IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ъхъ! И да помни, че когато са на едно мнение, се взема предвид неговото. Когато са на различно - това на съпругата му. Хармонията в един брак се дължи на равноправието.
    Наздраве!
    Интерпретация, Оригиналната мисъл е на Марк Твен :

    "Когато с жена ми сме на различни мнения, обикновено постъпваме така, както тя иска. Тя нарича това „компромис".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Какво значи да си Путьо?
      еми мухъл.....да няма топки и в двата смисъла

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Задължително трябва да има мнение, дори да го изказва от под масата, където се крие от жена си!
        Ъхъ! И да помни, че когато са на едно мнение, се взема предвид неговото. Когато са на различно - това на съпругата му. Хармонията в един брак се дължи на равноправието.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Знам, че има и нематериални неща: сигурност, любов, уважение, респект, симпатия и т.н.

          И много добре съм наясно, че корът е до време (както казва пича Груьо).

          А въпросният чичо от моя разказ, въпреки че е путьо, прави и гадни номера.

          Например, дядо ми е вътре с 2000 лв (от старите пари) заради него, защото му беше купувал къща, а племеникът (путьото) не му дал парите и скрил документите, така че случаят да не може да се оправи изобщо. И е правил и други дребни номера......
          Какво значи да си Путьо?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Знам, че има и нематериални неща: сигурност, любов, уважение, респект, симпатия и т.н.

            И много добре съм наясно, че корът е до време (както казва пича Груьо).

            А въпросният чичо от моя разказ, въпреки че е путьо, прави и гадни номера.

            Например, дядо ми е вътре с 2000 лв (от старите пари) заради него, защото му беше купувал къща, а племеникът (путьото) не му дал парите и скрил документите, така че случаят да не може да се оправи изобщо. И е правил и други дребни номера......
            Не въпреки, а точно ЗАЩОТО е путьо прави гадни номера. Жена му, като я е ОСТАВИЛ да му еве мамата, той си го изкарва на други хора, включително на нея, като й изневерява. Ако беше пич, щеше да я остави, ма не е Класически пример за комплексарщина.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Ба си ного е тегаво човек да ти чете писанията...За тебе всичко е материално всичко е вили къщи пари търговия...Е ще научиш че има неща в тоя свят дето не се купуват с пари.Нито с много пари.Времето си върви...Както казват сърбите време курац пролази..
              Знам, че има и нематериални неща: сигурност, любов, уважение, респект, симпатия и т.н.

              И много добре съм наясно, че корът е до време (както казва пича Груьо).

              А въпросният чичо от моя разказ, въпреки че е путьо, прави и гадни номера.

              Например, дядо ми е вътре с 2000 лв (от старите пари) заради него, защото му беше купувал къща, а племеникът (путьото) не му дал парите и скрил документите, така че случаят да не може да се оправи изобщо. И е правил и други дребни номера......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                мама не ме е научила да слушкам.
                Не се коси! Не е искала да отнеме това щастливо преживяване от жена ти. Женска солидарност му се вика
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Никъде не съм писал, че маймуната осъзнава положението си
                  Що ли и ти не го осъзнаваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                    Да ви разкажа накратко за едни близки, те са 60+, мъжът е малко путьо, жена му го командва и не дава 5 лв да изхарчи за глупости.

                    Наистина тази жена е предотвратила много инфекции (каквито имаше при нас преди години), обаче с такова рестриктивно поведение този мъж не можа да постигне кой знае какво, няма с какво да се похвали (имам предвид да е направил нещо голямо, напр. голяма и хубава вила или голям и хубав апартамент).

                    Те имаха възрастни родители и старците си стояха лятото на село, купиха и стегнаха 2 къщи. След като старците починаха, чичото (синът им) се сприятелил с жената на майстор циганин. И между тях се зародила любов, а циганинът няма нищо против, щом получават някой лев от чичото. И това продължило няколко години.

                    След това , някъде към 2016 г, лелята (тази рестриктивната) се усетила, че я мамят и всеки уикенд ходи на село да варди мъжа си,

                    И това и е малко наказание, защото години наред мразеше селото и не искаше да стъпва там,
                    Ба си ного е тегаво човек да ти чете писанията...За тебе всичко е материално всичко е вили къщи пари търговия...Е ще научиш че има неща в тоя свят дето не се купуват с пари.Нито с много пари.Времето си върви...Както казват сърбите време курац пролази..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

                      Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.
                      Дай да не бъркаме простотията с възпитанието.Това че си смирен и кротък не те прави мъж под чехъл.Не е необходимо да правиш сеири и скандали просто без викане си правиш каквото си искаш,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                        Задължително трябва да има мнение, дори да го изказва от под масата, където се крие от жена си!


                        Да ви разкажа накратко за едни близки, те са 60+, мъжът е малко путьо, жена му го командва и не дава 5 лв да изхарчи за глупости.

                        Наистина тази жена е предотвратила много инфекции (каквито имаше при нас преди години), обаче с такова рестриктивно поведение този мъж не можа да постигне кой знае какво, няма с какво да се похвали (имам предвид да е направил нещо голямо, напр. голяма и хубава вила или голям и хубав апартамент).

                        Те имаха възрастни родители и старците си стояха лятото на село, купиха и стегнаха 2 къщи. След като старците починаха, чичото (синът им) се сприятелил с жената на майстор циганин. И между тях се зародила любов, а циганинът няма нищо против, щом получават някой лев от чичото. И това продължило няколко години.

                        След това , някъде към 2016 г, лелята (тази рестриктивната) се усетила, че я мамят и всеки уикенд ходи на село да варди мъжа си,

                        И това и е малко наказание, защото години наред мразеше селото и не искаше да стъпва там,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

                          Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.
                          Задължително трябва да има мнение, дори да го изказва от под масата, където се крие от жена си!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            мама не ме е научила да слушкам.
                            И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

                            Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Какво имаш предвид?
                              мама не ме е научила да слушкам.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                сега разбирам. прави са хората, като казват, че не съм възпитан.
                                Какво имаш предвид?

                                Коментар

                                Working...
                                X