IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?
    И после ромите виновни нали?Навъди се народ който просто не желае да полага каквито и да са усилия.Всичко което пречи на кефа се отхвърля
    Last edited by mibova; 06.12.2020, 18:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

      Аз писах преди за проблема.
      Саксонците не искат здраво семейство, със семейни ценности, което е водещата единица на народите.
      Как, ами, прокараха феминизма в САЩ, през 60те.
      Равни права и всеобщо равенство на заплати, протекция, защита на жените ...
      Нашите Ганки, не бяха чували за това при Тошо, затова семейството беше на почит тогава.
      След 90те, медиите ги облъчваха с това и ги зомбираха, натиквайки ги в този идеологически капан.
      Мрънкане, налагане и самостоятелност - и резултата е разбити семейства или неомъжени жени.

      Съвременна форма на обучение също е със цел, затъпяване.
      Тестове за изпит, тоест зазубряне на правилните отговори, без да се вниква в материята.
      И ако се провалиш - си прокажен.
      Айде после го накарай този да има собствен бизнес, да прави проба-грешка и да рискува.
      Изучават всякакви глупости, но не и икономика и финанси (до 18 год), ето супер удачен за банките бъдещ клиент.

      Холивуд, шоута и реалити помии са ясни.

      Социални мрежи - друго промиване на мозъка.
      Това според мен са констатации. Но не е само при жените проблема а и при мъжете - много мъже също не искат да се женят. Та въпроса ми беше мъжете като мъже, какво правят такова, че да променят отношенията в семейството или съжителството, за да няма залитане на жените в тези крайности? Ти как се оправяш с жена си, че да ти наред общия живот?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Нещо сякаш е объркано в мъжете и жените масово. Много жени се опитват с репчене да си наложат своето, от което страдат взаимоотношенията. По-умните жени не скачат, обаче знаят как да стане на тяхното, че и мъжа да е щастлив докато го прави. Дайте някой акъл и за мъжете, как да направят живота на жените такъв, че да са щастливи и да има мир и любов в семейството.
        Аз писах преди за проблема.
        Саксонците не искат здраво семейство, със семейни ценности, което е водещата единица на народите.
        Как, ами, прокараха феминизма в САЩ, през 60те.
        Равни права и всеобщо равенство на заплати, протекция, защита на жените ...
        Нашите Ганки, не бяха чували за това при Тошо, затова семейството беше на почит тогава.
        След 90те, медиите ги облъчваха с това и ги зомбираха, натиквайки ги в този идеологически капан.
        Мрънкане, налагане и самостоятелност - и резултата е разбити семейства или неомъжени жени.

        Съвременна форма на обучение също е със цел, затъпяване.
        Тестове за изпит, тоест зазубряне на правилните отговори, без да се вниква в материята.
        И ако се провалиш - си прокажен.
        Айде после го накарай този да има собствен бизнес, да прави проба-грешка и да рискува.
        Изучават всякакви глупости, но не и икономика и финанси (до 18 год), ето супер удачен за банките бъдещ клиент.

        Холивуд, шоута и реалити помии са ясни.

        Социални мрежи - друго промиване на мозъка.
        Last edited by hazard; 06.12.2020, 16:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
          Най неприятното нещо след болестите е опърничава властна и глупава жена.Баща ти е бил разумен човек.Жената не може да впечатли мъж със сила а най много да го отврати.Жената може да впечатли един мъж само с любов.
          Нещо сякаш е объркано в мъжете и жените масово. Много жени се опитват с репчене да си наложат своето, от което страдат взаимоотношенията. По-умните жени не скачат, обаче знаят как да стане на тяхното, че и мъжа да е щастлив докато го прави. Дайте някой акъл и за мъжете, как да направят живота на жените такъв, че да са щастливи и да има мир и любов в семейството.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ти описваш нещата както е било по твоето време (за взаимното уважение, за доверието и т.н.).

            Сега светът е друг,
            Светът и тогава и сега си е все същия да не кажа че и преди 2000г си е бил същия...Само техниката е друга.Ако си мислиш че по мое време е нямало златотърсачки грешиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Леле, Пеше, идея си нямаш какво представлява баща ми. Лаская се като мисля, че съм наследила чувството си за хумор от него. Предполагам, че през целият му съвместен живот с мама е бил страстен привърженик на философската школа, която проповядва, че към всичко случващо се около теб трябва да се отнасяш с необходимото спокойствие. И без излишно трошене на нерви, заради неща, които изискат усилия, за да бъдат променени.

              Като цяло родителите ми са били винаги най-важни един за друг. Сестра ми и аз сме някакво не особено досадно допълнение към тяхната идилия. Бабите ни се грижеха за нас, а те - един за друг. Едва на по-късен етап решиха да предявят родителските си права, но със сестра ми вече бяхме отрасли непокорни и рязко самостоятелни
              Наздраве, Пеше!
              Най неприятното нещо след болестите е опърничава властна и глупава жена.Баща ти е бил разумен човек.Жената не може да впечатли мъж със сила а най много да го отврати.Жената може да впечатли един мъж само с любов.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Птички .... кво чудо на природата
                Ми те различните птички са кат различните жени Разни птички , разни жени, и птичките си имат характер както различните жени си имат характер, ето врабчетата и гълъбите са готини птички, безобидни, мили, гугат, цвъркат щастливо,, има и такива жени, рядкост верно, но ги има - мили, гукат ти, свестни девойки, любвеобилни жени Папагалите само врещят и крякат, приличат на жените скандалджийки дет само скандали и кръвното ти вдигат, друго не моат ти вдигнат Гаргите пък са кат ония люти и зли коври
                Пич поставям ти бойна задача в мирно време, ти си ерген и имаш повече свободно време, начи днеска съпоставяш различните птици с различните жени по характер и да не пропуснеш бухалите, совите и щъркелите ..... действай пич, дерзай ,,довечера ще вляза в темата да видя кви си ги свършил
                Благодаря за доверието, Асо Пика, сър!!!

