IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тоя Ю.Корейски консул има заложби .....
    https://www.facebook.com/10000317845...6516479130932/
    във видеото със кюлчетата имаше една замъглена чернокоска,
    ама определено Торбалан би загубил контрол пред тая разсъблечена миска
    Last edited by hazard; 23.01.2021, 12:46.

    Коментар


    • Е така се прави:

      Тя ме погледна, после погледна гаджето си, после отново ме погледна, после отново погледна бившия си.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар



      • Evgo, имаш ли нещо общо с инфото долу? Вътрешна информация /неангажиращо!/?

        Май ще ти излезе късмета с дамите - на опашка ще се редят вече и ще те молят за внимание... Пускай поименен списък за следващите месеци /надявам се, за близките месеци графикът ти вече да е запълнен!/


        "Операторът на мрежа от зарядни станции за електромобили EVgo Services LLC се приближава до сделка, която ще му позволи да излезе на борсата чрез сливане..."

        https://www.investor.bg/novini/444/a...paniia-320401/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
          Нещо по темата
          Кво искаш да кажеш, че мъжете сме работни коне с капаци.

          Коментар


          • Нещо по темата
            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Клише . Те са удобни , в случайте на неразбиране , неуспех и нужда от оправдание за тях
              Майтап да става, обичаме ви и така
              Светът е интересен предимно защото в него има и жени
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                Жената е такова създание, което не знае какво иска, но го иска веднага и не така!
                Учудващо е, че напоследък и доста мъже с такива тежнения се срещат. Измени се света. Мани, манииии.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  Жената е такова създание, което не знае какво иска, но го иска веднага и не така!
                  Клише . Те са удобни , в случайте на неразбиране , неуспех и нужда от оправдание за тях

                  Коментар


                  • Жената е такова създание, което не знае какво иска, но го иска веднага и не така!
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      И така да започнем с това, че в този форум съм доста години вече, ти също, и ни е дал доста( мисля, че на теб също) знание, затова, че познавам задочно доста личности, ми лежи на сърцето, ерго не сте ми непознати.
                      След това от метафизична гледна точка, мисля че сме свързани с мрежа от информация и енергия и тя трябва да тече, за да има баланс. Застои ли енергията, материята гори.
                      Питаш защо има смисъл за мен, а аз бих те попитала защо си боцваш от масата от любимите си ястия, а логичния отговор е, за да ти дадат енергия.
                      Щом е така, какво би се случило, ако постоянно се храним и имаме неработеща отделителна система?
                      Точно така, застой на енергията и прегаряне на системите.
                      Отговорът може би се изяснява вече, че от толкова знание и информация, които съм получила, идва време да предавам нататък, като сервирам на масата пикилия от ястия и всеки да си бодва каквото му харесва.
                      Смисълът е да освобождавам място за още знания, за да не блокирам.
                      Още нещо, вместо дисонанс, ще използвам нашенския израз ,,да не сме в мир със себе си''. Със сетивата си разбирам кой мисли едно, говори друго, а прави различно на практика и това не значи, че осъждам някого, само констатирам фактите.
                      Стана дълго, затова ако те интересува още нещо, на твое разположение съм.
                      Много хубаво , ама ...
                      Боцването на любими , виртуални ястия , дава и виртуална енергия. А боцването на реални такива , ти дава витална . Разликата е , че при виртуалното боцване , смяташ , че контролът на диетата ти е по-добър . Не ти харесва менюто за деня , гасиш копчето . Харесва ти - преяждаш . И приготвянето им/на ястията/ не изисква време и усилие . Те все са налични . С натискане на копчето . А в реалността е по - изнервящо и трудоемко , ма е и доста по- хранително и освен зрението , може да нахраниш и всички останали сетива , за да има и какво да отделиш . Обаче, не всеки има търпение , да пазарува , готви и чак след това , да консумира . А сложните ястя са трудни за приготвяне , ма са вкусотиииия и те държат жив и в кондиция .

                      ​​​Та за мен е по-важно , любимите непознати от тук , да са ми и познати там . И енергията между нас , да тече в реалността .
                      За дисонанса , ако имаш въпроси ще отговоря после
                      Хубав ден !

                      Коментар


                      • Навремето имах колега от магистратурата - нигериец.

                        Беше симпатичен, с майка българка и баща тъмен. Той още е в България, но няма кой знае каква кариера. Не знаеше хубаво български.

                        Като знам българките как се нахвърлят на шоколадови мъже, вероятно спалнята му скърца здраво,

                        Коментар


                        • Вчера обърнах на първа страница, темата се е яко отплеснала.... даже се чудя 340 страници, чесане на клавиатури, за чесане на други неща, бах тва чесане....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Тъни мъни бе тоя защо се е оженил за балдъзата като му харесва тъщата направо нея да е взел.
                            Това и за мен си остана загадка, Пеше.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Този ти отговор , не знам към кой е насочен , нито отговор на чии въпрос е .
                              Моят въпрос беше свързан с цитираното от мен , твое изявление :

                              И той е - какво ти носи това знание ?

                              Понеже не рабираш какво питам , ще се опитам да те насоча , с твой цитат и мой , нов въпрос :



                              Как непознати , невидими хора във форум , изпълват животът ти със смисъл ?

                              А ! И още нещо ми е интересно .


                              Как определяш , кои хора във форума са в дисонанс ? Особено ми е любопитно
                              Благодаря !

                              Пп. Да си призная , не съм чела за рибката и кучето . Ма удобни клишета има бол. Като
                              " Това, че не изразявам любовта си , както ти си го представяш, не означава , че не те обичам "
                              "Един истински мъж и една истинска жена , не могат да бъдат заедно , защото тя не пуска от първият път , пък той не кани втори " и още безброй подобни
                              И така да започнем с това, че в този форум съм доста години вече, ти също, и ни е дал доста( мисля, че на теб също) знание, затова, че познавам задочно доста личности, ми лежи на сърцето, ерго не сте ми непознати.
                              След това от метафизична гледна точка, мисля че сме свързани с мрежа от информация и енергия и тя трябва да тече, за да има баланс. Застои ли енергията, материята гори.
                              Питаш защо има смисъл за мен, а аз бих те попитала защо си боцваш от масата от любимите си ястия, а логичния отговор е, за да ти дадат енергия.
                              Щом е така, какво би се случило, ако постоянно се храним и имаме неработеща отделителна система?
                              Точно така, застой на енергията и прегаряне на системите.
                              Отговорът може би се изяснява вече, че от толкова знание и информация, които съм получила, идва време да предавам нататък, като сервирам на масата пикилия от ястия и всеки да си бодва каквото му харесва.
                              Смисълът е да освобождавам място за още знания, за да не блокирам.
                              Още нещо, вместо дисонанс, ще използвам нашенския израз ,,да не сме в мир със себе си''. Със сетивата си разбирам кой мисли едно, говори друго, а прави различно на практика и това не значи, че осъждам някого, само констатирам фактите.
                              Стана дълго, затова ако те интересува още нещо, на твое разположение съм.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Тъни мъни бе тоя защо се е оженил за балдъзата като му харесва тъщата направо нея да е взел.
                                сигурно тъста е бил против.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X