евго още преди да е станало нещо.
                        Не търси жена да е на твоето, търси да не се налага да я слушаш. Нейното 1000% ще е различно от твоето.
                        Кое е най-странното място на което сте правили секс?
                        Нека пикантериите започнат сега.
                        Аз започвам със секс в гардероб на студентски купон. По едно време спряха музиката, че ще се разпадне гардероба
                        Last edited by bota156; 09.01.2021, 11:56.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Да ви кажа, че преди малко се виждах с жената от провинциален град.

                          Обаче не мина хубаво, няма химия, отделно ме дразни, постоянно ми противоречи, имаме различни виждания за най-важните въпроси.

                          А тя търси да се уреди някъде, изобщо не чух комплимент, който се прави на мъж задължително.

                          Ще търся друга.

                          Поздрави

                          Един съвет, но не към Евго.

                          Знаем, че Евго е особен характер - младеж. Когато в в подобна ситуация, могат да му помогнат и да го успокоят (с разказите си!) - единствено никовете: Репрезентативен, Грую, Асото, Калдаръм ... (може и други да имаше)...

                          Та - обърнете му внимание, уважаеми колеги, защото Евго има необходимост от по-пикантна ваша история! Може и на лични!


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                            Кобилкина най-добре ще ни оправи в тая тема
                            ХАХАХАХАХХАХАХАХХАХАХ ДОБРО +1

                            Коментар


                            • Да ви кажа, че преди малко се виждах с жената от провинциален град.

                              Обаче не мина хубаво, няма химия, отделно ме дразни, постоянно ми противоречи, имаме различни виждания за най-важните въпроси.

                              А тя търси да се уреди някъде, изобщо не чух комплимент, който се прави на мъж задължително.

                              Ще търся друга.

                              Поздрави

                              Коментар


                              • Кобилкина най-добре ще ни оправи в тая тема

                                Коментар

                                Working...
                                X