                Но Вие вече го направихте, макар и сбито целеуказващо.
                От второто Ви изречение усетих накъде отива и колкото четях нататък, толкова усмивката ми се разширяваше, та накрая до ушите.
                Неудобно е след това да се коментират думите на командващия, сър!
                Last edited by Иван Петкандраганов; 05.12.2020, 09:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                  Едните весело чуруликат и мило гукат, а другите врещят като разпрани

                  Лятно време едни свраки пред прозореца редовно ме будят сутрин в 5 - 5:30 в прединфарктно състояние още преди да отворя очите.


                  Чуй го тука под снимката. https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...B0%D0%BA%D0%B0
                  викаш по добре да чуваш дрънченето на трамвая и свирене на спирачки !?!?!?
                  Аз имам 20-30 славейчета и си ми пеят перфектно докато кендзам. Ятата от косери са ХИЛЯДИ, никога не съм ги чувал. И покрай тях естествено обикалят свраки/врани че им ядат яйцата. Единствения ми проблем с тях е че си правят гнездата в улука и го запушват. И сега пак е запушен единия
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                    Едните весело чуруликат и мило гукат, а другите врещят като разпрани

                    Лятно време едни свраки пред прозореца редовно ме будят сутрин в 5 - 5:30 в прединфарктно състояние още преди да отворя очите.


                    Чуй го тука под снимката. https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...B0%D0%BA%D0%B0
                    Птички .... кво чудо на природата
                    Ми те различните птички са кат различните жени Разни птички , разни жени, и птичките си имат характер както различните жени си имат характер, ето врабчетата и гълъбите са готини птички, безобидни, мили, гугат, цвъркат щастливо,, има и такива жени, рядкост верно, но ги има - мили, гукат ти, свестни девойки, любвеобилни жени Папагалите само врещят и крякат, приличат на жените скандалджийки дет само скандали и кръвното ти вдигат, друго не моат ти вдигнат Гаргите пък са кат ония люти и зли коври
                    Пич поставям ти бойна задача в мирно време, ти си ерген и имаш повече свободно време, начи днеска съпоставяш различните птици с различните жени по характер и да не пропуснеш бухалите, совите и щъркелите ..... действай пич, дерзай ,,довечера ще вляза в темата да видя кви си ги свършил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      И кво му е лошото - вместо сиви врабчета и гълъби шарени папагалчета
                      Едните весело чуруликат и мило гукат, а другите врещят като разпрани

                      Лятно време едни свраки пред прозореца редовно ме будят сутрин в 5 - 5:30 в прединфарктно състояние още преди да отворя очите.


                      Чуй го тука под снимката. https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...B0%D0%BA%D0%B0
                      Last edited by Иван Петкандраганов; 05.12.2020, 08:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        И кво му е лошото - вместо сиви врабчета и гълъби шарени папагалчета
                        Не се знае, до какво ще доведе дисбаланса. Сега прибират или приспиват котките, може би заради вируса ама след 1г ще има олеле от плъхове и мишки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Извинете моя “френски” сър, ама не се сдържах . А папагалите са уникални животинки - ето тука един линк да ги видиш. Те са новите “конквистадори” на Испания и Мексико.Нямат естествени вагове и се бият с врабчетата и гълъбите до смърт. Ето ти човешкият фактор - пренос на биологичен вид на друг континент и после олеле. Тя и тая пандемия щеше да си стои в Китай без самолетите...

                          https://youtu.be/t8Tj4JfmFE0
                          И кво му е лошото - вместо сиви врабчета и гълъби шарени папагалчета
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Що за груб изказ .... мис не го очаквах от теб, но тва сигурно се дължи че сутринта зелените папагали са те събудили в кулминационния момент в съня, когато неизвестен мъж ти поднася една тава пълна догоре с жълти камъчета и ти ... аха да ги вземеш и .... проклетите папагали те събудиха
                            Затуй ся си крива и зла
                            Извинете моя “френски” сър, ама не се сдържах . А папагалите са уникални животинки - ето тука един линк да ги видиш. Те са новите “конквистадори” на Испания и Мексико.Нямат естествени вагове и се бият с врабчетата и гълъбите до смърт. Ето ти човешкия фактор - пренос на биологичен вид на друг континент и после олеле. Тя и тая пандемия щеше да си стои в Китай без самолетите...

                            https://youtu.be/t8Tj4JfmFE0
                            Last edited by Selena; 04.12.2020, 17:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Бате Пешо си е "фундаменталист", (стъпил на здраво на "фундамента" и "великата шаячена правда") Единият ми дядо го казваше още по-просто: "дървен Господ", демек - "като заиграе дървото (на живота) ще се научиш "
                              Бате Пешо е олицетворението на фундамента. Без него сме за никъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Кефиш бате Пешо. Не спирай да наливаш разум в кухите кратуни
                                Бате Пешо си е "фундаменталист", (стъпил на здраво на "фундамента" и "великата шаячена правда") Единият ми дядо го казваше още по-просто: "дървен Господ", демек - "като заиграе дървото (на живота) ще се научиш "

                                Коментар

                                Working...
                                X